>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [07.12.2016] - środa

Status
Zamknięty.
bobule 72

bobule

Użytkownik
W grupie E istotne jest tylko jedno spotkanie. Tottenham podejmie &quot;u siebie&quot; CSKA Moskwa z którą zagra o Ligę Europy. Jeśli Anglicy nie chcą występować w roli spadochroniarza na wiosnę, muszą ten mecz przegrać. Każdy inny wynik utrzyma koguty w tejże roli.
Może wyjaśni mi ktoś co autor miał na myśli, skoro Tottenham jest na 5-tym miejscu w lidze :p ?
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Real Madryt – Borussia
Typ: 1
Kurs: 1.85
Buk: unibet
Wynik:

Typ: rzuty rożne powyżej 9.5
Kurs: 1.73
buk: unibet
Wynik:​


Mimo remisu w meczu na Signal Iduna Park Real potrzebuje zwycięstwa u siebie by zakończyć rozgrywki na pierwszym miejscu w grupie. Królewscy będą chcieli zająć pierwsze miejsce w grupie, nie patrząc na to jakie drużyny obecnie wychodzą z pierwszego placu i drugiego. Tutaj niema co spekulować, że wyjście z grupy z drugiego miejsca da im słabszego rywala. LM stała się dość wyrównana i padło sporo niespodzianek. Real jednak będzie chciał pokazać swoją wyższość i klasę. Ta drużyna nie przyzwyczaiła mnie do odpuszczania meczów, a tym bardziej gdy grają u siebie. Spodziewam się szybkiego i energicznego spotkania, tak jak to miało miejsce w Dortmundzie.


20:45 Tottenham – CSKA
Typ: 1
Kurs: 1.55
Buk: unibet
Wynik:​


Tym samym Spurs stracili szansę na wyjście z grupy Ligi Mistrzów i prawdopodobnie zagrają w Lidze Europejskiej, by to osiągnąć nie mogą przegrać w ostatnim spotkaniu z CSKA. Jednak jestem zdania, że gospodarze będą chcieli się odpowiednio pożegnać z LM i dziś po prostu wygrają. Nie wyobrażam sobie żeby ta drużyna nie grała chociażby w LE, gdzie ma tam spore szanse na odniesienie sukcesu. Tottenham jak dotąd u siebie grał z rosyjskimi drużynami trzykrotnie, dwa z tych spotkań wygrał, a w jednym zaliczył remis. CSKA ma duże problemy z grą na wyjazdach gdzie przegrało aż dziewięć z ostatnich jedenastu spotkań. Ta statystyka nie napawa optymizmem przed dzisiejszym meczem, dlatego też idę w stronę gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 277

stepinski

Użytkownik
Może wyjaśni mi ktoś co autor miał na myśli, skoro Tottenham jest na 5-tym miejscu w lidze :p ?
Tottenham może być spadochroniarzem z rozgrywek ligi mistrzów do rozgrywek ligi europejskiej. Dla wielu topowych klubów gra w tych ,,mniej elitarnych &quot; rozgrywkach może nie być atrakcyjna. Chcą skupić się na lidze angielskiej to muszą przegrać. Myślę że o to chodziło
Jeśli chodzi o dzisiejsze mecze to na pierwszy rzut oka najpewniejszym dla mnie typem wydaje się remis w Madrycie. No ale wiadomo jak masówki i pewne typy się kończą (Sociedad, Besiktas)
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Legia-Sporting 1,52 btts betclic
Real-Dortmund 1,45 btts betclic
razem:2,2
Gram takiego dubla dziś, kurs spoko bramki tez wpadać powinny. Legia zmotywowana, rządna pokonania Sportingu, ekipa Magiery idzie na wymianę ciosów z każdym rywalem od Płocka po Madryt ???? Wszyscy zawodnicy do dyspozycji, poza Hlouskiem którego losy rozstrzygnął się przed pierwszym gwizdkiem.
Drugi mecz to ciśnienie perfekcjonisty Tuchela, Dortmund będzie chciał sie pokazać z jak najlepszej strony, Real tracący w tym sezonie kosmiczne ilośći bramek.. ok wrócił Ramos ale biorąc pod uwagę styl gry obu ekip mocno wierze w pokrycie typu.
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Sevilla 0.0 (DNB) @2.38 Pinnacle
Dobra, oficjalnie nie rozumiem tych kursów. To, że Lyon ma jeszcze szanse na awans zawdzięcza tylko niezdarności Juventusu. Sevilla swoją pozycję także zawdzięcza Juventusowi, który pokonał ich nie tyle umiejętnościami co sprytem i doświadczeniem (czerwona kartka + karny kiedy przegrywali). Piłkarsko Sevilla bije na głowę Francuzów i nawet atut własnego boiska im tu nie pomoże. Dla bardziej odważnych czysty win Hiszpanow po kursie 3+.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Ogólnie każdy mecz dzisiaj trudny.
Chciałby człowiek jak zawsze na LM zagrac grubo, ale nie przemawia za dzisiejszym dniem nic (podobnie wczoraj - też bardzo ostrożnie zagrałem). Ta ostatnia kolejka fazy grupowej nędzna. Ale jakieś swoje typy mam...

Lyon Sevilla . spoko, może i Sevilla gra lepiej, jest lepsza ale im starcza remis. Jedynie co można zagrać w tym meczu to over 2.5 gola bo Lyon musi zaatakować i w takich spotkaniach najgorzej o pierwsza bramkę, potem już jakoś poleci (tak jak wczoraj Kijów-Stambuł czy Lizbona-Neapol).

Juventus Zagrzeb pachnie tam BTTS a dlaczego? Bo dawno nie było drużyny, która nie zdobylaby nawet gola w grupie LM. Wczoraj Ludożerc zaskoczył i gola strzelił i tym razem może być podobnie. Chociaż Juventus pewnie to wygra bo obrone Zagrzeb ma nędzna jak na LM katastrofa.

Legia - Sporting over 2.5gola. Taka sama sytuacja jak opisany wyżej mecz Lyon Sevilla. Jedna drużyna musi wygrać druga nie. Legia coś na pewno straci ale strzelić też strzeli. W pierwszej połowie bramka dwie i over wejdzie na luzie.
 
M 239

mikki

Użytkownik

Porto - Leicester U2,5 2,02

Leceister nic nie musi, nie są w formie, w weekend mecz z ManU, pewnie nie położą się na boisku, ale nie liczę na bramki z ich strony. Porto przewartościowane. Solidnie w obronie, niestety strzelecko nie imponują, tak w lidze jak i w LM. Z pewnością będą grać o zwycięstwo, żeby przypadkiem nie stracić tego awansu, jednak już 1:0 ich urządza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Leicester w weekend gra, ale z Manchesterem City a nie United, sytuacja w lidze jest u nich tragiczna, po co mieli by się spinać na Fc Porto?? Byłbym zdziwiony gdyby Ranieri wystawił pierwszy skła przed bardzo ciężkim meczem jaki ich czeka w weekend
 
D 0

delapena84

Użytkownik
Fc Porto - Leicester 1 1,35 lub -1,5 1,95 Millenium
Porto walczy o wyjście z grupy potrzebuje zwycięstwa aby osiągnąć cel, myśle ze nie bedą grali minimalistycznie na 1-0 tylko szybko stzrela 2 bramki i będą kontrolować grę, w dodatku Leicester przyjezdza do Portugalii bez Vardy&#39;ego Mahreza Slimaniego Hutha Kinga.
 
M 239

mikki

Użytkownik
Lyon - Sevilla under 2,5 2,34
Nieco podobna sytuacja jak w meczu Porto. Wynik wyjściowy premiuje Hiszpanów, strata nawet jednej bramki również. Ostatnie wyniki z ligi pokazują, że forma strzelecka nie jest najwyższa. Nic więc nie wskazuje na to, że Andaluzyjczycy zagrają ofensywnie.
Z drugiej strony Lyon który ma szansę, ale moim zdaniem tylko na papierze. Przyglądając się bliżej tabeli w 3 meczach z Juve i Sevillą byli w stanie zdobyć ledwo 1 bramkę. W lidze też nie błyszczą.
Jak dla mnie zapowiada się walenie głową w mur przez gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 30

dadycool

Użytkownik
Nie wystawi bo zostali w leicester King, Mahrez, Vardy. Nawet na oficjalnej stronie powiedział że będą grali Ci co nie grali żeby też zasmakowali LM. Czyli rezerwy. Porto to wygra i już. Wystarczy wczoraj z Turkami cudów na dziś Ci co mają to wygrają czyli Porto.
Uważajcie na Real to jest właśnie dziś mecz na którym moim zdaniem dużo na świecie ludzi polegnie bo tam będzie na 90% remis moim zdaniem. Dortmund pierwszy Real drugi i oba zespoły zadowolone. Real z drugiego miejsca trafi w najgorszym wypadku na Arsenal a poza tym Leicester, Napoli i Juventus bez specjalnej formy. A Dortmund z pierwszego nie trafi na Bayern także oba zespoły zadowolone. Do tego można spokojnie zagrać under w kartkach tam nie będzie kopania się bo po co. Będzie szanowanie swoich nóg i zdrowia.
Na Tottenham też bym uważał. Im ta LE moim zdaniem średnio potrzebna już nie chodzi o samą LE tylko to że Premier leauge to jest mega dużo meczów do tego puchary krajowe. Tottenham musi walczyć o LM na następny sezon a nie się tluc w LE. To moje zdanie. Nie zdziwie się jak tu będzie wygrana Rosjan.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Fc Porto - Leicester 1 1,35 lub -1,5 1,95 Millenium

Porto walczy o wyjście z grupy potrzebuje zwycięstwa aby osiągnąć cel, myśle ze nie bedą grali minimalistycznie na 1-0 tylko szybko stzrela 2 bramki i będą kontrolować grę, w dodatku Leicester przyjezdza do Portugalii bez Vardy&#39;ego Mahreza Slimaniego Hutha Kinga.
i Kaspera Schmeichela
 
slimak9 185

slimak9

Użytkownik
Na Tottenham też bym uważał. Im ta LE moim zdaniem średnio potrzebna już nie chodzi o samą LE tylko to że Premier leauge to jest mega dużo meczów do tego puchary krajowe. Tottenham musi walczyć o LM na następny sezon a nie się tluc w LE. To moje zdanie. Nie zdziwie się jak tu będzie wygrana Rosjan.
To odpuszczanie to takie na siłę mocno.Poważne mecze w LE to by im się zaczęły dopiero w marcu, a wtedy sytuacja w lidze będzie bardziej klarowna. No i jak mogą &quot;odpuścić&quot; mecz LM to już bardziej prawdopodobne, że teraz nie odpuszczą, a jak będzie trzeba to odpuszczą dopiero w LE (jak rok temu z Borussią Dortmund)
Z EFL Cup już odpadli. Poza tym LE może im zapewnić LM (choć z taką grą jak w LM to raczej nie), bo w lidze może być im ciężko być w Top4. Warto wspomnieć, że Tottenham w zeszłym sezonie zdobył 70pkt (i prawie do końca bił się o mistrza) zajmując 3 miejsce, a 2 sezony wcześniej 69pkt dawało im dopiero 6 miejsce. W tym roku 70 pkt (a średnio oscylują wokół tylu punktów) może być za mało na Top4. Więc Liga Europy nie jest taka zła.
Zresztą sam Pocchetino mówi (o ile można wierzyć takim słowom), że chcą w końcu wygrać na Wembley i odczarować je, bo w przyszłym sezonie będą tam częściej gościć (White Hart Lane będzie przebudowywane).
To może tak konkretnie do meczu wracając z CSKA. Jest to ostatni mecz w roli trenera CSKA, Leonida Słuckiego. Prowadził ich przez 7 ostatnich lat, wygrywając 3 razy tytuł mistrza Rosji . W ten weekend miała miejsce ostatnia kolejka ligi rosyjskiej. To są dwa takie mini atuty CSKA, ale jednak w tym meczu bardziej grałbym w stronę Tottenhamu po ostatnim naparzaniu ze Swansea.
 
brick 208

brick

Użytkownik
Co sądzicie żeby pograć dzisiaj under 9,5 rożnego w meczu Legii ze Sportingiem? Legia nabija bardzo mało różnych w Lidze Mistrzów, wydaje mi się, że gra będzie się toczyc raczej w środku pola i że dzisiaj tez nie zobaczymy zbyt wielu różnych ani bramek. Co sądzicie?
 
M 239

mikki

Użytkownik
Tottenahm - CSKA (+1) 2 2,04
Mecz o LE. Tottenham w tych rozgrywkach to zupełnie inna drużyna, niż w PL. Być może dziś też zagrają poniżej swoich możliwości. Na uwadze należy mieć też niezwykle ważny mecz z United w ten weekend, więc nawet jeśli będą prowadzić, nie sądzę by dążyli do kolejnych goli (zwrot przy jednobramkowej porażce CSKA). Rosjanie z pewnością gorsi piłkarsko, jednak w tym rzecz, że gospodarze nie muszą tego meczu wygrać by awansować.
 
gary-linker 69

gary-linker

Użytkownik
Panowie, polecam grać i sam gram Leicester, kurs 11 odrazu powinien przyciągnąć uwagę, wiadomo Porto będzie chciało wygrać, żeby awansować, ale nie bez przyczyny przegrali pierwszy mecz w anglii. Jeśli Ranieri &quot;odpuści&quot; i zagra rezerwowym składem, to może nawet lepiej, bo problem u Lisków jest jeden - brak defensywnego pomocnika, jeśli chodzi o pozostałe pozycje to jest tam duża konkurencja, więc rezerwowi będą chcieli się pokazać.
Leicester +1.5 1.95 Bet365
 
O 43

oles

Użytkownik
Real Madryt - Borussia Dortmund Remis/BTS 4,50 Betano

Dzisiaj wziąłem na świecznik mecz Realu z Borussią. Po analizie wyszło mi, że każdej z drużyn w tym meczu będzie odpowiadał remis:
W przypadku zajęcia 2 miejsca przez Real w 1/8 unika: Barca,Atletico,PSG,City,Bayern
W przypadku zajęcia 1 miejsca przez Borussię unika: Barca,Atletico,Bayern,Juventus,Arsenal
Jak widać każdej drużynie taki układ powinien odpowiadać. Jako, że wychodzi mi ten remis, a nie wierzę, że będzie 0:0 stąd mój typ.
Wynik: 2:2 ✅ ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom