>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

50 darmowych spinów-RiverNile (microgaming)

ziomek9mc 5

ziomek9mc

Użytkownik
1| minimalna wpłata to 20€
2| ja z 5,30€ do 95€ doszedłem na Video Pokerze - Deuces Wild, a obracałem potem na slotach (mało miałem pobranych, więc wziąłem pierwszy z brzegu - chyba Avalon, ale płacił słabo)
3| obrotu nie sprawdzicie inaczej jak tylko wychodząc z gry i najeżdżając na stan konta - jak będzie Bonus Money to jeszcze trzeba obracać
4| jak masz do obrotu 180, a wyrobiłeś 160 to zostało jeszcze 20 - proste ????
Własnie nie proste bo mam juz 230EUR i dalej nie moge wypłacic... :/
 
M 41

mrzoob

Użytkownik
Ja tam mam 90 euro i grałem troche sporo i też nic aż w koncu patrze na bonus i 0.00 i moge już zlecic wypłate także ziomek9mc graj dalej.
 
crs84 85

crs84

Użytkownik
Wszystko zależy ile mieliście bonusu - ktoś miał mało to obrócił szybko, ktoś miał więcej więc musi pograć trochę dłużej - proste ????
 
ziomek9mc 5

ziomek9mc

Użytkownik
No juz mam 218 i moge wypłacac... Na MB wypłacacie ?? I mysle ze jeszcze bd grał do 200 jak zejde to wypłace ???? )
 
S 24

snuz123

Użytkownik
tak tylko z tych 50 spinów trafiłem 3 kolibry i potem 4 królewny wyskoczyly na multiplajerze x 6 i liczyło spiny kilka minut to poszedłem zapalić :p
 
ziomek9mc 5

ziomek9mc

Użytkownik
tak tylko z tych 50 spinów trafiłem 3 kolibry i potem 4 królewny wyskoczyly na multiplajerze x 6 i liczyło spiny kilka minut to poszedłem zapalić :p
To brawo ???? ) Tylko teraz naprawde bedziesz maił ciezkie zadanie zeby to obrucic ???? ) ale powiem ci ze dobra jest gra Deck The Halls ja tam własnie zrobiłem obrót :pP
 
S 24

snuz123

Użytkownik
chyba watpie zazwyczaj flash jest okrojony ale probuj, ja tam nie wiem na czym obroce ale moze sie uda, po to jest ta kasa nie bede jej przeciez kisil ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
chyba watpie zazwyczaj flash jest okrojony ale probuj, ja tam nie wiem na czym obroce ale moze sie uda, po to jest ta kasa nie bede jej przeciez kisil ????
masz 20e ze spinów to obraczasz na stawce 0,50cent, masz 200e obraczasz na stawce 5e i tyle, obrót leci tak samo a możliwa wygrana o wiele większa.
 
crs84 85

crs84

Użytkownik
Ja we flashowej wersji nie miałem, a jak ściagnąłem to spiny były - chociaż na livechacie koleś mówił mi że będą we flashu.
 
ziomek9mc 5

ziomek9mc

Użytkownik
Promocja jak najbardziej na ++ ???? ???? Zleciłem wypłate 150 EUR ???? Teraz tylko czekac zeby wpłyneło na MB ???? ) jak cos wpłynie to dam znac ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Promocja jak najbardziej na ++ ???? ???? Zleciłem wypłate 150 EUR ???? Teraz tylko czekac zeby wpłyneło na MB ???? ) jak cos wpłynie to dam znac ????
Ty ostatnio masz dużo szczęścia, gdzie nie popatrzę, to coś Ci się udaje ugrać :p
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Na mnie czekają spiny tylko co z tego jak nie mogę pobrać Isis... A wszystkie inne gry pobierają się bezproblemowo????????
 
Do góry Bottom