>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. kolejka Enea Speedway Ekstraligi - 20 maja 2012

Status
Zamknięty.
robson_26 612

robson_26

Forum VIP


W VI kolejce Enea Ekstraligi szykuje się prawdziwy hit w Tarnowie, gdzie przyjedzie gorzowska Stal:

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/wydarzenie/5243Azoty Tauron Tarnów - Stal Gorzów - godz. 17:00

Polonia Bydgoszcz - Betard Sparta Wrocław - godz. 18.00
Unia Leszno - Lotos Wybrzeże Gdańsk - godz. 18.00
Dospel Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń - godz. 18.00
mecz Stelmet Falubazu ZG i PGE Marmy Rzeszów przełożony

Zapraszam do dyskusji i podawania typów.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Pojawiły się już kursy na tbecie:

  • Tauron Azoty Tarnów - Stal Gorzów 1.40 17.00 3.00 (handicap 0-6)

  • Unia Leszno - Lotos Wybrzeże Gdańsk No option 25.00 15.00 (handicap 0-24)

  • CKM Wlokniarz Czestochowa - Unibax Toruń 3.00 18.00 1.40 (handicap 4.5-0)

  • Polonia Bydgoszcz - Betard Sparta Wrocław 1.03 23.00 9.00 (handicap 0-16.5)

Kurs na Włókniarz pobieram z wielką nadzieją. Według mnie oddsmaker przecenił tutaj Toruń. Unibax na wyjazdach wiadomo jak jeździ. Słabo. Miedziak i Sullivan na wyjazdach to nie ta sama klasa. Ponadto mają dziurę na pozycji piątego seniora i juniorów. Ward i Holder też jakieś punkty potracą. Częstochowianie będą chcieli się zrewanżować za dwie kompromitujące porażki. Są bez Griszy, ale jest ZZ. Zengota, Harris, Nermark i Jabłoński pojadą po sześć razy. Z takim rywalem stać ich na ~ 10 pkt każdy. Czaja powinien ogrywać toruńskich juniorów. Według mnie mecz będzie na styku, a szanse są zbliżone do 50/50, więc taki kurs to okazja.
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Moim typem na tę kolejkę jest spotkanie w Bydgoszczy. W mojej opinii miejscowi zawodnicy rozjadą gości. Wrocław na tę chwilę to trzej zawodnicy: Ułamek, Jędrzejak i Lindgren. Juniorzy i Anderson tutaj nic nie zdziałają. Gospodarzom ostatnio wiodło się różnie, ale na swoim torze tworzą monolit i próżno w konfrontacji ze Spartą doszukiwać się dziur w ich składzie. -16,5 na miejscowych nie jest wcale wysoką granicą. Trójka liderów gości musiałaby jeździć jak natchniona, na dodatek po 7 razy, żeby obronić taką linię. Czy tak będzie? Nie sądzę, ponieważ w wyjazdowych meczach wszyscy z nich bardzo wiele tracą ze swej wartości, tym bardziej, że dla Polonii ma kto jechać.
 
pakeroso 0

pakeroso

Użytkownik
Nie zgodzę się z Jacquesem. Mecz co prawda trudny do przewidzenia, bo forma Miedzińskiego jest ostatnio słabsza, ale Unibax jest tutaj zdecydowanym faworytem. Gospodarze jadą bez lidera, w dodatku Chris Harris nie zdobywa punktów, a będzie musiał jechać 6 razy. Jeśli o gości chodzi, to Holder, Ward i Sullivan nie są chłopcami do bicia. Wszystko więc w rękach Miedzińskiego, a i Czerwiński może coś urwać.

Przeglądając forum Włókniarza widzę, że kibice cudem liczą na wynik 47:43

Mirosław Jabłoński 8
Grigorij Łaguta Z/Z
Grzegorz Zengota 13
Chris Harria 8
Daniel Nermark 11
Artur Czaja 7

Czy realne jest tutaj 8 punktów Harrisa i 7 Czai ? Nie sądzę.

Jeśli chodzi o mecz Polonii, to według buków jest to pewniak, więc nie ma co rozważać wygranej gospodarzy.
 
dawtom91 1,2K

dawtom91

Użytkownik
F. Lindgren over 10,5 pkt kurs: 1,85 Tobet ✅✅✅ ufff....
Cóż wcale nie tak łatwo będzie Bydgoszczy, choć Polonia zwycięży w tym meczu.
Co do Lindgrena kilka argumentów ZA typem:
1. Wydaje mi się, że będzie on &quot;wyjazdowym&quot; liderem swojej ekipy. Jędrzejak prezentuje na wyjazdach średnią 1,4 i nie zanosi się na poprawę.
2. Lindgren będzie jeździł w tym spotkaniu w parze z juniorem. Malitowski na wyjeździe nie będzie mu odbierał punktów.
3. 6 a prawdopodobnie 7 startów czeka Fredke.
4. Po prostu ktoś musi punktować! ????

Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 126

mj_bull

Użytkownik

Jeśli chodzi o mecz Polonii, to według buków jest to pewniak, więc nie ma co rozważać wygranej gospodarzy.​

A ktoś rozważa wygraną Polonii, czy wygraną co najmniej 18 pkt?
Co do meczu w Częstochowie skłaniałbym się raczej ku gościom. Cała czwórka seniorów gospodarzy musiałaby pojechać solidnie po 6 razy. Czy druciki w maszynie Harrisa to wytrzymają? Goście może nie mają rewelacyjnych juniorów, ale naprzeciwko nim stanie Łęgownik, który jeszcze tutaj w lidze nikogo nie objechał. Czaja musiałby się spiąć na 6-7 pkt. Włókniarz dobrze zaczął, ale bardzo wysokie porażki u siebie z Gorzowem i na wyjeździe w Gdańsku pokazały kilka słabości tej drużyny. Do tego dochodzi brak lidera Łaguty. Wszystko jest możliwe, ale jak dla mnie Unibax bez większych problemów tu zwycięży.​
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Goście może nie mają rewelacyjnych juniorów, ale naprzeciwko nim stanie Łęgownik, który jeszcze tutaj w lidze nikogo nie objechał. Czaja musiałby się spiąć na 6-7 pkt.
Toruń chyba jest faworytem, chociaż też nie byłbym tego tak 100% pewien, ale nie dajmy się ponieść. Nie śledzę na żywo za bardzo innych spotkań w telewizji z jasnego powodu, jeździ Stal, ale akurat miałem to szczęście oglądać początek meczu Tarnów-Czewa oraz to co wyczyniały tam młode lwy. Ten łęgownik nazwiskiem rzeczywiście woziłby głębokie tyły, ale na własnym torze z Curyło może odrobinę powalczyć. Co innego Czaja, tutaj widać naprawdę duży postęp.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
F. Lindgren over 10,5 pkt kurs: 1,85 Tobet
Cóż wcale nie tak łatwo będzie Bydgoszczy, choć Polonia zwycięży w tym meczu.
Co do Lindgrena kilka argumentów ZA typem:
1. Wydaje mi się, że będzie on &quot;wyjazdowym&quot; liderem swojej ekipy. Jędrzejak prezentuje na wyjazdach średnią 1,4 i nie zanosi się na poprawę.
2. Lindgren będzie jeździł w tym spotkaniu w parze z juniorem. Malitowski na wyjeździe nie będzie mu odbierał punktów.
3. 6 a prawdopodobnie 7 startów czeka Fredke.
4. Po prostu ktoś musi punktować! ????

Pozdrawiam!
w pełni popieram argumenty dawtoma91 i sam to zagrałem po atrakcyjnym kursie 1.85. Wystarczą 2222111, a czuję, że Fredka może nawet i coś wygrać, bo w końcu nie będzie to mecz do jednej bramki. Poza Ogórem i Lindgrenem nie ma kto ciągnąć Wrocka, także podejrzewam, że obaj pocisną dwucyfrówki, a Lindgren będzie tym lepszym i spokojnie pokryje linię wystawioną przez Tobet w 7 startach - nie wyobrażam sobie innej możliwości.
Toruń grałbym, ale po kursie 1.7-1.8 - po 1.4 na pewno nie tykam, bo to współczynnik nieadekwatny do ryzyka, bo jednak handicap toru jest i z tym trzeba się liczyć, dla mnie NO BET.
Tarnów z Gorzowem to spotkanie, które fajnie będzie obejrzeć w tv na spokojnie, ale bez emocji pieniężnych. Zagadką jest postawa Zagara i Iversena na wyjeździe. Generalnie to gorzowska para jest odpowiednikiem Madsena i Vaculika -&gt; królowie własnego toru i niezwykle niebezpieczni dla wszystkich. Co pokaże Matej i Niels na wyjeździe tego nie wiadomo, może być mecz na styku.
Na dzień dzisiejszy pogrywam over Fredki i na tym koniec, może jak będę w stanie trzeźwości to coś dogram ????
Lindgren over 10.5 @ 1.85 ✅
6/10
Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Fredrik Lindgren over 10.5 1,85 [11pkt]✅:cool:

Koledzy w dziale bardzo dobrze już opisali ten typ. Ja się w pełnie z tym zgadzam. Fredka wydaje mi się,że na wyjeździe będzie liderem swojego zespołu. 6 startów ma na 100% ponieważ jest Z/Z. Natomiast bardzo możliwe że pojedzie nawet 7 razy ponieważ z rezerwy taktycznej jest bardzo realne ze też Go wystawią. Czyli przy tylu startach to 11 oczek zdobędzie nie ma bata Stawka średnia ponieważ już tyle pod rząd trafień mam że się boje przerwania serii.

Mikołaj Curyło -0.5 - Szymon Woźniak +0.5 1-1,50 ⛔
Greg Hancock over 10.5 1,75 ✅

Pierwszy zakład to para juniorów Bydgoskich. Zdecydowanie w lepszej formie jest Mikołaj. Ostatnio byłem na MotoArenie na meczu i widziałem jak Oni jeżdżą i tu nie ma co porównywać.
Greg lider Tarnowian na własnym torze w takim meczu na szczycie o 1 miejsce w tabeli myślę,że zdobędzie minimum te 11 oczek. Greg bardzo dobra forma w każdym meczu zdobywa dwucyfrówki i wiem że tu są rywale bardzo mocni jednak forma+atut własnego toru robią przewagę na korzyść Grega.

Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 407

cekaem

Użytkownik
Włókniarz (-4,5) - Toruń 1 1.85 Tobet Analizując składy nie ma szans na powtórke meczu z Gorzowem. Stal nie ma dziur w składzie w przeciwieństwie do Torunia. Czerwiński punktów w Częstochowie nie zrobi w normalnych okolicznościach , to samo toruńscy juniorzy. W zasadzie tylko jedna para w Toruniu może wygrywać w Częstochowie biegi a i tak na pewno nie zawsze im się uda. Harris da z siebie 200% , jego forma powoli zaczyna zwyżkować. Nermark pomimo ogólnie słabszej formy w tym sezonie , u siebie na torze zawsze swoje zrobi. Jeżeli Sławek przygotuje tor który będzie sprzyjał miejscowym a nie drużynie przeciwnej jak to było w meczu z Gorzowem to o wynik tego zakładu jestem spokojny a nawet pokusiłbym się o 1 bez handi.
Fredrik Lindgren over 10,5 1.85 Tobet - wszystko zostało napisane wyżej , w 7 startach pewniak.
Greg Hancock over 10,5 1.75 Tobet - u siebie na torze Herbie nie przypominam sobie by nie przywoził dwucyfrowych zdobyczy , obniżyli próg o 1 pkt ze względu na Gorzów, także same 2 plus 3 jak najbardziej na spokojnie do zdobycia.
Myślę , żeby takiego tripla puścić ako 5.99
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
W związku z informacją http://uniatarnow.net/newsy/liga_polska/542 granie na over 10,5 Hancocka jest dużą szansą!!! Polecam się spieszyć bo pewnie zaraz zmienią kursy albo linie. Dla lidera gospodarzy 11 pkt w 6 startach powinno być formalnością.

Hancock over 10,5 @1,75 Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
W związku z informacją http://uniatarnow.net/newsy/liga_polska/542 granie na over 10,5 Hancocka jest dużą szansą!!! Polecam się spieszyć bo pewnie zaraz zmienią kursy albo linie. Dla lidera gospodarzy 11 pkt w 6 startach powinno być formalnością.
Hancock over 10,5 @1,75 Tobet
potwierdzam, zasysać ten over bo to nielada okazja do zarobienia pieniążków. Tobet nie reaguje, nie zdejmuje zdarzenia z oferty także grać, grać grać!!
Hancock over 10.5 @ 1.75 ✅
10/10
Tobet
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Kurs spadł do 1.70 ale Tobet chyba wciąż przekonany, że po prostu ludzie grają na o10,5 Hancocka bo jest niska linia, kwestia czasu jak się szczają i granica będzie 12,5, a może i wyżej.
Dobra sprawa też taka, że Unia nie musi wygrywać w tym meczu, Stal jest piekielnie mocna i nawet rezerwa taktyczna i 7 bieg Hancocka jest bardzo możliwe, ale spokojnie i bez tego powinien przekroczyć wyznaczoną granicę.
Kapitalne info MJ_BULL :]
 
pietrox 3

pietrox

Użytkownik
Też uważam typ na over Hancocka za bardzo dobry. Nawet jeśli pojedzie 5 razy to i tak powinien to pokryć jak na lidera Jaskółek przystało. Szykuje się bardzo dobre widowisko.
PS. Sampras skąd takie info ?
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Też uważam typ na over Hancocka za bardzo dobry. Nawet jeśli pojedzie 5 razy to i tak powinien to pokryć jak na lidera Jaskółek przystało. Szykuje się bardzo dobre widowisko.
PS. Sampras skąd takie info ?
Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale to info jest z nieoficjalnej strony Unii Tarnów tak na marginesie mówiąc ;)
Oczywiście typu nie neguje, gdyż Herbi w 5 startach może zdobyć spokojnie 11 pkt, zwłaszcza że 3 biegi jedzie z Lampartem oraz ma atut własnego toru. Największe zagrożenie to Tomek Gollob i może PUK reszta, jak najbardziej do objechania
 
zgredziu 147

zgredziu

Użytkownik
Składy na mecz Azoty Tauron Tarnów - Stal Gorzów:


Stal Gorzów:
1. Krzysztof Kasprzak
2. Michael Jepsen Jensen
3. Matej Zagar
4. Niels Kristian Iversen
5. Tomasz Gollob
6. Bartosz Zmarzlik
7.Adrian Cyfer



Azoty Tauron Tarnów:
9. Greg Hancock
10. Dawid Lampart
11. Leon Madsen (ZZ)
12. Martin Vaculik
13. Janusz Kołodziej
14. Jakub Jamróg
15. Maciej Janowski

Wszystkich którzy szykują się na wielkie wyrównane widowisko spotka wielkie rozczarowanie. Dawno nie było w Polsce takiej paki i tak doskonale dysponowanej jaką obecnie jest Gorzów. Uważam ,że oprócz tego że praktycznie wszyscy tam jadą oprócz Cyfera czyli są na przysłowiowym topie to jest to drużyna tak wyrównana jakich mało w polskiej extralidze. Niewiadomą zawsze jest Janusz Kołodziej bo to zawodnik na 15pkt i na przywożone 0pkt Jego postawa będzie wiec miała ogromne znaczenie tym bardziej ,że Tarnów jedzie z/z. Doskonała postawa Zmarzlika i Michaela Jepsena Jensena poparta petardami Zagar,Niels Kristian Iversen +oczywiście Tomek maszyna nie pozwala na stwierdzenie ,że Tarnów wygra ten mecz, bo i kim ma wygrać. Nierównym Janowskim?, Jamrógiem?, Lampartem no błagam was nie rozśmieszajcie mnie! Jakie to armaty w porównaniu do tych które wymieniłem w Gorzowie. Hancock, Vaculik owszem to armaty godne gorzowian i Kołodziej jeżeli nie zawali! Niestety to za mało nawet na swój tor. Widze porażkę Tarnowa i na nią postawie bardzo grube pieniądze. Co do wyniku nie wypowiadam się, bowiem od postawy Kasprzaka i Kołodzieja zależy 10pkt w lewo i w prawo.


20.05 17:30 Tauron Azoty Tarnów - Stal Gorzów 2 3.25 uwielbiam takie prezenty

17:30 Tauron Azoty Tarnów - Stal Gorzów H(0 - 6) 2 1.85 nie wiadomy czy się śmiać czy płakać z takiego typu
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Składy


Wszystkich którzy szykują się na wielkie wyrównane widowisko spotka wielkie rozczarowanie.bo i kim ma wygrać. Nierównym Janowskim?, Jamrógiem?, Lampartem no błagam was nie rozśmieszajcie mnie!
Koleś jesteś już naprawdę męczący. Masz prawo mieć swoje zdanie, ale przestań już pisać o tych prezentach, promocjach od buków bo to już zaczyna być nudne. Tak masz rację, Wrocław z Andersonem i Dolnym w składzie przegrał minimalnie, zatem w Tarnowie nie ma szans na wyrównane widowisko, a bukmacherzy to banda idiotów. Hancock, Kołodziej, Janowski i Vaculik nie mają szans zastąpić Madsena. No bo jak mają rywalizować z Kasprzakiem (1,44 wyjazd) bądź Zagarem (1,5)? Będzie pogram jak nic!!!
 
zgredziu 147

zgredziu

Użytkownik
Koleś jesteś już naprawdę męczący. Masz prawo mieć swoje zdanie, ale przestań już pisać o tych prezentach, promocjach od buków bo to już zaczyna być nudne. Tak masz rację, Wrocław z Andersonem i Dolnym w składzie przegrał minimalnie, zatem w Tarnowie nie ma szans na wyrównane widowisko, a bukmacherzy to banda idiotów. Hancock, Kołodziej, Janowski i Vaculik nie mają szans zastąpić Madsena. No bo jak mają rywalizować z Kasprzakiem (1,44 wyjazd) bądź Zagarem (1,5)? Będzie pogram jak nic!!!
Odsyłam do ostatniej kolejki. Tam kolejne 4 moje typy świecą kolorem zielonym(może to Cię męczy w mojej osobie!) i tu też tak będzie, a na dodatek jak widze kogoś kto próbuje porównywać 4/7 drużyny z czego 2/7 to (Janowski ,Kołodziej to zagadki do do innej gdzie 6/7 jedzie to oznacza, że nic nie kumasz z żuzla kolego i żyjesz w świecie fantazji i iluzji ,a nie rzeczywistym a prawo do swojego zdanie ma owszem każdy. A buki czy to frajerzy pytasz? Owszem ci którzy znając wszyskie fakty i aktualną dyspozycje drużyn i poszczegolnych zawodników dają taki kosmiczny kurs 3,25 na topową drużyne to owszem frajerzy! O kursie handi 0-6 dla Gorzowa nawet wstyd wspomnieć. Ja bym ten handi dał ale UNI TARNÓW!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom