>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

5GBp do buka za free

D 152

damian0012

Użytkownik
zadzwonie w sprawie ogółu i ich troche zbesztam, zazwyczaj robią sie potulni(u innych bukow).
hehehe ale sie usmialem to nic nie da zrozumcie w polsce jest tyle debili co pozakladali sobie po 10 kont nawet na babke dziadkaa ciotke itp i realizowali bonus code tzn wszystkie jakie byly znajac zycie to postanowili sobie ze polakom nie beda wyplacac kasy prosta sprawa
 
G 0

grzybas

Użytkownik
No to te osoby ktore tak zrobily to nie wyplaca im to dlaczego mjaa inni na tym cierpiec ja juz ugralem tutuaj porzadnie wiec bardzo mi zalezy zeby ktos sie dowiedzial co jak i w ogole na innych forach czytalem ze oni dopiero pozniej zajma sie wyplata pieniedzy ze podbno w angli podbno tam co 100metrow jest ten buk i on jest oczywiscie w pelni wyplacalny ale my musimy sie dowiedziec cos jeszcze ktos moglbys sie dowiedziec bo moj angielski nie jesr za dobry
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
zadzwonie w sprawie ogółu i ich troche zbesztam, zazwyczaj robią sie potulni(u innych bukow).
hehehe ale sie usmialem to nic nie da zrozumcie w polsce jest tyle debili co pozakladali sobie po 10 kont nawet na babke dziadkaa ciotke itp i realizowali bonus code tzn wszystkie jakie byly znajac zycie to postanowili sobie ze polakom nie beda wyplacac kasy prosta sprawa
Nie moga tak zrobic kolego, jesli ktos gral uczciwie to nie ma podstaw do tego .Poza tym buk jest dosc pewny. Zadzwoniłbym ale w tej chwili nie mam kasy na Skype-ie.
 
T 6,3K

termii

Użytkownik
jak tam u was ze statusami? bo u mnie dopiero dzisiaj zmienili z request na &quot;sent&quot; i napisali 2-10 dni..
 
K 0

kolbek

Użytkownik
81445968 15-MAR-07 Western Union GBP 50 9 Requested
81443383 14-MAR-07 Bank transfer GBP 20 0 Requested
81441756 14-MAR-07 Cheque GBP 20 3 Requested



U mnie bez zmian ????
A kiedy zleciłeś??
 
K 0

kolbek

Użytkownik
to czemu mi nie chcą nawet statusu zmienić?? Nic bym nie mówił jak bym jakieś wałki ciął z kontami ale wszystko było ok hmm. :;/:

A napisałeś do nich jakiegoś emalia??

Jak możesz to napisz treść ????
 
L 0

legolek

Użytkownik
ja zleciłem dzisiaj ???? może być tak że będą lecieć wypłaty losowe ???? hehehe jednym wróci kasa na konto a inni może dostaną ???? pożyjemy zobaczymy ja wypłaciłem 19 funicków bo 24 w sumie ugrałem na ruletce ale minus 5 dało 19 :p
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Mi odpisali dzis ,że trzeba miec u nich karte kredytową z usa zarejestrowana wóczas można zlecic wypłatę...z pewnościa nikt nic od nich nie uzyska, sami widzicie ze to już trwa ponad 2 tyg. od pierwszych zleceń wypłaty i nikt nic niema. Czyste kpiny!!! ????
 
tomazo 0

tomazo

Użytkownik
Mi odpisali dzis ,że trzeba miec u nich karte kredytową z usa zarejestrowana wóczas można zlecic wypłatę...z pewnościa nikt nic od nich nie uzyska, sami widzicie ze to już trwa ponad 2 tyg. od pierwszych zleceń wypłaty i nikt nic niema. Czyste kpiny!!! ????
Wszystko da się zrobic, zarejestrować kartę też. Jest jeden problem!? Jak znowu mieć kase na koncie w coralu... bo jak narazie to mam 2 przelewy requested i ta kasa jest jakby &quot;zamrozona&quot;. Żeby ją zwrócili na konto, to co innego...
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Mi odpisali dzis ,że trzeba miec u nich karte kredytową z usa zarejestrowana wóczas można zlecic wypłatę...z pewnościa nikt nic od nich nie uzyska, sami widzicie ze to już trwa ponad 2 tyg. od pierwszych zleceń wypłaty i nikt nic niema. Czyste kpiny!!! ????
Wszystko da się zrobic, zarejestrować kartę też. Jest jeden problem!? Jak znowu mieć kase na koncie w coralu... bo jak narazie to mam 2 przelewy requested i ta kasa jest jakby &quot;zamrozona&quot;. Żeby ją zwrócili na konto, to co innego...
No jak Amerykanska karte mozesz zarejestrowac to jestes dobry....a w następnym emailu napisali mi ze tzreba złozyc depozyt przez tą karte kredytowa co najmniej 50Funtów, żeby chcęc rządac wypłaty-czyli sprawa jasna NIKOMU NIE WYPŁACĄ! nie ma co się łudzic jeszcze nie było Firmy co tak długo zwlełaby z wypłatą...i w dodatku kombinowała...wymyslając co raz to inne rzeczy ,żeby utrudniac...no możecie wpłacac depozyt to może wybierzecie...jak nie zechą żeby obracac jeszcze tym depozytem kilka lub kilkanascie razy -niestety ta Firma to ZERO.
 
L 0

legolek

Użytkownik
bodi, to po jakiego grzyba możesz wypłacic kase jak i tak ci jej nie wyślą jak chciałem wypłacić całość to się niedało odesłal mnie do regulaminu wiec zleciłem wypłate o bez tych 5 funtów i przyjoł to skoro mają takie warunki to powinno pisać jak chce złożycć wypłate że muszę zarejestrować karte itp i nie powinno mi przyjąć zlecenia wypłaty ehhh.
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
ale to wszystko jest napisane w regulaminie więc nie narzekajcie , najpierw należało przeczyutać regulamin w którym wyraźnie napisali że nalezy zarejestrować karte przed wypłata
 
T 6,3K

termii

Użytkownik
Zwykla karte, a karte z usa to roznica. To co wychodzi na to ze buk jest tylko dla USA?, bo zazwyczaj to chyba oni maja takie karty, cos mi sie nie chce wierzyc
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
tak jak piszesz zwykłą karte nie wiem kto wymyślił karte z usa


To make a withdrawal simply login to your Coral account and select ‘Withdraw’ from the Account Options dropdown menu. Complete the form as requested and your money should be with you within 2-10 working days of your request being processed. Please note that credit card deposits need to be confirmed by our bank prior to a withdrawal request being accepted by our system.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
ale to wszystko jest napisane w regulaminie więc nie narzekajcie , najpierw należało przeczyutać regulamin w którym wyraźnie napisali że nalezy zarejestrować karte przed wypłata
Tak , ale trzeba jeszcze z tej karty wplacic depozyt zeby móc ewentualnie wypłacic i to tez jest duża rózniaca-bo nastepna &quot;akcja&quot; ich będzie ze trzeba obrocic tym depozytem przed wyjęciem kasy( i niczego im nie udowodnimy ponieważ nie było regulaminu do tych 4 F czy 5 F) napisza ,że tak ma byc i amen.
 
T 6,3K

termii

Użytkownik
Napisalem maila:

&quot;When paid out money will appear on my bank account?&quot;


Odpisali


Dear Coral customer

Thank you for the message

Your money was sent

Kind regards

Colin
Gala Customer Services
 
K 0

kolbek

Użytkownik
81445968 27-MAR-07 Western Union GBP 50 9 Sent MCTN

81443383 27-MAR-07 Bank transfer GBP 20 0 Sent
81441756 27-MAR-07 Cheque GBP 20 3 Sent Cheque n.

Zobaczymy co z tego wyniknie ???? ????
Ide jutro do western Union ????
Albo moze jeszcze dzis zobacze ????
 
Do góry Bottom