>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 11.12.2013 - środa

Status
Zamknięty.
arturs123 11

arturs123

Użytkownik
Mam pytanie jakie są kryteria wyjścia z grupy? Arsenal już ma awans czy w przypadku przegranej i wygranej graczy z Dortmundu mogą jeszcze odpaść?
W razie takiego samego dorobku punktowego decydują bezpośrednie mecze i tutaj Dortmund ma lepszy bilans dwumeczu. Teoretycznie Arsenal może odpaść, jeśli przegra odpowiednią różnicą bramek z Napoli (pierwszy mecz wygrany przez The Gunners 2-0), a Dortmund ogra Olympique.
Oferta Milenium na dzisiejszy mecz Schalke-Basel to chyba prezent zaległy na mikołajki bo innego pomysłu skąd wystawili taki kurs nie jestem wstanie znaleźć.Linia kursów na ten mecz wygląda następująco:
1.70-3,60-4,45 i teraz zastanówcie ile będzie wynosić kurs na X2 pewnie od 1.95 do 2.15 maksymalnie co ?
Nie w Milenium ???? Tam kurs wynosi 4.00 ! Tego już chyba value nie można nazwać, nic tylko zebrać się i jechać czym prędzej to postawić, bynajmniej ja tak już zrobiłem i już mam kupon w ręku czyli zakład zawarty jest.
Odświeżam na bieżąco ich stronę to nadal bez zmian jest, ale jak widzę R=Z na gości po kursie 3,30 to ewidentnie się jebnęli z kursami. Ale kto tym będzie się przejmował.
Chyba już się zorientowali bo kurs zmieniony na X2 2.00. Pewnie forum przeglądają. ;)
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Napoli - Arsenal
Typ: X Kurs: 3,50 Buk: Sportingbet
⛔ (2:0)

Kanonierzy potrzebują jednego punktu do zajęcia 1-szego miejsca w grupie i wg. mnie spokojnie go dzisiaj zdobędą bo po prostu są drużyną lepszą.
Włosi do awansu potrzebują wysokiego zwycięstwa nad kanonierami, przy założeniu, że Borussia wygra w Marsylii. Choćby jednobramkowe zwycięstwo da im awans przy remisie Borussii a w wypadku przegranej piłkarzy Dortmundu z Olympique wystarczy im remis. Kanonierzy potrzebują 1 cennego punkcika i mimo, że zapewne zagrają w tym meczu o zwycięstwo uważam, że mecz zakończy się podziałem punktów.
Myślę, że będzie to w dzisiejszych meczach wyglądało tak, że im dalej z czasem tym Borussia będzie powiększać prowadzenie a w Napoli będzie oscylowało cały czas wokół remisu. I piłkarze Napoli będą już wiedzieć, że jest po wszystkiemu ale przed własną publiką z chęciami i zaangażowaniem nie przegrają bo wypada się dobrze pożegnać z kibicami. Goście też nie przegrają bo wg. mnie są drużyną dużo lepszą na ten moment i 1 punkt w pełni ich usatysfakcjonuje.
Jeszcze wspomnę o absencjach. U gospodarzy na pewno nie zobaczymy kontuzjowanych Marka Hamsika, Juana Zunigi oraz Giandomenico Mesto. Zagrać nie będzie mógł również Anthony Reveillere, nie zgłoszony do kadry na Ligę Mistrzów. U Kanonierów kontuzjowani są Alex Oxlade-Chamberlain, Lukas Podolski, Abou Diaby i prawdopodobnie nie zagra też Bacary Sagna. Obaj trenerzy tak na prawdę mają po 1 głównym zmartwieniu jak widać (w Napoli Hamsik, w Arsenalu Sagna) i osłabienia te wg. mnie się równoważą. Hamsik może i więcej znaczy dla Napoli za to ma lepszego zmiennika gdyż za Sagne najprawdopodobniej zagra Jenkinson a drewniak ten już w tym sezonie sporo błędów zrobił. Stawiam X. Powodzenia !
 
karwan88 21

karwan88

Użytkownik
AKA SHAKAL znowu wtopi kuponów ????
Patrzmy realnie, obecną formę, itp. a nie statystyki z przed lat.
Nie chwaląc się wczoraj weszły mi wszystkie mecze które typowałem.
MU 1X, gdzie SHAKAL napalił się na X2 a nawet 2 ???? , ja wówczas napisałem że nie ma mowy aby 3 raz z rzędu MU przegrało u siebie.
Odrzuciłem całkowicie Bayern, bo stawka tak śmieszna że szkoda było sobie zawalać kupon ???? . A dałem na jednym ryzykownym X2 MC, bo było 2,40.
Spokojnie weszły Benfica, Pilzno jako 1X, Real w masełko 2, Olympiakos tak samo 1, no i rodzynek za 1,90 Bayer.
Kolejka bez żadnych zaskoczeń więc po co się tak wyginać było? ???? Wystarczyło przeglądnąć tabelę i ocenić na chłodno sytuację a nie doszukiwać się sensacji.
 
ulter 803

ulter

Użytkownik
Austria - Zenit 2 @ 1.62[bet365]
Zenit musi po prostu wygrać aby awansować do zapewnić sobie awans z grupy. Austria Wiedeń zanotowała w tej edycji tylko dwa sensacyjne remisy dzięki postawieniu wyjazdowego autobusu w bramce jednak u siebie wymagane jest granie bardziej otwartej piłki co prowadzi do takich wyników jak 0-1 z FCP czy 0-3 z Atletico Madryt. Zenit ma tylko punkcik przewagi nad FCP, aby się nie ogladac na ich mecz z Atletico muszą po prostu wygrac. Austria w weekend w karygodnym stylu zremisowała u siebie z czerwoną latarnią ligi Admirą.. . jak taka ekipa znajduję dwukrotnie drogę do bramki Wiedeńczyków to aż strach pomyśleć co zrobią Hulk i spółka. Zenit spokojnie wygrał 2-1 z Uralem. Stawiam dwójeczkę po przyjemnym kursie i widzę Rosjan w kolejnej fazie rozgrywek.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Napoli - Arsenal
over 2.5
1.65
bet365

Chyba tego jeszcze nikt nie opisał, a wydaje się że powinno być otwarte i pełne emocji spotkanie. W normalnych okolicznościach również skusiłbym się na over, a tu mamy okoliczności sprzyjające... Tego, że grają dwie drużyny grające ofensywny futbol posiadające zawodników o dużych umiejętnościach i potencjale kreowania oraz wykańczania akcji nie trzeba chyba przypominać ;)
Sytuacja wygląda w ten sposób, że Napoli musi wygrać mecz co najmniej dwoma bramkami, by awansować do fazy pucharowej LM, no chyba że liczą na cud w postaci potknięcia BVB, którego raczej nie biorę pod uwagę. Tak więc liczę na frontalne ataki Włochów od samego początku meczu, a tym samym możlwość nadziania się na kontry Arsenalu, które mogą być zabójcze. Naprawdę trudno mi sobie wyobrazić by to spotkanie miało mieć nudny przebieg z niewielką ilościa sytuacji strzeleckich. Jedyne co może przeszkodzić w typie to niewytłumaczalna indolencja strzelecka lub mecz życia bramkarzy, ale obie kwestie są bardzo wątpliwe...
Polecam!
 
arturs123 11

arturs123

Użytkownik
Będzie ciężki mecz... Schalke 04 są zdeterminowani żeby wygrać ten mecz i nie lekceważą przeciwnika,przeczytałem na forumie niemieckim. Oceniam szansę na 50/50, przekonamy się po meczu...
Kurde, bez obrazy, ale czy musiałeś wejść na niemieckie forum żeby dowiedzieć się, że będą dziś niesamowicie zdeterminowani? A Basel to nie będzie? Obie drużyny zagrają na maksa, Basel w nieco lepszej sytuacji bo remis daje im awans, ja zagram dziś X2, analiza później.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Ja muszę przyznać po obejrzeniu dwumeczu Steau z Legią czekałem na absencje Bourceanu,w ostatnim meczu dostał 3cią żółtą i dziś nie zagra.
Defensywny pomocnik łata w Rumuńskim zepole wszystkie dziury,dużo biega,motywuje,potrzasa kolegami gdy trzeba.
Miałem nadzieję,że nie zagra w jakimś innym meczu,ale dobre i to,jest to bardzo duże osłabienie dla Steauy.
Chelsea @ 1,2
Zw wględu na promocyjną ofertę w comeon gram też Chelsea-1,5@1,5,a do tego,bo potrzebuję AKO ponad 3,dobieram Borussię@1,4 bo to mecz must win,liga chyba znów już przegrana,a chcyba jednak ciągle mają więcej argumentów niż Francuzi ,którzy jednak w rodzimej lidze powoli sie odbudowują.Oraz Zenit@1,6 - tu przekonania mam najmniej,widziałem ich mecze u siebie - nie grali źle,sporo sytuacji,duże posiadanie piłki,wysoki pressing na Atletico,mecz u siebie z Austrią grali całą połowę w osłabienu,Austria nie jest takim outsidrem jak oczekiwano,ale mam nadzieję,że dziś będą o jedna bramke gorsi.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
nie ma co tu wymyślać nie wiadomo czego, tak jak wczoraj ci co wygrać mają wygrają...

Chelsea -1,5 1.55 bo będą chcieli zająć pierwsze miejsce w grupie, Steaua o nic już nie gra.
Borussia 1.42 tu też goście muszą wygrać i tak jak Bayer pewnie to zrobią.
Zenit 1.62 mają wygrać, rywal nie gra już o nic.

do tych spotkań dodać można Napoli - Arsenal BTS 1.53, ew. nawet jakiś wyższy over bramkowy. Napoli musi zaatakować i potrafi to u siebie robić, coś tam wbiją, natomiast Arsenal w kontrze czuje się świetnie, też coś wbiją, ja myślę że spokojnie nawet z 4 bramki w Neapolu dziś zobaczymy, anomalii pogodowych nie ma być ;)
 
89fanatyk 52

89fanatyk

Użytkownik
Ssc Napoli - Arsenal Londyn
Start: Środa 20:45

Na The Emirates The Gunners wygrali gładko - 2:0. Jednak przed własną, fanatyczną publicznością, Napoli to zupełnie inna drużyna, więc powinien nas czekać mecz pełen emocji. Gospodarze muszą wygrać. Gościom, świetnie dysponowanym nie tylko w Premier League, do szczęścia wystarczy remis. W kunktatorstwo w wykonaniu drużyny Arsene Wengera jednak nie wierzymy, więc naszym zdaniem warto postawić na piękną, ofensywną grę, czyli overa.

Typ : Over 2.5 @ 1.65 bet365
 
deka 0

deka

Użytkownik
Austria Wiedeń - Zenit Petersburg
Typ: 2
Kurs: 1.58
Buk: Expekt
Zenit gra o być albo nie być w lidze mistrzów. Do tego dochodzą pieniądze za wyjście z grupy więc dodatkowa motywacja. Zenit w LM remisowy, ale remis może tutaj nie wystarczyć, bo Atletico prawdopodobnie wyjdzie rezerwami, a Austria nie ma już o co walczyć.
 
arturs123 11

arturs123

Użytkownik
Olympique Marseille - Borussia Dortmund typ: 2 kurs 1.40✅
BvB ostatnio ma problemy z kontuzjami, ale patrząc na potencjał ofensywny to tak czy siak nie będą mieli dzisiaj problemów z Francuzami. Olympique w ogóle nie ta klasa, na dodatek zabraknie dziś naprawdę ważnych zawodników czyli Valbueny i Ayewa. Nie widzę tutaj żadnych argumentów za Olympique, mecz o pietruchę, a Borussii jedynie wygrana da gwarancję awansu. Inny rezultat niż wygrana Borussi to będzie mega sensacja. Na pewno Niemcy nie będą tutaj kalkulowali i zagrają o pełną pulę.
Przewidywane składy:
Marsylia: Mandanda – Fanni, Mendes, Diawara, Morel – Lemina, Imbula, Cheyrou – Thauvin, Gignac, Payet
Borussia: Weidenfeller – Piszczek, Friedrich, Sokratis, Durm – Grosskreutz, Kehl – Błaszczykowski, Mkhitaryan, Reus – Lewandowski

SSC Napoli - Arsenal FC typ: X2 kurs 1.50⛔
Napoli miało fantastyczny początek sezonu, jednakże od jakiegoś czasu stracili impet. W lidze zaczynają tracić punkty, w ostatnich 4 meczach ledwo jedna wygrana z przeciętnym Lazio. (Sromotna porażka z Juve, przegrana z Parmą i ostatnio wymęczony remis ze słabym w tym sezonie Udinese). Faktycznie mecze w lidze nie zawsze przekładają się na mecze w LM, ale Napoli już w tej edycji raz przegrało z Arsenalem, ostatnio nic wielkiego nie pokazali także z BvB. Niestety ta grupa okazała się za silna dla Włochów i ja ich tutaj widzę na 3 miejscu. Ponadto w składzie Napoli zabraknie dziś istotnego gracza jakim jest M. Hamsik. Arsenal teoretycznie może jeszcze odpaść, ale jeden punkt daje im pierwszą pozycję w grupie. O tegorocznej formie Arsenalu nie będę się rozpisywał, grają jak z nut i dziś na pewno nie przyjadą do Neapolu na wycieczkę i zagrają o 3 punkty. Jak już wspomniałem punkt wystarczy im do awansu z 1 miejsca, toteż dla bezpieczeństwa dam podpórkę.
Przewidywane składy:
Napoli: Reina – Armero, Britos, Albiol, Maggio – Inler, Behrami – Mertens, Pandev, Callejon – Higuain
Arsenal: Szczęsny – Gibbs, Kościelny, Mertesacker, Jenkinson – Arteta, Ramsey – Cazorla, Ozil, Wishere – Giroud

FC Schalke 04 - FC Basel typ: X2 kurs 2.08⛔
Jak dla mnie Schalke nie prezentuje w tym sezonie nic szczególnego. W lidze 6 miejsce z bilansem meczy 7-3-5, tracą bardzo dużo bramek (28 straconych po 15 kolejkach). Ostatnia przygoda Basel w LM miała miejsce dwa lata temu. Potrafili wygrać z MU i Benficą, zanotowali też jeden remis na wyjeździe z MU. Potem potrafili sprawić niespodziankę i pokonać Bayern, późniejszego finalistę. W ubiegłym sezonie w LE potrafili odprawić m.in. Tottenham czy Zenit, a potem w półfinale Chelsea również nie miała z nimi łatwo. W tej edycji Basel dwa razy pokonał rzeczoną Chelsea (chociaż dwa remisy ze Steauą chwały nie przynoszą). Wydaje mi się, że Basel ma swego rodzaju patent na teoretycznie lepsze drużyny, na pewno wychodzą wtedy o wiele bardziej zdeterminowani i &quot;spięci&quot; (w sensie pozytywnym) co pokazują wyniki w ostatnich sezonach na europejskich arenach. Myślę, że należy traktować ich już jako europejskiego średniaka, a nie kopciuszka. Ostatni mecz między tymi drużynami zakończył się porażką Szwajcarów - dziś czas na rewanż. Jako, że Basel jest wyżej w tabeli, to remis wystarcza im do upragnionego awansu. Może 3 punkty będzie ciężko wywieźć, jednak to jest wyjazd, a Schalke na papierze ma niezły skład, ale jeśli chodzi o podział punktów to to jest minimum które Basel dziś musi osiągnąć. Ponadto te dwie wygrane z Chelsea pokazują, że zespół gra bez kompleksów i ma potencjał, no to czemu nie powalczyć z Schalke? Niemcy dziś bez kontuzjowanego od jakiegoś czasu Huntelaara, zabraknie też Jonesa, Aogo i Hoegera.
Przewidywane składy:
Schalke: Hildebrand – Uchida, Santana, Höwedes, Fuchs – Matip, Neustadter – Farfan, Boateng, Draxler – Szalai.
Basel: Sommer – Voser, Ivanov, Schar, Xhaka – F. Frei, Die – Salah, Delgado, Sio – Streller.

ako 4.7⛔

Bez analizy, na innym kuponie:
Chelsea FC - Steaua Bucuresti 1
FK Austria Wien - FC Zenit St. Petersburg 2
AC Milan - Ajax Amsterdam 1
Atletico Madrid - FC Porto 1 DNB
FC Barcelona - Celtic Glasgow 1
&lt;table class=&quot;soccer&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot; even stage-scheduled&quot; id=&quot;g_1_dWygegk4&quot;&gt;&lt;td title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot; class=&quot;cell_ab team-home&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot; class=&quot;cell_sa score&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot; class=&quot;cell_ac team-away&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
A ja dzisiaj zagram troche bardziej ryzykownie. Taki kupon sobie strzele:
Austria Wieden vs Zenit - czerwona kartka w meczu @ 4,5
Marsylia vs Dortmund - over 9,5 cornera w meczu
AKO: 7,83
Pierwszy mecz to mecz walki w ktorym goscie walcza o awans a gospodarze o honor i pieniadze. Austria to nie jest swietna druzyna ktora potrafi finezyjnie grac w srodku pola i bronic sie bez popelniania fauli. Zenit bedzie zmotywowany i napakowany bo musi wygrac. Ogolnie mysle, ze bedzie tutaj duzo fauli a przy tym moze wpasc czerwona.
Drugi mecz to Marsylczycy i Dortmund. Tutaj zastanawialem sie nad over 3,5 cornera dla gospodarzy @ 1,54 (Marsylczycy grajac u siebie w 10 ostatnich meczach w 9 mieli over 3,5 cornera) ale ostatecznie biorac pod uwage motywacje po stronie Niemcow postanowilem pograc w strone cornerow ogolnie w meczu z linia 9,5. Mysle, ze Francuzi dorzuca z 4 moze 5 cornerow bo u siebie graja dosyc ambitnie a pozostale 4 dorzuca Niemcy. Borusia to taka marna druzyna ktora nie ma wiele cornerow ale mysle, ze z powodu ich motywacji w tym meczu beda dosyc czesto pod bramka Francuzow i sila rzeczy kilka roznych powinno wpasc.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Napoli - Arsenal

Szósta, decydująca kolejka fazy grupowej ligi mistrzów. W grupie F z dwunastoma punktami na koncie prowadzi Arsenal, po dziewięć punktów na koncie mają Napoli i Borussia, natomiast Marsylia zamyka tabelę bez nawet jednego punktu na koncie. Napoli nie może dziś się oglądać na drugie spotkanie tej grupy, by mieć pewny awans muszą wygrać przynajmniej 3:0. Będzie to oczywiście bardzo trudne, Arsenal prowadzi w Premiership, dobrze czuje się na wyjazdach, w lidze mistrzów wygrał zarówno w Marsylii jak i w Dortmundzie. Do tego problemem gospodarzy jest fakt, że w europejskich pucharach w każdym meczu tracą bramkę. Widać więc że można spodziewać się wielkich emocji i sporej ilości bramek. Napoli powinno zagrać odważnie, walczyć o trzy punkty, a Arsenal z kontry potrafi ukłuć. Gospodarze w tym meczu zagrają nadal bez Hamsika, oraz bez Zunigi i Mesto. W ofensywie Mertens może zastąpić Insigne. Goście zagrają nadal bez Podolskiego, Chamerlaina a niepewny jest występ Sagna&#39;y. W innych spotkaniach najlepiej wygląda 1.55 na zwycięstwo Chelsea z handicapem -1,5. Warunki do gry dziś w Neapolu powinny być dobre, nie powinno być żadnych anomalii pogodowych ;)

bts 1.53 Bet365/WilliamHill
over 2,5 1.70 Pinnacle
over 3,5 2.75 WilliamHill
over 4,5 5.00 Bet365/WilliamHill
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Wczoraj 3/4. Juventus dał dupy. No i moderator pokasował moje typy, które weszły, jakby szkodziły forum. Czasami to nie rozumiem zachowania modów.

To jedziemy...

Olympique Marsylia - Borussia Dortmund
1X2
Typ: Borussia Dortmund
Kurs: 1.36


Tutaj niespodzianki być nie powinno. Jeśli Borussia chce grać dalej to musi wygrać i pewnie tak się stanie. Francuzi o nic już nie walczą, a w lidze czeka ich wyjazdowy mecz z Lyonem. Sądzę, że bardziej chcą się skupić na meczu ligowym, co nie oznacza, że wyjdą i położą się na murawie. Liczę na łatwy win Borussii.


Austria Wiedeń - Zenit St. Petersburg
1X2
Typ: Zenit St. Petersburg
Kurs: 1.55


Zenit na niezłym farcie, tracił głupio punkty, ale musi w końcu wygrać, a okazja do tego znakomita. Stawką meczu jest awans do kolejnej rundy.
Rywal do tego również znakomity, nie ma co się oglądać na mecz w w Hiszpanii, tylko trzeba wygrać i grać w kolejnej rundzie. Austria Wiedeń, to najsłabsza drużyna dwa remisy i jedna zdobyta bramka.

Chelsea FC - Steaua Bukareszt
1X2
Typ: Chelsea FC
Kurs: 1.17


Niespodzianki być nie powinno. Mourinho będzie chciał wygrać to spotkanie, ponieważ mogą stracić pierwsze miejsce w grupie.
Mają zbyt dobry zespół na Steaue. Liczę na pewne i spokojne zwycięstwo Londyńczyków.

FC Schalke 04 - FC Basel
Zakład dwustronny (w przypadku remisu w regulaminowym czasie gry otrzymasz stawkę z powrotem)
Typ: FC Basel
Kurs: 3.25


Za Schalke w tym meczu nie nie przemawia, jedynie to że grają na własnym stadionie. Szansę daję 50/50, a obok tak wysokiego kursu na Basel nie można przejść obojętnie. Value jak nic...
Basel pokazał nam już w tym sezonie pazur pokonując dwukrotnie Chelsea. Potrzebny jest im remis do awansu, liczę że mogą nawet wygrać to spotkanie.

FC Schalke 04 - FC Basel
Połowa meczu - Podwójna szansa
Typ: X lub FC Basel
Kurs: 1.57


W tym typie kursy ostro pospadały.

Atletico - Porto, nie ruszam, wyczuwam remis. Odpuszczam.

Milan - Ajax, dziś Juventus pokazał nam swoja moc, więc wolę trzymać się od tego typy z daleka, jak grać to w stronę Ajaxu za drobne. Osobiście odpuszczam.

Napoli - Arsenal, ciężki mecz do wytypowania, śmierdzi remisem, nie biorę tego.

Barca - Celtic, nie mam pomysłu na ten mecz, można spróbować under, Barca parę razy męczyła się ze Szkotami. Nie dla mnie typ.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Ac Milan - Ajax
Balotelli strzeli ▶ Unibet (2.06)
Dzisiaj na San Siro, mecz dla obu ekip bardzo ważny. Z racji tego która ekipa wygra ta awansuje, ja jednak tutaj nie spodziewam się jakiejś niespodzianki.. Mimo tego pójdę w kierunku Włocha Balotelliego, który jak wiemy jak tylko ma &#39;dzień&#39; to trafia niemalże wszystko i ciężko mu odebrać piłkę. Dziś będzie podwójnie zmotywowany, bo mecz jest o wielką stawkę. Holendrzy na pewno nie przylatują do Mediolanu koczować pod bramką żeby tylko nie stracić gola bo i swoje w tym meczu też oddadzą. Mecz na pozór wydaję się łatwy, bo faworytem wiadomo gracze Milanu ale ja jednak zagrałem już na Włocha.. Z pewnością zobaczymy Włocha w pierwszym składzie i znając jego potencjał i charyzmę jaką posiada w kluczowych momentach myślę że warto na niego dołożyć kilka złociszy. Fakt ma swoje humory ale w meczach gdzie jest awans do kolejnej rundy będzie miał większe parcie na bramkę. Nie od dziś sekretem Balotelliego jest to, że uwielbia grać w Lidze Mistrzów, a żeby było jeszcze piękniej, to on dla swojego klubu odda trafienie, może nawet dwa by triumfować po meczu i mieć już zapewniony awans.
Oprócz tego można jeszcze pograć bez większego rozpisywania na Coste, z Atletico (2.35) również warty zagrania - ten kto ogląda mecze Ligi Hiszpańskiej wie, w jakiej formie jest ten zawodnik. Wiadomo że Liga Mistrzów to inna impreza piłki nożnej, ale po drugiej stronie rywal, który na wyjazdach nie plasuje się jakoś specjalnie dobrze, a że Costa jest w gazie, to trzeba to wykorzystać. Również na unibecie. ✅ ✅ Cooostaaaa goolaasooo ; ) !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
FC Schalke 04 - FC Basel
Zakład dwustronny (w przypadku remisu w regulaminowym czasie gry otrzymasz stawkę z powrotem)
Typ: FC Basel
Kurs: 3.25

Za Schalke w tym meczu nie nie przemawia, jedynie to że grają na własnym stadionie. Szansę daję 50/50, a obok tak wysokiego kursu na Basel nie można przejść obojętnie. Value jak nic...
Basel pokazał nam już w tym sezonie pazur pokonując dwukrotnie Chelsea. Potrzebny jest im remis do awansu, liczę że mogą nawet wygrać to spotkanie.
FC Schalke 04 - FC Basel
Połowa meczu - Podwójna szansa
Typ: X lub FC Basel
Kurs: 1.57

W tym typie kursy ostro pospadały.
Nie zawsze magiczne &quot;value&quot; to coś najważniejszego. Kursy są wg mnie ustawione prawidłowo. Basel już od poprzedniego sezonu umie grać z Chelsea, krąży jakaś klątwa, a tak na poważnie to po prostu mam wrażenie, że Londyńczycy za każdym razem lekceważą Basel, a Basel się spina. I to tyle w temacie &quot;pazura&quot;. Już ze Steaua jakoś nie byli w stanie wygrać, nawet u siebie. Za Schalke przemawia także to, że już raz ograli Basel na wyjeździe. Mają tego nie powtórzyć dzisiaj u siebie kiedy od tego zależy być albo nie być w LM ? Osobiście mam nadzieję, że jednak Schalke04 ogarnie bo pograłem ich dosyć grubo.
Ja dzisiaj to bym bardziej bał się niespodzianki w Marsylii, ale na Dortmund z podpórką też zagrałem.
✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
I TO TYLE NA TEMAT VALUE. Wszystko idealnie przewidziałem, Schalke04 od pierwszej chwili dominowało, a w Dortmundzie o mało co nie było niespodzianki.
 
arturs123 11

arturs123

Użytkownik
Widzę, że kilka osób decyduje się na Zenit, ja bym jednak przed tym przestrzegał. Zenit tak naprawdę wygrał w tej edycji raz - pokonując mizerne w tym sezonie Porto. Zresztą w tym sezonie w Petersburgu między tymi drużynami padł już jeden raz chyba nieco sensacyjny remis. Owszem Austria gra o pietruszkę, ale to nie znaczy, że przed własną publicznością wyjdą od niechcenia i położą się przed Rosjanami. Przypominam, że premia za wygraną to milion euro, za remis 500tys. Dla takiego klubu pokroju Austrii niemałe pieniądze, założę się, że jest wewnątrz klubu presja, żeby tutaj zagrać na maksa i wydrzeć te 3 punkty. Czy się uda? Raczej ciężko, ale remis w tym spotkaniu mnie absolutnie nie zdziwi. W lidze ostatnio Zenit też nie spisuje się najlepiej, w ostatnich 5 meczach tylko jedna wygrana z przedostatnim Uralem (do tego 2 porażki i 2 remisy). Z ważniejszych graczy nie zagra na pewno Danny, Malafeev i Bukharov. Ja ten mecz po prostu omijam z daleka, ale naprawdę warto zastanowić się nad dawaniem czystej 2 na drużynę gości. Tak czy siak szczęścia życzę.
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
AKA SHAKAL znowu wtopi kuponów ????

Patrzmy realnie, obecną formę, itp. a nie statystyki z przed lat.

Nie chwaląc się wczoraj weszły mi wszystkie mecze które typowałem.

MU 1X, gdzie SHAKAL napalił się na X2 a nawet 2 ???? , ja wówczas napisałem że nie ma mowy aby 3 raz z rzędu MU przegrało u siebie.

Odrzuciłem całkowicie Bayern, bo stawka tak śmieszna że szkoda było sobie zawalać kupon ???? . A dałem na jednym ryzykownym X2 MC, bo było 2,40.

Spokojnie weszły Benfica, Pilzno jako 1X, Real w masełko 2, Olympiakos tak samo 1, no i rodzynek za 1,90 Bayer.

Kolejka bez żadnych zaskoczeń więc po co się tak wyginać było? ???? Wystarczyło przeglądnąć tabelę i ocenić na chłodno sytuację a nie doszukiwać się sensacji.
Kolejny mądry po fakcie, to co na dzisiaj proponujesz?

BTW może skoncz sie chwalić, bo zapomniałeś o juve x2 napisać bo to chyba ci nie weszlo, ale pewnie miałeś na singlu po 1.15 około

O realu, Olympiakosie i benfie nic nie pisałeś.

Widzę value w +1 na Ajax i lekko AW Ajaxu. Milan w CL może i gra lepiej, jednak nie przekonuje mnie w ogóle. Dużo zalezy od Ballotellego i tego czy będzie miał dzień

Basel + 0.5 Schalke pod presją i jak na złość kontuzje i forma implkuje że będzie to ciężki mecz dla nich. Basel to nie ogórki i w aktualnej sytuacji Schalke jest do ogrania. Value po stronie Szwajcarów. Kurs na Niemców nieoplacalny
 
M 125

max-payne

Użytkownik
FC BARCELONA - CELTIC - BĘDZIE RZUT KARNY? TAK. - 3,35⛔/ 7 bramek i żadnego karnego...
Pomimo tego, że Barcelona zagra bez Messiego to i tak uważam, że graczy Barcy ciężko będzie zatrzymać graczom Celticu bez naruszenia przepisów, Szkoci to już nie ta drużyna co kiedyś. Trzeba też uwzględnić aktorskie umiejętności gospodarzy. Wg mnie kurs wart ryzyka.

AUSTRIA WIEDEŃ - ZENIT - GOŚCIE +1,5 GOLA - 1,65
⛔ / niesamowite...
Stosunkowo wysoki kurs, spowodowany pewnie przez sensacyjny remis gospodarzy z FC Porto i remis w pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami w Rosji. Ale Austria to wciąż outsider tej grupy nie grający już o nic, a Zenit ma szanse na awans do następnej rundy.
Bukmacher: Fortuna.
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Nie zawsze magiczne &quot;value&quot; to coś najważniejszego. Kursy są wg mnie ustawione prawidłowo. Basel już od poprzedniego sezonu umie grać z Chelsea, krąży jakaś klątwa, a tak na poważnie to po prostu mam wrażenie, że Londyńczycy za każdym razem lekceważą Basel, a Basel się spina. I to tyle w temacie &quot;pazura&quot;. Już ze Steaua jakoś nie byli w stanie wygrać, nawet u siebie. Za Schalke przemawia także to, że już raz ograli Basel na wyjeździe. Mają tego nie powtórzyć dzisiaj u siebie kiedy od tego zależy być albo nie być w LM ? Osobiście mam nadzieję, że jednak Schalke04 ogarnie bo pograłem ich dosyć grubo.

Ja dzisiaj to bym bardziej bał się niespodzianki w Marsylii, ale na Dortmund z podpórką też zagrałem.
Value to cos najwazniejszego jak chcesz w longtermie być na plus, a więc bzdury tu piszesz i wcale nie chodzi o to czy mecz akurat wejdzie, bo grajac kursy 1.20-1 30 nawet jak ci wejdzie 80 procent to i tak zysk z tego żaden. Na Schalke nie jest wystawiony poprawnie bo powinno byc 2.00. Po 1.7-1.8 to nie opłaca się tego ruszać. Value masz jeszcze w Schalke jednym golem, bo patrząc na to co dzieje się w klubie to będzie ciężko o dwubramoowy wynik
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom