>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 9.12.2014 - wtorek

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Benfica - Bayer Leverkusen
Remis ::: 3,56 ::: Pinnacle ::: 1/10
0:0 ✅ +2,56

Dortmund - Anderlecht
Remis ::: 6,15 ::: Pinnacle ::: 1/10
1:1 ✅ +5,15

Galatasaray - Arsenal
Remis ::: 3,63 ::: Pinnacle ::: 1/10
1:4 ⛔ -1

Juventus - Atl. Madrid
Remis ::: 3,06 ::: Pinnacle ::: 1/10
0:0 ✅ +2,06

Real Madrid - Ludogorets
Remis ::: 10,92 ::: Pinnacle ::: 1/10
4:0 ⛔ -1

Monaco - Zenit Petersburg
Remis ::: 3,23 ::: Pinnacle ::: 1/10
2:0 ⛔ -1

Olympiakos Piraeus - Malmo FF Remis ::: 4,97 ::: Pinnacle ::: 1/10
4:2 ⛔ -1
BILANS REMISÓW: +2,56 +5,15 +2,06 -4 = +5,77 ✅

Ja dziś widzę to tak. Większość klubów praktycznie gra o pietruszkę, albo poziom drużyn jest bardzo wyrównany jak np. Monaco z Zenitem czy Atletico z Juventusem. W tym meczach naprawdę można się licytować do usranej śmierci kto w tym meczu jest faworytem i tak nic z tego nie wyniknie, dlatego najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest przynajmniej dla mnie remis. O dziwo we Włoszech około 70% osób na Oddsportal typuje remis czyli jak znamy życie taki wynik nie padnie, chociaż wszystko jest możliwe.
Uważam, że kursy na remis w Madrycie, Dortmundzie czy Grecji są mocno przesadzone. Real kiedyś biegał przecież po boisku z herbem B w i n. Dortmund się mocno męczy w tym sezonie. Leverkusen oddało 6 punktów Monaco, grają niby o 1 miejsce w grupie, ale Portugalia to zawsze trudny teren. Dziś będzie remisowo Panowie &amp; Panie!
Liczę też na to, że Liverpool będzie chciał uniknąć gry w LE. Przegrają z Basel, a Real zremisuje, wtedy Bułgarzy grają w LE, a Liverpool zajmie ostatnie miejsce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
E 40

edson17

Użytkownik
Monaco-Zenit
+5.5 kartki w meczu - 2,05.⛔ 4 kartki Bet365

Liverpool-Basel
+5 kartek w meczu - 2.00 ✅ 6 kartek (4 zółte i 1 czerwona liczona x2)

Juventus-Atletico
-5.5 kartek w meczu - 1.75 ✅ 3 kartki

Odnosnie Monaco z Zenitem kolega pisal wyżej że bedzie to nerwowy mecz,dużo walki i gdy bedzie blizej konca meczu tym będzie wiecej glupich fauli,gadania z sedzia itd,więc mysle że 6 kartek bedzie..
Liverpool-Basel podobnie dużo walki,przerywania gry do tego, Basel bedzie grac z kontry więc będzie dużo kasowania kontr przez Liverpool i tez dużo kartek, a Basel kazda akcja zagrażająca bramce tez bedzie przerywana aby Liverpool nie strzelil bramki.
Juventus-Atletico mecz moze byc ustawiony pod remis wiec moze byc malo kartek,bez zbednego kartkowania się na kolejne mecze.
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Przychylam się do typów na Remis bądź Basel @2.11 Oddsring
Analiza z typów dnia: Sytuacja w tym spotkaniu jest prosta, jeżeli goście nie poniosą dziś porażki awansują do kolejnej rundy. Gospodarze zaś muszą wygrać, każdy inny wynik będzie dla nich porażką. Skoro omówiliśmy już sytuację w grupie i co obie ekipy muszą zrobić, przyjdźmy do zawieszeń... i tak jak w ekipie Basel zagrają prawie wszyscy podstawowi zawodnicy (Streller, Ivanov, Gio), tak w ekipie z Liverpoolu wciąż brakuje Balotellego oraz Sturidga. W tym meczu nie zagra też prawdopodobnie Sakho. Jednakże, bez dwóch podstawowych atakujących drużyna z Anglii gra przeciętnie. Już w pierwszym meczu Basel pokazało, że potrafi grać w piłkę i wygrali oni ten mecz skromnie ale jednak 1:0. Patrząc na formę obu ekip, to zdecydowanie Gerrard i spółka najgorszy okres mają za sobą, jednakże remisy z Ludogortsem oraz Sunderlandem, a także zwycięstwa ponad przeciętnymi Stoke i Leicesterem sławy nie przynoszą. Basel w ostatnich sześciu meczach poległo tylko raz i to z nie byle kim bo z Realem Madryt, a pragnąłbym przypomnieć że w tym meczu ekipa gospodarzy była na prawdę groźna i ten mecz nie koniecznie musiał się skończyć victorią ekipy ze stolicy Hiszpanii. Cóż to tyle z mojej strony o tym meczu, ja tu widzę remis!

Dodatkowo myślę, że można się zastanowić nad typem na bramkę Zenitu, który musi wygrać dziś aby awansować. Kurs na bramkę drużyny rosyjskiej wynosi @1.4 !

Osobiście chyba odpuszczę sobie dzień dzisiejszy... zobaczymy co z jutrem.
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Liverpool-Basel absencje.
Flanagan (Liverpool)
Sturridge (Liverpool)
Suso (Liverpool)
Ivanov (Basel)
Balotelli (Liverpool)
Sakho (Liverpool)
Sio (Basel)
Patrząc na to, stawiam czystą dwójeczkę na Basel, mają kim grać i co najważniejsze potrafią grać. Po prostu wyczerpał się limit szczęścia Livepool&#39;u na ten sezon, bo ileż można tak farcić i się prześlizgiwać z meczu na mecz ?
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Liverpool v Basel X @3,8 Bet365 ✅
Ostatnia kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów i ostatnia szansa na uratowanie sezonu przez graczy Liverpoolu. Ekipa Brendana Rodgersa w lidze radzi sobie przeciętnie, nie jest tak skuteczna jak w poprzednim sezonie. Transfery Balotellego czy Llalany nie do końca wystarczyły aby zastąpić Luisa Suareza. Oglądając spotkania Liverpoolu w tym sezonie jestem mocno rozczarowany ich grą, od zwycięstwa na White Hart Lane z ekipą Spurs nie odnieśli żadnego spektakularnego zwycięstwa oraz nie urzekli mnie swoją grą. Zresztą Liverpool na własne życzenie postawił się w tak trudnej sytuacji, bo zamiast spiąć się i za wszelką cenę wygrać w Sofii z Ludogorcem, Ci jakby odpuścili to spotkanie, odniosłem wrażenie, że podeszli do tego spotkania tak jakby samo miało się wygrać. Dlatego dzisiaj liczę, że spotka ich kara za taką grę i drużyna ze Szwajcarii urwie im punkty. Zresztą obserwując Basel na przestrzeni kilku ostatnich sezonów można zauważyć u nich spory progres. Regularnie zaczynają grać w Lidze Mistrzów, w Lidze Europy też potrafili zajść daleko. Bardzo dobrze wygląda tam praca z młodzieżą, również skauci klubu z Bazylei odwalają kawał dobrej roboty znajdując coraz to ciekawszych zawodników. W lidze zajmują 1. miejsce w tabeli i raczej ciężko znaleźć konkurenta dla nich do tytułu mistrzowskiego. Ostatnie 8 spotkań to 7 zwycięstw i jedna skromna porażka z Realem. Warto też zauważyć, że Basel całkiem nieźle radzi sobie z angielskimi drużynami, choćby z samym Liverpoolem jeszcze nigdy nie przegrali, a ostatnie spotkanie między oboma klubami w Szwajcarii skończyło się zwycięstwem gospodarzy. Basel jest dobrze poukładaną taktycznie drużyną, co nawet wspomniał sam Carlo Ancelotti, z którą Liverpool nie będzie miał łatwo. Konsekwentnie realizują plan założony przez ich szkoleniowca. Dlatego liczę, że dzisiaj uda im się zrealizować plan minimum jakim jest remis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Galatasaray - Arsenal

Liga: ⚽ - LIGA MISTRZÓW 14/15: Faza grupowa
Godzina: 20:45
Typy:
2 @2.45 ✅
Arsenal + over 2.5 gola w meczu @3.40 ✅
Arsenal over 1.5 bramki @2.05 ✅
Analiza: Ostatnia kolejka w fazie grupowej. Galata, które nie ma już najmniejszych szans nawet na grę w LE podejmie u siebie Arsenal, który jeszcze ma teoretycznie szanse na 1 miejsce w grupie (chociaż w to wątpię, bo Dortmund powinien ograć Anderlecht na własnym obiekcie).
Dlaczego widzę wygraną Arsenalu w tym meczu? Może i ostatnio zawalili ze Stoke w lidze i to bardzo, ale jednak patrząc na siłę tego zespołu to nie wydaje mi się, żeby dzisiaj Galata im zagroziło i zgarnęło nawet 1 punkt. Pierwszy mecz na Emirates Stadium zakończył się wynikiem 4:1 na korzyść dzisiejszych gości.
Galata tak jak już pisałem, nie ma żadnych szans na cokolwiek w tegorocznych rozgrywkach europejskich, ale na pewno będą chcieli się chociaż &quot;godnie&quot; pożegnać z kibicami. Dlatego liczę tutaj na chociaż jednego gola z ich strony, a Arsenal powinien strzelić minimum te dwie bramki i w takiej sytuacji w meczu pokryje się również over bramkowy.
Przewidywany skład Arsenalu:
Szczęsny - Chambers, Mertesacker, Koscielny, Gibbs - Flamini, Ramsey - Oxlade Chamberlin, Cazorla, Podolski - Welbeck
Dzisiaj na pewno nie wystąpi Sanchez, który dostał dwa dni wolnego.
Tu nie może być inny wynik jak wygrana właśnie gości, a jeżeli padnie chociaż remis to moim zdaniem będzie to traktowane jako niespodzianka.

Benfica - Leverkusen

Liga: ⚽ - LIGA MISTRZÓW 14/15: Faza grupowa
Godzina: 20:45
Typ: 2 ⛔
Kurs: 2.15

Real Madrid - Ludogorets

Liga: ⚽ - LIGA MISTRZÓW 14/15: Faza grupowa
Godzina: 20:45
Typ: C. Ronaldo over 1.5 bramki ⛔ tylko jedną zdołał wpakować do siatki.. ????
Kurs: 1.90​
kursy pobrane z Betclic
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Kurs na bramkę drużyny rosyjskiej wynosi @1.4 !
To 1.40 to zachęta czy obrzydzenie? Chciałem zauważyć, że Monaco straciło w pięciu meczach jedną bramkę więc 1.40 to żadna rewelacja. Co więcej, jeśli to Monaco strzeli pierwsze to Zenit może skisnąć.
 
jj_cupidity 97

jj_cupidity

Użytkownik
Najpierw grupa B, gdzie pod lupę biorę oba spotkania:
Liverpool - Basel x2, 2,05 ✅
bet365 O tym meczu już sporo powiedziane, Liverpool istotne osłabienia w składzie do tego słaba skuteczność i ogólnie sama gra. Kurs na wygraną Liverpoolu mocno przesadzony, nawet pomimo gry na Anfield. Bazylea gra dość przyzwoicie, dlatego ja upatruję tutaj ich szansę na wyjście z grupy.Oprócz tego zagram under 3,5 gola, 1,40 ✅bet365 a także dokładny wynik 1:1, 7,00 ✅ bet365
Real Madryt - Ludożercy z Razgradu
Zwycięstwo Realu można śmiało dorzucić jak komuś brakuje AKO, 1,12 kurs w becie365, jednak takich niskich kursów to szkoda analizować. Real nie wyjdzie w nominalnym ustawieniu, pomijając kontuzje Modricia i Jamesa, przewiduje się, że na ławce zacznie Benzema, Pepe, Carvajal, Marcelo i Bale. Zawieszony ponadto Sergio Ramos. To nie powinno przeszkodzić w odniesieniu wysokiego i przekonywującego zwycięstwa.Ja stawiam w tym meczu na:
do przerwy/koniec meczu 1, 1,36 ✅ bet365
over 3,5 goli, 1,66 ✅ bet365
a także, co nie powinno być zaskoczeniem, Real wykorzysta rzut karny, 4,00 ✅ bet365
EDIT: EASY WIN Z TYM KARNYM, DO KASY
EDIT2: Dzięki geniuszowi Stevena Gerrarda i dzięki Alvaro Medranowi (i temu gościowi od rykoszeta) wszystko na plus.
Kto wziął, gratulacje, kto nie wziął zachęcam na przyszłość
DZIĘKUJĘ DO KASY
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ja dzisiaj stawiam na taki dubel:
Olimpiakos -1,5 strzalow celnych 11:2 + Zenit over 4,5 strzalu celnego 3
AKO: 3,95 U nibet kursy w wczorajszego wieczora, a dzisiaj nie sprawdzalem kursow.
Ogolnie to Olipmiakos bedzie atakowal zapewne wiecej niz Malmo. Warto wspomniec, ze Malmo nie jest w trybie meczowym bo liga u Szwedow sie juz zakonczyla dawno, dawno temu wiec ciezko bedzie utrzymac forme zespolowi ktory praktycznie tylko trenuje i od czasu do czasu zagra sobie sparing. Olimpiakos w trybie meczowym, ma o co walczyc wiec i strzelac na bramke powinien sporo.
Zenit i ich over 4,5 to bardziej ryzykowny typ ale podpieram sie tym, ze to Zenit musi wyjsc i zagrac ofensywnie bo w tym momencie sa na 3 miejscu w tabeli i tylko wygrana ich bedzie satysfakcjonowac. Monaco swietnie sie broni wiec wielu goli sie tutaj nie spodziewam ale strzalow juz tak. Oby byly one celne a nie w trybuny...
EDIT: Zenit mnie dzisiaj dwa razy wydymal...:/
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
To 1.40 to zachęta czy obrzydzenie? Chciałem zauważyć, że Monaco straciło w pięciu meczach jedną bramkę więc 1.40 to żadna rewelacja. Co więcej, jeśli to Monaco strzeli pierwsze to Zenit może skisnąć.
braki w Monaco:
Kondogbia, Kurzawa
Wątpliwe:
Wallace, Carvalho, Echiejile


Moim zdaniem tu nawet warto zagrać czystą 2 po kursie 2.88 ;)
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Real Madryt - Ludogorets Razgard

Krótko spotkanie będzie prowadził francuski sędzia C.Turpin. W tej edycji LM pokazał 7 żółtych kartek na 3 mecze,a więc średnia może nie powala. Ale chłopak ten będzie pierwszy raz sędziował na Santiago Bernabeu wielkiemu Realowi.
W tym roku sędziował już mecz Ludogorca również z hiszpańskim zespołem jakim była Valencia. Efekt 3 żółte i 1 czerwona dla Ludogorca.
A teraz może o samym meczu. Real jak to Real nie odpuści na pewno. Zwłaszcza po ostatnim spotkaniu gdzie wynik był lekko zaskakujący. Dziś będą chcieli pokazać chłopakom z Bułgarii jak gra się w piłkę. Spodziewam się, że przez większość spotkania nie będą schodzili z połowy Ludogorca, a co za tym idzie goście pewnie około 60-70 minuty będą oddychali rękawami i kartki mogą się posypać. Stadion, szybka piłka ze strony Realu i napewno lekki nieogar w głowach Bułgarów sprzyja temu betowi. Myślę, że minimum 3 żółte kartki zobaczą.

Dodatkowo warto się zastanowić nad karnym dla Realu. Ostatnio były dwa więc czemu i dziś ma nie być. Sędzia również może temu sprzyjać. W spotkaniu Arsenal - Anderlecht podyktował dwie jedenastki.

Typy:
Ludogorets ponad 20.5 pkt. karnych - 2,00 ✅✅
Drużyna gospodarzy wykorzysta karny - 3,50
✅✅
Ónibet

Poczatkowo kartki rozliczylem na minus, ale w Ónibet za czerwień jest 25 pkt. więc wszystko się zgadza.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 73

phamrol

Użytkownik
Galatasaray - Arsenal
Galata po zmianie trenera odżyła, ale nadal nie jest to zespół który zachwyca formą. W tym meczu grają o honor, a dla Turków jest to rzecz ważna i na pewno zrobią wszystko, żeby ten mecz wygrać i godnie się pożegnać z Ligą Mistrzów. Większych ubytków kadrowych nie ma. Wenger z kolei sam zapowiedział, że szansę na awans z 1 miejsca wynoszą 10% i nie będzie stawiał wszystkich sił na to, żeby wygrać. Z zespołem to Stambułu nie pojechali: Koscielny, Monreal, Gibbs, Wilsher, Arteta, Cazorla, Sanchez, Welbeck oraz Giroud. Siła ofensywna i defensywna znacznie słabsza, lecz dla tych pierwszych jest to okazja do wykazania się. Arsenal na wyjeździe to zupełnie inny zespół i można to zaobserwować w tym sezonie. Dodatkowo bez Koscielnego obrona jest mega dziurawa co można było widzieć w meczu ze Stoke. Arsene zdradził skład jakim wyjdą: Szczęsny- Debuchy, Mertesacker, Chambers, Bellerin- Chamberlain, Flamini, Ramsey- Campbell, Sanogo, Podolski. Jak widać jest to zestawienie w którym grają pierwszy raz. Wielu z tych zawodników wraca dopiero co po kontuzji, inni mało grają w tym sezonie, więc jest to dla nich szansa na pokazanie się. Defensywa bez Koscielnego, ofensywa bez Sancheza sporo traci, więc wszelkie typy w stronę Galatasaray są zasadne. Typy:
Galatasaray 1x 1.50 ⛔, Galatasaray over 0.5 1.25 ✅ , BTS 1.53 WH ✅
Liverpool - Basel
Liverpool od ostatniego meczu Ligi Mistrzów poprawił grę defensywną co widać w trzech ostatnich kolejkach Premier League, gdzie stracili tylko 1 bramkę. Rodgers obrał nieco defensywną taktykę na te spotkania. Zrozumiał w końcu, że skoro tak ciężko im jest strzelić bramkę, to podstawą jest, żeby ich nie tracić. Kosztem Gerrarda gra Lucas Leiva, natomiast za Lovrena gra Toure. W ataku nic lepiej nie jest. Rażąca nieskuteczność w meczu ze Stoke, brak jakichkolwiek akcji w meczu z Sunderlandem. Jedynie 3 bramki w meczu z Lisami, ale to drużyna Wasilewskiego jest mega słaba co udowodniła w meczu z Aston Villa. Kto w ataku nie zagra to każdy wie. Na drużynie FC Basel się nie znam. Poważnych braków nie ma. W obronie widzę, że dobrze sobie radzą patrząc na ligę szwajcarską, ale nie będę porównywał jej do angielskiej. Nie będę brał również statystyk z ligi mistrzów, ponieważ w tej grupie psuje je Real Madryt. Skupię się na jednym co kieruje mnie ku mojemu typowi. Rodgers zapowiedział, że nie rzucą się od razu na rywala, żeby strzelić bramkę, ponieważ dostaną jedną i może być pozamiatane, lecz będą cierpliwie czekać. Przypominam, że Liverpool musi wygrać. Dodatkowo powołał do składu młodego(szybki i zwrotny) Ojo, ponieważ jak sam stwierdził, może przydać się jego dynamika w końcówce by zdobyć decydującą bramkę.Sousa z kolei stwierdził, że nie będą murować bramki, ale od początku zaczną grać pressingiem i będą wywierać presję na przeciwniku. Typ:
Under 2.5 2.05 ✅ , 2 połowa więcej bramek 1.95 WH ⛔
Benfica Lizbona - Bayer Leverkusen
Benfica mecz o honor, Bayer teoretycznie o zapewnienie pierwszego miejsca w grupie. Jak to w rzeczywistości wygląda? Żadna drużyna nic nie musi, mecz na luzie. Dla Benfici która ma problemy finansowe szansa na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Bayer po ciężkim meczu z Bayernem, a przed ważnym meczem z Moenchengladbach. Z tego też powodu w ekipie aptekarzy nie zagra Bender, a w jego miejsce wejdzie Rolfes. Jak wiemy Rolfes to nie jest ogórek, ale w tym sezonie gra znacznie mniej. Bayer na wyjeździe gra znacznie słabiej, Benfica u siebie wiemy, że bardzo mocna. Dodatkowo co skłania mnie pod mój typ to nieobecność ostoi defensywy Luisao oraz defensywnego pomocnika Samarisa oraz lewego obrońcy Eliseu, lecz jego nie ma już ponad miesiąc. Z typem proponuje poczekać do ogłoszenia składów. Typ:
over 2.5 2.0 WH ⛔
Monaco - Zenit
Monaco wystarczy remis, Zenit musi wygrać, żeby awansować. Jeżeli awansuje Monaco to dla mnie osobiście będzie to hit. Nie grają żadnej porywającej piłki, przed sezonem osłabienia, tylko dwie bramki strzelone, lecz dzięki doskonałej grze obronnej i straconej tylko jednej bramce są na drugim miejscu. Zenit przyjeżdża w najsilniejszym składzie, więc myślę, że od początku będą chcieli dążyć do zwycięstwa. Wiadomo, że drużyny rosyjskie mają to do siebie, że dobrze u siebie, a słabo na wyjazdach, lecz w tym sezonie w Zenicie jest prawie po równo z punktami. Co mnie skłania ku mojemu typowi? Przeciwnicy Monaco w Ligue 1 w ostatnich meczach mieli zawsze sytuacje do strzelenia bramki. Rennes dwa gole, Lens nie strzeliło karnego, Tolouse parę razy zagrozili. Wydaje mi się, że Zenit ma lepszych napastników niż te trzy pozostałe ekipy. Dodatkowo nie zagrają Carvalho, Kurzawa Kondogbia, czyli trzech zawodników z zadaniami defensywnymi. Po ostatnim meczu Ligi Mistrzów z Leverkusen trener Jardim ustawił na mecz z Rennes obronę, która była jego pierwszą myślą i miała wyjść na mecz ligi mistrzów z Zenitem. Zagrali fatalnie, tracąc tylko 2 bramki, bo mogli więcej. Jaka dzisiaj obrona wyjdzie? Tego nie wiem, warto poczekać za składami. Typ:
Zenit over 0.5 1.40 WH ⛔
Informacje brane z polskich stron klubowych oraz goal.pl Kursy z WilliamHill.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
winston007 3,8K

winston007

Użytkownik
jakieś info na temat kadry Olympiakosu na dzisiejszy mecz? kursy w stronę Greków rosną, co jest bardzo intrygujące i zachęcające by poczekać do 1,5 i zagrać czystą jedyneczkę.
 
T 7

terabajt

Użytkownik
Borussia-Anderlecht Under 4 - 1.500 , Anderlecht+2 AH - 1.800

Ode mnie dwa takie typy. Borussi w tym meczu wystarczy remis aby mieć pewne 1 miejsce w grupie, więc myślę że nie będzie tu wielkiej strzelaniny bo i Anderlecht nie musi się spinać bo ma pewny awans do LE. Kursy na Borussię są moim zdaniem sporo zaniżone biorąc pod uwagę bardzo wątpliwą formę zespołu z Dortmundu. Przecież Belgowie to nie są ogórki. Mają co prawda słabszy okres w lidze ale moim zdaniem są w stanie bez problemu nawiązać walkę zz gospodarzami. Anderlecht to zespół złożony głównie z młodych, niedoświadczonych piłkarzy, którzy na pewno będą chcieli pokazać się z dobrej strony aby wypromować się. Borussia w kryzysie nie zmieni tego ostatnie nikłe zwycięstwo nad Hoffenheim. Moim zdaniem w tym meczu obejrzymy max2-3 bramki, a kursy na under są zdecydowanie zawyżone więc trzeba próbować. Szykuje się wyrównany mecz w przeciwieństwie do tego co mówią nam kursy.
 
kubasoton 1,8K

kubasoton

Użytkownik
Widze, ze niezla masowka na basel idzie;) ale nie jestem tym zdziwiony bo ten kto widzial chociaz raz mecz liverpoolu w tym sezonie wie o co chodzi.sredniak ligi angielskiej, ktory z pomoca geniuszu L.Suareza i slabosci pozostalych rywali w poprzednim sezonie (klopoty MU, brak klasowego napastnika w Chelsea, itp) walczyl do konca o tytul w Barclays Prem League. zbieranina przecietniakow (no moze poza sterlingiem, ktory jednak sam meczu nie wygra) ktorych zakupiono przed sezonem za pieniadze z transferu suareza nie spelnia oczekiwan.Do tego kontuzja najlepszego i jedynego prawdziwego snajpera w zespole-D.Sturridge (bo Balotelli to jezdziec bez glowy a Ricky to z calym szacunkiem dla niego to nie poziom LM).
Wszystko to moim zdaniem przemawia za basel.nie twierdze, ze liverpool tego meczu nie wygra (bo wiadomo jak jest w pilce noznej i jakims fuksem moga strzelic bramke) ale swoja gra nie zasluguja na gre w nastepnej rundzie LM.

takze ja gram przeciwko scousers:Basel x2 2.05 Bet365
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Benfica - Leverkusen
&quot;Last placed in group Benfica dont care too much about this match, they lose all chances for 3rd place so they will play with experiemental line up tonight: Artur; André Almeida, Jardel, Lisandro López, Benito; Cristante, Pizzi; Tiago, Ola John, Nélson Oliveira, Derley
Benfica miss long term injured Silvio(df 0/0),Amorim(mf 2/0),Sulejmani(att 0/0) and Fejsa(mf 0/0). Suspended are captain Luisao(df 11/2) and Samaris(mf 9/0), while some important players like Julio Cesar(gk 5/0), Pereira(df 12/2), Eliseu(df 8/2), Gaitan(mf 12/2), Salvio(mf 12/5), Perez(mf 10/1) and Jonas(att 6/2) will be rested (arent called for this match) while Talisca(mf 12/8 top scorer) and Lima(att 12/3) will most probably start match from the bench.&quot;
Jak widac Jorge Jesus nie podejmuje rękawicy w dniu dzisiejszym i da pograć zawodnikom, którzy na co dzień otrzymują mniej minut. Leverkusen ma już zapewniony awans do dalszej fazy jednak dziś rozstrzygnie się z którego miejsca. Aby nie patrzeć się na wynik meczu Monaco - Zenit muszą dziś wygrać i wtedy mają awans z pierwszego. Ja myślę, że warto spróbować.
Leverkusen @ 2,15
Leverkusen wygra &amp; under 2,5 gola @ 5,20

Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Mam nadzieję, ze osoby moderujące ten dział wezmą się w końcu do roboty.
W typach przeciwko Liverpoolowi widzę tylko to jak gra zespół gospodarzy,
widziałem ich mecze w tym sezonie ale i graczy Basel.
O tych już mało kto wspomina przywołując tylko suche statystyki.
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Dzis beda dwa ciekawe dla mnie spotkania Monaco - Zenit ; Liverpool - Basel w ostanich meczach ligowych czy tez LM tych ekip padalo bardzo wiele rogow. Walka miedzy tymi ekipami o potezne pieniadze i wpisanie sie do historii swoich klubow. Nie widze tutaj mozliwosci zeby nie bylo stalych fragmentow w obu spotkaniach, w kazdej z tej ekip jest na prawde niezly (M)otor napedowy hehe :cool: na bokach jak i w ataku. Basel jak i Monaco pewnie beda sie starac bardziej kontratakowac bo remis daje im awans, ale jakby stalo sie tak ze straca bramke to na pewno zamienia sie rolami i to oni beda kontrowac rywala. Fajny dubelek na dzisiejsze spotkania LM. Pozdrawiam
Liverpool - Basel over 11 @1.975
Monaco - Zenit over 10 @1.975
Bet365
 
spion-kop 41

spion-kop

Użytkownik
LIGA MISTRZÓW
WTOREK:
LIVERPOOL-FC BASEL
TYP – poniżej 2,5 gola✅
Kurs – 2,05 (W. Hill)

Mecz o wszystko na Anfield. Tu nie chodzi tylko o Champions League, ale jak się wydaje o najbliższą przyszłość klubu. Jeżeli The Reds nie wygrają tego spotkania, to wątpliwe, aby właściciele zechcieli sypnąć kasą na następne transfery w styczniu, w końcu Brendan Rodgers wydal już mnóstwo pieniędzy (a raczej wyrzucił je w błoto) i nie ma się co dziwić Henry’emu jeżeli teraz będzie powściągliwy w wydawaniu kolejnych pieniędzy. Obecny skład absolutnie nie gwarantuje walki o TOP4 i moim zdaniem niewiele zmieni tu powrót do gry Daniela Sturridge’a (mam wrażenie, że napastnik wróci – zagra 2 może 3 mecze i znowu się położy na 2 miesiące). Nie sądzę, jednakże (a takie glosy słyszałem), że Liverpool ostatecznie nie będzie zainteresowany 3 miejscem i grą w Lidze Europy. Wydaje się, że łatwiej obecnie zdobyć Ligę Europy niż wejść do TOP4 w Premier League (a to gwarantuje grę w Champions League).
Wracając do typu – Liverpool musi ten mecz wygrać, ale myślę, że zaczną ostrożnie. Z czasem będą walczyć z presją czasu. Oglądałem (z bólem serca) dwa ostatnie mecze The Reds na Anfield – ze Stoke i Sunderland i oba wyglądały żałośnie. Liverpool pierwszy raz w obu przypadkach oddał strzały na bramkę w II połowie. Basel ma solidną obronę, a sam w meczach wyjazdowych nie imponuje skutecznością.
WSZYSTKO WSKAZUJE W TYM MECZU NA UNDER.



INNE TYPY (głównie w oparciu o statystyki):
Olympiakos – Malmoe rzuty rożne under 10,5. Kurs 1.73 (Betsafe)⛔(11)
Benfica-Leverkusen strzały na bramkę under 10.5. Kurs 1,7 (ónibet)✅(6)
Juventus-Atletico Madryt rzuty rożne over 9,5. Kurs 1,85 (Expect).⛔(9)
 
xael 83

xael

Użytkownik
Liverpool - Basel(+1,5 goal) - 2 @ 1,37 ✅
Real Madryt - Ludogorets(+3,5 goal) - 2 @ 1,42 ⛔
Olympiacos - Malmo - 1 @ 1,40 ✅
ako 2,74 ⛔
edit: no coż 1 bramka, nie powiem ze czerwona kartka popsula szyki bo real strasznie cisnal i moglo byc wiecej
Gram dzisiaj taki tripelek. troszke o typach.
Z wtorkowych meczy najbardziej zainteresowała mnei grupa B gdzie zdecydowanym mistrzem jest Real ktory sam zdobyl wiecej punktow niz pozostale 3 druzyny. Bulgarzy z kolei mimo ostatniej miejsca w tabeli nie powiedzieli ostatniego slowa. Porownujac oba te zespoly praktycznie pod kazdym wzgledem lepsza jest ekipa z Bernabeu, Ludogorets ma szanse jeszcze powalczyc o prawo w gry w LE. Sklamałbym mowiac ze Real nie wygra tego meczu, ale jestem w stanie uwierzyc ze nie wygra az tak rażaca różnica. W dodatku Real moze zagrac na luzie i tak zdeklasowali swoja grupe, przez co watpie zeby wpakowali im 5&#39;tkę jak niektorym druzynom LaLigi.
Drugi mecz w tej grupie wg mnie o niebo ciekawszy. Walka o zycie. Basel lepszy bilans h2h, jeszcze nie przegral nigdy z LFC. z kolei anglicy dzis wóz albo przewóz. Ostatni mało goli traca, ale też mało strzelaja , naprawde muszą sie spiac na ten mecz. W przypadku przegranej, mysle ze znowu dlugo nie zobaczymy ich w LM ???? Na chwile obecna nie ma kto w Liverpoolu strzelac goli. Szwajcarzy napewno nie puszcza plazem tego meczu kiedy mowa o awansie do dalszej fazy rozgrywek. wystarczy im remis. Moj typ to handi +1,5, poniewaz nie spodziewam sie pogromu ze strony liverpoolu , badz tez wygranej wiecej niz jednym golem. Jak juz wygraja to jednym golem po ciezkim boju, a wtedy typ wchodzi.
Co do ostatniatniego meczu, to bardzo zwiezle Olympiacos bardzo mocny u siebie, co zreszta pokazali , wygrywajac z zespolami swiatowego formatu tj Juventus czy Atletico. Ich przeciwnik- Malmo ,z ktorym defakto przegrali 2:0 w Szwecji. Dzisiaj na ich terenie mysle, ze powinno im pojsc gładko, rewanzujac sie przy tym za ostatnie starcie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom