>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [1.11 - 2.11.2022] - Wtorek / Środa

Status
Zamknięty.
K 19,7K

kastrant

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Trzy typy z fajnym kursem warte uwagi ode mnie :

Bayer - Club Brugge typ 1 kurs 1,6

Bayer w lidze za dobrze sie nie spisuje. Nie ma pewnego awansu narazie nawet do LE. Mysle ze beda walczyc chociazby zeby te 3 pkt wyrwac i miec nadzieje z Atletico zagra slabo i straci punkty. Pierwszy mecz przegrali na wyjezdzie tylko 0:1 byl to wyrownany mecz i mieli odrobine wiecej sytuacji bramkowych. W szeregach belgow widac tez braki kadrowe bo sporo zawodnikow jest w absencji. Mysle ze te wszystkie czynniki pozwola aptekarzom wygrac to spotkanie. Kursy powoli spadaja na gospodarzy.

Rangers - Ajax typ 2 kurs 1,90 rosnie

Pierwsze spotkanie Ajax wygral u siebie az 4:0 i nie wskazuje na nic innego a zeby ten wynik powtorzyc. Rangers ma bilans w LM 1:19 w bramkach. Dziwie sie ze taki wysoki kurs jest na Ajax. Rangersi zeby awansowac musieli byc wygrac min 5:0 z Ajaxem co nie jest mozliwe. Pare brakow kadrowych po stronie gospodarzy i mecz honoru Ajaxu bo miejsce w Le juz maja zapewnione. Wydaje mi sie ze latwo powinni i to spotkanie wygrac.

Porto - Atletico typ 1 kurs 2,55 rosnie lub 1X
Tutaj z przymruzeniem oka typ.
Atletico nadal nie ma pewnego awansu do LE bo po pietach goni im Bayer ktory wedlug mnie swoj mecz wygra.
Atletico gra ostatnio slabo porazka w lidze i remis w LM. Musza ten mecz wygrac zeby byc chociaz w Le,
Porto ma dobra defensywe i jak Atletico sie otworzy i zacznie atakowac to Porto moze sie zamknac w obronie i grac z kontr.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1264
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Victoria Plzno vs Barca

Barca -1.5 Handi
@1.80
Superbet

Barca po kompromitacji i braku szans na awans do fazy pucharowej, musi na sportowej złości wjechać w Czechów. Zespół zza naszej południowej granicy stracił aż 20 goli w 5 spotkaniach co daje nam jak latwo policzyc 4 na mecz. Strzelili 3 z czego 2 Bayernowi, który I tak pokrył handi w tym meczu oraz Barcy w 1szym meczu przegranym 1:5. Katalonczycy z Niemcami nie mieli szans, problemy kadrowe i nieudane ruchy transferowe (Raphinia) nie pomogły w podjęciu jakiejkolwiek walki. Myślę, że w wtorek będą chcieli godnie pożegnać się z LM i wbić kilka bramek outsiderowi grupy. Potencjał jest i czekamy na jego spełnienie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1092
chamberlain 446,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Marsylia - Tottenham
Under 2.5 bramek @ 2.00
Under 2.0 bramek @ 3.05
Fortuna
Under 0.5 bramek @ 13.00
Betclic

Mecz Marsylii z Tottenhamem to na pewno jedno z ciekawszych jutro spotkań, bo o tym kto awansuje dalej wiemy już prawie wszystko, w innych grupach jedyne niewiadome to czy Atletico zagra w Lidze Europy, podobnie jak Ajax, który jednak musiałby bardzo wysoko przegrać z Rangersami, co raczej możliwe nie jest. Jest jednak ta grupa D, w której do ostatniej kolejki nie poznaliśmy nawet jednej drużyny, która awansuje dalej. W najlepszej sytuacji jest oczywiście liderujący Tottenham, któremu do awansu wystarczy raptem remis, jednak ich forma nie jest na tyle stabilna, żeby jechali do Francji bardzo pewni siebie. W najgorszej sytuacji jest za to Marsylia, której do awansu potrzebne jest koniecznie zwycięstwo, ale do tej pory udało im się tylko ograć dwukrotnie Sporting, z Frankfurtem i Tottenhamem przegrali, więc też nie mogą być niczego pewni. W takim spotkaniu na pewno warto by było poszukać kartek, stawka spotkania bardzo wysoka, sędzia bardzo sprzyjający, bo mecz będzie sędziował Szymon Marciniak, jednak bukmacherzy wystawili naprawdę wysokie linie, a ja osobiście takich grać nie lubię, a druga sprawa, że Marciniak w LM jeszcze próbował się hamować i tych kartek bardzo dużo nie pokazywał. Ja idę za to w bramki, a raczej w ich małą ilość, a nawet byłbym w stanie pokusić się o ich brak. Tottenham nie będzie się zbytnio palił do ataku mając w perspektywie, że remis wystarczy, na pewno nastawią się na kontry, ale już ze skutecznością u nich jest różnie, bo w pięciu dotychczasowych spotkaniach trafili tylko 6 bramek, a i tak bilans zawyża ich mecz z Frankfurtem wygrany 3:2, nie licząc go mieliby tylko 3 bramki w 4 meczach, a więc wynik mało imponujący. Na szczęście i u Marsylii jest podobnie, oni za to trafili 7 bramek w pięciu dotychczasowych spotkaniach, ale i tu obraz zakrzywia ich wygrana 4:1 ze Sportingiem, bez tego meczu mieliby tylko 3 bramki w 4 meczach. Ich spotkanie bezpośrednie rozgrywane w Londynie też nie należało do zbyt ciekawych, co prawda Tottenham wygrał ten mecz 2:0, ale bramki trafiał w 76 i 81 minucie, dodatkowo w drugiej połowie grali w przewadze jednego zawodnika, a i tak w całym meczu oddali raptem 2 celne strzały na bramkę, Marsylia zaś 1, jeszcze w pierwszej połowie. Jak dla mnie mecz zapowiada się underowo, chociaż mam swoje pewne obawy, po pierwsze sędzia, Szymon w takim meczu może sporo namieszać, a po drugie w pierwszym meczu typowałem over 2.5 bramek i ten typ napsuł mi trochę krwi, dlatego teraz obawiam się, że znowu będzie odwrotnie, ale mimo to uważam, że w tym meczu warto poszukać underów bramkowych.
 
Ostatnia edycja:
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Plzen - Barcelona over 3 1,75 fortuna Torres strzeli 2,8 Raphinha strzeli 2,8 etoto

Plzen w tegorocznej LM tylko raz na 5 spotkań stracił mniej niż 3 gole.
Barcelona bez Lewandowskiego. W ataku przewidywane trio Fati - Ferran oraz Raphinha.
Gram na gole, ponieważ pierwszy mecz pokazał różnicę między tymi zespołami.
Pod nieobecność Lewego, to poza Fatim ww. graczy typuję na tych, którzy będą mieli swoje okazje na gole.

Liverpool - Napoli over 3 1,81 fortuna

Liverpool z Ajaxem wygrał aż 3-0 mimo, że na początku to gracze z Amsterdamu dominowali i mieli świetne okazje.
W weekend na Anfield Leeds miało sporo okazji i nie wierzę, by Napoli, które każdemu w LM strzelało po minimum 3 gole w meczu
jutro nie miało szans na bramki.
Skład gości może być podobny do tego z Rangers, ponieważ mają trudny mecz z Atalantą w weekend poza domem.

Dobry kurs również na 1,5 goli Napoli, było ponad 3 na otwarciu.

Rangers - Ajax 2

Kursy na gości są tak wysokie. ponieważ mają trudny mecz z PSV w weekend i jutro nie zagrają najmocniejszym składem.
Na bramkach zagrają dwa ręczniki, mimo to nie zakładam by Rangers, które ma problemy ze strzelaniem goli w LM jutro urwało punkty gościom.
Rangers przegrało tylko 0-3 w Neapolu, ponieważ od 0-2 Napoli nie atakowało mocno.

Poza tym można zagrać over 1,5 gola gości.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +894
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Sporting - Eintracht
1X & powyżej 1.5 bramek
@1.75
Fuksiarz
W grupie D zapewne czekają nas bardzo duże emocje i do końca może nie być wiadomo kto awansuje dalej, a kto będzie musiał się zadowolić tylko LE lub po prostu pożegna się z rozgrywkami europejskimi. Spośród drużyn mających po 7 punktów w lepszej sytuacji wydaje się być Sporting, któremu wystarczy remis by skończyć wyżej niż Eintracht. Wszystko za sprawą spotkania w Niemczech, w którym Sporting zdominował rywala i wygrał 0:3. Wydaje mi się, że tutaj nie dadzą sobie w kaszę dmuchać i przynajmniej remis osiągną. W lidze portugalskiej Sporting oszczędził sporo zawodników, którzy wybiegli od pierwszej minuty z Tottenhamem i widać, że mocno zależy im na fazie pucharowej LM. Poza wpadkami z Marsylią w pozostałych spotkaniach Sporting radził sobie dobrze i wydaje mi się, że Niemcy po prostu im leżą. Nie spodziewam się, że Sporting nie zdobędzie tu bramki, a jeżeli zdobędzie to wiadomo, że mecz będzie otwarty, bo nie będzie się to podobało Eintrachtowi co powinno przynieść kolejne gole, dlatego stawiam na over 1.5 i 1X.
 
Ostatnia edycja:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: piłka nożna LM
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bayern - Inter
Typ: Bayern gol w obu połowach
Kurs: 1.84
Bukmacher: BETFAN
Analiza:

Bawarski walec po raz kolejny dał o sobie znać w rozgrywkach Ligi Mistrzów i bez większych problemów przejechał po każdym z rywali. Bayern ma na swoim koncie 5 zwycięstw i fantastyczny bilans bramkowy 19-2. Rywalizacja z Interem to zatem idealna okazja, by przypieczętować udaną fazę grupową kompletem zwycięstw i jeszcze bardziej zaakcentować swoją dominacje. Dwumecz z Barceloną pokazał jasno, że Bawarczycy potrafią także cierpieć jak w pierwszej konfrontacji, by ostatecznie wymierzyć swoje zabójcze ciosy. Fanom Niemców może się także podobać to, że ich zespół nie zadowala się skromnymi zwycięstwami i zawsze szuka kolejnych trafień. Myślę że Niemcy zdobędą gola w obu połowach tej konfrontacji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1092
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Sporting vs Eintracht Frankfurt
Typ: Czerwona kartka
Kurs: 4.00⛔
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


W Lizbonie dojdzie do spotkania Sportingu z Eintrachtem. Gospodarze dzielnie spisali się w Londynie, gdzie sięgnęli po punkt i tym samym są cały czas w grze o awans do strefy pucharowej Ligi Mistrzów. Zwycięstwo we Frankfurcie jest bardzo istotne dla losów grupy D, ponieważ przy ewentualnym remisie to gospodarze będą wyżej od klubu z Niemiec. Tak samo wygrana i podział punktów z Tottenhamem pozwala wyprzedzić zespół z Anglii przy równej ilości oczek. Sytuacja gospodarzy jest całkiem obiecująca, ale nie można pozwolić sobie na porażkę z niedawnym triumfatorem Ligi Europy. Forma w lidze nie najlepsza, ale jest pełne skupienie na europejskich rozgrywkach. Co tym razem pokaże Sporting na Estadio Jose Alvalade?

Eintracht został niestety oszukany przez sędziów w rywalizacji z Borussią Dortmund i cała niedziela w niemieckich mediach była poświęcona pracy arbitra Saschy Stegemanna oraz jego kolegi z VARu Roberta Kampki. Obaj Panowie przyznali się po spotkaniu do błędu i dopuścili się do niemałego skandalu. Brak podyktowania ewidentnego rzutu karnego przy stanie 1:1 wypaczyło wynik tamtego spotkania i punktów Orłom już nikt nie zwróci. W dobie takiej technologii jest to aż niemożliwe, a jednak. SGE nie ma jednak dużo czasu, aby skupiać się na sobotniej potyczce z BVB, ponieważ czeka ich istotna rywalizacja w Lizbonie. Sporym sukcesem byłby awans do strefy play-off i kolejny krok milowy w rozwoju projektu znad Menu zostałby dokonany. Czy Eintracht szybko zapomni o ostatnich wydarzeniach w Bundeslidze?

Z pewnością będzie to gorący mecz dla obu zespołów. Zarówno Sporting, jak i Eintracht wyczuwają swoją szansę na awans i tym samym liczymy na piłkarskie fajerwerki. Ja stawiam na czerwień, ponieważ temperamenty klubów pozwalają myśleć o prowokacjach, faulach taktycznych i tych brutalnych. Czysto statystycznie Sporting w tej edycji Ligi Mistrzów oglądał już 3 czerwone kartki a Eintracht 1. Warto wspomnieć o arbitrze Slavko Vinciciu, który nie jest moim ulubionym sędzią i jego liczby w LM nie powalają, ale miał okazje pokazania 1 czerwieni w spotkaniu Tottenhamu z Marsylią. Słoweniec będzie zmuszony do częstego sięgania do kieszonki i liczę na pełne zaangażowanie obu ekip.
 
Ostatnia edycja:
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Sporting vs Eintracht Frankfurt
Typ: Czerwona kartka
Kurs: 4.00
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


W Lizbonie dojdzie do spotkania Sportingu z Eintrachtem. Gospodarze dzielnie spisali się w Londynie, gdzie sięgnęli po punkt i tym samym są cały czas w grze o awans do strefy pucharowej Ligi Mistrzów. Zwycięstwo we Frankfurcie jest bardzo istotne dla losów grupy D, ponieważ przy ewentualnym remisie to gospodarze będą wyżej od klubu z Niemiec. Tak samo wygrana i podział punktów z Tottenhamem pozwala wyprzedzić zespół z Anglii przy równej ilości oczek. Sytuacja gospodarzy jest całkiem obiecująca, ale nie można pozwolić sobie na porażkę z niedawnym triumfatorem Ligi Europy. Forma w lidze nie najlepsza, ale jest pełne skupienie na europejskich rozgrywkach. Co tym razem pokaże Sporting na Estadio Jose Alvalade?

Eintracht został niestety oszukany przez sędziów w rywalizacji z Borussią Dortmund i cała niedziela w niemieckich mediach była poświęcona pracy arbitra Saschy Stegemanna oraz jego kolegi z VARu Roberta Kampki. Obaj Panowie przyznali się po spotkaniu do błędu i dopuścili się do niemałego skandalu. Brak podyktowania ewidentnego rzutu karnego przy stanie 1:1 wypaczyło wynik tamtego spotkania i punktów Orłom już nikt nie zwróci. W dobie takiej technologii jest to aż niemożliwe, a jednak. SGE nie ma jednak dużo czasu, aby skupiać się na sobotniej potyczce z BVB, ponieważ czeka ich istotna rywalizacja w Lizbonie. Sporym sukcesem byłby awans do strefy play-off i kolejny krok milowy w rozwoju projektu znad Menu zostałby dokonany. Czy Eintracht szybko zapomni o ostatnich wydarzeniach w Bundeslidze?

Z pewnością będzie to gorący mecz dla obu zespołów. Zarówno Sporting, jak i Eintracht wyczuwają swoją szansę na awans i tym samym liczymy na piłkarskie fajerwerki. Ja stawiam na czerwień, ponieważ temperamenty klubów pozwalają myśleć o prowokacjach, faulach taktycznych i tych brutalnych. Czysto statystycznie Sporting w tej edycji Ligi Mistrzów oglądał już 3 czerwone kartki a Eintracht 1. Warto wspomnieć o arbitrze Slavko Vinciciu, który nie jest moim ulubionym sędzią i jego liczby w LM nie powalają, ale miał okazje pokazania 1 czerwieni w spotkaniu Tottenhamu z Marsylią. Słoweniec będzie zmuszony do częstego sięgania do kieszonki i liczę na pełne zaangażowanie obu ekip.
Tez o tym meczu myslalem ale tez i o drugim spotkaniu w tej grupie i jest teraz dylemat, gdzie zagrać czerwo.
Moze jednak Marsylia - Tottenham gdzie sedziuje Nasz rodak Szymon Marciniak?
Jak mecz bedzie na styku to lub lekko w jedna strone to ktoremus zawodnikowi "odetnie prad" w glowie i ujrzy czerwo? Do wieczora czas na namyslenie 🙃
 
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Spotkanie: Sporting - Eintracht
Typ: powyżej 7.5 kartek w meczu
Kurs: 4.00
Superbet

Swoją dzisiejsza analizę skupie na spotkaniu Sportingubz Eibtrachtem . Myślę, że w tym meczu będzie najwięcej kartek spośród wszystkich dzisiejszych meczy. W tej grupie sytuacja jest jeszcze otwarta . 1 jest Totenham mający 8 pkt, 2 i 3 miejsce to Sporting i Eintracht - 7 pkt, 4 miejsce Marsylia- 6 pkt.
Oba mecze z grupy rozgrywane są o tej samej porze i ja uważam osobiście że Marsylia nie bd się liczyła tu w walce o awans i polegnie lub co najwyżej zremisuje z Totenhamem. Więc wszystko się będzie wyjaśniało w meczu który analizuje. Ciężko jest mi sobie wyobrazić że w tym meczu będzie brakowało kartek. To jest walka o awans do dalszej części rozgrywek . Mimo osoby sędziego którym jest S. Vincic i jest on sędzia raczej underowym (49 kartek w 13 meczach ) wierzę w to, że te kartki będą tutaj i będzie ich całkiem sporo. W tym meczu powinna być ostra walka z obu stron, widzę też tutaj dużo dyskusji z sędzią. Zarówno niemiecka drużyna jak i portugalska nie raz pokazały, że potrafią te kartki łapać. Nie chcę mi się przytaczać statystyk, bo dla mnie dziś są na dalszym planie. Ja tu widzę kartki . I ja osobiście w to wchodzę za większą stawkę.
 
K 119,1K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Sporting - Eintracht
Typ x2
@1.58
Fuksiarz
Sporting ostatnio złapał lekki spadek formy na 5 ostatnich meczy tylko po 1 zwycięstwie i remisie i aż 3 porażki w tym ostatnia z Araucą. Sporting wygrał co prawda pewnie w 1 kolejce LM 3:0, ale drużyna Eitrachtu w przeciwieństwie doSportingu zdobywa coraz więcej pkt.,co prawda w ostatniej kolejce przegrana(sędzia dużo przeszkadzał)1:2 z Borussią Dortmund, wcześniej jednak odnosząc 4 wygrane mecze z rzędu . Eitracht do tego bardzo dobrze radzi sobie na obcych boiskach w tym sezonie 6 zwycięstw 1 remis i tylko 2 porażki .W rewelacyjnej formie jest Kamada który w tym sezonie zdobył już 11 bramek,a Sporting od 9 spotkań żadnego nie zakończył z czystym kontem.Dla lubiących większe ryzyko warto zagrać czystą 2,moim zdaniem lekkim faworytem tego meczu jest Eitracht mimo wysokiego kursu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1092
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Tez o tym meczu myslalem ale tez i o drugim spotkaniu w tej grupie i jest teraz dylemat, gdzie zagrać czerwo.
Moze jednak Marsylia - Tottenham gdzie sedziuje Nasz rodak Szymon Marciniak?
Jak mecz bedzie na styku to lub lekko w jedna strone to ktoremus zawodnikowi "odetnie prad" w glowie i ujrzy czerwo? Do wieczora czas na namyslenie 🙃
I tu u tu można zagrać, jedyna grupa, gdzie nic nie jest rozstrzygnięte, warto spróbować :)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Marsylia - Tottenham
Marsylia powyżej 2.5 kartek @ 1.70 (konkurs LM)
Marsylia czerwona kartka @ 6.70

Betfan

Czas na końcowe rozstrzygnięcia. Marsylia pod ścianą i tak naprawdę w tym spotkanie potrzebuje zwycięstwa. Ostatnie miejsce w grupie nie daje im kompletnie nic i na tą chwile odpadają z europejskich rozgrywek. Przy dobrym ułożeniu obu spotkań Tottenham może nawet ten mecz zremisować żeby wyjść z grupy. Liczę jednak, że to gospodarze strzela gola jako pierwsi i będą bronić wyniku, a co za tym idzie ich ilość fauli będzie rosła z każdą minuta, i tym samym sędzia Marciniak nie zawaha się sięgać po żółte kartki. Liczę również, że ktoś tutaj z gospodarzy mocno się podpali i ujrzy czerwona kartkę tak jak to miało miejsce w pierwszym spotkaniu.
Emocji w tym meczu na pewno nie zabraknie
 
Ostatnia edycja:
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Bayer Leverkusen-Club Brugge TYP 1 kurs 1,65 5/10 g.18.45 0:0 BOX

PS: Walka o Ligę Europy. Gospodarze walczyli jak mój młody kot o dominację w mojej chacie w ostatniej kolejce z Atletico i udało im się zremisować w dramatycznych okolicznościach 2:2. Goście zapewniając sobie dalszy awans w ostatnich dwóch spotkaniach zgarnęli tylko jedno oczko. Warunkiem gry w L.E. jest nie tylko zwycięstwo ale i porażka klubu z Madrytu. W sumie jednak nie do końca (haha) bo może być jeszcze taka sytuacja że gdy Atletico przegra a Bayer zremisuje też wskakuje na 3 miejsce ale liczę na zwycięstwo Niemców. Leverkusen praktycznie odpuścił ligowy mecz w Lipsku, fakt gra słabo w Bundeslidze ale L. M. to inna bajka.

Reasumując widać po kursie że dla "Zbuków" faworytem jest drużyna z Niemiec a i nie oszukujmy się, zespół z Belgii nie jest wcale takim tuzem jak wskazuje tabela.

Pzdr/Psycho
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +848
jaroslav_ 344,4K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Olympique Marsylia - Tottenham
powyżej 24.5 fauli w meczu
@1.66

Sporting CP - Eintracht Frankfurt
powyżej 25.5 fauli w meczu
@1.66

TOTALbet

Tak jak już wcześniej koledzy napisali, dzisiaj dla wszystkich czterech zespołów toczyć będzie się walka o wyjście z grupy LM lub awans do LE. Na dodatek każda z par to zespoły, które swoim poziomem są wyrównane. Prześledziłem historię popełnianych fauli przez wszystkie cztery zespoły w rozgrywkach LM i mocno uogólniając mamy tutaj zespoły, które popełniają od 10 do 15 fauli na mecz. Średnio w meczach LM mówimy o 22-30 faulach (na mecz). Mając w głowie wagę dzisiejszych spotkań, wyrównaną jakość zespołów i historię meczów, liczę na pokrycie powyższych linii fauli. Skoro przy "normalnych" spotkaniach te linie były pokrywane lub brakowało 3-4 fauli do ich pokrycia, to dzisiaj przy zażartej grze do końca i walce o wyjście z grupy LM nie powinno być problemu - w szczególności kiedy wyniki będą stykowe.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +792
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Club Brugge strzeli gola
1.38
Bayern poniżej 2,5 goli
1.7
Pilzno strzeli gola
1.56
Tottenham powyżej 4,5 rzutów rożnych
1.87
Sporting powyżej 2,5 kartek
1.85

Wszystkie kursy z Unibet.

Club Brugge ma już zapewniony awans, ale jeszcze nie pierwsze miejsce. Czy wygrają ten mecz? Nie wiem. Bayer też ma o co walczyć. Problem w tym, że drużyna z Niemiec ma problemy w lidze i nie wiem czy potrzebują dodatkowych spotkań w Lidze Europy. Dodatkowo są pod formą, a zespół z Belgii nie położy się przed nimi tak jak przed Porto. Dodatkowo Beldzy potrafią atakować i powinni coś ustrzelić.

Bayern ma zapewnione pierwsze miejsce, więc już nic nie musi. Dodatkowo mają osłabioną kontuzjami kadrę, więc trener może dać odpocząć tym zawodnikom, którzy grają dość często. Gdyby jednak wyszła najsilniejsza jednastka, to Inter nie jest tak słabą drużyną, żeby dać sobie wbić 3 gole. Może to być nudny mecz bez historii.

Los Barcelony jest przesądzony. Tak samo Pilzna. Czy Barca będzie dawała z siebie maksa? Nie wiem,ale wiem, że drużyna z Czech potrafi atakować i już strzelała gole w tej edycji. Myślę, że mogą pokusić się o strzelenie jednego gola ze słabą obroną Barcelony.

Chyba najpewniejszy typ podany ze wszystkich. Tottenham lubi nabijać rzuty rożne, a szczególnie w sytuacji, kiedy nie prowadzą. Wydaje mi się, że dość długo mogą nie prowadzić w tym meczu, o ile w ogóle będą prowadzić. Będzie to ciężki, wyrównany mecz. Ataki będą z obu stron, a co za tym idzie, rzuty rożne.

Sporting, tak samo jak Eintracht walczą o awans do dalszej fazy. Portugalczycy w lepszej sytuacji, ponieważ wystarczy im remis do awansu. Będzie dużo walki, dużo fauli, dużo kartek. Nie będzie odpuszczania. Sporting już w tej edycji pokazał, że potrafi zdobywać kartki i myślę, że tak samo będzie w tym meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +792
Speedy Gonzales 792

Speedy Gonzales

Użytkownik
⚽ Marsylia - Tottenham | Betbuilder - X2 i Marsylia under 1,5 gola @ 1,75 Fortuna

Mecz na miarę awansu do kolejnej rundy Ligi Mistrzów. Marsylia według mnie nie prezentuje poziomu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Wygrała dwa mecze w momencie grupy w którym Sporting zachłysnął się swoją chwilową siłą. Jest niezły potencjał ofensywny w tej drużynie, ale nie sądzę, że jest to ekipa na wielkie mecze o stawkę, a ten bez wątpienia do takich będzie należeć. Gospodarze od czterech meczy są bez zwycięstwa. Tottenham ostatnio traci bramki, wyniki w kratkę jednak rola trenera w takim meczu może odegrać dużą rolę. Conte to gość potrafiący zagrać na wynik. Nie zdzwie się jeśli Koguty będą pilnować swojej bramki, zagęszczać i czekać na kontre w pierwszej fazie meczu. Tottenham ma więcej jakości z przodu i jest bardziej spójną drużyną. Doświawdczenie kluczowych piłkarzy w meczach o taką stawkę też jest większe. Suma umiejętnościu gości, zmysł taktyczny ich trenera, oraz doświadczenie powinny zaprocentować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +792
T 209,7K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Rangers - Ajax
Typ: Ajax @1.90 Fuksiarz

Obie te drużyny to rozczarowanie in minus w tej grupie. Szczególnie piłkarze Ajaxu, którzy po 5 rozegranych meczach mają zaledwie 3 punkty, które zdobyli w pierwszej kolejce pokonując właśnie dzisiejszych rywali z Glasgow aż 4-0. Rangers ma na koncie 0 punktów oraz bilans bramkowy 1:19. Pojedynek już tak naprawdę o nic biorąc pod uwagę przewagę bramkową Ajaxu z pierwszego meczu, jednak uważam, że bramkostrzelna drużyna Ajaxu nie pozostawi tutaj złudzeń, kto był najgorszy w tej grupie i przypieczętuje awans do (zaledwie) 1/16 LE wygraną. Trzy ostatnie mecze ligowe Ajaxu to 15 bramek strzelonych przez tę ekipę. W LM oczywiście aż tak łatwo im to nie przychodzi, ale byli w stanie chociażby strzelić 2 bramki w Neapolu. Liczę, że przebieg spotkania będzie podobny do tego z pierwszego meczu w Amsterdamie i to Ajax narzuci swoje tempo wygrywając to spotkanie, zostawiając drużynę z Glasgow z zerowym dorobkiem punktowym.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +980
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
LFC-Napoli

Zaczynamy od tego na Anfield, gdzie przyjeżdża lider grupy z kompletem spotkań, czyli Napoli. Drużyna z jednego najpiękniejszych miast w Europie jest liderem grupy w LM, a także liderem w Serie A, a ich ostatnia porażka to 34 kolejka poprzedniego sezonu, która odbyła się 24.04.2022, czyli ponad 5 miesięcy temu
😮
Robi wrażenie. Do Liverpoolu przyjeżdżają oni w moim odczuciu w roli faworyta choć bukmacherzy sądzą inaczej, a my spróbujemy to wykorzystać. „The Reds” w sobotni wieczór przegrali pierwsze od bardzo dawna spotkanie ligowe na Anfield i naprawdę widać u nich zadyszkę, brak pomysłu na grę oraz przede wszystkim bardzo niską formę. W dwóch ostatnich kolejkach ligowych przegrali oni z dwoma drużynami, które były w strefie spadkowej (0-1 z Nottingham oraz 1-2 z Leeds). Piłkarze Neapolu w ten weekend byli na zupełnie innym biegunie i wygrali swoje spotkanie 4-0 po fantastycznych występie duetu Oshimen x Kvaradonna. Ten pierwszy zakończył to spotkanie z trzema golami na koncie, a ten drugi z bramką oraz dwiema asystami. Mimo tego, że w przewidywanych składach na to spotkanie nie ma obu zawodników to uważam, że mecz o 1 miejsce (LFC nadal ma matematyczne szansę, a wyjście z 2 miejsca dla nich to będzie duży kłopot, ponieważ będą mogli trafić praktycznie samych mocarzy) powinien spowodować, że obaj trenerzy wystawią praktycznie najmocniejsze „11”. Obie drużyny grają bardzo dobrze ofensywnie i spodziewam się wyśmienitego piłkarskiego widowiska.

Liverpool possible starting lineup: Alisson; Milner, Konate, Van Dijk, Tsimikas; Elliott, Henderson, Jones; Salah, Firmino, Carvalho

Napoli possible starting lineup: Meret; Di Lorenzo, Ostigard, Kim, Rui; Ndombele, Lobotka, Elmas; Lozano, Simeone, Raspadori

Napoli lub remis i obie drużyną strzelą gola – 2.8/ForBET

OM-Tottenham

Marseille possible starting lineup:

Lopez; Mbemba, Balerdi, Kolasinac; Clauss, Rongier, Veretout, Tavares; Guendouzi, Payet; Sanchez

Tottenham Hotspur possible starting lineup:
Lloris; Sanchez, Dier, Lenglet; Doherty, Hojbjerg, Bentancur, Perisic; Lucas, Kane, Son

Lecimy z kolejną analizą na dzisiejsze spotkania Ligi Mistrzów i swoje oczy kierujmy w stronę Stade Velodrome, gdzie OM podejmie Tottenham. Jest to najbardziej wyrównana grupa, gdzie przed ostatnią kolejką każda z drużyn walczy o awans. Jeżeli gospodarze wygrają to spotkanie to awansują do fazy pucharowej, a Tottenham nie. W przypadku remisu lub wygranej gości to właśnie drużyna z Londynu awansuje do kolejnej fazy kosztem gospodarzy. Co to oznacza dla nas typerów? To mecz o wszystko i spodziewam się walki na każdym metrze kwadratowym boiska i sporej ilości fauli oraz kartek. Sędzią tego spotkania jest Szymon Marciniak, który również lubi pokazać kilka kartek. Przejdźmy do statystyk:

Szymon Marciniak – 4.38 ŻK oraz 0.24 CZK na mecz
OM w LM – 9 ŻK oraz 1 CZK
Tottenham w LM – 12 ŻK


Linia u bukmacherów wystawiona na 5.5 i ze względu na fakt podwyższonego ryzyka tego spotkania uważam, że jest ona wystawiona dobrze. Ja jednak w tym spotkaniu zmniejszam sobie linie do 4 kartek oraz braku przegranej gości z Londynu. Uważam, że jakościowo są oni dużo lepszą drużyną i mimo naprawdę średniej gry w tym sezonie robią oni bardzo dobre wyniki i dziś również nie przegrają w Marsylii.

Tottenham lub remis i powyżej 39.5 punktów kartkowych (minimum 4 kartki) – 1.76/ForBET

Jako dodatkowy typ na to spotkanie mam mała rozkminę. Tak jak pisałem wyżej uważam, że goście nie przegrają tego spotkania jednak spotkanie będzie na styku, a co za tym idzie powinniśmy dostać ostrą końcówkę. Co często się dzieję, gdy mamy wyrównaną końcówkę w spotkaniu o dużej wartości? Bramkarze przeciągają i grają na czas co często kończy się ŻK. Typuje, więc kartkę dla kapitana i bramkarza Tottnehamu – Hugo Llorisa zbudowaną razem z brakiem porażki gości dającej naprawdę bardzo dobry kursik. Typ typowo zabawowy, ale przy takim kursie i potencjalnym przebiegu spotkania, który typuje powinien siąść.

Tottenham lub remis i Hugo Lloris otrzyma kartkę – 11.37/ForBET
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +792
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Bayer Leverkusen - Club Brugge
1. over 4.5 żk @2,24 (1xbet) (5)
2. over 5.5 żk @3,40 (1xbet) (5)

Dzisiaj wszyscy idą w kartki w meczach w Marsylii oraz Lizbonie i ja to popieram, aczkolwiek zagrałem coś z innej beczki. Stosunkowo niskie linie a kursy bardzo wysokie w moim mniemaniu, w tabeli grupy B aptekarze zajmują 4. miejsce z czterema punktami, natomiast belgowie są liderem i zarazem jednym z rewelacji tegorocznej LM, zgromadzili do tej pory dziesięć oczek. Jedni i drudzy mają o co grać, Bayer o LE, Brugge zaś o awans do dalszej fazy LM. Sędziuje Pan Maurizio Mariani który w tym sezonie ma średnia 4,5 kartki na mecz. W LM sędziował dwa pojedynki, Realu z Lipskiem pokazał wtedy 4 kartoniki oraz mecz Sevilla - Borussia i pięciokrotnie wyjmować "żółć" z kieszonki. W Belgii obejrzeliśmy 4 żółte kartki, dziś gdy mecz jest o jeszcze większą stawkę, uważam, że nikt nogi odstawiać nie będzie a Pan Mariani będzie miał sporo pracy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1037
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom