>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

55$ + 25$ bez depozytu! Oferta SuperGame.pl

Status
Zamknięty.
risto44 0

risto44

Użytkownik
Wreszcie kasa na koncie! mam jeszcze tylko watpliwosci co do wyplaty: jesli uzbieram te 100PP bede mogl wyplacac wszytsko lacznie z depozytem od supergame.pl czy tylko toi co ugrane ponad to? druga sprawa po ugraniu 100PP dodawane jest automatycznie 25$, czy to rowniez blokuje jakos mozliwosc wyplaty?? czy mozna od razu wyplacic te cala sume razem z tymi 25$???
 
B 0

bazik

Użytkownik
po ugraniu 100PP masz grać dalej, bo szykujemy turniej, w którym będzie można wygrać kawał kasy ;)

No ale jak się uprzesz, to tak: po ugraniu 100PP mozesz wyplacic tyle ile masz na koncie.

25$ jest przyznawane automatycznie przez PartyPoker i nie mozna tego od razu wyplacic.
 
risto44 0

risto44

Użytkownik
czyli powiedzmy w momenci ugrania 100PP mam na koncie 70$, party poker przyznaje mi dodatkowe 25$, to moge wyplacic 70$ i za 25$ grac dalej???? jesli tak, to jak znowu uwolnic te 25$??
 
F 0

fen1x

Użytkownik
Dzisiaj tez otrzymałem karty :-D, naprawdę fajna niespodzianka. Przed chwilą sprawdzam pocztę a tam widzę meila że pieniążki są na Party Poker. Trochę czekałem ale teraz mogę pograć :spokodfhgfh:
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
bazik mi kazales ugrac 15 PP :p

A pisales cos wczesniej o turnieju i ze maja grac dalej go go wlasnie wszykujecie.

Tak wiec turniej bedzie dla wszystkich, którzy sie rejestrwali w PP z SUPERGAME1 ??

I moze cos wiecej o tym turnieju :p
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
Po pierwsze bardzo dziekuje za 55$
Po drugie jesli chce dostac gadzety to musze wplacic teraz np. 10$ przez MB i ugrac tymi 65$ ktore bede mial na koncie 10PP i wtedy wyslerz mi gadzety dobrze to ruzumuje?
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Zeby otrzymac karty trzeba wplacic minimalny depozyt i ugrac tych 10 PP
A zeby uwolnic te 55$(+25$ za uwolnienie) trzeba ugrac 100 PP

Nie wiem jak jest w takiej sytuacji.
Czy trzeba ugrac 110 PP czy 100 PP i obydwa bonusy(kasa na PP i gadzety sa uwalniane.

Ja najpierw obrócilem sobie te 55$ i ugralem te 100 PP a potem wplacilem kase zeby móc wyplacic to co mialem z calej promocji SuperGame i znowu wplacilem ale tylko po to zeby ugrac te 15 PP(ja mialem tyle ugrac) ale moglem oczywscie grac za ta pierwsza wplacona kase te punkty na gadzety.
 
B 0

bazik

Użytkownik
rpg - sorki, faktycznie kazalem Ci ugrac 15PP, o 5PP za duzo - ale juz gadzety pewnie doszly, wiec mam nadzieje, ze spoko ????

aby otrzymac gadzety trzeba wplacic depozyt i ugrac dodatkowo 10pp. Wiec wysylacie zgloszenie do mnie po zrealizowaniu przelewu z informacja ile macie PP, pozniej po raz drugi jak bedziecie mieli 10pp wiecej. Ja to wysylam do weryfikacji i jak wszystko gra wysylam gadzety.

Tak wiec jak ktos jeszcze nie ugral 100PP i ma np 40PP i zrobi depozyt, to przy 50PP bedzie juz mogl otrzymac gadzety.

Generalnie chodzi o to, zeby ten depozyt byl wykorzystany na gre, a nie tylko po to, zeby wyplacic kase.

aha... rpg: tak, planujemy turniej dla uzytkownikow SuperGame. Negocjuje z Party Poker odnosnie tego turnieju. Mysle, ze do 14 lutego bedzie decyzja.
 
risto44 0

risto44

Użytkownik
czy gadżety byly wysylane do osob ktore nie robily depozytu, czyli dostaly tylko darmowa kaske od supergame?? co dokladnie zawiera ta paczka?? jest tam jakies pismo, czy same gadzety? bo rodzice mi mowili ze przyszla jakas paczka ze szczecina i musze sie przygotowac na odpakowanie jej przy nich:p
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
lol2
lol1
lol3
koles ile ty masz lat?

W paczce jest talia kart z super game talia kart z PartyPOker i chybajakas gazetka
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom