>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. kolejka Enea Speedway Ekstraligi - 20 maja 2012

Status
Zamknięty.
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Odsyłam do ostatniej kolejki. Tam kolejne 4 moje typy świecą kolorem zielonym(może to Cię męczy w mojej osobie!) i tu też tak będzie, a na dodatek jak widze kogoś kto próbuje porównywać 4/7 drużyny z czego 2/7 to (Janowski ,Kołodziej to zagadki do do innej gdzie 6/7 jedzie to oznacza, że nic nie kumasz z żuzla kolego i żyjesz w świecie fantazji i iluzji ,a nie rzeczywistym a prawo do swojego zdanie ma owszem każdy. A buki czy to frajerzy pytasz? Owszem ci którzy znając wszyskie fakty i aktualną dyspozycje drużyn i poszczegolnych zawodników dają taki kosmiczny kurs 3,25 na topową drużyne to owszem frajerzy! O kursie handi 0-6 dla Gorzowa nawet wstyd wspomnieć. Ja bym ten handi dał ale UNI TARNÓW!
Chłopcze chyba nie wiesz jakim Mistrzem taktyki jest &quot;Mariano&quot; ;D Mam nadzieje, że Stal zdobędzie w tym roku tytuł ale jutro moim zdaniem 40 ptk to maks na co ich stać w Tarnowie, dlaczego? Ponieważ Marek dobrze wie, że zwycięstwo 6-10 punktami nic im nie da bo taka stratę to Stal na &quot;Jancarzu&quot; odrobi w ciągu 5 biegów. Dlatego jutro moim zdaniem Marek zaskoczy czymś Stal. Typy na jutrzejszą kolejkę podam jutro. Ale na pewno nie zgadzam się z opinią, że handicap na Stal w postaci 6 punktów to prezent a już w ogóle kurs na zwycięstwo ???? ????
.Kołodziej powtórze ,że nierówno jeździ.
13. Janusz Kołodziej - 14 (3,3,2,3,3)
13. Janusz Kołodziej - 6 (3,0,2,1,-)
5. Janusz Kołodziej - 10+1 (3,1*,3,3,w)
5. Janusz Kołodziej - 12 (3,2,3,3,1)
13. Janusz Kołodziej - 13 (3,3,1,3,3)
rzeczywiście nie równy jest Janusz.. bez odbioru ???? ????
Jutro pewnie tez z 11-12 ptk to jest minimum ; )
 
zgredziu 147

zgredziu

Użytkownik
Chłopcze chyba nie wiesz jakim Mistrzem taktyki jest &quot;Mariano&quot; ;D Mam nadzieje, że Stal zdobędzie w tym roku tytuł ale jutro moim zdaniem 40 ptk to maks na co ich stać w Tarnowie, dlaczego? Ponieważ Marek dobrze wie, że zwycięstwo 6-10 punktami nic im nie da bo taka stratę to Stal na &quot;Jancarzu&quot; odrobi w ciągu 5 biegów. Dlatego jutro moim zdaniem Marek zaskoczy czymś Stal. Typy na jutrzejszą kolejkę podam jutro. Ale na pewno nie zgadzam się z opinią, że handicap na Stal w postaci 6 punktów to prezent a już w ogóle kurs na zwycięstwo ???? ????
Zgadzam się z tobą z jednym,że Marek to mistrz w swoim fachu. Lecz co tu wymyślisz? jutro przez cały dzień 27-29 stopni. Wiesz co będzie z torem?. Kope zrobią, chyba nie, beton to komu to zaszkodzi. Przy tego typu poziomie zawodników po 3-4 biegach wszyscy wszystko wiedzą. Nie wiem czy z/z im pomoże bo tylko Greg i Vaculik w pełni może zastąpić Madsena.Kołodziej powtórze ,że nierówno jeździ. Są podteksty też w tym meczu Kasprzako-Kołodziejowe. Myśle ,że kumasz czacze . Niespodzianke można robić na frajerów , a tu ich niestety nie ma. Bardzo jestem ciekawy czemu tak wierzycie w ten Tarnów.?

Ps. Zmarzlik Komplet w Gorican dzisiaj Runda Kwalifikacyjna Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. 1. Bartosz Zmarzlik (Polska) - 15 (3,3,3,3,3)
A Cieślaka znam osobiście. Już go znałem jak jeździł jako zawodnik we Włókniarzu. A gdy w 1994 zakładałem Speedway Fan Club w Częstochowie miałem z nim bezpośredni kontakt.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Ps. Zmarzlik Komplet w Gorican dzisiaj Runda Kwalifikacyjna Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. 1. Bartosz Zmarzlik (Polska) - 15 (3,3,3,3,3)
tak, a Czawdar Czarnew wczoraj zrobił 14 punktów w mistrzostwach Bułgarii i Rumunii. Dziwne, że nikt go jeszcze nie sprowadził, w końcu wczoraj był prawie niepokonany.
Szkoda, że nie wspomniałeś o obsadzie zawodów, że z wartościowych jeźdźców pokonał w zasadzie tylko Tobiasza Musielaka, bo już od Milika w dół powoli zaczynają się żużlowe niedojdy.
Ode mnie na dzisiaj:
Harris under 8,5 1,75 Milenium, Fortuna
Chris został odsunięty ze składu za brak formy, niewiele lepiej pojechał z resztą Kenio, ale totalna abstrakcja, jeśli ktoś myśli, że dzisiaj nastąpi jakieś nagłe przebudzenie Anglika. Mecz niełatwy, u siebie co prawda, ale naprzeciwko trzecia w moim mniemaniu siła ekstraligi, Bomber w parze z Zengotą, który nie jest w najgorszej formie, nie sądzę, żeby w 5 startach wystrzelał 9 punktów.
Gollob over 10,5 1,70 Milenium, Fortuna, totomix
Ryzyk-fizyk, albo będzie można poszaleć po zewnętrznej i wtedy Gollob przypomni sobie stare dobre czasy w Tarnowie, albo będzie wtopa. Generalnie ostatnio Tomasz słabiej w lidze polskiej, ryczałcik zrobił swoje (a może to kwestia zrzucania KSMu, może po prostu słabsza dyspozycja). Teraz jednak mecz zdecydowanie na szczycie, więc wszelkie kalkulacje idą na bok, a wypada zacząć jeździć. Rywal groźny, ale rywal którego nie powinien się bać mistrz świata, były, ale jednak.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Ja uważam, że Gorzów nie ma szans w Tarnowie. Nawierzchnia jest inna niż w latach poprzednich co będzie zagadką dla Tomka i Kaspera.
Kasper nie radził sobie na torze w Tarnowie co wszyscy pamiętamy, Zagar zawodnik własnego toru na wyjazdach średnia z 2,5 spada, na 1,5.
To samo może powiedzieć o Iversenie, który zarówno w Gorzowie jak wcześniej w ZG był mocny! ale tylko na domowym torze...
Juniorzy? Ok Zmarzlik potrafi jechać ale Cyfer nie będzie woził trójek.
Jak skończy się ten mecz?
Na pewno nie zwycięstwem Gorzowian, a mówienie, że Kołodziej jest nierówny(?!) to jaki jest Kasprzak?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Totomix daje Madsena. Juz dawno opisywalem ze traderem tam jest stary alkoholik ktory ma zerowe pojecie o zuzlu i wyklocal sie ze mna wielokrotnie blednie rozliczajac zawody i zawsze mialem racje ale nie wazne.
Dzisiaj wystawia Madsena i zastanawia mnie czy w tym momencie totalnie sie osmieszyl czy jednak Dunczyk jedzie dzisiaj ?
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Totomix daje Madsena. Juz dawno opisywalem ze traderem tam jest stary alkoholik ktory ma zerowe pojecie o zuzlu i wyklocal sie ze mna wielokrotnie blednie rozliczajac zawody i zawsze mialem racje ale nie wazne.
Dzisiaj wystawia Madsena i zastanawia mnie czy w tym momencie totalnie sie osmieszyl czy jednak Dunczyk jedzie dzisiaj ?
oficjalnego info jeszcze nigdzie nie ma, są spekulacje tylko i wyłącznie -&gt; nawet na twitterze Duńczyka wyjątkowa cisza także zapewne w ciągu najbliższych godzin wszystko się rozstrzygnie.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Feekus, ale to jest udawana Z/Z w stylu Cieślaka? Czy Madsen miał jakiś wypadek czy coś? (pytam bo się nie orientuje)
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
wiadomo było, że już na mistrzostwach Danii jechał mocno przeziębiony, teraz na antybiotykach i tego nikt nie ukrywa, poza tym Cieślakowi taki manewr mógłby wyjść bokiem, bo Leon prezentuje wyborną formę i na pewno Marek by nie ryzykował odsunięciem go od składu na rzecz startu więcej Grega, Koldiego i... no i Vaculika z Janowskim czyli mniej pewnych punktów niż wspomniana dwójka.
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
T.Jedrzejak (8,5 pkt) over @ 1.85 Milenium
J.Kolodziej (11,5 pkt) under @ 1.60 Milenum

ako :2.96

Mój dubel na dziś to z oferty Milenium dwa typy na linie zawodników w 5 startach. Lider drużyny z Wrocławia w swoich startach powiniem 9 pkt zrobić pojedzie pewnie jako rezewa taktyczna w jednym z biegów . Kto jak nie &quot;Ogór&quot; ma punktować w tej Bydgoszczy , jedzie w parze z Denisem Anderssonem i raczej kalega z pary punktów mu nie będzie odbierał , a do tej linii wystarczy nawet (2.2.2.2.1.)a na zwycięstwo w którymś ze startów też napewno go stać.
Drugi typ to linia na Janusza , niby jedzie na swoim torze który mu pasuje ale ja jednak myślę , że przeiwko Gorzowiakom ciężko mu będzie ujechać 12 pkt.Koldi pojedzie w parze z Jamrogiem i może się zdarzyć sytuacja że jadąc parą puści przed siebie mniej doświadczonego kolegę a sam będzie trzymał wypracowaną przewagę a kasę za bonus i tak dostanie - to zawody druzynowe tak że na swoim też może coś stracić.
 
madmax22 46

madmax22

Użytkownik
Panowie, wiele z Was gra Lindgrena, lecz jakie sa szanse na wejscie tego zdarzenia w naziemnych. Nizsza linia (8,5) ale wiadomo, ze mniej startow. Tak samo z Hancockiem
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Ja Lindgrena widzę na over 8,5 w naziemnych ( wiadomo 5 startów ) - układ 4 biegów w rozpisce ma fajny, wiadomo, że może gdzieś wskoczyć jako z/z, wydaje mi się , że powinno wejść.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Gapiński - Jędrzejak 2 @2,11 betsafe ✅
Gapa 4 razy, max 5, w dodatku po kontuzji jakiś niemrawy ostatnimi czasy, w parze z Kościechą u siebie solidnym rajderem, Ogór co najmniej 6 x a może przy dobrych wiatrach 7 x na torze, value jak cholera, grzech nie zagrać. Polecam ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Polonia Bydgoszcz - Betard Sparta Wrocław H(0 - 20) 2 2,00 Tobet [52-38✅✅✅]

Wczoraj było +16 dla Wrocławia dziś rano +18 i się zastanawiałem jednak jak teraz widze +20 i to po kursie 2,00 postanowiłem zagrać. Ok Bydgoszcz faworytem jest jednak 36pkt Wrocław uważam,że jest w stanie zdobyć. Lindgren,Ułamek,Jędrzejak i Malitowski to będą zawodnicy od których wynik meczu będzie zależał.Oby nie było wykluczeń ze strony Wrocławia to będzie dobrze. Kościecha niby na swoim torze dobrze jeździ jednak nie mam przekonania do Niego.Gapiński sam mówił po meczu w Toruniu że pracuje z psychologiem i jak narazie Jego jazda pozostawia sporo do życzenia. Łaguta również jest do objechania. Poza zasięgiem wydają się być Emil i Buczek. Jednak możliwe że po 7 startów będą mieli najlepsi zawodnicy z Wrocławia a to jest duzy plus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Spojrzałem w temat RADULi w dziale VIP i nie uwierzyłem, że handi na Spartę wzrósł do 20 :!: Mocna przesada - w dodatku kurs 2.00. Okej, Sparta będzie raczej w dolnej części tabeli i zapewne punkty zdobywać będą tylko u siebie, ale Polonia to nie jest rywal z tej najwyższej półki. Dzisiaj jedziemy bez Woffindena i niestety jedzie Anderson, ale on ma czasami swoje przebłyski i może akurat dzisiaj to ukaże. Poza tym jedzie nierówno jeżdżący Ułamek, a i lepiej spisujący się Jędrzejak i Lindgren. Malitowski też na pewno coś pokaże jako młodzik - pokazuje charakter i kilka zawodów wyszło mu całkiem nieźle w tym sezonie. Handi 0-20 to czyste value po takim kursie. Tobet przegiął na całej linii. Polecam ten bet bez żadnego ale. Jak wspomniał RADULA - wczoraj handi 16.5 i to uszło w tłoku, ale +20 :!: Brać :!:
Polonia vs Sparta 2 (0-20), 2.00 Tobet 2/10 ✅ 52:38 - niestety trzech jeźdźców meczu nie wygra...
 
madizks 7

madizks

Użytkownik
Składy na mecz Azoty Tauron Tarnów - Stal Gorzów:


Stal Gorzów:
1. Krzysztof Kasprzak
2. Michael Jepsen Jensen
3. Matej Zagar
4. Niels Kristian Iversen
5. Tomasz Gollob
6. Bartosz Zmarzlik
7.Adrian Cyfer



Azoty Tauron Tarnów:
9. Greg Hancock
10. Dawid Lampart
11. Leon Madsen (ZZ)
12. Martin Vaculik
13. Janusz Kołodziej
14. Jakub Jamróg
15. Maciej Janowski

Wszystkich którzy szykują się na wielkie wyrównane widowisko spotka wielkie rozczarowanie. Dawno nie było w Polsce takiej paki i tak doskonale dysponowanej jaką obecnie jest Gorzów. Uważam ,że oprócz tego że praktycznie wszyscy tam jadą oprócz Cyfera czyli są na przysłowiowym topie to jest to drużyna tak wyrównana jakich mało w polskiej extralidze. Niewiadomą zawsze jest Janusz Kołodziej bo to zawodnik na 15pkt i na przywożone 0pkt Jego postawa będzie wiec miała ogromne znaczenie tym bardziej ,że Tarnów jedzie z/z. Doskonała postawa Zmarzlika i Michaela Jepsena Jensena poparta petardami Zagar,Niels Kristian Iversen +oczywiście Tomek maszyna nie pozwala na stwierdzenie ,że Tarnów wygra ten mecz, bo i kim ma wygrać. Nierównym Janowskim?, Jamrógiem?, Lampartem no błagam was nie rozśmieszajcie mnie! Jakie to armaty w porównaniu do tych które wymieniłem w Gorzowie. Hancock, Vaculik owszem to armaty godne gorzowian i Kołodziej jeżeli nie zawali! Niestety to za mało nawet na swój tor. Widze porażkę Tarnowa i na nią postawie bardzo grube pieniądze. Co do wyniku nie wypowiadam się, bowiem od postawy Kasprzaka i Kołodzieja zależy 10pkt w lewo i w prawo.


20.05 17:30 Tauron Azoty Tarnów - Stal Gorzów 2 3.25 uwielbiam takie prezenty

17:30 Tauron Azoty Tarnów - Stal Gorzów H(0 - 6) 2 1.85 nie wiadomy czy się śmiać czy płakać z takiego typu
mimo że Madsen nie jedzie Jaskółki dalej są faworytem (dla mnie przede wszystkim ze względu że im kibicuje), bo ZZ wcale nie jest taka zła jak się wydaje, aczkolwiek szanse te są niższe na wyższa wygraną jak z Duńczykiem.

czekam na screen kuponu na wygraną niebieskiej laleczki za grubą kase jak to zapowiadałeś,
bo gruba kasa dla każdego zanczy coś innego mogą to być kwoty dwucyfrowe, trzycyfrowe itd.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
niby jedzie...
Jaskółek. Występ Leona Madsena w meczu ze Stalą Gorzów stał pod dużym znakiem zapytania, jednak Duńczyk pojawił się w Tarnowie i wystąpi w meczu na szczycie VI kolejki Enea Ekstraligi.
Krótko potwierdził informację w RDN Małopolska, trener Azoty Tauron Tarnów - Marek Cieślak: - Leon jedzie w meczu z Gorzowem.
espeedway.pl
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
W bet365 mamy coś takiego:
Batchelor +2 - Jonasson ⛔
OK rozumiem, że Troy jest sporo pod formą, rozumiem także, że Jonasson jest drugą siłą w zespole gości i na 100% pojedzie bieg więcej no ale mimo wszystko jest to lekka przesada. Troy może przegrywać dzisiaj z Nickim a z Jonassonem pewnie raz wygra raz przegra natomiast Jonasson pomimo tego, że uważam go obecnie za lepszego żużlowca niż Troy to ma z kim przegrywać i na torze w Lesznie może przegrać z każdym. Byłem wczoraj na treningu i Unia solidnie trenowała nawet Jarek się pofatygował. Linia na Unię -24 jest bardzo wysoka ale myślę, że wystawiona bardzo poprawnie tak więc nie ruszam tego natomiast postanowiłem zaufać Troyowi ????
Nie ma sensu nic pisać Troy Tobie już dziękujemy.
Hampel over 12pkt. ⛔
Myślę, że z tego także należy skorzystać linia jest obniżona ze względu na ostatnie GP i mecz w Tarnowie ale co to ma do rzeczy. Jak pisałem Wyżej Jarek wczoraj trenował na torze i myślę, że będzie chciał pokazać Nickiemu, że to jego tor. Na komplet oczywiście nie liczę bo pewnie raz czy dwa świetnie zawsze dysponowany na leszczyńskim torze Duńczyk wygra z Jarkiem ale poza nim nie widzę w drużynie gości kandydata do wygrania z Hampelem. 13-14pkt powinno paść ????
Wszystko szło jak powinno ale ostatni bieg...
Lindgren under 12pkt. ✅
Czy ktoś sobie żarty stroi? Linia 12pkt na Hampela u siebie z najgorszą drużyną w lidzie i taka sama na Lindgrena na trudnym wyjeździe? No czaje, że bieg więcej ale przecież on nic specjalnego nie jeździ, Emil, Buczek pewnie Gapiński mu sporo skubną tych punktów. Nie wiem o co chodzi ale gram;]
Na wyjazdach średnia Lindgrena to 1,22 więc oświećcie mnie;]
Faktycznie jechał miliard razy ale do 12pkt się nie dokulał.
Znowu jakieś kiepy usuwają moje posty więc tu Ci odpowiem pierzakrys, że mówię o Gdańsku.
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Kamil Adamczewski -2 (v Krystian Pieszczek +2) @ 2.00⛔
Patryk Malitowski +1 ( - Szymon Wozniak -1) @ 2.00⛔

ja osobiście polecam typ z bet365 i granie na juniorów. Kamil dzisiaj z pozycji juniora jedzie razem z Musielakiem wiec ciężko się spodziewać innego wyniku niż 5:1 i przynajmniej 1 punkt odrobiony. Ogólnie nie spodziewam sie po Pieszczku więcej jak 2-3 punktów. Kamil natomiast jedzie na własnym podwórku punkty nie tylko na juniorach potrafi zdobwac i powalczy z zawodnikami typu Brzozowski czy Madmax, który na obcych torach sobie nie radzą.
@typ wydaje sie jeszcze lepszy. Primo Wożniak jest pod forma i nawet na własnym torze nie zachwyca. Secundo Malitowski wg mnie jest 5 juniorem w Polsce. Dodatkowo Wrocław z zz za Nicolaia i można się spodziewać ze &quot;4 do brydza&quot; będzie właśnie Patryk a nie Dennis.

Leszno-Gdańsk - handicap : 0-24 Polska - Ekstraliga 2 1,80 ✅
Bydgoszcz-Wrocław - handicap : 0-20 Polska - Ekstraliga 2 1,8✅
betgun
Kolejne dosc ciekawe typy. Pierwszy mecz Byki kontra Niki, który standardowo pojedzie pewnie 6 razy i około 13-15 p. zrobi do tego 9 p THJ i pozostala 4 ok 10-12 p. W pierwszym biegu punkt z urzędu, na Brzozowskiego myślę niema co liczyć wiec decydująca będzie para Makxim- chrzanek, która musi uzbierać i mysle, że nie jest to nie wykonalne szczególnie, że po drugiej stronie jest słabo spisujący sie Troy i 4 juniorów.
Handi na Wrocek opisał radula i benek wiec niema co eis powtarzać. Pełne poparcie.
ozborn86 trochę przesadzasz z tą najsłabsza drużyną, drużyna beż zdecydowanego lidera jednak każdy z 5 potrafi 2cyfrówke zrobić (oczywiście nie w jednym meczu) dodatkowo wsparci bardzo dobrym juniorem.
Co do byndzi to Emil potrafi gubić punkty, Gapa jest po kontuzji a Buczek się trochę potłukł w Szwecji. Lindgren jest na fali wznoszącej i niewykluczone jest 7 startów u niego. Jak grasz typ u buka internetowego to ze stawka bym nie szalał.
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Witam,dzisiaj dosyć ciekawa kolejka do typowania więc zaczynamy.
Unia Tarnów - Stal Gorzów
Hit kolejki,w roli faworytów są tutaj gospodarze ze względu na to że jeżdżą u siebie.W Tarnowie mocni są Kołodziej i Greg,z formą wystrzelił Madsen ale zawodzi Janowski.Tarnowianie pokazali się z dobrej strony w dotychczasowych meczach,jednak u siebie wcale tak łatwo im nie szło.Mecz z Włókniarzem udowodnił że wcale nie są tacy mocni na swoim torze.Dzisiaj przyjeżdża Stal Gorzów,zespół niepokonany do tej pory.Goście mają mocny i wyrównany skład.Wobec tego że nie znamy stanu Madsena który pojedzie w dzisiejszym meczu ale nie wiadomo jak z jego zdrowiem + dobra forma gości uważam że trzeba w tym meczu poszukać niespodzianki.
Moje propozycje:
Tauron Azoty Tarnów - Stal Gorzów typ:2 kurs: 3.25 buk:Tobet ⛔
Tauron Azoty Tarnów - Stal Gorzów H(0 - 6) typ:2 kurs:1.85 buk:Tobet ✅


Polonia Bydgoszcz - Sparta Wrocław
Dużo już było na temat tego meczu wypowiedzi.Wiadomo że zdecydowanym faworytem jest Polonia,wobec kontuzji w drużynie gości (Klindt+Woffinden) Jednak wystawianie handi -20 przy takiej formie gospodarzy jest prezentem od bukmacherów,kurs już spadł ale mimo wszystko warto grać.Ułamek+Jędrzejak+Lindgren powinni dzisiaj mieć po 7 startów(ZZ+taktyczne) więc warto znaleźć jakieś u\o punktowe.
Moje propozycje:
Polonia Bydgoszcz - Betard Sparta Wrocław H(0 - 20) typ:2 kurs:1.85 buk:Tobet ✅

Lindgren over 10,5 pkt kurs:1.70 buk:Tobet
✅

Włókniarz Częstochowa - Apator Toruń
Wg bukmacherów faworytem są goście,ze względu na brak Łaguty w drużynie gospodarzy.Apator nie imponuję formą więc taki kurs na wyjeździe mnie kompletnie nie zadowala.Jest Holder i Ward,Sullivan coś słabo na wyjazdach,Miedziński bez formy.Włókniarz po mimo braku Łaguty stać na wygraną w dzisiejszym meczu.Gospodarze ostatnio dwa mecz pod rząd dali ciała,na pewno będą chcieli się zrehabilitować.Spodziewam się wyrównanego meczu,i nie zdziwi mnie jeżeli to gospodarze wygrają.
Moje propozycje:
CKM Wlokniarz Czestochowa (+4) - Unibax Toruń (-4) typ:Włokniarz + 4pkt kurs:2 buk: Sportingbet
&lt;=== szczerze polecam.
⛔

Miedziński under 7,5 pkt kurs:2 buk:Tobet
⛔

Mecz Leszna z Gdańskiem odpuszczam,bo nie widzę nic godnego w ofercie.
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom