>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

6. kolejka Enea Speedway Ekstraligi - 20 maja 2012

Status
Zamknięty.
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Na wyjazdach średnia Lindgrena to 1,22 więc oświećcie mnie;]
No więc Lindgren powinien pojechać dzisiaj 7 razy.5 swoich+ZZ+zmiana taktyczna.Do tego dochodzi fakt że jedzie w parze z juniorem i ostatnio jest w całkiem niezłej formie.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Polonie Bydgoszcz - Sparta Wrocław (0-20) 2 2,00 Tobet ✅
Krzysztof Buczkowski over 9,5 punktów 1,70 Fortuna ⛔
3 start ????
Pojedynek w Bydgoszczy raczej wygrają gospodarze. Wrocławianie powoli zaczynają wchodzić na obroty, na pewno ich juniorzy dzisiaj raczej stoją na straconej pozycji w potyczce ze swoimi rówieśnikami z Bydgoszczy. Jednak jest &quot;Fredka&quot;, Sebastian czy Tomek którzy myślę, że pociągną ten zespół. Do tego roszady taktyczne. Jeśli chodzi o gospodarzy to pewnie mocnym punktem drużyny będzie Emil i &quot;Buczek&quot;. Swoje pojedzie pewnie Kościecha, nie wiem czego spodziewać się po Gapińskim który na chwile obecną nie może dojść do formy po kontuzji jaką prezentował na początku sezonu. Juniorzy tak jak pisałem wyżej na pewno są handicapem po stronie gospodarzy. Stawiam jednak w tym meczu na over punktowy Krzysia i handicap na drużynę z Wrocławia ponieważ bukmacherzy z taką linią przesadzili.

Nicki Pedersen over 11,5 punktów 1,70 Fortuna ✅

Nicki jest w fenomenalnej dyspozycji, zdobywa pod komplety punktów w Szwecji i Polsce. Uważam, że się tak rozpędził, że niestety nie Tomek a on jest głównym kandydatem do tytułu Mistrza Świata w tym sezonie. Co najważniejsze widać po Nickim, że sam zaczyna facet w to wierzyć. Dzisiaj na pewno nie będzie patrzył na partnerów z zespołu zresztą Nicki bardzo rzadko to robi. A dzisiaj koledzy raczej będą odstawać od drużyny Unii Leszno stąd ciężar zdobywania punktów będzie musiał na siebie brać Duńczyk i zdobywać punkty bo inaczej w Lesznie Lotos może nie zdobyć nawet 30 punktów. Stawiam w tym meczu tylko over punktowy na Nickiego.
Tomasz Gollob over 10 punktów 1,85 Bet365 ✅
Azoty Tarnów - Stal Gorzów (0-6) 1 1,85 Tobet
⛔ brawo Stal!
Szybko bo mało mam czasu. Dzisiaj uważam, że Stal przegra swój pierwszy mecz w tym sezonie i to różnicą około 12 punktów. Co w mojej ocenie spokojnie mogą odrobić u siebie w Gorzowie. Myślę, że dzisiaj Tomek wzniesie się na wyżyny żeby zdobyć bardzo dużo punktów dla swojej drużyny. Ciekawe jak zaprezentuje się Kasprzak, Zagar i Iversen bo od ich postawy bardzo dużo dzisiaj będzie zależało. Czy pojedzie Madsen czy też nie, nie wpływa to na moją ocenę co do faworyta tego meczu. A jest nim drużyna gospodarzy bo mają mistrza taktyki Marka Cieślaka. Uważam, że dzisiaj Azoty wygrają a Tomek zdobędzie te 11 punktów..
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Kubson21 tylko że gospodarze są strasznie nie równi, słaby jabol, Nermark też cos ostatnio cieniował ( mam nadzieje ze to wypadek przy pracy) po charsisie to już całkiem nie wiadomo co sie spodziewać, no i juniorka a szczególnie Legowik chłopak ostatnio zdobył swój 1 punkt tylko dla tego ze czaja miał defekt. Wiec na juniorce widzę przewagę gości.
 
zgredziu 147

zgredziu

Użytkownik
Bet365

Azoty Tauron Tarnów - Stal Gorzów 2 3,40 Bez komentarza (wszystko powiedziałem wyżej)
Azoty Tauron Tarnów - Stal Gorzów handi +6 2 2,00

Sportingbet
Rozmiar zwycięstwa w meczu Azoty Tauron Tarnów - Stal Gorzów Gorzow 5-8pkt 9.50

Rozmiar zwycięstwa w meczu Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń Toruń 5-8pkt 5.50


Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń 2 1,44

Analizowałem cały mecz bieg po biegu i wychodzi mi,że około 10 biegów zakończy się 3:3 w pozostałych biegach będzie 2x 2:4 i 1:5 w biegu drugim co daje 8punktów przewagi dla Torunia. Jest szansa na odbicie w biegach 10 i 12,ale to również może być 3:3 Reasumując będzie to wygrana gości około 4-6 punktów. Myśle ,że biegi nominowane nic nie zmienią bo nie ma mocy w drużynie gospodarzy,a ta raczej będzie po stronie gości. (obym się mylił!!!!!!)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 202

szymontom

Użytkownik
Spotkanie.Przemyslaw Pawlicki-Piotr Pawlicki (Unia Leszno - Lotos Gdansk Polska Ekstraliga Żużel)
Typ.1
Kurs.1.70
Bukmacher.Betsafe
Data.20.05.2012 g.18.00
Analiza.

W dniu dzisiejszym bedzie rozgrywana kolejna runda o Druzynowe Mistrzostwo Polski na Zuzlu i ze wszystkich propozycji ktore wystawili bukmacherzy ten typ wpadl mi najbardziej w oko.A mianowicie bratobojczy pojedynek w meczu pomiedzy zepolami Unia Leszno - Lotos Gdansk .Wiadomo,faworyt jest tu jeden i tylko zagadka jest w jakich rozmiarach dzisiaj Unia zwyciezy.Natomiast w pojedynku kto zrobi wieksza ilosc oczek faworytem jak dla mnie jest starszy z braci Pawlickich ,a co za tym idzie z wiekszym dowiadczeniem.Dotychczas Piotr jezdzil na juniorce,a w tym meczu pojedzie z Jarkiem Hampelem i pewnie dlatego taki kurs wyrownany.Bukmacherzy wychodza z zalozenia,ze Jarek w kadym biegu bedzie ciagnal mlodego do mety,badz go asekurowal.Natomiast starszy z braci pojedzie w parze z Jurica Pavlicem i ta para jest bardzo wyrownana i trudno wskazac kto tu bedzie wygrywal...Jednak takie rozstawienie par wcale nie oznacza,ze Piotr bedzie bardzo dobrze punktowal w tym meczu,bo jesli zostatnie na starcie to Jarek nic nie pomoze,natomiast para Pavlic-Prz.Pwlicki jest tak wyrownana,ze moga wszystko wygrywac po 5-1...Natomiast wczoraj Przemysław Pawlicki zwyciężył w holenderskim Blijham Rundzie Kwalifikacyjnej Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów a trzeci był Piotr Pawlicki.A oto jak dotad w meczach Unii punktowali bracia Pawliccy...
Z Unia Tarnow wyjazd- Przemek-6 pkt,Piotr-0 pkt
Z Sparta Wroclaw dom-Przemek-10 pkt,Piotr-5pkt
Z Rzeszowem wyjazd-Przemek-6pkt,Piotr 4pkt
Z Czestochowa dom-Przemek-10pkt,Piotr-11pkt
Tak wiec jak widac,na 4 pojedynki,tylko raz mlodszy z braci byl lepszy od bardziej doswiadczonego brata,a w dodatku byl to pierwszy mecz sezonie.Mysle,ze dzisiaj bedzie podobnie i to Przemek wyjdzie zwyciesko z tej konfrontacji.
 
L 28

ludwik666

Użytkownik
A co myślicie o graniu na Herbiego over 11. Bet365 oferuje 2.1 zł, co wydaje mi się dobrym value przy pięciu startach lidera Tarnowian. Waham się tylko dlatego że to 3drogowy zakład choć nie sądzę by było poniżej 11.5 pkt dla Hancoka.. Jakie Wasze zdanie?
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Największe promo jakie widziałem w tym sezonie, to według mnie handi +20 na Spartę Wrocław. Bydgoszczanie zapewne wygrają, ale wątpliwe jest by był to aż taki pogrom. Początek sezonu dla Polonii jest dobry. Świetnie radzi sobie Emil, a kroku dotrzymują mu Kostek, Gapa i Buczek. Para juniorów nie zawodzi i przywozi cenne punkty. Cieniuje trochę Artjom i wątpię by się w najbliższym czasie przebudził. W zespole gości nie pojedzie Tai Woffinden, ale jest za to Ułamek, Jędrzejak i Fredka, którzy pojadą pewnie dziś więcej razy. Parę punkcików powinien też przywieźć Patryk Malitowski. Oddsmakerzy z Tobet-u bardzo się przeliczyli i handi +20 to wielka promocja!


Polonia Bydgoszcz- Sparta Wrocław ▶ Sparta +20 [2.00]

▶ Buk: Tobet



Dziś hit Speedway Ekstraligi. Tauron Azoty Tarnów podejmie Stal Gorzów. Obydwa zespoły na początku sezonu spisują się świetnie i to one nadają tempo rozgrywkom w Polsce. Unia pod wodzą Marka Cieślaka wydaję się być faworytem do mistrzostwa. Beton, który zawsze był w Tarnowie w tym sezonie, gdy za tor odpowiedzialny jest trener zmienił się w przyczepną nawierzchnię, a każdy rider jest zadowolony i ma dobrze dobrane przełożenia. Faworytem jest na pewno zespół gospodarzy. Nie wiadomo czy pojedzie Madsen, jest dużo zamieszania wokół jego osoby, teraz jest niby informacja, że pojedzie, ale nigdy nic nie wiadomo, może to zasłona dymna. Pewniakami do zdobywania punktów są na pewno Hanckock, Vaculik, Kołodziej i Janowski, który ma fenomenalny początek sezonu. Greg jak zawsze jest dobrze dysponowany i nikogo to pewnie nie dziwi, a Kołodziej na starych śmieciach odżył. W Stali na razie zawodzi według mnie Tomek Gollob, ale świetnie go zastępuje reszta zespołu. Dziś wierzę, że najlepszy żużlowiec w Polsce odnajdzie się i pokaże nam się jak z najlepszej strony. Jensen, który przyszedł z Torunia, miał być tylko drugą linią, a zdobywa wiele punktów. Zagar z Iversenem to obecnie najlepsza para w całej lidze. Ściągnięcie Krzyśka Kasprzaka było świetnym posunięciem działaczy z Gorzowa. Bartek Zmarzlik to nadzieja i przyszłość drużyny z lubuskiego. Mecz będzie zacięty i liczę na wspaniałe widowisko z obu stron. Zdecydowanie odradzam granie na którąkolwiek z drużyn, ja sam nie mam pojęcia jak ten mecz rozgryźć, dlatego polecam zrobić tak jak ja i ten mecz odpuścić.

Zapraszam również do działu 2 ligi, gdzie podałem analizę do spotkania ROW-u Rybnik z Kolejarzem Rawicz.
 
Y 20

ymaginary

Użytkownik
Polonia Bydgoszcz - Betard WTS Wrocław +20,5 1,85
Unia Leszno - Lotos Wybrzeże Gdańsk +26,5 1,85

ako 3,42 bwin


Bydzia u siebie będzie mocna, ale bez przesady nie spodziewam się tu pogromu. Jedrzejak, Ułamek czy Lindgren spokojnie mogą objeżdzać Gapę, Kostka czy Artema. 35 w mojej ocenie na luzaku do zrobienia.

2 lata temu takie handi na Leszno u siebie wziąłbym w ciemno, ale nie dziś. Gdańsk to jest Nicki i daleko nic, ale liczę na może nie słaby ale słabszy wystep jednego czy dwóch Byków. Czterech juniorów w składzie, Pavlic czy nie błyszczący formą Batchelor, myśle że pogubią parę punktów. 32 w zasięgu przyjezdnych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Ułamek -2,5 - Woźniak sportingbet @1,55 20j
Komentarz wydaje się zbędny Seba to o 3 klasy lepszy zawodnik niż Szymon, który ostatnio cieniuje i jest gorszy od Curyły... O tym, że będzie miał więcej biegów nie wspominam. Easy bet
Woźniak - Malitowski +1 bet365 @1,90 15j
Nie wiem czemu buki tak wystawiają tego Szymona. Ja bardziej stawiałbym na Curyłe, a nie na Woźniaka. Patryk ma bieg więcej do tego jeszcz handi +1 kolejny easy typ wg mnie.
Batchelor +2 - Jonnason bet365 @1,66 1j
Hehe tyle o tym typie. Troy jest mocnym punktem w Lesznie, czego nie można powiedzieć o Szwedzie na wyjazdach. Ja rozumiem, że prawdopodobnie ma 6 biegów, a Troy może ich mieć 4 jak nie załapie się na nominowane, ale mimo to gram za małą stawkę, bo wierze że Australijczyk nie pojedzie tak słabo jak ostatnio 2x w anglii tylko pokaże ładny speedway, a Szwedowi nie daje więcej niż 9pkt...
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Grzegorz Zengota - Darcy Ward -1,5 2 @ 2,30 Sportingbet ✅ 6-11 lokata :smile:
Krótko bo zaraz na mecz wychodzę. Jeden typ z meczu Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń. A mianowicie para Zengota - Ward. Nie wiem czemu wszyscy faworyzują tego Zengotę, ale on w meczu z Gorzowem pokazał że z mocniejszymi rywalami ma problemy. Gdzieś nawet widziałem że niektórzy prognozują że zdobędzie ok 15 punktów, myślałem że pęknę ze śmiechu. Po pierwsze jedzie w parze z Harrisem, Anglik jeśli chce nadal jeździć w Polsce musi pojechać na dobrym poziomie a tym samym być przez Zengim. Ward jedzie w parze z Czerwińskim i na nim punktów nie będzie tracił. Tor w Częstochowie powinien mu pasować bo jest do walki, jedzie duża a Darky potrafi to wykorzystać. Początkowo był handicap tylko -0,5 ale nie zdążyłem tego pobrać ale i -1,5 pobieram z wielką ochotą a kurs jest bardzo przyjemny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Świetny mecz, krotko mówiąc Z/Z za Madsena byłaby zdecydowanie lepsza i Tarnów bez nerwów by wygrał to spotkanie, z resztą na własne życzenie doprowadzili do nerwowej końcówki. Hancock w 15 ruszył jakby nitro jakieś załączył jeszcze, też były emocje z nim bo 2x przegrał na własne życzenie biegi, ale najważniejsze, że pokrył o10,5 pkt. Gollob i Hancock to są goście, na prawdę lubią się między sobą ścigać...
 
zgredziu 147

zgredziu

Użytkownik
Po meczu w Częstochowie.

Tak jak było umówione do 7 biegu nie było dopingu kibiców. Ilość kibiców w związku z hitem Tarnów -Gorzów, który leciał w tym czasie na TV Sport mniejsza o około 4-5 tysięcy. A i postawa Włókniarzy w meczu z Gdańskiem rozczarowała oczekiwania tych &quot;wiosennych&quot; kibiców. Potwierdziła się więc stara prawda że &quot;Łaska kibica na pstrym koniu jeździ&quot; Jak jest dobrze przychodzą, ale już po kilku niepowodzeniach, płaczą, narzekają i żalą się Bóg wie komu. Natomiast Ci co przyszli w 100% zdali swój egzamin. Było wszystko po 7 biegu co być miało -Szkocja, fala, doping itp. Włókniarz osłabiony brakiem Griszy ŁAGUTY walczył dzielnie przez 10 biegów do stanu 30:30 Krótko mówiąc robił wszystko co mógł, a że mógł niezbyt wiele bowiem przez pierwsze dwa starty pasował się Miedziak 0,1,3,3,2. Ale jak już się spasował to był to Miedziński z dawnych klimatów i niestety to głównie dzięki niemu,oraz parze lideów z Australii Holderowi i Wardowi Włokniarz zaczął odpływać wielkim autem. Swoje dołożył w biegu 12 Emil Pulczyński ,oraz Sullivan w biegu14 i było po herbacie. Włókniarz był po prostu wyraźnie słabszy. Nie mógł nic zrobić. Harris średniaczek 1,2,2,3,1,0,0, żeby nie powiedzieć słaby nie pomógł zbytnio. Zengi znacznie poniżej oczekiwań 2,0,1,2,t,1. Jedynia Jabłoński pojechał ładnie 2,2,1,2,2,1. Czaja zrobił swoje 2,3,0,1 Nermark niby waleczny,ale niestety bez efektów punktowych. 1,1,3,1,0.
*****************************************************
W biegach z/Z zdobyto 1,1,2,2 czyli przynajmniej o 4-6 mniej niż zdobyłby Grisza jakby jechał, a to przed nominowanymi dawałoby wynik 41:37 dla Włokniarza. Szkoda 2pewnych punktów,ale bez Griszy Włokniarz to drużyna na 1 lige. Brak zagranicznego stranieri GRAND PRIX z prawdziwego zdarzenia wyraźnie odbija się częstochowskiej drużynie czkawką.

Ps. Według zawodników tor rano był bardziej miekki i idealnie odpowiadał im,ale torunianie zakwestionowali go i własnymi samochodami ubili nawierzchnie, co znacznie zmniejszyło szanse włókniarzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom