>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5 Kolejka T-Mobile Ekstraklasy 26.08 - 29.08.2011

Status
Zamknięty.
B 30

betclic_expert

Użytkownik



Kursy: Betclic
W ten weekend 5 kolejka naszej T-Mobile Ekstraklasa. W piątek rozpędzony Lech Poznań wyjeżdża do Zabrza. Czy Rudnev po raz kolejny wpisze się na listę strzelców? Czy Lech po raz kolejny wygra &quot;na luzie&quot;? Według mnie na pewnie Kolejorz nie będzie miał łatwo. Zabrzanie zagrali dobre spotkanie z GKS Bełchatów, wygrywają 1-0 w ostatnich minutach. Grali ambitnie i to się opłaciło. Z drugiej strony Bełchatowianie nie są w dobrej dyspozycji.
Z sobotnich meczów najpewniejsza wydaje się Warszawska Polonia. Z Widzewem zagrali słabo. Czas na rehabilitacje.

Co Wy sądzicie o spotkaniach tej kolejki? Jakie są Wasze prognozy i sugestie? Na jakich typach zarobimy? ????
Zapraszam do dyskusji odnośnie 5 kolejki kolejki T-Mobile Ekstraklasy!
Pamiętajcie, że nowi gracze w Betclic mogę zagrać pierwszy kupon bez ryzyka do 200zł!!
Więcej informacji: Promocja BetClic - zakład bez ryzyka do 200 zł!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 30

dadycool

Użytkownik
Nie wiem czemu bukmacherzy dalej daja takie prezenty jak 2,15 na lecha z gornikiem. No bez przesady trzeba korzystać. Lech znowu wypunktuje przeciwnika jestem tego pewien. Nie ma co pisac o formie itd itd bo gornik na ten moment nie jest przeciwnikiem dla Lecha ogladalem wszystkie mecze lecha w tym sezonie i ostatni mecz gornika takze no nie wiem jakim sposobem lech mialby nie wygrac.
Takze Lech po 2,15 9/10
 
F 0

falk

Użytkownik

Śląsk Wrocław vs Widzew Łódź
Śląsk po meczu z Rapidem może nie być w optymalnej dyspozycji szczególnie jeżeli z Rumunami będzie dogrywka (w co raczej wątpię). Widzew w tym sezonie jeszcze nie przegrał ,a grał z drużynami które mają walczyć o mistrzostwo (Wisłą i Polonią, które zaprezentowały się jednak poniżej oczekiwań). Warto również przypomnieć że w ubiegłym sezonie Śląsk przegrał w Łodzi 5:2 ,a u siebie ledwo udało mu się zremisować po rzucie karnym w doliczonym czasie gry. Co do meczu to zapewne WSK będzie grał bardzo ofensywnie ,a łodzianie będą liczyć na kontry z wykorzystaniem szybkiego Dzalamidze i Okachiego.
Moje typy:
zakład główny: remis lub goście 1,81
kto będzie prowadził po pierwszej połowie: remis 2,15
strzelcy bramek: Okachi strzeli tak


Wisła Kraków vs Lechia Gdańsk
text
typ: 1​
 
navent 83

navent

Użytkownik
Łódzki KS - Legia Warszawa @ 1,80 Betclick

Oglądałem cały poniedziałkowy mecz ŁKSu z Lechią Gdańsk i jestem bardzo rozczarowany postawą Łodzian. Nie mieli zupełnie pomysłu na grę, byli nastawieni tylko i wyłącznie na obronę. Lechia całkowicie kontrolowała spotkanie i tylko ich słaba skuteczność była przyczyną zremisowania meczu. Sądzę, że przez tydzień niewiele da się nadrobić i ŁKS nie jest kadrowo tak silny by przeciwstawić się Legii. Warszawska drużyna jest bardzo dobra w ofensywie. Ponadto Manu i Miroslav Radović będą wypoczęci, gdyż pauzują w Lidze Europejskiej z powodu kartek. Legia od początku sezonu prezentuje się całkiem nieźle. Nawet bramkowy remis ze Spartakiem można uznać za sukces. ŁKS nie da rady bronić się przez 90 minut w meczu ze stołeczną drużyną nie tracąc przy tym przynajmniej jednej bramki. Niestety mistrz 1 ligi zanotuje w 5 kolejce zanotuje czwartą porażkę, a bardzo prawdopodobne jest również to, że w kolejnym meczu nie uda się Łodzianom zdobyć nawet bramki.
 
T 2

tuptak

Użytkownik
Górnik jest nieobliczalny, ja bym się zastanowił jeszcze z tym lechem... (a nie mówiłem ;d)
Ale inny pewniak , też z dość ciekawym kursem to :
Łks Łódź - Legia Warszawa
Typ : 2
Kurs 1.75
STS

Tu raczej, a nawet NA PEWNO nie będzie żadnej niespodzianki, w przeciwieństwie do Górnika.
Z Śląskiem też bym się wstrzymał do czwartku,żeby obcykać składy.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Dwa mecze są jak dla mnie atrakcyjne kursowo. Legia po 1,8 i Wisła za 1,65
Wojskowi prezentują solidną grę, są poukładani i skuteczni. Było podknięcie ze Śląskiem ale ciężko to porównywać do ŁKSu, który zabłądził i obijają go teraz w ekstraklasie. bilans 0-11 to istny kabaret. Jak dla mnie Wojskowych można grać nawet z handicupem. A Wisła po porażce w LM ma chwilę do odsapnięcia przed LE i powinna się skupić na lidze żeby nie robić sobie tyłów. Że są mocną ekipą i potrafią solidnie zagrać było widać w ostatnich meczach. Lechia niestety jest dużo słabszym rywalem i na terenie wroga powinna dostać baty. Ostatni mecz z ŁKSem nie powinien nastrajać pozytywnie Gdańszczan. Myślę że można spokojnie zagrać 1 i z tych dwóch meczy mieć całkiem pokaźne AKO. I dość pewne przede wszystkim.
 
misha12 72

misha12

Użytkownik
w Betclicku się chyba lekko pomylili bo Zagłębie gra z Cracovią w piątek o 18 właśnie.
Cracovia rozpoczęła obecny sezon tak jak poprzedni czyli od serii porażek zajmują przedostatnie miejsce z jednym punktem w dorobku.
Zagłębie też jakoś nie powala na kolana do tej pory zgromadzili 2 pkt w 3 meczach.
Wiadome doping własnej publiczności, Sernas który musi się w końcu przełamać ale czy zrobi to w 5 kolejce ? nie jestem o tym przekonany.
Cracovia ma poważne braki kadrowe, na środku defensywy występują obecnie defensywni pomocnicy Szeliga i Radomski. Wg mnie to akurat plus bo Radomski choć nie lubi grać jako obrońca robi to naprawdę dobrze i w jego wieku jest mu na pewno łatwiej grać w defensywie niż w środku pola.
W Cracovii jak do tej pory zawodzi brak rozgrywającego, w każdym meczu trener pasów próbuje na tej pozycji co raz to nowych zawodników jak do tej pory jednak nikt nie potrafi załatać dziury po odejściu Mateusza Klicha.
Myślę, jednak że z kolejki na kolejkę gra pasów będzie wyglądać coraz lepiej i z Zagłębiem spokojnie mogą wywieźć remis, gdyż mają w składzie nieobliczalnego Saidiego oraz Niedzielana który w tym sezonie nie pokazał jeszcze pełni możliwości.
w bet365 Cracovia x2 po kursie 1.83 jak najbardziej do grania,
 
ujbel 8

ujbel

Użytkownik
Uważam , że typ na Cracovie z opcją remisu jest całkiem prawdopodobny. Ostatni mecz Zagłębia powinien zakończyć się wygraną Podbeskidzia. Lubinianie kompletnie bez pomysłu na grę. Oglądałem ten mecz i stawiałem Zagłębie w roli faworyta. Jakieś 20 min przed końcem meczu życzłem bielszczanom wygranej , ponieważ to im bardziej zależało na wygranej. Cracovia myślę , że ma lepszy skład niż w poprzednim sezonie i nie zamierza bić się tylko o utrzymanie.
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Nie wiem czemu bukmacherzy dalej daja takie prezenty jak 2,15 na lecha z gornikiem. No bez przesady trzeba korzystać. Lech znowu wypunktuje przeciwnika jestem tego pewien. Nie ma co pisac o formie itd itd bo gornik na ten moment nie jest przeciwnikiem dla Lecha ogladalem wszystkie mecze lecha w tym sezonie i ostatni mecz gornika takze no nie wiem jakim sposobem lech mialby nie wygrac.
Takze Lech po 2,15 9/10
Również przyłączam się do tego typu .Lech w doskonałej formie para Rudniev + Stilic grają jak z nut .Do tego Możdżeń pokazuje się z bardzo dobrej strony w każdym meczu .
Co zasługuje na uwagę to styl rozgrywania piłki przez Lecha . Widać ze Bakero podpatruje najlepszych bo długie przytrzymanie piłki i wymiana podań na środku boiska po czym szybkie przeniesienie akcji na skrzydła to nic innego jak sposób gry Barcelony .
I Jak narazie Lech wykorzystuje ten sposób gry bez litośnie ,wyczekuje rywali i punktuje ich .
Naprawę nie sądze aby Lech przegrał ten mecz .
Kolejnym bardzo ciekawym Typem jest Cracovia X2 pasy grają dość dobrze ale zawsze braknie trochę szczęścia . Jak narazie strzelają w każdym meczu i w tym także trafią .
Zagłębie pokazało anty futbol i mega nie udolność z Podbeskidziem .

Tyle na piątek ???? .
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Bakero nie musi podpatrywać najlepszych, jego nogi są na tyle doświadczone, że ewentualne podpatrywanie to kosmetyka. Początkowo byłem przeciwnikiem Bakero, teraz dostrzegam w tym błąd. Po prostu uczy piłkarzy czegoś dla nich do tej pory nienaturalnego. Z pełną optymizmu oceną wstrzymam się jeszcze kilka kolejek.

Lech gra spokojnie, nie forsuje tempa, punktuje gdy jest odpowiedni moment. Jednak jak to będzie wyglądało przy ambitnej postawie Górnika, a taką przewiduję, to nie umiem powiedzieć. Stadion w Zabrzu nie jest łatwy do zdobycia, nie jestem wcale przekonany że Lechowi tak łatwo pójdzie.
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Spotkanie: gornik - lech
Bukmacher: betsson
Typ: lech
kurs: 2,05
czas rozpoczęcia: 18-00

analiza:
lider z poznania w 5 kolejce udaje się na mecz do zabrza z górnikiem. Gre kolejorza można opisac kilkoma słowami: cierpliwość, wyrafinowanie, pewność siebie. Choć zespol nie został poważnie wzmocniony, bo przyszedł tylko skrzydłowy Tonev, to jednak nie odszedł żaden z kluczowych zawodnikow. Został stilic, rudnevs czy Wojtkowiak. Z klubem bez zalu pożegnano Bosackiego (akurat jego odejścia trochę zaluje), wieczcnie kontuzjowanego bandrowskiego i garncarczyka. Do składu natomiast dołączyli na stałe tacy piłkarze jak Możdzeń, Kamiński, Drygas czy Golla. Najwieksza furorę robi ten pierwszy, który wywalczyl sobie miejsce w wyjściowej jedenastce i w każdym meczu był jednym z najjaśniejszych punktów druzyny z poznania. Na początku sezonu forma strzelecka imponuje rudnevs, swietnie pilke rozgrywa Stilic, solidnie prezentuje się defensywa z pewnie broniącym Kotorowskim. Jeśli lech utrzyma taka forme przez jesien to mogą sobie wypracować spora przewagę nad reszta stawki i wiosna kontrolować przebieg ligi. Jednak to dopiero kilka meczy i lech musi w kolejnych meczach walczyc o komplet pkt. Z górnikiem maja rachunki do wyrównania z poprzedniego sezonu. Przy ul. Roosevelta lech poległ 0-2. Dziś zespol wydaje się mocniejszy psychicznie, bardziej zgrany. Widać wkoncu efekty pracy trenera Bakero. Może i to śmiałe porównanie, ale Hiszpan robi Lecha na wzór swojej ukochanej Barcelony. I lech tak gra – spokojnie, wymienia dużo pilek w srodku pola, nie pcha się na chama do przodu czy posyła bezsensowne długie piłki do przodu. Cierpliwie graja swoje i czekaja na swoja szanse, która z reguły wykorzystuje rudnevs. Łotysz, jeśli w takim tempie będzie zdobywał gole to jest wstanie osiagnac granice 20-25 bramek w sezonie. Górnik to ligowy sredniak. Ani nie grożą mu puchary, ani spadek. Pazdan czy Danch to wciąż młodzi i perspektywiczni zawodnicy, Zahorski znow zaczał grac jak wtedy, gdy powoływany był do kadry, solidnie prezentuje się Kwiek, Gasparik czy Banaś. Moim zdaniem to jednak za mało na zespół kolejorza, który w tym sezonie mierzy w mistrzostwo i moim zdaniem będzie się liczyl do końca w walce o to trofeum. W takim meczu jak ten Lech powinien sobie poradzić i dopisać kolejne 3 oczka w ligowej tabeli. Stawiam na minimalne zwycięstwo Lecha. Mój typ na mecz: 0-1
 
misha12 72

misha12

Użytkownik
Jeśli chodzi o lecha to fakt, po takim kursie warto zagrać, jednak z underowym górnikiem który w 4 meczach przegrał tylko z legią na wyjeździe(1-3) nie jest to wcale takie pewne. Górnik jak do tej pory ma bilans bramkowy 4-5 i 5 pkt na koncie.
U siebie potrafią stawić opór każdej drużynie ekstraklasy i ciężko wywieźć punkty ze ślunska.
Lech jak do tej pory w gazie hm na razie wstrzymałbym się z oceną drużyny jako kolektywu, Rudniew strzelił do tej pory 3/4 bramek zdobytych przez poznaniaków czyli 8, ale czy będzie tak dalej strzelał ? raczej wątpie, powiedziałbym toż to niemożliwe.
Jednak kurs jak i dotychczasowa forma napawa do postawienia właśnie na leszka
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
5 kolejka wiec można spróbować wyciągnąć wnioski z gry poszczególnych zespołów, chociaż już zdarzają się dziwne odstępstwa jak np gra Polonii na Widzewie czy Bełchatowa w Zabrzu. Ale co do piątkowych meczów:
26/08 18:00 Górnik vs. Lech
Lech jest na pewno faworytem, pewnie ogrywają kolejnych rywali ale zdarzył się już im remis w Lubinie może trochę pechowy ale jednak a młody zespół trenera Nawałki pokazał, że jest zadziorny i gra bez kompleksów z każdym rywalem, potrafił w wyjazdowych meczach we Wrocławiu czy Warszawie walczyć długimi fragmentami jak równy z równym i z tego pierwszego przywieźć punkt, w drugim przypadku się nie udało ale decydujące gole dla Legii padły dopiero w ostatnim kwadransie, z kolei w meczu u siebie z Widzewem mam wrażenie trochę zawiedli, meczu z Bełchatowem nie wspominam bo goście grali w nim dramatycznie... W Lechu widać ogromne doświadczenie, spokój i opanowanie zdobyte w europejskich pucharach, nie ma szarpania się jest konkretne przyspieszenie w odpowiednim momencie, Poznaniacy mają jeszcze jedno doświadczanie z zeszłego sezonu wiedzą że trzeba grać od początku o każdy punkt bo w zeszłym sezonie zabrakło im tylko 3 do pucharów. Doświadczenie i umiejętności po stronie Lecha więc są faworytami ale ja zagram troszkę asekuracyjnie bo to jednak wyjazd i młodzieńcza fantazja tez czasami przynosi powodzenie.
Typ: 2 DNB (1,44 Bet365) =&gt; 2-1⛔
26/08 18:00 Zagłębie vs. Cracovia
Drugi jutrzejszy mecz może być bardzo ciekawy bo obydwa zespoły będą chciały uniknąć powtórki z historii i pozostawania w strefie spadkowej po pierwszych kilku kolejkach. Zagłębie zgromadziło 2pkt natomiast Cracovia tylko 1pkt. należy jednak pamiętać, że Zaglębie rozegrało jeden mecz mniej i zmierzyło się już z potentatami ligi takimi jak Wisła i Lech. Natomiast Cracovia przegrała u siebie z waleczną Koroną, nie potrafiła sobie poradzić z Lechią która nie potrafiła ograć ŁKS-u a na koniec przegrała z Tomkiem Frankowskim. Zagłębie zremisowało ostatnio z Podbeskidziem ale goście przyjechali tylko się bronic, wg statystyk sytuacje bramkowe w tym meczu 17-3 zabrakło skuteczności, zresztą podobnie jak we wcześniejszym meczu z Wisła. Zagłębie ma na pewno duży potencjał w ataku a Cracovia popełnia koszmarne błędy w obronie więc to będzie doskonała okazja dla Lubinian na przełamanie i zwycięstwo. Jako, że sytuacja Cracovii znów jest bardzo ciężka na początku rozgrywek to też pogram z asekuracją w przypadku ewentualnego remisu. Bo goście muszą walczyć do upadłego co paradoksalnie też może otworzyć drogę do ich bramki.
Typ: 1 DNB (1,36 Bet365) =&gt; 1-1
Jako, że typy są dość bezpieczne i mam do nich pełne przekonanie:

AKO:
26/08 18:00 Górnik vs. Lech =&gt; 2 DNB ⛔
26/08 18:00 Zagłębie vs. Cracovia =&gt; 1 DNB
Kurs: 1,96 (Bet365)
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Poważnie osłabieni pojadą w piątek rano do Krakowa na mecz z Wisłą piłkarze Lechii. Z powodu kontuzji w Gdańsku zostali napastnicy Abdou Traore, Fred Benson i Aliaksandr Sazankow, pomocnik Paweł Nowak oraz środkowy obrońca Krzysztof Bąk

Narzekający na uraz kostki Bąk nie wystąpił w dwóch ostatnich spotkaniach gdańskiego zespołu, natomiast Traore, który ma problemy z mięśniem dwugłowym, nie zagrał w poprzednim meczu z ŁKS Łódź. Kłopoty zdrowotne pozostałych trzech zawodników biało-zielonych wystąpiły po konfrontacji z łodzianami.
Sazankowowi odnowił się uraz mięśnia czworogłowego, Nowak uskarża się na ból łydki, a Benson zszedł z czwartkowego treningu. Badanie USG gdańskiego napastnika wykazało naciągnięcie ścięgna Achillesa.

W miejsce tych doświadczonych zawodników trener Tomasz Kafarski zmuszony był powołać młodych piłkarzy, 20-letniego Macieja Kostrzewę, o rok starszych Jakuba Popielarza i Mateusza Łuczaka oraz 22-letniego Kamila Poźniaka.
Lechia, która zajmuje 14. miejsce w tabeli ekstraklasy, gra w tym sezonie zdecydowanie poniżej oczekiwań. Gdańszczanie nie zdołali jeszcze odnieść zwycięstwa, a w czterech meczach zdobyli zaledwie dwa punkty. Nieoficjalnie mówi się, że w przypadku sobotniej porażki z Wisłą, i to poniesionej w kiepskim stylu, pracę może stracić trener Kafarski.
Wisła over 1,5 gola @1.90
tobet
 
ciumar1 35

ciumar1

Użytkownik
Po dzisiejszym zwyciestwie i awansie wywalczonym w Moskwie zawodnicy z Warszawy raczej nie odpuszczą i pójdą za cisoem w Łodzi. Legia strzelił Spatakowi 3 bramki w Moskie a w dwumeczu 5 co wydawało się przed konfrontacją tych drużyn niemożliwe. W dzisiejszym spotkaniu nie grał Radović pauzujący za kartki, więc na mecz z ŁKSem będzie &quot;świeży&quot; i możliwe że coś ustrzeli. Legia nie powinna być przemęczona gdyż mecz jest dopiero poniedziałek i spokojnie zregenerują siły. Generalnie drużyna wojskowych bardzo dobrze wygląda kondycyjnie.
Ljuboja + wypoczęci Radovic i Manu powinni poradzić sobie z Łodzką drużyną.
Wydaję mi się że ŁkS nadal może pozostać po kolejce nr 5 bez strzelonej bramki, gdyż pomocnicy defensywni Legi wyglądają bardzo solidnie, obrona też się zgrywa. Bardzo dobrze bronił dzisiaj debiutujący w Legii słowacki bramkaż Kuciak.

Proponuję grać na zwyciestwo Legii gdyż po dzisiejszym spotkaniu kursy mogą spadać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
misha12 72

misha12

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków
buk: Pinnacle Sports
typ: 2
kurs: 4.42

W piątek o godzinie 18 dojdzie do ciekawego spotkania w naszej polskiej ekstraklasie pomiędzy Zagłębiem Lubin,a Cracovią Kraków.
Drużyny te okupują miejsca w dolnej części tabeli, odpowiednio : 13 i 15.W tym meczu postanowiłem postawić na przyjezdnych z Krakowa.
Zagłębie jak do tej pory rozegrało 3 spotkania ( 1 zaległe z Legią) i zgromadzili na swoim koncie 2 pkt. Bilans bramkowy na pewno nie powala na kolana bo wynosi 1-2.
Niby remis z Lechem, niby minimalna porażka z wisłą kraków jednak ostatnie spotkanie w ich wykonaniu u siebie ze słabiutkim podbeskidziem zakończone 0-0 daje do myślenia. Zagłębie w tym spotkaniu ustępowało drużynie z Bielsko Białej i na pewno po meczu byli zdecydowanie bardziej zadowoleni z tego remisu niż goście .

Cracovia w ostatnich 4 kolejkach spisywała się jeszcze gorzej bo jak do tej pory uzbierali na swoim koncie 1 pkt z bilansem 4-8.
Cracovia po fenomenalnej walce na wiosnę wydawała się być drużynom, która w tym sezonie może sporo namieszać, jednak odejście Mateusza Klicha dotychczasowego rozgrywającego pasów te plany im nieco pokrzyżowało.
Trener Szatałow próbuje na pozycji rozgrywającego co mecz innego zawodnika z mizernym jak do tej pory skutkiem, ale to chyba nawet nie tu istnieje problem Cracovii.
Popełniali oni zdecydowanie zbyt wiele prostych błędów w defensywie i to właśnie przez nieudolność obrony drużyna przegrała do tej pory 3 spotkania.
Jeśli chodzi o siłę rażenia to jest ona nie mała: Saidi, Suvorov, Niedzielan to piłkarze, którzy w każdej chwili mogą przechylić szalę zwycięstwa na stronę Cracovii.
Kursy na pewno nie są adekwatne do poziomu prezentowanego przez te drużyny w obecnym sezonie.
Myślę, że jutro Pasy zagrają z głową i wygrają w Lubinie ze słabym Zagłębiem.
Po cichu liczę również na przełamanie się Andrzeja Niedzielana.
Pozdrawiam
 
ciumar1 35

ciumar1

Użytkownik
Cytat:
Napisał interia.pl

Poważnie osłabieni pojadą w piątek rano do Krakowa na mecz z Wisłą piłkarze Lechii. Z powodu kontuzji w Gdańsku zostali napastnicy Abdou Traore, Fred Benson i Aliaksandr Sazankow, pomocnik Paweł Nowak oraz środkowy obrońca Krzysztof Bąk

Narzekający na uraz kostki Bąk nie wystąpił w dwóch ostatnich spotkaniach gdańskiego zespołu, natomiast Traore, który ma problemy z mięśniem dwugłowym, nie zagrał w poprzednim meczu z ŁKS Łódź. Kłopoty zdrowotne pozostałych trzech zawodników biało-zielonych wystąpiły po konfrontacji z łodzianami.
Sazankowowi odnowił się uraz mięśnia czworogłowego, Nowak uskarża się na ból łydki, a Benson zszedł z czwartkowego treningu. Badanie USG gdańskiego napastnika wykazało naciągnięcie ścięgna Achillesa.

W miejsce tych doświadczonych zawodników trener Tomasz Kafarski zmuszony był powołać młodych piłkarzy, 20-letniego Macieja Kostrzewę, o rok starszych Jakuba Popielarza i Mateusza Łuczaka oraz 22-letniego Kamila Poźniaka.
Lechia, która zajmuje 14. miejsce w tabeli ekstraklasy, gra w tym sezonie zdecydowanie poniżej oczekiwań. Gdańszczanie nie zdołali jeszcze odnieść zwycięstwa, a w czterech meczach zdobyli zaledwie dwa punkty. Nieoficjalnie mówi się, że w przypadku sobotniej porażki z Wisłą, i to poniesionej w kiepskim stylu, pracę może stracić trener Kafarski.


Wisła over 1,5 gola @1.90
tobet
W takim wypadku warto spróbować:
Obie strzelą NIE 1.62
Lechia poniżej 0.5 gola 1.77
Tobet
 
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
Gornik vs. Lech 2 DNB @1,44 bet365 ⛔
Co tu duzo pisac. Lech w formie, Rudnev w gazie. 4 mecze 10 pkt, gole 12-1. Kusi granie czystej 2 ale podpieram sie DNB gdyz gornik nie przegral u siebie od 17.10.2010. Kazda passa kiedys sie konczy i mozliwe ze nastapi to teraz ale wole nie ryzykowac. Ostatni mecz Gornik wygral z Lechem u siebie 2:0, co prawda bylo to w rundzie jesiennej tamtego sezonu ale jednak (na wiosne Kolejorz wzial rewanz i wygral w Poznaniu 2:0).
ŁKS vs. Legia 2 @ 1.8 bet365 ✅
Tutaj kurs mnie milo zaskoczyl wiec trzeba brac poki gorace. Co tu duzo mowic. Sytuacje LKS chyab kazdy zna. 4 spotkania (0-1-3) gole 0:11. Legia w gazie po awansie do fazy grupowej LE na pewno nie zdejmie nogi z gazu a wrecz przeciwnie. Do tego zagra wypoczety Radovic i Manu. Fakt , ze LKS na 4 spotkania ligowe u siebie zagral tylko raz i to z Lechem na inauguracje ale pomimo atutu wlasnego boiska mysle ze LKs nie powiekszy swojego dorobku punktowego w tej kolejce.
Nic tylko zagrac powyzszy dubelek i czekac :cool:
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Polonia Warszawa-GKS Bełchatów
Spotkania tych zespołów dochowały się już pewnego rodzaju tradycji. Oto wyniki ostatnich czterech potyczek pomiędzy tymi klubami na Konwiktorskiej:
25/05-11 Polonia Warszawa vs. Bełchatów 0:0
27/04-10 Polonia Warszawa vs. Bełchatów 0:0
09/05-09 Polonia Warszawa vs. Bełchatów 1:0
15/04-06 Polonia Warszawa vs. Bełchatów 0:0
W ostatnich czterech potyczkach padła więc 1 bramka! Wiele wskazuje, że tym razem może być podobnie. Polonia ma problemy ze strzelaniem goli, cała odpowiedzialność spoczywa na Bruno. Bełchatów na wyjazdach gra słabo i mało widowiskowo. W Warszawie zapewne przede wszystkim będzie chciał zachować czyste konto bramkowe licząc na szybkie kontry z udziałem Kosowskiego i Nowaka.
Dodatkowo pora meczu (15:30) przy ewentualnej słonecznej pogodzie nie zmotywuje piłkarzy do żywiołowej gry i wielu goli. Wielu kibiców Polonii spodziewa się piknikowego widowiska, bo wątpliwe by zespół Czarnych Koszul zaprezentował się o niebo lepiej niż w meczu z Widzewem. A tylko taka postawa dałaby gwarancję wysokiego wyniku. Uważam typ underowy za dość pewny i polecam następujące opcje:
Under 2,5 @ 1,57 Tobet ⛔
Under 1,5 @ 2,70 Sportingbet ⛔
DW: 0:0 @ 9,00 Betsafe ⛔
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
A mnie po dzisiejszym meczu Legii ze Spartakiem kusi bet ŁKS strzeli. Nie ma jeszcze kursów na Tobecie ale myśle że będzie fajny kursik do ako. Dlaczego ŁKS miałby strzelić bramkę? Legia po awansie do LE zapewne świętuje, mogą potraktować ŁKS nieco ulgowo, tym bardziej że ŁKS jest outsiderem ligi. Jednak w końcu pierwsza bramka dla Łodzian musi paść. Nie po to Saganowski wracał na stare śmieci żeby nie strzelać goli. Myśle, że jakiś karny czy korner w końcu da ŁKSowi tego pierwszego gola w TME.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom