>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

50 Gbp

Status
Zamknięty.
spike761 37

spike761

Użytkownik
Tez tak miałem i mam w kazdej grze ... ja to obchodze tak ze jak nie chce nic chodzic to klikam na bank wchodze do banku pozniej wychodze i czekam chwilke i gry smigaja ???? ale w kazdej grze tak trzeba u mnie ;;;0)))
 
A 0

adrian_3

Użytkownik
prosze mi wytumaczyc obrucilem i chcem wyplacic wypelnilem nr konta itp. prosze powiedzec bo widnieje taka informacja jak wejde w wypłąte:

DEPOSIT SUPPORT
Due to failed transaction on your account your detalis need to be verified.
Please dowload and complete thw following from:

DOWLOAD Fax Back From &lt;PDF&gt;
After completion please follow the instructions to Fax or Email the completed document.
If you require further information please contact Support
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
prosze mi wytumaczyc obrucilem i chcem wyplacic wypelnilem nr konta itp. prosze powiedzec bo widnieje taka informacja jak wejde w wypłąte:

DEPOSIT SUPPORT
Due to failed transaction on your account your detalis need to be verified.
Please dowload and complete thw following from:

DOWLOAD Fax Back From &lt;PDF&gt;
After completion please follow the instructions to Fax or Email the completed document.
If you require further information please contact Support
Będą musieli potwierdzić twoje dane , czyli pewnie będziesz musiał im wysłać skany dowodu , rachunku itp , itd.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
A ja dostałem bana:-?:-?:-? smiech na sali
nie jesteś sam ! Mnie też zablokowali i teraz nawet nie chcą ze mną rozmawiać , a powiem tylko , że miałem ugrane 550$ ???? , ale skoro maksymalna wypłata z tego bonusa wynosi 100$ , to nie rozumiem czego mnie zablokowali ! :kwasny4565: nawet nie podali żadnego argumentu , powodu , więc to jest najgorsze !!!
 
pawsonoks 0

pawsonoks

Użytkownik
nie jesteś sam ! Mnie też zablokowali i teraz nawet nie chcą ze mną rozmawiać , a powiem tylko , że miałem ugrane 550$ ???? , ale skoro maksymalna wypłata z tego bonusa wynosi 100$ , to nie rozumiem czego mnie zablokowali ! :kwasny4565: nawet nie podali żadnego argumentu , powodu , więc to jest najgorsze !!!
zapewne za konto &quot;brata&quot; ;]
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
zapewne za konto &quot;brata&quot; ;]
widocznie jest taka różnica między nami , że ja nie jestem multikontowcem , a skoro Ty tak twierdzisz , że jestem to powodzenia ???? Jakbym chciał robić konta , to bym mógł nawet po 50000 , bo mam zmienne IP , ale nie mam zamiaru nikogo oszukiwać , więc nie pisz głupot :]
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
zmienne Ip dziala tylko na rapidshare wszedzie indziej cie wykryja ze z takiego samego ip robiles.

Mi sie niestety nie udalo dobilem 124pkt bylo 91 funtow na koncie i sru do 0 nic nie siadlo praktycznie.
 
L 0

langer

Użytkownik
Nowe info -znajomy mówił że po rejestracji dają teraz od dziś chyba 20 Funtów -obrót chyba ten sam czyli razy 30
 
W 0

wilhelm

Użytkownik
Dzisiaj mi odpisali ze wyplata potrwa od 4 do 7 dni i ze napisza kiedy bedzie wyslana a zlecalem 18 tego.Teraz patrze na ich www i rzeczywiście daja 20 funtow
 
gwizd3k 39

gwizd3k

Użytkownik
ja mam jeszcze pytanie jedno ;/ zlecalem w piatek wyplate a dzisiaj ciagle mam opcje reverse ;/;/ czyli ciagle moge ja zawrocic ;/ ?? czy cos nie tak wpisalem czy to normalnie tyle trwa ??
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
mi live chat napisal ze 4-7 dni moze byc wyswietlane reverse w tym czasie moga chciec od ciebie takze skanow dokumentow. pozostaje czekac i wierzyc ;]
 
gwizd3k 39

gwizd3k

Użytkownik
tak troche off top ale moglby mi ktos przetlumaczyc dokladnie o co kaman ??
The non deposit bonus you have already played.. In order to transfer your winnings and according to the terms and conditions you would need to make a purchase of minimum 50 Euro, and according to the amount of your purchase the same amount will be transfered to your bonus account Jakub.
 
kamikatze 12

kamikatze

Użytkownik
mi trzymają kase od 19.03 no ale maja do 7 dni wiec poczekam jeszcze ???? tym bardziej, ze powiedzieli, ze wszystko jest ok ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom