>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

50 darmowych spinów-RiverNile (microgaming)

matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Co do tematu , spiny niby dostałem ale ich nie ma a live chat mi nie działa;/ a więc nie wiem jak u was
a mi w mozilli wyskakuje że nie ma takiej strony ????
 
E 0

ej-no-xd

Użytkownik
Art. 310. § 1. Kto podrabia albo przerabia polski albo obcy pieniądz, inny środek płatniczy albo dokument uprawniający do otrzymania sumy pieniężnej albo zawierający obowiązek wypłaty kapitału, odsetek, udziału w zyskach albo stwierdzenie uczestnictwa w spółce lub z pieniędzy, innego środka płatniczego albo z takiego dokumentu usuwa oznakę umorzenia,
podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 5 albo karze 25 lat pozbawienia wolności.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Normalnie ręce opadają od niektórych postów. Następne bezsensowne posty będą karane ostrzeżeniami!
 
M 12

m@estro

Użytkownik
Przeczekałem 8x
&quot;All operators are currently assisting others. Thanks for your patience. An operator will be with you shortly&quot;
i pojawił się gość. Karte zarejestrowałem z mBanku, a oto jego odpowiedź:
Desmund: We can still not credit your account because of the incorrect card XXX, you will need to submit your document in order to qualify.
Desmund: This means that you must send in Copy of Passport, Utility bill and the front and back of the credit card.
Ale fajnie, na dzień dobry ????

Desmund: To send the documents to us you can send the email to [email protected]
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
ja zalozylem konto w funtach i dupa nie bedzie spinow ????
Ja też założyłem w funtach i mi powiedzieli na chacie ze nie kwalifikuje sie do spinów i mieli wyslać maila z tą sprawą do jakiegoś organu w tym kasynie co z tym fantem zrobić, myślałem że sobie nie pogram ale patrze a spiny dostałem, więc poczekaj i sprawdź jutro albo spytaj się na chacie co masz zrobić to powinni ci to pozytywnie załatwić
Mam pytanko, jeśli zarejestruję kartę kredytową Visa, to bez depozytu bede mógł wypłacić na moneybookers ?
Tak, można po dokonaniu obrotu wypłacić bez depozytu na mb (tak było we wszystkich kasynach microgaming w których grałem więc tutaj nie może być inaczej), tylko pierwsz wypłata trwa dość długo po wysyłają konto do weryfikacji (jakieś 3 tygodnie)
 
L 5

landzaat21

Użytkownik
Ile czekaliście na dopisanie spinów? Dostaliście jakiegoś maila z potwierdzeniem,że spiny są na koncie? Dzięki za odp.
 
fracek 11

fracek

Użytkownik
Ja wysłałem meila bo tak w regulaminie jest ale zero odpowiedzi juz od kilku godzin. pozdrawiam
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Piszcze na live chat, wiem, że cięzko się dostać, ale za którym razem złapiecie gościa ???? Mi właśnie napisał, ze mają opóźnienia i w ciągu 2 h dostanę spiny
 
O 0

orange00

Użytkownik
a nie będzie problemów z wypłatą jeżeli ktoś poda numer karty z tego generatora? Proszę na mnie nie jechać od razu że nie wiem, pytam tylko jak to wygląda potem ????
 
O 0

orange00

Użytkownik
ok moje pytanie już nie ważne, konto założone na bracika z legalną kartą ???? a tak swoją drogą dla tych którzy wpisali &quot;wajcharską&quot; karte...w każdej chwili oni mogą poprosić o skan karty i koniec.
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
A ma ktoś podobny problem w kasynie jak ja, że nie można pobrac gry Isis?? Stanęło na 10 kwadracikach w refreshing state i nie chce isc dalej...
 
Do góry Bottom