>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

5$ na www.goldenpokerclub.com

konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Jak znasz zasady Texas Holdem to spokojnie to ugrasz bo gra tam cała masa rybek ???? Rady? Graj mądrze, a wygrasz ????
Z 10$ które zostawiłem mam już 40$ ????
Graj mądrze i miej szczęście takie jak Ty, ja grałem mądrze i przegrałem AA z 66, oczywiście przed flopem all in:jezora:
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
Graj mądrze i miej szczęście takie jak Ty, ja grałem mądrze i przegrałem AA z 66, oczywiście przed flopem all in:jezora:
Ze mną??? Z tobą ani jednego rozdania nie rozegrałem!!! Wejdź w historię i sprawdź dokładnie... Ja nigdy nie wchodzę all z 66 na PF.! :zoltakartka:

EDIT: Dziś poproszono mnie o skan dowodu.

Myśle że jutro $ dostanę ????
 
D 0

dzc

Użytkownik
NOTICE: THIS CODE IS NO LONGER VALID ;d a moglem wczoraj nie isc na piwo i zalozyc jeszcze konto a tu dupaaaaaaa ;p
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Hmm... Gram już z dwie godzinki, a punktów 23.00... to normalne?? Od czego zależy liczba zdobywanych punktów?? Z góry dzięki za odpowiedź ????
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Hmm... Gram już z dwie godzinki, a punktów 23.00... to normalne?? Od czego zależy liczba zdobywanych punktów?? Z góry dzięki za odpowiedź ????
Liczba pkt. zależy od puli rozdania, do którego wchodzisz , im większa tym więcej punktów. Dwie godziny to nie tak dużo, a ja wczoraj grałem z 5 godzin i udało się ugrać 75pkt. Wypłaciłem około 25$, bo już miałem dość gry:-D
do pokeromaniaka: nie z tobą tylko z jakimś fishem, który grał co drugie rozdanie all in, źle mnie zrozumiałeś , ta porażka z AA zabrała dużą część mojej puli , ale udało się odrobić. Podkreśliłem tylko , że oprócz rozumnej gry, potrzeba jeszcze trochę szczęścia.
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
A wie ktoś może czy można wypłacić kaskę na konto bankowe, a nie na MB??
I jeśli tak to czy jest pobierana jakaś opłata??
Z góry dzięki za odpowiedź.

Grałem dobre 7 godzin i...wreszcie mam ponad 75 pkt ????
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dokładnie promo bylo bardzo dobre wypłata bez problemow po ugraniu 75pkt no i oczywiscie wyslaniu ID.
zgadza się ;) mi się wypłacić nie udało [ehh mieć fula i przegrać bezcenne :jezora:], lecz promo tak jak już pisałem udane ????


PS. Pokeromaniak napisz na GG ???? z tym testem na Pokerstrategy
 
tomek258 127

tomek258

Użytkownik
Dostałem od nich właśnie kase na mb. W sobotę zleciłem wypłatę, wczoraj wysłałem skan dowodu, a dzisiaj rano kasa na koncie.
Dzięki za promo ????
 
Do góry Bottom