>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

50 dolarów do Pacific Poker

radek03 90

radek03

Forum VIP
A w tym pokerinside jak zbieram poleconych to coś tam pisze o jakiś nagrodach pieniężnych od liczby poleconych i z tego wynika ze za 25 osób dostaje 250$, ale to jest wyplacane na mb czy do jakiegoś pokerromu?
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
to sie chyba dostaje te NIBSY i je mozna zamienic na kase.

i nie wiem gdzie wyczytales ze za 25 refow mozna 250$ dostac skoro na stronce wyraznie pisze ze 250$ dostaje sie za 1 refa tylko ten ref musi byc prze typem zeby narobic wymagana ilosc punktow.
 
L 147

lukkub

Użytkownik
Czekam na weryfikacje 2 tygodnie i nic!!Czekł ktoś tak długo?

ja czekałem 8 dni wczoraj zagadałem na czacie i mam już zweryfikowane, ale teraz znów trzeba czekać żeby dali te 50$

Troche tam kombinują na moje :p jakie to mogą być problemy techniczne z daniem kasy na moneybookers i potem my z tego do pacific :p , jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o $$$ ;) być może masa ludzi do tego pacifica chce bonus i chcą troche przystopowac
Byc moze sie zupelnie myle bo wyrocznia nie jestem
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
A wlasnie jestli przegram kase, którą mi dali na betmost zanim wyrobię te 250 hands to moge ubiegać się o sponsora do pacific?
jesli nie ugrales 250h to raczej bym nie liczyl na zweryfikowanie i sponsorshipa na pacific.

MI napisali maila ze zweyryfikuja mi konto jesli wyrobie bonusa na bet most
Wyrobilem ponad 400RH i czekam juz 3 dzień na weryfikacje a na live chat pisze mi koles ze musze czekac na odpowiedz od weryfikatorow bo live chat nie moze ztym nic zrobic.

250RH najlepiej tak wyrobic:
bierzemy 4$ na no-limit 0.05-0.010 na stol 10 osobowy
Utrzymujemy tylko gre jak mamy cos dobrego to gramy i staramy sie wygrac nie byc nachalnym na tym stole. PO okolo 3h bedzie wyrobione 250rh
Ja w taki sposob na 2 stolach w 2h wyrobilem ponad 400RH.
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
no i co z tego maja obecnie problemy z moneybookersem i probuja to jakos naprawic

ja dostalem juz na betmosta ugralem ponad 400RH i zweryfikowali mi juz konto na Pacific ale co ztego skoro maja problemy z moneybookers i trzeba czekac az to naprawia.
 
L 147

lukkub

Użytkownik
jak czytam ostatnie posty to sie zastanawiam co ja robie na tym forum ,
jesli czegos nie wiecie to najpierw czytajcie temat od poczatku do konca i wyciagajcie jakies wnioski , sam pisalem jak zlapac support

jesli chodzi o rozmowe z supportem po angielsku w konkretnej sprawie, np w przyznaniu 10$ free do BetMostPoker ,( zeby dostac 50$ do Pacific Poker trzeba rozegrac 250 raked hands w BetMostPoker ) to mozesz tak :p :
I would like to get 10$ to BetMostPoker i zostaniesz poproszony o usernama itd.

Rozumiem ze mozna miec problemy z komunikacja bezposrednio np przez telefon w jezyku angielskiem gdy trafimy na kogos z dziwnym akcentem ale takie podstawy to chyba w szkole ucza, pzdr
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
więc koledzy od dziś i ja walczę z czatem
w betmost poker mam już dokładnie 60min status &quot;Status: Pending Disbursement&quot; bo na &quot;pacific poker&quot; nie było już sponsorów ... ten status &quot;Status: Pending Disbursement&quot; mam praktycznie od razu po zarejestrowaniu w betmost poker ... lecz teraz muszę jakoś złapać ten czat, a temat przeczytałem cały i widzę że łatwo nie będzie ... ale na wszelki wypadek napisałem meila, z loginem pokerinside, betmost poker i swoim mb ... liczę na szczęście że może coś to da ????
piotrciuba dzięki za patent na wyrobienie rąk ... bo ja niestety nie jestem wyborowym graczem pokera i mi to pomorze !!!
 
Do góry Bottom