>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [1.11 - 2.11.2022] - Wtorek / Środa

Status
Zamknięty.
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Juventus - PSG
Typ: PSG wygra i obie strzelą
@3.05 Fortuna

Losy awansu w grupie H są już dawno rozstrzygnięte - PSG oraz Benfica przechodzą do fazy pucharowej, a Juventus wraz z Haifą - odpadają. Jednak słaba postawa Włochów może spowodować, że być może nie dostaną się nawet do Ligi Europy. Całkiem realnie grozi im zakończenie rozgrywek na 4. miejscu. Dzisiaj podejmują u siebie zespół, który przed tygodniem strzelił aż siedem goli przeciwko słabiutkiemu Maccafi Haifa. No właśnie - czy aby na pewno słabiutkiemu? To właśnie piłkarze z Izraela sprawili dużą niespodziankę pokonując u siebie Juventus 2:0. Dziś myślę, że Włosi pokuszą się o co najmniej jedno trafienie, ale raczej nie wystarczy to do wygranej. Przed tygodniem byłem przekonany, że PSG strzeli maksymalnie 3-4 bramki, ale Messi, Mbappe i spółka postanowili ucieszyć bramkami oczy swoich kibiców. Oznacza to, że grają do końca i dlatego dziś też nie powinni odpuścić. Przypomnijmy - w pierwszym meczu było 2:1 dla paryżan. Podobnego scenariusza spodziewam się także w dzisiejszym meczu.
Typ, jak najbardziej ciekawy i godny gry. Pytanie tylko z jakim nastawienie Paryżanie wyjdą na te spotkanie. Jak wspomniałeś przed tygodniem byli wstanie strzelić siedem bramek rywalom. W dodatku każdy z piłkarzy się cieszył z bramek kolegów. Widok pokazywał super atmosferę w tym zespole. Jak jak dobrze wiadomo to było nieco "oszukane".

Jednak martwi mnie inna rzecz. A mianowicie PSG ma ogromny potencjał w ofensywie. Lecz ile razy pomimo znaczącej przewagi nie zawsze strzelali sporo bramek, jak chociażby w starciu z Reims. Również defensywa nie zawsze stoi na wysokim poziomie, jak chociażby z Troyes w weekend, gdzie wygrali 4-3.

Przynajmniej dla mnie PSG to zagadka w każdym spotkaniu. Mają możliwości na pewne wygrane, ale nie raz nie dwa zawodzili
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Typ, jak najbardziej ciekawy i godny gry. Pytanie tylko z jakim nastawienie Paryżanie wyjdą na te spotkanie. Jak wspomniałeś przed tygodniem byli wstanie strzelić siedem bramek rywalom. W dodatku każdy z piłkarzy się cieszył z bramek kolegów. Widok pokazywał super atmosferę w tym zespole. Jak jak dobrze wiadomo to było nieco "oszukane".

Jednak martwi mnie inna rzecz. A mianowicie PSG ma ogromny potencjał w ofensywie. Lecz ile razy pomimo znaczącej przewagi nie zawsze strzelali sporo bramek, jak chociażby w starciu z Reims. Również defensywa nie zawsze stoi na wysokim poziomie, jak chociażby z Troyes w weekend, gdzie wygrali 4-3.

Przynajmniej dla mnie PSG to zagadka w każdym spotkaniu. Mają możliwości na pewne wygrane, ale nie raz nie dwa zawodzili
Dziękuję za kilka słów komentarza od siebie. Zgadzam się, że w ostatnim czasie nie gromią rywali. Ale gra jaką pokazali w meczu w Haifą dała do zrozumienia, że zespół jest w dużej formie a ponadto nie odpuszcza meczów, gry grają o przysłowiową pietruszkę. Haifa pokonała Juventus, więc tym bardziej sądzę, że zrobi to PSG, aczkolwiek uważam że co najmniej jeden gol Juventusu ma dzisiaj dużą rację bytu.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Dziękuję za kilka słów komentarza od siebie. Zgadzam się, że w ostatnim czasie nie gromią rywali. Ale gra jaką pokazali w meczu w Haifą dała do zrozumienia, że zespół jest w dużej formie a ponadto nie odpuszcza meczów, gry grają o przysłowiową pietruszkę. Haifa pokonała Juventus, więc tym bardziej sądzę, że zrobi to PSG, aczkolwiek uważam że co najmniej jeden gol Juventusu ma dzisiaj dużą rację bytu.
Oczywiście podzielam Twoje zdanie, ale i również typ. Juve ma spore szanse na bramkę. Z kilku powodów ciekawych piłkarzy, jak Vlahović, Rabiot, czy też Locatelli. Poza tym Paryżnanie nie raz pokazali już, iż defensywa nie jest ich mocną stroną i tracą bramki nawet z dużo niżej notowanymi rywalami.

Mimo wszystko powodzenia!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +563
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
⚽ Shakhtar Donieck - RB Lipsk
Shakhtar strzeli gola - TAK ❌ 0:4
1,50

Superbet

Ode mnie na dziś całkiem przyjemny becik. Shakhtar gości dzisiaj w Warszawie zespół z Lipska. Jest to spotkanie o awans do fazy pucharowej. Ukraińcy muszą dzisiaj wygrać z RB jeżeli chcą grać w Lidze Mistrzów dalej. Ogólnie jestem zaskoczony, że na gola Shakhtara jest aż taki wysoki kurs. Ja rozumiem, że teoretycznie nie grają u siebie, jednak jak pokazują ich "domowe" mecze w Polsce to potrafią strzelać. Mam na uwadze także, że zespół z Lipska jest ostatnio w wysokiej dyspozycji, jednak gol Shakhtara bardzo możliwy. Gospodarze muszą zaatakować, ponieważ jak wcześniej wspomniałem tylko wygrana może dać im awans. RB jest piekielnie mocny z przodu, jednak już defensywa do najmocniejszych nie należy. Ostatnio 3 gole stracone z Augsburgiem, 2 gole stracone z Realem, dlaczego więc Shakhtar miałby nie wcisnąć przynajmniej jednego? Najbardziej martwi możliwy brak w tym spotkaniu Zubkova, bo jednak jest to kluczowy napastnik tej ekipy, jednak na 100% zagra Mudryk, co na pewno zwiększa szansę tego typu.
Podsumowując, nie twierdzę, że Shakhtar dzisiaj wygra z RB, jednak ich gol jest bardzo prawdopodobny, a kurs zachęca do gry.

Edit: Ale powalczyli... 1 celny strzał na bramkę... Wstyd. Bez żalu żegnamy Shakhtar.
 
Ostatnia edycja:
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Szachtar-Lipsk TYP BTS kurs 1,72 4/10 g.18.45 0:4 BOX

PS: Dla ukraińskiej ekipy historyczny moment. Wystarczy wygrać i przechodzą dalej z 2 miejsca (Real prawdopodobnie połknie Celtic). Już w ostatniej kolejce gdzie Celtic podejmował Szachtar kurs na gospodarzy oscylował w granicach 1,70. Dlaczego taki mały, nie wiem do tej pory (może 'Zbuki" nie doceniają Szachtar) zagrałem wtedy bts tak jak i dzisiaj gdyż uważam że Ukraińcy muszą ruszyc do przodu od 1 minuty. Lipsk ostatnio wyborna forma (w ostatnich 9 spotkaniach, 7 zwycięstw i dwa remisy) i mogą to wykorzystać w kontrataku. Kolega powyżej zresztą też dobrze opisał to spotkanie.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Real vs Celtic
Typ 1
Szachtar vs Lipsk
Typ 2
Ako 2.30 fortuna

Dla mnie osobiście bardzo klarowna sytuacja w grupie. Real u siebie bierze komplet, bo potrzebuje punktów do 1 miejsca i tym samym później do rozstawienia. Celtic poza wyspami jest bardzo słaby.
W drugim meczu Lipsk kadrowo jest kilka poziomów wyzej. Na początku sezonu nie grali nic i nastąpiły zmiany na ławce trenerskiej. Dzisiaj zespół wygląda dobrze. Niby potrzebują tylko remisu do awansu ale moim zdaniem nie będa grac na remis bo maja gorszy bilans meczów bezpośrednich. Przy meczu na styku wszystko mogłoby się wydarzec... przypadkowy gol i Lipsk jest poza burtą. Myślę że wezmą to za trzy punkty i nie zdziwię się gdyby wygrali wysoko.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2152
N 336,4K

niewierny-janek

Użytkownik
Maccabi Haifa - Benfica Lizbona
Benfica @1,65
Fuksiarz


Nie cieszy się to spotkanie zzainteresowaniem typerów. Moim zdaniem mamy ciekawy kurs na zwycięstwo gości z Lizbony. Wszakże wciąż walczą oni korespondencyjnie z PSG o pierwsze miejsce w grupie i rozstawieniem w fazie pucharowej. Bilans meczów bezpośrednich z PSG mają na remis - oba mecze z wynikiem 1:1 - więc pod uwagę będziemy brać bilans bramkowy. Ten Paryżanie mają zdecydowanie lepszy, głównie za sprawą poprzedniego meczu właśnie z Maccabi. Teraz okazja do polepszenia bilansu bramkowego przed zespołem ze stolicy Portugalii. Odrobić strony bramkowe może być ciężko, jednak myślę, że Benfica tego meczu nie odpuści i będzie chciała zakończyć fazę grupową zwycięstwem. Mogą wszakże liczyć na potknięcie PSG. Grają oni ze słabo dysponowanym w tym sezonie Juve, ale drużyna z Włoch walczy o uratowanie sezonu i grę na wiosnę przynajmniej w LE, oraz o zachowanie twarzy i na pewno nie odpuszczą tego spotkania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1366
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Real - Celtic

Celtic nie walczy już o nic, zajmą 4 miejsce. Real natomiast w przypadku wygranej zajmie pierwsze miejsce, co może przełożyć się na słabszego rywala w kolejnej fazie. Real u siebie nie przegrywa, dużo atakują, dużo strzelają i myślę, że kilka ich bramek dzisiaj padnie.

Real strzeli powyżej 1,5 goli
1.23
Real strzeli powyżej 2,5 goli
1.78
Real strzeli gola do połowy
1.3
Vinicius strzeli gola
2.18
Valverde strzeli gola
3.05

W drugim meczu tej grupy Szachtar zagra z Lipskiem. Szachtar, żeby awansować, potrzebuje wygranej. Każdy inny wynik to awans drużyny z Niemiec. Myślę, że w tym meczu będzie dużo walki, tak jak to miało miejsce w ich pierwszym spotkaniu i w tym kierunku idę.

Szachtar powyżej 1,5 kartek
1.29
Szachtar powyżej 2,5 kartek
2.1
Powyżej 4,5 kartek
1.91

Milanowi do awansu wystarczy remis, co wcale nie oznacza, że będą się bronili. Będą atakować, a przy gonieniu wyniku przez Salzburg, drużyna z Austrii będzie nadziewała się na kontry. To kolejne okazje do strzelenia goli. Milan ich trochę u siebie strzela.

Milan powyżej 1,5 goli
1.52

Chelsea ma już zapewnione pierwsze miejsce, ale nie sądzę, że przejdą obok meczu, mając w głowie ich pierwsze spotkanie, kiedy to Dinamo Zagrzeb wygrało. Myślę, że drużyna z Anglii zrewanżuje się i wygra u siebie, strzelając przy tym kilka goli, jednocześnie zmazując plamę z ich ostatniego meczu w lidze.

Chelsea strzeli powyżej 1,5 goli
1.45

Juventus walczy o udział w Lidze Europy, PSG o pierwsze miejsce. Jakość i forma przemawiają za drużyną z Francji i to w ich kierunku idę. Z ważnych piłkarzy w drużynie Francji zabraknie Neymar, jednak w składzie Juventusu występują większe braki.

PSG wygra
1.6
PSG strzeli powyżej 1,5 goli
1.58
Powyżej 3,5 kartek
1.63

Benfica ma łatwiejszego rywala od PSG, z którym to będzie walczyła korespondycyjnie o pierwsze miejsce. To samo tyczy się Maccabi, która ma szanse na Ligę Europy. Jakość, forma i styl gry przekonują mnie do tego, że to Benfica będzie częściej strzelała, jak również nabijała rzuty rożne. Benfica to maszynka do ich nabijania.

Benfica strzeli powyżej 1,5 goli
1.66
Benfica strzeli powyżej 2,5 goli
3.2
Benfica ponad 4,5 rzutów rożnych
1.37
Benfica ponad 5,5 rzutów rożnych
1.76
Benfica ponad 6,5 rzutów rożnych
2.45
Ponad 4,5 rzutów rożnych do połowy
1.79

Przed meczem Manchesteru z Sevillą wszystko jest jasne. City awansuje dalej, Sevilla gra w Lidze Europy. Może to być nudny mecz bez historii, jednak wydaje mi się, że City powinno być częściej przy piłce i strzelić przynajmniej 2 gole u siebie ze słabo grającą drużyną z Hiszpanii.

Manchester City powyżej 1,5 goli
1.28

Wszystkie kursy z Unibet.
Będę również wrzucał typy live.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2974
baros 12,4K

baros

Użytkownik
AC Milan - Salzburg
Typ: Faule Popełnione przez zawodnika (Fikayo Tomori) Powyżej 0.5
Kurs: 1.72 (Unibet)


Milan jest jedną z drużyn najwięcej faulujących w LM a dzisiejszy mecz jest dla nich bardzo ważnym w kontekście dalszej gry w LM. Grają u siebie i nie mogą przegrać. Tomori ma najwięcej fauli z całej drużyny bo aż 7 w 4 spotkaniach (288 minut rozegranych). Linia na jeden faul z kursem 1.72 jest dla mnie prezentem od buka. Biorę bez zastanowienia
 
chosen70 135K

chosen70

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Maccabi Haifa - Benfica
Typ: Rafa Silva over 1.5 celnych strzałów
Kurs: 3.00
Bukmacher: lvbet

Analiza:

Rafa Silva prezentuje imponującą formę. W pięciu spotkaniach obecnej edycji Ligi Mistrzów zdobył trzy gole, a w rozgrywkach ligowych w dziesięciu meczach sześć razy trafił do siatki przeciwnika. Silva notuje średnią 1.4 celnych strzałów na mecz, a w meczach Ligi Mistrzów zanotował 2 celne strzały z Maccabi Haifa, 2 celne strzały z Juventusem, 1 celny strzał z PSG i 2 celne strzały w drugim starciu z Juventusem. W tym ostatnim ponadto zdobył 2 gole. Benfica gra o pierwsze miejsce w grupie, po 5 spotkaniach mają taką samą liczbę punktów jak PSG, które zmierzy się dziś z Juve. Haifa w 5 meczach Ligi Mistrzów straciła 15 goli i nie gra już o nic.

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1358
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Maccabi Haifa - Benfica
Typ: Rafa Silva over 1.5 celnych strzałów
Kurs: 3.00
Bukmacher: lvbet

Analiza:

Rafa Silva prezentuje imponującą formę. W pięciu spotkaniach obecnej edycji Ligi Mistrzów zdobył trzy gole, a w rozgrywkach ligowych w dziesięciu meczach sześć razy trafił do siatki przeciwnika. Silva notuje średnią 1.4 celnych strzałów na mecz, a w meczach Ligi Mistrzów zanotował 2 celne strzały z Maccabi Haifa, 2 celne strzały z Juventusem, 1 celny strzał z PSG i 2 celne strzały w drugim starciu z Juventusem. W tym ostatnim ponadto zdobył 2 gole. Benfica gra o pierwsze miejsce w grupie, po 5 spotkaniach mają taką samą liczbę punktów jak PSG, które zmierzy się dziś z Juve. Haifa w 5 meczach Ligi Mistrzów straciła 15 goli i nie gra już o nic.
Jaki jest sens wstawiania analizy do meczu, który rozpoczyna się za minutę? W dodatku z głupotami w tekście: "Haifa w 5 meczach Ligi Mistrzów straciła 15 goli i nie gra już o nic."
 
Otrzymane punkty reputacji: +96
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom