>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

5$ na www.goldenpokerclub.com

konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Jak znasz zasady Texas Holdem to spokojnie to ugrasz bo gra tam cała masa rybek ???? Rady? Graj mądrze, a wygrasz ????
Z 10$ które zostawiłem mam już 40$ ????
Graj mądrze i miej szczęście takie jak Ty, ja grałem mądrze i przegrałem AA z 66, oczywiście przed flopem all in:jezora:
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
Graj mądrze i miej szczęście takie jak Ty, ja grałem mądrze i przegrałem AA z 66, oczywiście przed flopem all in:jezora:
Ze mną??? Z tobą ani jednego rozdania nie rozegrałem!!! Wejdź w historię i sprawdź dokładnie... Ja nigdy nie wchodzę all z 66 na PF.! :zoltakartka:

EDIT: Dziś poproszono mnie o skan dowodu.

Myśle że jutro $ dostanę ????
 
D 0

dzc

Użytkownik
NOTICE: THIS CODE IS NO LONGER VALID ;d a moglem wczoraj nie isc na piwo i zalozyc jeszcze konto a tu dupaaaaaaa ;p
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Hmm... Gram już z dwie godzinki, a punktów 23.00... to normalne?? Od czego zależy liczba zdobywanych punktów?? Z góry dzięki za odpowiedź ????
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Hmm... Gram już z dwie godzinki, a punktów 23.00... to normalne?? Od czego zależy liczba zdobywanych punktów?? Z góry dzięki za odpowiedź ????
Liczba pkt. zależy od puli rozdania, do którego wchodzisz , im większa tym więcej punktów. Dwie godziny to nie tak dużo, a ja wczoraj grałem z 5 godzin i udało się ugrać 75pkt. Wypłaciłem około 25$, bo już miałem dość gry:-D
do pokeromaniaka: nie z tobą tylko z jakimś fishem, który grał co drugie rozdanie all in, źle mnie zrozumiałeś , ta porażka z AA zabrała dużą część mojej puli , ale udało się odrobić. Podkreśliłem tylko , że oprócz rozumnej gry, potrzeba jeszcze trochę szczęścia.
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
A wie ktoś może czy można wypłacić kaskę na konto bankowe, a nie na MB??
I jeśli tak to czy jest pobierana jakaś opłata??
Z góry dzięki za odpowiedź.

Grałem dobre 7 godzin i...wreszcie mam ponad 75 pkt ????
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dokładnie promo bylo bardzo dobre wypłata bez problemow po ugraniu 75pkt no i oczywiscie wyslaniu ID.
zgadza się ;) mi się wypłacić nie udało [ehh mieć fula i przegrać bezcenne :jezora:], lecz promo tak jak już pisałem udane ????


PS. Pokeromaniak napisz na GG ???? z tym testem na Pokerstrategy
 
tomek258 127

tomek258

Użytkownik
Dostałem od nich właśnie kase na mb. W sobotę zleciłem wypłatę, wczoraj wysłałem skan dowodu, a dzisiaj rano kasa na koncie.
Dzięki za promo ????
 
Do góry Bottom