>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

5. kolejka - Kwalifikacji do Mistrzostw Świata Katar 2022 (4 - 5.09.2021)

Status
Zamknięty.
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Ciezko sprawdzic na flashscorze, ktory pilkarz dostał drugą kartke w eliminacjach ? Tych meczy bylo 3-4…

Rumunia -2.5 handi
Włochy lub remis
Belgia-Czechy pow 2.5 goli
Grecja lub remis
Węgry lub remis
Ako: 7.04 E efortuna


Gram taśmy na te elimiki dla lepszego oglądania, pojedynczych nie ma sensu, jest troche loterii.
Tak jak ktos wspomnial przy rownej ilosci pkt licza sie bramki, wiec trzeba takie okazje wykorzystac. Rumunia to mocna druzyna, maja paru ciekawych graczy, do tego pewnie u siebie full stadion bedzie. Man jest genialny, do tego Hagi, Marin, Stanciu, czy wracajacy z zawieszenia Puscas. Ja biore takie handi.
Wlochy maja szanse na pobicie jakiegos rekordy nie przegranych meczy w Europie dzisiaj, ale mniejsza z tym ogolnie. Xhaka wiec kapitan i lider z covidem, do tego nie zagra Shaqiri czy Embolo, nowy trener u Szwajcarow, ale watpie, ze ograja Mistrzow Euro.
Nie bedzie Schicka i teraz jakis uraz Jankto wiec nie gram gola Czechow, a over w calym meczu. Belgowie wiadomo jaki futbol z Lukaku, Czesi tez lubia pograc ofensywnie, w pierwszym meczy masa sytuacji i tylko 2 bramki, tutaj powinno byc co najmniej tyle.
Nie bedzie Zeci wiec lider srodka w Grecji, ale co z tego. Dla mnie Kosowo jest slabe, liderzy zawodza w swoich klubach. Rahmani nic nie gra, Muriqu totalne nieporozumienie w Lazio, do tego Rashica tak sobie. Grecy maja dosyc nowego trenera, ktory naprawde ich poukladal, co mecz stwarzaja sobie sporo sytuacji, do tego pare naprawde solidnych graczy. Albania bez 4 podstawowych graczy, Wegrzy bez Szalaia z covidem, ale co z tego skoro Rossi to lis i ogarnie ich tutaj majac Szaboszlaia.
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Hiszpania - Gruzja
Liczba goli w 1 poł. - 1 @ 2.65 StS



Hiszpania po porażce w Szwecji 2:1 musi gonić rywala i nie może już tracić pkt. a na pewno nie na własnym boisku i z rywalem typu Gruzji. Na dodatek zmiany regulaminowe sprawiają że przy równej ilości pkt. w odniesieniu do dwóch ekip o kolejności decyduje ogólny bilans bramkowy a nie punkty zdobyte w dwumeczu tak więc strzelanie goli powinno być priorytetem . Jednak Gruzja od dawna nie jest wymażonym przeciwnikiem dla Hiszpanów patrząc na wcześniejsze konfrontacje tych ekip. W ostatnich 10 latach obie drużyny spotykały się jedynie czterokrotnie i nigdy Hiszpanie nie zdołali strzelić Gruzinom więcej jak dwóch goli w jednym spotkaniu. Tylko dwa razy pokonali przeciwnika w stosunku 2:0 , raz nawet przegrali w domu 0:1 a wiosną tego roku w pierwszym spotkaniu tych elim. wygrali w Tbilisi 2:1 przegrywając do przerwy 0:1 gdzie zwycięstwo dał im Olmo dopiero w 92 min. Tak więc wyraźnie widać jak niewdzięcznym rywalem są dla nich Gruzini i mimo zdecydowanej różnicy klas męczą się mocno Hiszpanie w tych potyczkach. Jak więc będzie dzisiaj?


Jesli nawet przełamią ten trend gospodarze i zaaplikują dzisiaj 3 lub więcej goli rywalowi to ryzykuje opcje że do przerwy będą prowadzić 1:0 o ile zdołają coś strzelić w pierwszych 45 min gry.
Myślę że będzie się grało ciężko Hiszpanii w pierwszej części spotkania , Gruzja cofnie się pod własną bramkę i będzie wybijała z rytmu gospodarzy. W efekcie maks to jeden gol zdobyty do przerwy.



 
M 48,2K

Masin

Użytkownik
San Marino - Polska
Dokładny wynik w grupie 0 - 4, 0 - 5 lub 0 - 6 @2,07
W meczu z Albania mieliśmy niebywałą skuteczność. Z San Marino na taką nie liczę, bo ustawią się bardzo nisko i ich założeniem będzie przegrać jak najniżej. Nie mniej San Marino i tak jest dziurawe, bramka i tak znajdzie się w siatce, kwestia tylko kiedy i ilu krotnie. Mecz ma rozpocząć Lewandowski, Sousa chce zdobyć sprawnie prowadzenia i wtedy pewnie zacznie wprowadzać rezerwę. Po napoczęciu San Marino ich morale spadną i myślę, że z 4 bramki spokojnie wpadną, ale potem spadnie mocno tempo meczu, zatem więcej niż 6 też się nie spodziewam.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Ciezko sprawdzic na flashscorze, ktory pilkarz dostał drugą kartke w eliminacjach ? Tych meczy bylo 3-4…

Rumunia -2.5 handi
Włochy lub remis
Belgia-Czechy pow 2.5 goli
Grecja lub remis
Węgry lub remis
Ako: 7.04 E efortuna


Gram taśmy na te elimiki dla lepszego oglądania, pojedynczych nie ma sensu, jest troche loterii.
Tak jak ktos wspomnial przy rownej ilosci pkt licza sie bramki, wiec trzeba takie okazje wykorzystac. Rumunia to mocna druzyna, maja paru ciekawych graczy, do tego pewnie u siebie full stadion bedzie. Man jest genialny, do tego Hagi, Marin, Stanciu, czy wracajacy z zawieszenia Puscas. Ja biore takie handi.
Wlochy maja szanse na pobicie jakiegos rekordy nie przegranych meczy w Europie dzisiaj, ale mniejsza z tym ogolnie. Xhaka wiec kapitan i lider z covidem, do tego nie zagra Shaqiri czy Embolo, nowy trener u Szwajcarow, ale watpie, ze ograja Mistrzow Euro.
Nie bedzie Schicka i teraz jakis uraz Jankto wiec nie gram gola Czechow, a over w calym meczu. Belgowie wiadomo jaki futbol z Lukaku, Czesi tez lubia pograc ofensywnie, w pierwszym meczy masa sytuacji i tylko 2 bramki, tutaj powinno byc co najmniej tyle.
Nie bedzie Zeci wiec lider srodka w Grecji, ale co z tego. Dla mnie Kosowo jest slabe, liderzy zawodza w swoich klubach. Rahmani nic nie gra, Muriqu totalne nieporozumienie w Lazio, do tego Rashica tak sobie. Grecy maja dosyc nowego trenera, ktory naprawde ich poukladal, co mecz stwarzaja sobie sporo sytuacji, do tego pare naprawde solidnych graczy. Albania bez 4 podstawowych graczy, Wegrzy bez Szalaia z covidem, ale co z tego skoro Rossi to lis i ogarnie ich tutaj majac Szaboszlaia.
Ciężko sprawdzić bo jechalem w plener i nie miałem czasu ,dlatego zapytałem o Albanczykow.
 
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Niemcy - Armenia

Niemcy strzelą gola w obu połowach @1,40 fortuna

Myślę że to dobry typ na podbitke kuponu. Będzie to pierwsze spotkanie Hansiego Flicka w roli selekcjonera reprezentacji Niemiec u siebie. W poprzedniej kolejce Niemcy wygrały 2:0 na wyjeździe z Liechtensteinem. Jednak nie zachwyciły. Dziś ważny mecz dla układu tabeli. Armenia na razie zaskakuje. Ma 10 punktów po 4 meczach. Jednak Niemcy grający u siebie to dwie półki wyżej i dziś myślę, że strzelą parę goli i wygrają pewnie ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +355
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Dobry ten mecz zacięty w Albanii pisali... jak ten mecz wygląda jak typowa ustawka na 0-0 0 ataków 0 wszystkiego podawanka na środku boiska
 
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
San Marino - Polska
Typ: Suma celnych strzałów w meczu - poniżej 10,5 @ 2.07
Betclic


Analiza:
Trudno typować takie mecze, gdzie wynik może być 0:2, 0:3.. a nawet jeszcze więcej. W mediach huczało jak słabo Polska zagrała z Albanią. 4 strzały na bramkę i 4 bramki. Skuteczność dobra, ale mało sytuacji sobie stworzyliśmy. Sądzę, że z taką grą jaką ostatnio pokazali to 11 strzałów celnych na bramkę nie zobaczymy w dzisiejszym meczu. Trochę statystyk z meczów San Marino w Eliminacjach, strzały celne w meczach San Marino: 6,7,9,15. Tylko ataki Anglii pozwoliły nabić aż 15 strzałów na bramkę. W meczach Polski 8,5,4,7 strzałów celnych na bramkę. Oczywiście statystyk Polski nie ma co brać za bardzo pod uwagę. Jedynie może mecz z Andorą, gdzie wynik był 3:0, a Polska tylko oddała 4 strzały na bramkę. Andora jest uważana za trochę lepszą drużynę od San Marino. Linie wysokie, typowanie loteryjne, ale myślę że warto postawić.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
San Marino - Polska 1:7 (0:4)
powyżej 1,5 HT, @1,52 Betsson
powyżej 2,5 HT, @2,60 Betsson


Ciężko coś sensownego wyszukać na takie spotkanie, jak wiadomo o kolejności decydują bramki, więc nie powinno być odpuszczania tylko zmasowane ataki i wbicie jak największej ilości goli takim przeciwnikom jak San Marino. Już wiadomo, że w pierwszym składzie wybiegnie Lewandowski, nie sądzę, żeby grał całe spotkanie, a wychodzi w podstawie, żeby prędko zrobić wynik, zejść i czekać na Anglię, dlatego uważam, że Polacy ruszą od samego początku i liczę, ze te 3 gole zobaczymy już w pierwszej odsłonie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +180
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Co ta ustawka daje jednym albo drugim? Chyba tylko to że będą oglądać plecy Polaków.
Zapytam 1 oglądasz mecz? Pytaj mnie ja ciebie, po prostu to jest mecz o PKT i 1 i 2 muszą wygrać, a mecz wygląda tak:
Albania nie atakuje Węgry nie atakują, wrzutki w różne pole gdzie jest 1 napastnik a reszta na środku boiska stoi. I w skrócie cały mecz jest kopanina na środku, jakby nawet nie mieli ochoty na strzelenie bramki, więc jeżeli twoim zdaniem zależy tu komuś na zwycięstwie to jestem w szoku. Jak Albania grała z Polską to widać chociaż było, że chciało im się grać i chcieli strzelić albo Węgry z Polską a ten mecz to jest wielka stypa i aż Oczy bolą od oglądania.
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
San Marino - Polska będzie hatrick 3,5 fortuna over 5,5 2,42 totalbet

Bez jaj panowie gola jak strzela to powinni swoje dostać... od 4 powinno być liczenie to jest najsłabsza reprezentacja na świecie malo postępów chłopaki robią taki Gibraltar ich zjada...sam Lewy to moze...piątaka zapodać toż to nasza ligowa paczka 4 by im włożyła- pytanie czy będzie sie chciało zagrac na maks 60% od 60 minut powinno wyjść zmęczenie i kto tu na poważnie granie uprawia....byly męczarnie gole ręka i gol amatorów wina ale...było i 10 do zera z szacunku do rywala powinni im 6 strzelić .Nastroje po Albani takie sobie ale skuteczność tam byla wiec tutaj...mecz do jednej bramki szybki gol i będzie zabawa tylko w takim meczu mozna byc dać szanse jakiemuś młodemu bramkarzowi zeby sie otrzaskał z kadra itp bo taki Szczenna czy ktos inny jeszcze moze sie ośmieszyć...co do trojpaka jest kilku chętnych...Lewy Koko czy nawet Buksa .Po browar do żabki i na spokojnie....
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +638
chosen70 135K

chosen70

Użytkownik
Lewandowski over 1.5 gola 1.80 fortuna

Pare minut do meczu, więc niestety krótka analiza. Polacy powinni ustrzelić te minimum 6-7 goli i uważam, że autorem dwóch z nich będzie Lewandowski. O formie napastnika Bayernu wspominać nie trzeba. Trzymajmy kciuki.

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +865
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Chyba 5 bramka strzelona przez San Marino w ostatnich 5 latach, u nas brak czystego konta w ósmym kolejnym meczu
 
Otrzymane punkty reputacji: +274
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom