>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

5GBp do buka za free

T 0

tlen

Użytkownik
Zobacz co Bodi napisał.
Po drugie, regulamin mowi, ze wszystkie przelewy sa realizowane nastepnego dnia roboczego. Wiec w twoim przypadku byl to czwartek. Później bank, i jeszcze raz twój bank, wiec kasa najwczesniej powinna byc w poniedzialek o ile w ogole wyplaca ????
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
kurw jakby ktos dostal to by nsapisal sam sobie wyplac i bedziesz wiedzial!!!!!!!
Ejj kolego pozłoscic to sie możesz w domu i na bliskich i najlepiej bez wulgaryzmów ...forum jest po to żeby pomóc innym i nie każdy jest taki &quot;bystry&quot; jak TY-wiec luzzzz
 
M 0

many

Użytkownik
ty kolego wez sobie nie pozwalaj! akurat tez czekam na kase z tego buka - 40 funtow. a w poscie chodzilo mi wlasnie o takich frajerow jak wy ktorzy niec czytaja calego temtu po 1 wczesniej bylo opisywane ze kazdy czeka na kase i ze maja opoznienia i po 2 tez pisalem ze czekam na wyplate i ***** to mozesz sobie do starego mowic a nie do mnie kozaczku! moge przeprosic innych uzytkownikow jedynie za wulgaryzmy w moich 2 ostatnich postach ale poprostu brak mi cierpliwoci do nierobow... mytsle ze wiekszac osob na forum rozumie moje zdenerwowanie.

Kultury już w podstawówkach nie uczą?
 
G 0

grzybas

Użytkownik
Mysli ze ktos cie popiera taki z ciebie kozak ze niby jestes zajdobrym typerem no to kozaczku dalej zmierzymy sie na typy zoabczymy kto wiecej trafi ja mama wiecej dowyplacenie i sie tym nie chcwale to moja sprawa czytalem wczesniej ze wiara proobje wyplacac ale przeciez juz troche czasu minelo a poza tym to niektorzy mowili ze podbno nie mozna wyplacic czy cos rozne wersje krazyly kozaku jeden i sam jestes niedorobem
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Niestety to bedzie jeden &quot;wielki niewypał&quot; , bo więkoszosci kasa wraca z powrotem na konta gracza-czyli tu nikt nic raczej nie wybierze, obym się mylił, ale jak zaczeli już pieniadze wracac na konta graczy,to znaczy że lipa.
 
K 0

kolbek

Użytkownik
Dear Customer

Thank you for the message,

I would like to apologise for the problem you are having but a withdraw usually takes between 2 and 10 working days

Kinds Regards

Jo

Gala Customer Services
Więc ja osobiscie czekam do 27 marca na wypłate bo narazie mi nie cofneli ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
Ja czekam juz od dokaldnie tygodnia i 15h i nie ma ani na koncia ani nie cofnęli ;/ dziwny jest ten buk ;/ a 20 funtow sie przyda zawsze..
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Jutro jak wroce z uczelni to do nich zadzwonie w sprawie ogółu i ich troche zbesztam, zazwyczaj robią sie potulni(u innych bukow).
 
G 0

grzybas

Użytkownik
Napisze ktos do nich albo zadzowni czy wyplaca albo cos kurde zeby oni wyplacali bo troche sianka bym zyskal musza to jakos wyplacac ???? :mrgreen: :jupi:
 
Do góry Bottom