>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

55$ + 25$ bez depozytu! Oferta SuperGame.pl

Status
Zamknięty.
B 0

bazik

Użytkownik
...kristofer4k - w paczce sa karty SuprGame i pisemko, w ktorym przepraszamy za opoznienia.

Jesli ktos wplaci depozyt, ugra 10PP to otrzyma karty supergame, karty party poker i koszulke supergame.

Dodatkowo piotrciuba zrobi nam gazetke ;p
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
kase otrzymalem 05-Lutego-08 03:57 ET
gralem 4 dni po ok. 2 godzinki dziennie z czego 6 godzin na limicie 0.25/0.50 i ze 2 godzinki na 0.5/1.0 opczywiscie NoLimit

na 0.25/0.50 gralem zeby zarobic a na 0.5/1.0 gralem zeby zarobic punkty bo raczej z stackiem 20$ slabo sie tam gra a ja wlasnie z takim tam wchodzilem.

na koncie 130$ i teraz mam pytanko jak ja mam to wyplacic.
Czy istnieje opcja zeby wyslac im emaila zeby nie dzwonili domnie?
Moge im powysylac skany dowodu ale zeby nie dzwonili bo ja angielskiego to ni wzab nie umiem. A jak juz naprawde musze odebrac ten przeklety telefon to moze ktos napisac po jakim czasie dzwonia po zleceniu wyplaty i jak ja mam tam co mowic
najlepiej zeby ktos podal caly alfabet angielski tak jak sie go czyta to bym im literowal dane.
Z gory thx za pomoc.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Wplac minimalny depozyt i jezeli nie dostaniesz meila, ze chca sie z Toboą skontaktowac to mozesz wyplacic od razu. Skanów nie bede chcieli bo przeciez sprawdzilo Cie juz SuperGame.

Ale jezeli Ci napisza, ze chca sie skotaktowac to odpowiedz na taki meil:
Please call me (godzina) CET today

Tylko ze jak bedziesz chcial zeby do Ciebie zadzownili np. o 16:00 to napisz 10:00 CET bo 6h w tyl jest na tym czasie.

No i jakies podstawy znasz Englisha na bank.
Ja za dobry nie jestem ale nie sluchalem tego co gosc mówi tylko wylapywałem to o co mu chodzi.

Birthday
Address
E-mail
Deposit - jaka metoda robiony (np. MoneyBookers)
Kwota depozytu(nie wiem jak to bylo)

I ja mu nie literowałem tego tylko mówiłem normalnie

np. meila to [ lukasz...(monkey)interia(kropka to bylo chyba &quot;datt&quot; pl ]

A reszte normalnie po angielsku.

Najlepiej to sobie napisz na kartce date urodzenia taka jaka bys mial przeczytac i adres tez.
A depozyt to jedno słowo wystarczy. Tak samo kwota depozytu np. Fifty
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
Zeby robic w PartyPoker inter transfer trzeba uzupelnic pisemkjo i zeskanowane im je wyslac wraz z dowodem no i ja mam problem w uzupelnieniu paru rubryk:

Tych rubryk nie wiem:

Social Security or Tax ID Number

Social Security or Tax ID Number - nie mam karty
Expiration
Issued By

Do you receive your credit card statement at your above home address?

jesli dam yes to musze wypelniac dalej?
jesli dam NO to musze wypelniac dalej?

jesli mam wypelnic reszte to co mam wpisac tutaj:
If no, provide Billing Address:


_______________ (Initial) I authorize Pay-Pro to verify my credit via an independent credit bureau or by other means to determine my eligibility for credit.

i tutaj:

Signature: ______________________________ Dated: ________________(MM / DD / YY)


z gopry thx za pomoc.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Jutro o 19:30

Jak nie wysłałeś meila to nie zagrasz

A ja wysłałem meila. Dostałem kilka dnia pozniej odpowiedz ze Account name jest nie poprawny. Wysyłałem wiec nick którym sie loguje na pokerze. Napisali ze nie poprawny. Pisalem jeszcze z supergame.pl i kazali mi wysłac skan. Wysłałem skan i dostałem odpowiedz ze to co wysłałem pierwsze było poprawne i zagram sobie za miesiac. A pozniej napisali ze jeszcze PP bedzie dopisywac osoby to i mnie dopisza.
Dzisiaj patrze i dopisali 5 osób ale mnie NIE.
 
B 0

bazik

Użytkownik
rpg: najpierw wyslales dane. Pozniej zmieniles te dane na inne. Te drugie dane wyslalem do PP i je odrzucili. Zaczalem wiec prosic o skan - ja nie wiem jak Wy macie uzupelniany profil, a taki turniej tworzy i dposiuje graczy ktos z PP, a nie ja. Dostalem skan, okazalo sie, ze dane, ktore za pierwszym razem wyslales sa poprawne i zaczalem pisac do PP czy moga jeszcze dopisac kilka osob.

No i PP twierdzi, ze osoby zostaly dopisane.

Czy probowales sie zarejestrowac do turnieju? Bylo napisane, ze jest bledny login?
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Nie próbowałem, bo przeciez wszyscy byli dopisywani ręcznie poprzez PP wiec po co miałby mi jakis koles z PP odblokowac rejestracje skoro sam mógł i powinien mnie zapisac do turnieju.

A tam ładny zamęt musi panowac skoro nie poznają własnego klienta.
 
B 0

bazik

Użytkownik
Rola PP to zatwierdzenie account name do turnieju. (czyli ja wyslalem im dane, oni mi odpisywali czy account jest ok czy nie, a uzytkownicy sami dołączają do turnieju)

Ktos z zewnatrz, kto chcial wziac udzial w turnieju, dostal by info, ze nie zostal zaproszony. Ty zostales, wystarczylo tylko kliknac w przycisk Register w zakladce turniejowej.

To byl pierwszy turniej SuperGame dla naszych graczy. NA pewno więcej wiemy pod względem organizacyjnym. PP zrobiło w naszą stronę ukłon przez te problemy z przelewami i dało nam wyjątkową nagrodę. Minus był taki, że było tylko kilka dni na zrealizowanie wszystkiego. (reklama, dokumenty etc)

Mi się jednak wydaje, że nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem - myslalem, ze wiesz jak dolaczyc do turnieju, okazuje sie (przez to, ze PP dodalo wyjatkowo kilka osob, w tym Ciebie), ze nie bylo to oczywiste.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Wiem jak dołączyć do turnieju tylko, że niegdzie nie pisało że mam sie sam dopisac wiec chyba miałem prawo myslec ze zostane automatycznie dopisany.

A jak sam napisałem wyżej, pisałeś do PP żeby sie dowiedziec czy mogą jeszcze dopisac pare osób. A w tym przypadku słowo &quot;dopisac&quot; odbiega od tego co powinno znaczyc.

Zreszta... gramy za miecha nastepny
 
B 0

bazik

Użytkownik
Zgadza się - nastąpiło nieporozumienie z wielu względów.

Ale tak jak piszesz - mamy nadzieję, że za ok miesiąc będzie kolejny turniej i już wtedy myślę, że nie będzie żadnych nieporozumień.

Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom