>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

50 Gbp

Status
Zamknięty.
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
mi trzymają kase od 19.03 no ale maja do 7 dni wiec poczekam jeszcze ???? tym bardziej, ze powiedzieli, ze wszystko jest ok ????
to moga ci trzymać nawet do poniedziałku bo liczą się dni robocze.....w miedzy czasie lub w czasie ralizacj potencjalnej wypłaty mogą zazyczyc sobie veryfikacji danych
 
kamikatze 12

kamikatze

Użytkownik
ja poczeeeekam ???? mi sie nie spieszy :p chcocaz wiadomo, że przydałoby sie te 100 GPB :p żeby tylko Polaków w miedzyczasie nie wykluczyli z promo, bo zaczną sie problemy ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Skoro promocja jeszcze do dziś jest ważna dla Polaków , to nie sądzę , aby nas wykluczyli z tej promocji ???? I tak na pewno wielu &quot;multikontowców&quot; się znalazło , ale pewnie im pozamykali tylko konta , skoro jeszcze promo aktualne ????
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
ja poczeeeekam ???? mi sie nie spieszy :p chcocaz wiadomo, że przydałoby sie te 100 GPB :p żeby tylko Polaków w miedzyczasie nie wykluczyli z promo, bo zaczną sie problemy ????
Promocja 100 funtów już nie istnieje także mogą sobie wykluczać ????

Teraz dają 20 funtów, jest to inna promocja i osobny regulamin
----------------------------------------------------------------
Note : This offer is no longer valid, but players that have redeemed this coupon are still be eligible for payouts as long as they have met the following :

tłumaczenie:
Uwaga: Ta oferta nie jest ważna, jednak gracze którzy otrzymali darmowy kupon 50 F nadal kwalifikują się do wypłaty, o ile spełnią warunki
(czyli 30x) max 100F

Wystarczy wejsc na strone główną i wybrac sign offert wszystko pisze ????
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
Promocja 50f juz nie jest aktualna ale na stronie wciaz wisi.
http://luckynetwork.com/inside.asp?pID=236

Maja problemy techniczne.
Ok I see that there is a problem. I&#39;ll notify the technicians and they will get on it right away. We apologize for any inconveniences. I would advise you try logging in a little while
Edit
Juz wszystko ok.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ja mam mimo wszystko wątpliwości czy będzie to mieć takie zakonczenie jakie chcemy.....
Pierwsze promo bez zastrzezen chociaz wielu osobom wyparowują cyfry przy reversach do wypłaty to mogą i transakcje do skutku nie dochodzić...teraz zrobili promo z którego można wypłacić jedynie 40 funtów a przecież minimalna wypłata wynosi 50 ???? Czyli teraz zeby wypłacić będzie trzeba wpłacić ????

Chyba że zrobią prowizorke i faktycznie wypłacą...a tamtych rach ciach ciach ????
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
Ja mam mimo wszystko wątpliwości czy będzie to mieć takie zakonczenie jakie chcemy.....
Pierwsze promo bez zastrzezen chociaz wielu osobom wyparowują cyfry przy reversach do wypłaty to mogą i transakcje do skutku nie dochodzić...teraz zrobili promo z którego można wypłacić jedynie 40 funtów a przecież minimalna wypłata wynosi 50 ???? Czyli teraz zeby wypłacić będzie trzeba wpłacić ????

Chyba że zrobią prowizorke i faktycznie wypłacą...a tamtych rach ciach ciach ????
W account no trzeba bylo wpisac 16 ostatnich cyfr z 26 cyfrowego numeru banku.
Ale jesli wypelniles dobrze iban to powinno dojsc i tak.
Edit.
btw. minimalna wyplata wynosi 25f.
 
W 0

wilhelm

Użytkownik
dzisiaj mi odpisali ze wszystkie wyplaty z promocji no deposid beda wyplacone max 7 dni od momentu zlecenia (dni roboczych)
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
takze potwierdzam ze zniknela opcja reverse, jednak w account no wyswietla sie tylko 13 cyfr a przy robieniu wyplaty wchodzilo 26. czy moze miec to pozniej jakis wplyw ?
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Skoro Iban był podany to raczej nie...ale pewności póki co mieć przecież nie będziemy, bo nikomu jeszcze na koncie się pieniądze nie pojawiły. Potrzeba więc poczekać. Ja Wypłacałem w Środę kasę w Piątek zniknęła opcja reservd. Więc jeżeli do 7 dni roboczych to do Piątku powinienem mieć pieniążki, ewentualnie Poniedziałek, potem nadzieje zanikną a rozpocznie się pisanie do supportu ????
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Live Support: Welcome to Lucky Network, how may i assist you?
(MATHEENN): How to Claim the £20 FREE Signup Offer?
(MATHEENN): In the players lounge is a list of all active promotions, select the £20 Free Signup Special by clicking &#39;Claim Here&#39;. But i dont see this options
Live Support: It is there
Live Support: You also need to enter the coupon code.
(MATHEENN): whats coupon code ? can you tell me ?
Live Support: FREE50SIGNUP
(MATHEENN): I talking about 20 no deposit not 50
Live Support: Its wrong, but this is the code none the less
Live Support: Try it and tell me if it works
(MATHEENN): Coupon has already been redeemed by player. I talking about it
(MATHEENN): i used this coupon for 50
Live Support: I know, but just enter that code in, trust me it will work.
(MATHEENN): i put
(MATHEENN): and &quot;Coupon has already been redeemed by player.&quot;
Live Support: Ok I will check your account, I might have to redeem it for you.
(MATHEENN): Ok i waiting
poźniej :
Live Support: I dunno what the problem could be, we will notify our technical engineers and get back to you with an email when the problem has been solved.
 
marek1945 258

marek1945

Użytkownik
Dostałem takiego oto maila:
Hi Marek
I&#39;ve just been informed that your requested withdrawal made on the 17th will take up between 4-7 working days for processing. You can expect the money to be payed into your account by tomorrow. We are sorry for the inconvenience.

Kind regards
Support
Luckynetwork.com
Mam nadzieję że wszystko zmierza w dobrym kierunku i pieniądze pojawią się na moim koncie bankowym. Tym którzy zlecili wypłatę radze pogadać z nimi na liveczacie i zapytać czy z wypłata wszystko w porządku
pozdrawiam
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
Szkoda by bylo .
Kurs funta stoi na slabym poziomie. Ale mnie jak zwykle zadowala , gdyz zawsze jest wysoki.
btw. pisza ze wyplaty powinienes spodziewac sie juz jutro . Takze jak dojdzie , daj znac na forum.
 
marek1945 258

marek1945

Użytkownik
Jak dojdzie to na pewno napiszę. Swoją drogą gdyby nie interwencja na czacie to proces wypłaty stał by cały czas w miejscu, dlatego uderzajcie na czat. pozdro
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
Ja zlecilem 18 . Ale w tym tygodniu zapewniono mnie ze bedzie na 100% . Takze wystarczy raz napisac a nie zawracac im ciagle dupe.
 
marek1945 258

marek1945

Użytkownik
Ja również byłem zapewniony zapewniony że pieniądze dojdą do środy czyli do dzisiaj. Sprawdziłem stan konta, widzę że nic nie ma postanowiłem zapytac na czacie. Osoba z którą rozmawiałem była zdziwiona że jeszcze nie dostałem pieniędzy więc postanowiła to sprawdzić, okazało się że cos tam u nich nie grało i gdyby nie moje &quot;zawracanie dupy&quot; to wypłata była by cały czas w trakcie. Dostałem gwarancję że się tym zajmą stąd otrzymany od nich mail. pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom