>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

50 darmowych spinów-RiverNile (microgaming)

M 41

mrzoob

Użytkownik
Gdy wchodzę w withdraw wyskakuje takie coś You have not me the minimum play through
required for you to perform withdrawal. Czyli chodzi o to że nie zrobiłem obrotu?
 
O 0

orange00

Użytkownik
4h temu gadałem na chacie i spinów nadal brak...
Miałem tak samo, po 10 gadałem z gościem i niby miały być do 30 min. Ale wchodzę godzine temu i nie było dalej. Wszedłem jeszcze raz na livechat i koleś powiedział to samo że za pół godziny bedą spiny ale tym razem miał racje i spiny było na koncie po niecałych 30 min, polecam raz jeszcze uderzyć na chat ????
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
U mnie były po 6h po otrzymaniu maila że już są ????
były ugrałem 3,5 euro , robiąc obrót przegrałem .. nic nowego :p
 
T 0

tomkasz

Użytkownik
Obrót można jedynie samemu sobie liczyć tak mniej-więcej. Po wykonaniu obrotu i najechaniu myszką na stan konta w głównym oknie lobby pokazuje się stan konta, w którym całość środków jest jako Real Money, a kwota Bonus Money = 0,00.
Po wykonaniu obrotu:
1| jeśli mamy więcej niż 50€ - wypłacamy od razu
2| jeśli mamy mniej niż 50€ - piszemy na adres [email protected] maila z prośbą o skreślenie z listy osób otrzymujących bonus przy depozycie. skreślają szybko - u mnie trwało to 15 minut, wpłacamy i wypłacamy min. 50€
Proste jak budowa cepa ????
Powodzenia!
EDIT:
1| obrót 30x
2| ja zleciłem wypłatę - jak dojdzie to dam znać
3| u mnie spiny były dosłownie 2 minuty po rozmowie z chatem
4| niestety nawet nadwyżki nie można wypłacać przed wykonaniem obrotu (a szkoda - bo miałem 90€ nadwyżki...)
 
M 41

mrzoob

Użytkownik
A jaki minimialny depozyt? Musi być w bonus money 0.00 bo ja mam 7.62 i gram i gram i nadal stoi w miejscu
 
bufu 105

bufu

Użytkownik
a idzie jakoś ominąć tą rejestrację karty czy trzeba ją rejestrować i co mam zrobić jak nie mam karty takowej
 
michalchojnice 742

michalchojnice

Użytkownik
Jak nie masz karty kredytowej, to nie oszukuj. Jeżeli chcesz żeby Polacy częściej otrzymywali takie promocje, to daj se luz z krętactwem.

Wyciągnąłem 7,65 ze spinów.
 
crs84 85

crs84

Użytkownik
Ech no i pograne, w pewnym momencie miałem już ponad 100E, w momencie wyrobienia bonusu miałem 30E ale chciałem do 50E, a skończyłem na 0. Od teraz się poprawiam i w następnych promocjach koniec z taką głupotą.
 
ziomek9mc 5

ziomek9mc

Użytkownik
Czyli jak z tych 50 spinów ugrałem - 5.99 to obrotu mam zrobic 30x czyli 180 mam miec tak ?? Bo narazie mam 160 i nie wiem czy dalej grac... i gdzie mam pokazane ile mam jeszcze ugrac ile mi zostalo ???
 
crs84 85

crs84

Użytkownik
Jak wejdziesz w wypłatę to pisze czy zrobiłeś obrót i możesz wypłacać czy jeszcze nie obróciłeś bonusem.
 
T 0

tomkasz

Użytkownik
1| minimalna wpłata to 20€
2| ja z 5,30€ do 95€ doszedłem na Video Pokerze - Deuces Wild, a obracałem potem na slotach (mało miałem pobranych, więc wziąłem pierwszy z brzegu - chyba Avalon, ale płacił słabo)
3| obrotu nie sprawdzicie inaczej jak tylko wychodząc z gry i najeżdżając na stan konta - jak będzie Bonus Money to jeszcze trzeba obracać
4| jak masz do obrotu 180, a wyrobiłeś 160 to zostało jeszcze 20 - proste ????
 
M 41

mrzoob

Użytkownik
Obrót zrobiony.90euro do wypłaty tylko pierw depozyt i takie pytanie potrzebują jakiś dokumentów? Ile trzeba czekać na wypłatę i jaką trzeba było zarejestrować kartę? Może być debetowa?
 
Do góry Bottom