>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

5GBp do buka za free

piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
Coś mi sie zdaje że może byc lipa z wypłatą. Dostałem cos takiego na emaila jak spytałem support o wypłate

Hello

Thank you for your message.

Please note that you need to register a card with us in order for a
withdrawal to be successful.

Thank you.

Kind regards,

Becky

Coral Customer Services
czyli mniej wiecej że trzeba najpierw zarejestrowac u nich jakas karte (kredytowa) i dopiero można wypłacac. Dziwna sprawa :roll: :-?
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Oto jest email od nich czyli depo....

Unfortunately we have been unable to send the bank transfer for you, in order to make a withdrawal you would first need to register a card onto your Coral account. Once you have registered a card (a Visa or Visa Electron card) and make a deposit you will be able to withdraw the funds back to your card.
 
bokserbks 0

bokserbks

Użytkownik
Dear Mr #####

Thank you for your message.

Your withdrawal request is being processed.



Kind Regards.


Simon

Gala Coral Customer Services.


Ja dostalem taka odpowiedz.
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
pfff ale matoly leca w kulki dostalem 2 maile

1.Dear Customer,Thank you for your message.Please be advised that in order to withdraw funds you firstly need to deposit a minimum of Ł5 in to your account as per terms and conditions of the free bet that you used. You will not be able to withdraw any funds without firstly doing this.Kind RegardsJoanneCoral Customer Services

2.Hello,Thank you for your message.In order for your withdrawal to be sucessful you will need to register a card with us

wyplate zlecilem 16 marca eh, oszusci i nic wiecej ????
 
bokserbks 0

bokserbks

Użytkownik
marchwiak5 nie rejestrowalem a pisalem do nich pare razy i ani razu nie dostalem informacji o karcie a napisali, ze pieniadze zostaly wyslane wiec zobaczymy.
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
heh zauwazylem ze kazdy pisze co innego u nich, simon pisze ze wyplata zlecona, becky ze trzeba zarejestrowac karte, joanne ze trzeba zlozyc depozyt min 5Ł, hehe
 
L 0

legolek

Użytkownik
spirol, your account as per terms and conditions of the free bet przecież nie korzystałeś z free beta ???? wiec nie mogli coś ci takiego napisać ty korzystałeś z normalnego bonusu. w którym wszystko co powyżej 5 funtów ugrasz możesz wypłacić a że oni dostają miliony maili dziennie to już się gubią i każdemu piszą co innego. Ja mam od wczoraj póki co requsted wiec czekam ????
 
K 0

kolbek

Użytkownik
Requested czyli zapotrzebowanie mi dopiero po 12 dniach zmienili na sent czyli wysłane czyli teraz musze czekac od 2-10 dni roboczych na finalizacje ????
 
L 0

legolek

Użytkownik
Dear Customer, Our accounts department advise that according to the terms and conditions of our cheltenham promotions, you need to register a credit or debit card (Visa Credit/Debit or Visa Electron) on your coral account in order to withdraw your funds. Therefore your withdrawal request has been blocked and the funds returned to your account balance. Please note that you can only register on your online account credit/debit cards that belong to you personally. Once you have concluded the registration of the card please ask for the payout again, this time back to your registered card. Kind Regards, Coral customer services Please DO NOT respond to this email address, but for quicker answers USE the internal messaging system


Co w skrócie daje że mi cofneli wypłatę na konto i muszę tylko zarejestrować kartę u nich i ponownie zlecić wypłate a nie tam jakiś depozyt składać czy byle co ????
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Wiecie co to są kpiny...każdy otrzymuje inny email.Wymyślili karte(reg), teraz depozyt....a za dzień lub 2 coś nowego wymyślą.Z tego co wiem to jest Filia Eurobetu , a z wypłatą od Eurobetu też był kłopot i chyba z tego co kojarze nikt nie wypłacił.....obym się mylił , ale tu też to słabiutko widzę...

In order to make a withdrawel request you need to register a card to your account and then make a deposit of Ł25 or more as in our terms and conditions of the offer you took up for the free bet. Kind Regards Joanne Coral Customer Services
 
tomazo 0

tomazo

Użytkownik
Dear Customer, Our accounts department advise that according to the terms and conditions of our cheltenham promotions, you need to register a credit or debit card (Visa Credit/Debit or Visa Electron) on your coral account in order to withdraw your funds. Therefore your withdrawal request has been blocked and the funds returned to your account balance. Please note that you can only register on your online account credit/debit cards that belong to you personally. Once you have concluded the registration of the card please ask for the payout again, this time back to your registered card. Kind Regards, Coral customer services Please DO NOT respond to this email address, but for quicker answers USE the internal messaging system


Co w skrócie daje że mi cofneli wypłatę na konto i muszę tylko zarejestrować kartę u nich i ponownie zlecić wypłate a nie tam jakiś depozyt składać czy byle co ????
Dostałem tego samego maila. Tylko nie wiem co wpisać w poszczegolnych opcjach do karty debetowej. Może ktoś wyjaśnić? Bo jednak boje się o pieniądze na koncie.
 
J 0

janczar

Użytkownik
kasa
Dzisiaj dostałem zwrot kasy na Coral, a na maila wiadomość tej samej treści co wszyscy.. I się tak zastanawiam jak by to było wypłacić czekiem? Co o tym myślicie?
 
tchorzyk 60

tchorzyk

Użytkownik
Ktos wczesniej podawal stronke z roznymi bukami i tam bylo napisane ze jest to jeden z najlepszych pod wzgledem wyplacania.Moze ktos kto zna dobrze angielski napisalby krotki szantażyk ze jak nie wyplaca to wszyscy polacy sie zbiora i bede masowo maile wysylac do tej stronki z klasyfikacja bukow i tym samym ich ranga zmaleje..
Albo gdzies ich zaskarżyc..Tylko gdzie i do kogo :?: :;/:
 
mrwujek 3

mrwujek

Użytkownik
Inteligo
Dear Customer,

Our accounts department advise that according to the terms and conditions
of our cheltenham promotions, you need to register a credit or debit card
(Visa Credit/Debit or Visa Electron) on your coral account in order to
withdraw your funds.

Therefore your withdrawal request has been blocked and the funds returned
to your account balance.

Please note that you can only register on your online account credit/debit
cards that belong to you personally.

Once you have concluded the registration of the card please ask for the
payout again, this time back to your registered card.


Czyli mogę zarejestrować swoją kartę Inteligo? Co trzeba wpisać w Card Number, Issue Number i Card SEcurity Code? I gdzie można tą kartę zarejestrować? W Cashier i Deposit? Tyle, że tam trzeba chyba wpłacić 5 funtów ;/
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Ktos wczesniej podawal stronke z roznymi bukami i tam bylo napisane ze jest to jeden z najlepszych pod wzgledem wyplacania.Moze ktos kto zna dobrze angielski napisalby krotki szantażyk ze jak nie wyplaca to wszyscy polacy sie zbiora i bede masowo maile wysylac do tej stronki z klasyfikacja bukow i tym samym ich ranga zmaleje..
Albo gdzies ich zaskarżyc..Tylko gdzie i do kogo :?: :;/:
Przestań takie rzeczy pisac...bo my możemy im w delikatny sposób...&quot;naskoczyc&quot;-zechcą to wypłacą nie zechcą to nie wypłacą i nic im nie zrobimy.. nikt własnej kasy nie wpłacał, więc nie może narzekac ,że go okradli(konkretnego regulaminu co do tego bonusika 5 F na stronce nie było, więc robią jak im najbardziej odpowiada)...mozna najwyżej czekac i ...nic poza tym.
 
Do góry Bottom