>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [07.12.2016] - środa

Status
Zamknięty.
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Tottenham - CSKA​


Tym samym Spurs stracili szansę na wyjście z grupy Ligi Mistrzów i prawdopodobnie zagrają w Lidze Europejskiej, by to osiągnąć nie mogą przegrać w ostatnim spotkaniu z CSKA. Jednak jestem zdania, że gospodarze będą chcieli się odpowiednio pożegnać z LM i dziś po prostu wygrają. Nie wyobrażam sobie żeby ta drużyna nie grała chociażby w LE, gdzie ma tam spore szanse na odniesienie sukcesu. Tottenham jak dotąd u siebie grał z rosyjskimi drużynami trzykrotnie, dwa z tych spotkań wygrał, a w jednym zaliczył remis. CSKA ma duże problemy z grą na wyjazdach gdzie przegrało aż dziewięć z ostatnich jedenastu spotkań. Ta statystyka nie napawa optymizmem przed dzisiejszym meczem, dlatego też idę w stronę gospodarzy.
Całkowicie się nie zgadzam. Gospodarze będą się chcieli odpowiednio pożegnać z LM? Nic nie zatrze padaki jaką pokazali na europejskich boiskach. Nie wyobrażasz sobie by nie grali chociaż w LM? Typujesz angielską regularnie więc powinieneś wiedzieć, że te rozgrywki są pogardzane przez kluby z Premier League. Bo niby czemu mają nie być? Finanse są dla nich śmieszne, nawet w LM, ze względu na ogromne kontrakty telewizyjne(których 25% jest rozdysponowane ze względu na miejsce w tabeli). Prestiż też taki sobie. Wyjątkiem jest Liverpool, który doszedł do finału ale oni walczyli o slot w LM. Na top4 nie mieli szans. Wracając do Kogutów - im dodatkowe przymusowe mecze w LE są moim zdaniem nie na rękę. W lidze krajowej odstają jedynie 4 punkty od wicelidera więc jak najbardziej są w grze. Tym wiceliderem jest Arsenal a wszyscy wiemy jak bardzo zależy Spurs na przegonieniu rywala zza miedzy. Do tego niedługo najintensywniejszy, świąteczny moment sezonu a zaraz po nim mecze w prestiżowym FA Cup. Może to teoria spiskowa ale ja tu najzwyczajniej widzę podłożenie. Średnio przekonanym zalecam poczekać do składów i zobaczyć czy Pochettino nie świruje z jakimiś eksperymentami. Z drugiej strony mamy ruskich, którzy na pewno chętnie zameldują się w kolejnej fazie LE. Kursy na Totki spadają więc albo leci masówa albo buki zakładają pułapkę. Dodatkowo gospodarze w niedzielę jada na Old Trafford co nie będzie łatwym spotkaniem.

CSKA DNB @4.80 Unibet (jeśli chcecie grać czysty win to najlepiej na bet365)
⛔ Pochettino najwidoczniej bardzo boi się o top4 w lidze lub po prostu chce dać pole do popisu rezerwowym.

Lyon - Sevilla​


Tu sprawa jest prosta. Lyon bankowo będzie walczył o to 2-3:0. Jasnym więc jest, że będą liczyć na swojego asa. Lacazette na dobrą sprawę strzela jak na życzenie. 12 goli w 15 meczach to bardzo dobra statystyka. Tu trochę życzeniowo ale nie zapominajmy, że Sevilla bardzo lubi grać w LE. W każdym razie gram tu gola francuza. Ostatnio wypowiadał się o spełnianiu swoich ambicji w Lyonie przed przejściem do innego klubu więc mamy tu idealną okazję.

Lacazette gol @2.10 Unibet (bet365 płaci marne 1.70)
⛔ ale w głowie rozliczam na plus. Miażdżąca przewaga, wiele sytuacji nie wspominając o zmarnowanej setce. Zabrakło szczęścia.
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Real Madryt - Borussia Dortmund Remis/BTS 4,50 Betano
Dzisiaj wziąłem na świecznik mecz Realu z Borussią. Po analizie wyszło mi, że każdej z drużyn w tym meczu będzie odpowiadał remis:
W przypadku zajęcia 2 miejsca przez Real w 1/8 unika: Barca,Atletico,PSG,City,Bayern
W przypadku zajęcia 1 miejsca przez Borussię unika: Barca,Atletico,Bayern,Juventus,Arsenal
Jak widać każdej drużynie taki układ powinien odpowiadać. Jako, że wychodzi mi ten remis, a nie wierzę, że będzie 0:0 stąd mój typ.
Dopiero teraz mnie to uderzyło. Typ wygląda na bardzo dobry i kurs też, ale przecież kurs na sam remis (bez btsa) to 4.00. Więc to tak jakbyś pograł ten bts po 1.125 :-| (zakładajac ze remis i bts to zdarzenia niezależne, co oczywiscie nie jest prawidłowym założeniem, ale na potrzeby dyskusji można to pominąć, zwłaszcza, że 3/4 forum nie wie o czym ja teraz pisze).
 
L 15

lovejuice

Użytkownik
Kurs 11.0 na Leicester to żart? W Lm lisy to zupełnie inny zespół niż w lidze. To, że Vardy i Mahrez nie będą grali wcale nie oznacza, że Porto weźmie ten mecz bez problemu. Ja widzę okazję do grania na X2. Zmiennicy będą chcieli się pokazać tym bardziej, że jeżeli Leicester nie wygra LM to najprawdopodobniej nie zagrają w tych rozgrywkach w przyszlym roku. Dla odważnych nawet zakład na samą wygraną Leicester. To samo ludzie twierdzili na temat Arsenalu, że jedzie na mecz o nic a tymczasem pewnie wygrali mecz i Ludo sprawiło niespodziankę.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Bayen v Monaco Poniżej 3.5 kartek 1.57⛔pech
betano

Przede wszystkim grać należy under kartkowy w meczach rozstrzygniętych.
Ramzesa podał bardzo fajny typ wyżej, ja od siebie dorzucam under w meczu Bayer v Monaco. Spójrzcie sobie ile było wczoraj kartek w meczach gdzie tabela była rozstrzygnięta, ( Barcelona, Bayern, PSG) w każdym po jednej kartce. Dzisiaj również są takie mecze także korzystajcie z tego. Sytuacja jest taka, że każdy boi sie złapać kartkę aby w kolejnej fazie czasem nie pauzować. Ta linia jest na serio za wysoka jak na mecz o nic.

Moj szalony dubel za 20 zł

Bayern v Monaco - brak kartki w meczu@ 9.75⛔
Porto v Leicester -brak kartki w meczu@ 14⛔
 
paczek303 133

paczek303

Użytkownik
Kurs 11.0 na Leicester to żart? W Lm lisy to zupełnie inny zespół niż w lidze. To, że Vardy i Mahrez nie będą grali wcale nie oznacza, że Porto weźmie ten mecz bez problemu. Ja widzę okazję do grania na X2. Zmiennicy będą chcieli się pokazać tym bardziej, że jeżeli Leicester nie wygra LM to najprawdopodobniej nie zagrają w tych rozgrywkach w przyszlym roku. Dla odważnych nawet zakład na samą wygraną Leicester. To samo ludzie twierdzili na temat Arsenalu, że jedzie na mecz o nic a tymczasem pewnie wygrali mecz i Ludo sprawiło niespodziankę.
Czyli sugerujesz, że motywacją do wygranej będzie to, że chcą wygrać LM żeby w nim ponownie zagrać ?:grin: mają 5 pktów przewagi nad Porto, czyli 1 miejsce jest zaklepane. Różnica między 2 a 3 miejscem to tylko 2 pkty ( w dodatku Kopenhaga gra z Brugią, która już o nic nie walczy ), więc nie ma mowy, że Porto ten mecz odpuści, a Leicester właśnie prawdopodobnie odpuści szczególnie ze względu na to, że już w sobotę grają z City.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
W Lm lisy to zupełnie inny zespół niż w lidze.
Zgoda, ale teraz już mają pierwsze miejsce i myślami będą przy weekendowym meczu z City. Ich sytuacja w lidze jest bardzo zła i to już nie są żarty tak jak na początku sezonu. Menago mówi jasno, niech zagrają rezerwy i co będzie, to będzie:

- Pewnie gdybym w ostatnim meczu musiał odnieść zwycięstwo to wszyscy moi piłkarze byliby w składzie. Mam bardzo dobry zespół. Są w nim piłkarze, którzy ostatnio nie grali zbyt wiele. Zasługują na szansę pokazania swojego potencjału - powiedział Ranieri.
a ile czasu nie grali tacy zawodnicy jak Wasyl chociażby to wiemy.

To, że Vardy i Mahrez nie będą grali wcale nie oznacza, że Porto weźmie ten mecz bez problemu.
Oczywiście, że nie oznacza, ale to główna siła ofensywna Leicester. Nie ma zastępców dla takich piłkarzy w tej drużynie. Tak samo jak zresztą dla Messiego i Suareza w Barcelonie itd.

tym bardziej, że jeżeli Leicester nie wygra LM to najprawdopodobniej nie zagrają w tych rozgrywkach w przyszlym roku.
Tutaj przyznam szczerze nie rozumiem nic. Oni wyszli już z pierwszego miejsca, więc kupy się to nie trzyma. Poza tym, Leicester to nie jest chyba klub, który rokrocznie ma na celu grę w LM?

Sam przyznałem w pierwszym poście, że kurs na Porto nie jest opłacalny. I rozumiem typy na Leicester, bo można spróbować po takim kursie. Niemniej, nie ma co ich na siłę argumentować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Borussia Dortmund
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 2,85
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Duża większość widzę skupiła się na meczu Legia - Sporting, ja zaś widzę spore szanse na wygraną Realu Madryt z Borussia Dortmund.
Dortmund przyjeżdża do Madrytu mocno osłabiona, M. Goetze. N. Subotić, S. Bender, R. Guerreiro, N. Sahin, R. Burki, S. Kagawa są kontuzjowani, M. Reus jest przeziębiony i również są małe szanse, że zagra.
W Realu nadal nie zobaczymy G. Bale i A. Morata i to tyle... Reszta jest zdrowa i do dyspozycji trenera.
Wiadomo, że obie ekipy potrafią atakować i strzelać bramki na co oczywiście liczę w tym meczu, dlatego stawiam również obie strzelą bramkę. W pierwszym meczu padł wynik remisowy 2:2.
Dortmund ostatnio na wyjazdach nie gra jakoś pięknie, porażka 1:2 z Eintrachtem czy remis 3:3 z Ingolstadt czy porażka 0:2 z Leverkusen. Real Madryt nie przegrał od 25 spotkań i ta passa powinna trwać dalej..
Real u siebie strzela mnóstwo bramek, traci maksymalnie 1.
Powodzenia.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
gdzie znajdę informacje kto sędziuje mecz Lyon vs Sevilla? chciałbym zagrać na kartki w tym meczu. Sądzicie, że warto ?
Jonas Eriksson (SWE)

Przy okazji co do Porto - Leicester i kwestii składów. Prasa przewiduje, że Leicester będzie mieszany skład. Nawet Wasyl ma zagrać na środku obrony.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Real Madryt - Borussia Dortmund Remis/BTS 4,50 Betano

Dzisiaj wziąłem na świecznik mecz Realu z Borussią. Po analizie wyszło mi, że każdej z drużyn w tym meczu będzie odpowiadał remis:

W przypadku zajęcia 2 miejsca przez Real w 1/8 unika: Barca,Atletico,PSG,City,Bayern

W przypadku zajęcia 1 miejsca przez Borussię unika: Barca,Atletico,Bayern,Juventus,Arsenal

Jak widać każdej drużynie taki układ powinien odpowiadać. Jako, że wychodzi mi ten remis, a nie wierzę, że będzie 0:0 stąd mój typ.
a co w przypadku wygranej dortmundu do 0? wtedy równiez borussia bedzie 1. a real 2., wiec analiza dobra pod typ x2 @ 2.20
 
amator7 4,3K

amator7

Użytkownik
a co w przypadku wygranej dortmundu do 0? wtedy równiez borussia bedzie 1. a real 2., wiec analiza dobra pod typ x2 @ 2.20
Jakoś nie chce mi się wierzyć,że Real się podłoży i przegra mecz na Santiago ale to,że po umiarkowanym boju zremisuje już potrafier sobie wyobrazić.
Tak też stawiam.
Real -BVB remis @4
Legia-Sporting remis @3.75 bet365
Co do Legii sądzę,że ten mecz będzie wyglądał troche inaczej niż wcześniejsze &quot;wesołe&quot; mecze. Muszą w końcu zacząć coś brnić.Sporting typowo underowa drużyna.Widze remis 1-1
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Real Madryt - Borussia Dortmund Remis/BTS 4,50 Betano
Dzisiaj wziąłem na świecznik mecz Realu z Borussią. Po analizie wyszło mi, że każdej z drużyn w tym meczu będzie odpowiadał remis:
W przypadku zajęcia 2 miejsca przez Real w 1/8 unika: Barca,Atletico,PSG,City,Bayern
W przypadku zajęcia 1 miejsca przez Borussię unika: Barca,Atletico,Bayern,Juventus,Arsenal
Jak widać każdej drużynie taki układ powinien odpowiadać. Jako, że wychodzi mi ten remis, a nie wierzę, że będzie 0:0 stąd mój typ.
w 1/8 nie mogą grać ze sobą zespoły z tych samych krajów, a także te które wcześniej grały ze soba w grupie
 
L 15

lovejuice

Użytkownik
Zgoda, ale teraz już mają pierwsze miejsce i myślami będą przy weekendowym meczu z City. Ich sytuacja w lidze jest bardzo zła i to już nie są żarty tak jak na początku sezonu. Menago mówi jasno, niech zagrają rezerwy i co będzie, to będzie:

a ile czasu nie grali tacy zawodnicy jak Wasyl chociażby to wiemy.

Oczywiście, że nie oznacza, ale to główna siła ofensywna Leicester. Nie ma zastępców dla takich piłkarzy w tej drużynie. Tak samo jak zresztą dla Messiego i Suareza w Barcelonie itd.

Tutaj przyznam szczerze nie rozumiem nic. Oni wyszli już z pierwszego miejsca, więc kupy się to nie trzyma. Poza tym, Leicester to nie jest chyba klub, który rokrocznie ma na celu grę w LM?
Sam przyznałem w pierwszym poście, że kurs na Porto nie jest opłacalny. I rozumiem typy na Leicester, bo można spróbować po takim kursie. Niemniej, nie ma co ich na siłę argumentować.
Sory post pisany z telefonu i taka dupa wyszła. Oczywiście chodzi mi o to, że musiałby się zdarzyć cud żeby lisy zakończyły sezon w czwórce co by ich uprawniało do gry w lm albo eliminacjach i jedyną możliwością żeby zagrały w przyszłym roku w LM to wygranie bieżących rozgrywek.
Wiele osób patrzy na ten zespół przez pryzmat obecnego sezonu i i ich kiepskiej gry ale to dalej mistrz Anglii i dla mnie jak najbardziej są klubem, który mógłby grać co roku w lidze mistrzów.
Nie rozumiem dlaczego luby mają sobie odpuszczać mecze w lidze mistrzów? Każdy chce się pokazać i każdy chce wygrywać (tak, Porto też chce). Ja upatruje okazję na X2 ale wstrzymam się do ogłoszenia składów.
@edit
Panowie pytanie, Aguero zawieszony na 4 mecze a Fernandinho? Zawieszenie ?
 
gary-linker 69

gary-linker

Użytkownik
Oczywiście, że nie oznacza, ale to główna siła ofensywna Leicester. Nie ma zastępców dla takich piłkarzy w tej drużynie. Tak samo jak zresztą dla Messiego i Suareza w Barcelonie itd.
Ogólnie to zgadzam się odnośnie meczu, ale co do Vardiego i Mahreza, to są to jedni z najmniej efektywnych piłkarzy w tym sezonie, nie ma co ich porównywać
 
M 239

mikki

Użytkownik
Bayer - Monaco (+1) 2 1,78
Mecz o nic i według mnie szanse są w okolicach 50/50, a na pewno nie zapowiada się na tak jednostronne widowisko jak mogłyby sugerować kursy. Wygląda jak promocja.
 
W 353

walejakos

Użytkownik
Legia Warszawa - Sporting CP *1gole o1,5* @2.70 @iforbet
Patrzac na mecze w Lm Legia strzelila ich troche , dla Realu 3 bramki dla Dortmundu 4 , dzisiaj graja z osłabionym Sportingiem a kurs na to ze strzela 2 bramki lub wiecej 2.70 wydaje mi sie lekko przesadzony .
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
CSKA Moskwa
6.50
Bwin

Typuję podobnie, jak ShakeYoBody. Totki dali ciała w całych rozgrywkach i nagle mają spinać się na ostatni mecz? Tylko po co? Czy ich celem teraz jest gra w LE? Nie sądzę, że chcieliby grać za psie pieniądze.
W niedzielę czeka ich ciężki mecz, przyjdzie zmierzyć się im z Czerwonymi Diabłami. Ten mecz powinien być dla nich ważniejszy, czas skupić się na lidzę i utrzymywać się w czołówce.
Nawet ostatnio gdzieś czytałem, że trener Totków skarżył się w zeszył sezonie na dużą intensywność grając czwartkowe mecze w LE, a kilka dni później mecz w weekend.
Dla mnie osobiście kurs jest przesadzony.
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
CSKA Moskwa
6.50
Bwin

Typuję podobnie, jak ShakeYoBody. Totki dali ciała w całych rozgrywkach i nagle mają spinać się na ostatni mecz? Tylko po co? Czy ich celem teraz jest gra w LE? Nie sądzę, że chcieliby grać za psie pieniądze.
W niedzielę czeka ich ciężki mecz, przyjdzie zmierzyć się im z Czerwonymi Diabłami. Ten mecz powinien być dla nich ważniejszy, czas skupić się na lidzę i utrzymywać się w czołówce.
Nawet ostatnio gdzieś czytałem, że trener Totków skarżył się w zeszył sezonie na dużą intensywność grając czwartkowe mecze w LE, a kilka dni później mecz w weekend.
Dla mnie osobiście kurs jest przesadzony.

Dodatkowo:
&quot;Leonid Slutsky nie będzie już dłużej trenerem CSKA Moskwa. 45-letni szkoleniowiec poprowadzi rosyjską drużynę po raz ostatni w środowym meczu Ligi Mistrzów z Tottenhamem.

Slutsky pracował w CSKA Moskwa od 2009 roku. Wygrał od tego czasu trzykrotnie rozgrywki ligowe i dwa puchary kraju.

Bieżące rozgrywki to jednak dla CSKA spore rozczarowanie. Rosjanie nie mają już szans na awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów.

We wtorek wieczorem wydano komunikat, w którym poinformowano, że współpraca trenera z CSKA dobiegnie w środę wieczorem końca. &quot;

za: ligamistrzow.goal.pl


Mogą chcieć się dobrze pożegnać z trenerem i dalej pograć w LE.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom