>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

5. kolejka - Kwalifikacji do Mistrzostw Świata Katar 2022 (4 - 5.09.2021)

Status
Zamknięty.
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Piszecie o golu Alabnii, ale nikt nie sprawdzi, ze tam nie pogra 4 podstawowych „ofensywnych” graczy z powodu zawieszenia. Do tego Szalai z covidem, defensywa Wegier z Orbanem i Gulasim to kozaki, do tego Rossi wie jak ustawic zespolco pokazał na euro, dla mnie bardziej under jakiś.

Słowenia bez Ilicica i te kursy niskie, Malta to nie ogorki.
Warto spojrzec jeszcze na pow 3.5 kartek w meczu Łotwa- Norwegia, przeciez 5 Norwegow jak dostanie kartke to nie zagra…. A nastepny mecz u siebie z Gibraltarem, do tego sedzia debiutujacy , Łotwa u siebie moze sie postawic, przeciez zremisowala z Turcją.

Serbia- Luksemburg pow 2.5 goli
Wyspy Owcze- Dania pow 2.5 goli
Ako: 2.38 S sts


Bez żartów, Tadić, Djuricic, Milinkovic-Savic, Mitrovic czy Vlahovic, ja tutaj sporo bramek widze. Lukemburg moze strzelic bo ich poziom nie jest taki niski, a gospodarze graja na 3 obroncow, zreszta ostatnio nawet Irlandia tutaj x2 ogarnela. Z Azerbejzdzanem goscie juz ledwo co, dzisiaj znowu bedzie over.

Napisalem to juz poprzednio, Wyspy Owcze to wesoly futbol, sporo strzałow, akcji, Dania ich tutaj szybko ogarnie, kurs ujdzie, do tego Wyspy Owcze spinaja sie na te mecze bo to zaraz po Islandii ich glowny rywal na tle politycznym.


Serbia- Luksmeburg pow 3.5 zoltych kartek
Izrael- Austria pow 3.5 zoltych kartek
Ako: 2.34 E efortuna


Dwa mecze o zachowania szans na awans, przegrywajacy raczej juz nie awansuje. Luksemburg to moja ulubiona druzyna jesli chodzi o kartki, fauluja, graja ofensywnie, sporo kontr, zreszta w kazdym meczu taka linia zostawała pokrywana w Elimkach. Serbia u siebie wiadomo jak z kibicami, bedzie twardo, sedzia ze srednia ponad 5 kartek na mecz.
Tlo polityczne, do tego sedzia z Niemiec ze srednia ponad 4 kartek na mecz. Ostatni mecz 8 kartek pomiedzy nimi, do tego wybuchowy Arnautovic, biore tez.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Luźna propozycja ode mnie, luźna z tego względu, że staram się nie grać reprezentacji, ale jeden mały news.

Norwegowie graja dzisiaj na Łotwie, a następnie mają mecz z Gibraltarem a to dobry powód by dzisiaj się wykartkować i pauzować w meczu z amatorami.

Mowa tutaj o graczach zagrożonych: Thorsby, Elyonoussy, Odegaard i Strandberg. Oczywiście są to tylko moje domysły i wcale tak być nie musi, ale może komuś się to przyda a kursy na prawdę dobre.

Over 1.5 żółtej dla Norwegii @1,71
Over 2.5 żółtej dla Norwegii @3,20
Fortuna
 
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
San Marino - Polska
Liczba goli 4.5 +
1.55 fortuna

Drugi wrześniowy mecz reprezentacji Polski w eliminacjach do Mistrzostw Świata. Po okazałej, ale i bardzo szczęśliwej wygranej z Albanią 4:1 zagramy z San Marino. Stawiam tutaj na over bramkowy, bo spodziewam się wysokiego zwycięstwa naszej drużyny. Polacy mimo niekoniecznie dobrej gry zaimponowali przeciwko Albanii skutecznością. Generalnie bez względu na ostatnie wyniki naszej reprezentacji nie mamy większych problemów ze zdobywaniem bramek. Mamy obecnie serię 10 spotkań z przynajmniej 1 zdobytą bramką. San Marino to oczywiście totalny outsider i przed każdym meczem tej ekipy wszyscy zastanawiają się, ile tej drużynie strzelą jej przeciwnicy. Choć w spotkaniach z Andorą czy Albanią gospodarze tego spotkania tracili tylko po 2 bramki, to w meczu z Polską liczę na wysoką porażkę graczy tej ekipy. Bez względu na skład, jaki wybierze Paulo Sousa, powinniśmy z takim rywalem poradzić sobie bez większych problemów i wyraźnie poprawić bilans bramkowy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +443
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Większość ma tak pograne co zrozumiałe . .tylko co to za kurs?....

Psychosocial: A Ty grasz po to żeby mieć wysokie kursy czy żeby w ogóle coś wygrać? Kłaniam się ;).
Granie kursu @ 1.43 mija się z celem ...Nie ma takiej możliwości żeby wyjść nawet na 0 grając coś takiego ( mam na myśli singiel)..Musiałbyś trafiać 3 na 4 takie zdarzenia, a w dłuższym czasie utrzymanie takiej skuteczności nawet przy tak mizernym kursie jest niemożliwe.. .pisze to z perspektywy prawie 20 lat gry...Nie pisałem o dublu który biedro 1 proponuję bo to już inna gra tylko strictebo @ 1.43 na czyste konto Danii ..
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Granie kursu @ 1.43 mija się z celem ...Nie ma takiej możliwości żeby wyjść nawet na 0 grając coś takiego ( mam na myśli singiel)..Musiałbyś trafiać 3 na 4 takie zdarzenia, a w dłuższym czasie utrzymanie takiej skuteczności nawet przy tak mizernym kursie jest niemożliwe.. .pisze to z perspektywy prawie 20 lat gry...Nie pisałem o dublu który biedro 1 proponuję bo to już inna gra tylko strictebo @ 1.43 na czyste konto Danii ..
Dobry typer to i na takich kursach wyjdzie na plus jeżeli dobrze przebiera zdarzenia. Chyba że gra się ich multum to faktycznie może być ciężko. Tylko grając na ilość a nie jakość to i przy dużych kursach nie wyjdziesz na plus.
 
Ostatnia edycja:
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Nigdy nie gram kursów ponizej @ 2.0 .. mowa o singlach .., ja gram na ilość bo przy średnim kursie jaki mi wychodzi na poziomie @ 2.6 - @ 2.85 wystarczy mi 40 - 45% skuteczności ..Przy 3-4 typach dziennie idzie wyjść na swoje w perspektywie roku....Wiadomo są miesiące słabe które generują stratę ale ważne żeby dłuższym okresie rozliczeniowym np. roku wychodzić na plus....Każdy ma swoją strategię gry ...Ja nauczyłem się nie zawracać sobie głowy niskimi kursami bo szansa trafienia kursu 2.20 czy 1.5 jest taka sama przed zagraniem ..Sam tego doświadczyłem przez te 20 lat więc tego się trzymam ...Nie ma czegoś takiego jak prawidłowy dobór niskich kursów ...Niski kurs daje małą wygraną a szansa na niepowodzenie jest taka sama jak przy wysokim...Ale każdy musi dojść własną grą do tego co mu się opłaca ...Mi granie poniżej @ 2.0 się nie opłaca. ...Mówię o singlach ...Robienie takiego kursu z dwóch zdarzeń to już inna gra , niesie za sobą większe ryzyko błędu niezależnie od pojedynczego kursu...ale to czysta matematyka i tego się nie oszuka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Granie kursu @ 1.43 mija się z celem ...Nie ma takiej możliwości żeby wyjść nawet na 0 grając coś takiego ( mam na myśli singiel)..Musiałbyś trafiać 3 na 4 takie zdarzenia, a w dłuższym czasie utrzymanie takiej skuteczności nawet przy tak mizernym kursie jest niemożliwe.. .pisze to z perspektywy prawie 20 lat gry...Nie pisałem o dublu który biedro 1 proponuję bo to już inna gra tylko strictebo @ 1.43 na czyste konto Danii ..
:) jest cale mnostwo kursow 1,43 gdzie prawidlowe sa 1,10 i mniej :) Od cholery jest taki kursow, ale akurat w tym konkretnym nie ma value. Jak ktos potrafi sam sobie wystawiac prawidlowe kursy to niewazne czy gra kursy 1,2 czy 2,1... zreszta w przerwie meczu mozna zamykac z zyskiem takie kursy a czesto do 20 minuty ma sie spory zysk... skoro szansa trafienia kursu 2,2 i 1,5 jest taka sama to wystarczy grac odwrotnie zdarzenie po kursie 1,5 i na bank sie bedzie na plus skoro to takie proste ;)
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
No i statystycznie ja tak mam że grając singlem np. 50 zdarzeń z kursem @ 2.20 wychodzę na tym lepiej niż 50 zdarzeń z kursem @ 1.50...To że coś jest nisko wycenione i zaniżone celowo przez buka nie znaczy że jest prostsze do trafienia ..Tak mają myśleć grający, zwłaszcza Ci mniej doświadczeni ...
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: San Marino - Polska
Typ: Poniżej 5,5 gola
Kurs: 1,67
Buk: Fortuna

Polacy mają za sobą jedno z bardziej nietypowych spotkań, jakie przyszło nam oglądać, i w którym zaprezentowali 100% skuteczności.

Trzeba przyznać, że szczęście było w czwartkowy wieczór po naszej stronie, i mimo nie najlepszej gry rozgromiliśmy solidnego rywala. Wynik meczu w żaden sposób jednak nie odzwierciedla jego przebiegu.

Mogło się udać z Albanią, natomiast na pewno z taką grą nie uda się z Anglią, i myślę, że to już przy spotkaniu środowym mentalnie są trener wraz ze swoimi zawodnikami. Jutrzejszy mecz to gorszej jakości sparing, na który trzeba wyjść, wygrać jak najmniejszym nakładem sił i szczęśliwie i bez kontuzji zakończyć. Nikt nie będzie zwracał uwagi na to, czy wygraliśmy 10:0 czy 3:0.

Myślę, że z podobnego założenia wychodzi też trener i dlatego zobaczymy w wyjściowej jedenastce kilku zmienników. Nie sądzę też, że Robert rozegra w tym meczu więcej niż 45 minut. Nie sądzę również, że będziemy za wszelką cenę dążyć do jak największej wygranej, bo pokonanie europejskiego outsidera różnicą kilkunastu bramek nie podniesie morale zespołu. I nie sądzę na koniec, że będziemy ryzykować wykartkowanie się czy kontuzje kogoś z docelowej jedenastki Sousy.

Zapowiada się lekki, łatwy i przyjemny spacerek z możliwością wyjścia do pubu, wychylenia kilku drinków lub piwek (jak kto woli) bez większego skupiania się na tym, co się dzieje, i ze świadomością, że i tak trzy punkty powędrują do nas.

W takim wypadku, jak również biorąc pod uwagę historię naszych spotkań z tym rywalem (od 1993 roku 8 potyczek i w sześciu z nich nie padło więcej niż 5 bramek) i czekający nas środowy egzamin, kurs na poniżej 5,5 gola wydaje się być ciekawym rozwiązaniem.
 
N 297,9K

niewierny-janek

Użytkownik
W niedzielę raczej trudne spotkania do typowania, albo spotkania drużyn równorzędnych, albo spotkania faworytów z kopciuszkami, albo kursy na drużyny pokroju Bułgarii czy Walii niewarte ryzyka. Jednak kilka perełek można znaleźć.


Niemcy - Armenia
Armenia over 2,5 kartki @2,55
over 3,5 kartki @2,25
Unibet


Kolejne spotkanie Ormian na szczycie grupy. Jednak po tym spotkaniu powinni stracić fotel lidera na rzecz Niemców. W tym spotkaniu idę w opcję kartek. Ormianie grają twardo i agresywnie i często uciekają się do faulu. Te 3 żółte kartki powinni spokojnie ogarnąć, w tych eliminacjach na 4 rozegrane mecze, tylko w starciu z Islandią zobaczyli mniej kartek, natomiast w meczu z Rumunią otrzymali 3 żółte kartki już do przerwy. Drugi typ zakłada, że w zdobyczach kartek pomogą też Niemcy i zobaczą 1-2 kartki. Do tej pory tylko w ostatnim meczu z Lichtensteinem nie zobaczyli żółtej kartki. W pozostałych meczach kartki otrzymywali, szczególnie jak im nie szło i musieli gonić wynika lub bronić jedno bramkowego prowadzenia. Sędzią będzie Szkot Willie Collum, który bliżej mi nie jest znany, jednak patrząc na jego statystyki można zauważyć pewną zależność. Na własnym podwórku czyli w szkockich ligach kartek pokazuje mało, zapewne typowy wyspiarski styl sędziowania i pozwalanie na twardszą grę bez upominania zawodników kartonikami. Jednak jak przychodzi mu sędziować mecze w Europie, częściej sięga do kieszeni by ukarać piłkarzy, w tym sezonie w obu prowadzonych meczach w eliminacjach do europejskich pucharów pokazał 6 i 7 żółtych kartek. Widać też sporą różnicę w upominaniu zawodników kartkami na dużym turnieju takim ja Euro 2020 a w eliminacjach do tego typu turnieju. Na Euro zapewne sędziowie byli uczulanie by za często nie karać zawodników by nie eliminować ich z kolejnych spotkań. W meczach eliminacyjnych taka zasada nie obowiązuje i kartek jest o wiele więcej. Powyższe argumenty, stawka meczu oraz styl gry gości powoduje, że warto zagrać te typy po tak zacnych kursach.


Albania - Węgry
over 2,5 gola @2,80
obie strzelą @2,18
Unibet


Nie wiem skąd taki wysoki kurs na to zdarzenie. Ok, drużyna Albanii jawi się jako underowa, do tej pory oprócz ostatniego meczu z Polską same niskie wyniki, ale myślę że jest to spowodowane faktem, że grając słabo w ataku pozycyjnym strzelili zaledwie 2 gole San Marino i 1 gola Andorze. Z Anglikami bronili się na tyle skutecznie by stracić tylko 2 gole. Madziarzy z kolei notują same wysokie wyniki i mając wciąż szanse na 2 miejsce w grupie zapewne ruszą do ataku by wygrać to spotkanie, a że w obronie radzą sobie średnio to mogą śmiało stracić jakiegoś gola po kontrze Albańczyków, tym bardziej że byli w stanie postraszyć naszych kopaczy i wbić im gola a szansa była także na kolejne trafienia. Zatem kolejne wysokie kursy i całkiem realna szansa powodzenia w moim przekonaniu.


Rumunia - Lichtenstein
over 3,5 kartki @1,75
over 4,5 kartki @2,80
Unibet


Uwaga, sędzią tego spotkania będzie Pani Kateryna Monzul z Ukrainy, jednak niech nikogo to nie zmyli, kartki pokazywać potrafi. W tym sezonie w Ukraińskiej ekstraklasie na 3 prowadzone spotkania pokazała 14 żółtych kartek, 3 czerwone kartki w konsekwencji 2 żółtych oraz 1 bezpośrednią czerwoną. Statystyki z ubiegłego sezonu również obiecujące - w 17 meczach 71, 3 i 5. Rumuni grają w kratkę, ale tabela ułożyła sie tak, że wciąż mają szansę na grę w barażach. Wygrać zapewne będą chcieli i nogi nie odstawią gdy zajdzie taka potrzeba. Rumuni grają dość agresywnie, świadczą o tym ich statystyki kartek, na 4 mecze otrzymali 12 żółtych kartek i 1 bezpośrednią czerwoną. Lichtenstein też coś powinien do tego dorobku dołożyć, wszak to oni raczej będą biegać za rywalem operującym piłką i będą starać się im przeszkadzać, uciekając się również do fauli.
 
Ostatnia edycja:
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
No i statystycznie ja tak mam że grając singlem np. 50 zdarzeń z kursem @ 2.20 wychodzę na tym lepiej niż 50 zdarzeń z kursem @ 1.50...To że coś jest nisko wycenione i zaniżone celowo przez buka nie znaczy że jest prostsze do trafienia ..Tak mają myśleć grający, zwłaszcza Ci mniej doświadczeni ...
Od sierpnia gram tylko na krajowych bukach i aby zniwelować podatek trzeba grać minimum dublet. Chyba że jest to singiel to opłacalność do gry zaczyna się od minimum 2,6.
Skuteczność mam na poziomie 38%. I od sierpnia spory zysk.
Ważne jest aby obrać sposób gry i stawkę oraz nie bać się przegranej.
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
No o tym piszę właśnie....Przy singlu ze średnim kursie @ 2.6 tak jak wyżej pisałem ( czyli np. od @2.2- 3.0) potrzebuje od 40% skuteczności by osiągnąć zysk...czyli 40 takich trafić na 100 zagranych ..Jeśli ktos chce wygenerować zysk grając kurs np. @ 1.5 musi trafić 3 na 4 czyli mieć 75% skuteczności...Generalnie nie do utrzymania taka skuteczności...A wiadomo że jeśli ten kurs jest jeszcze choć trochę niższy to skuteczność % musi być wyższa...Matematyki nie oszuka..

Odnośnie dubli to jeszcze trudniej to wygląda bo zrobienie kursu łącznego np. @ 2.2. generuje większe ryzyko błędu bo trzeba zagrać już 2 zdarzenia...
 
P 11,1K

pretendent

Użytkownik
Mecz San Marino - Polska
Na Betclicu bardzo fajny kurs w porównaniu do innych bukmacherów na to, że Kamil Jóźwiak strzeli bramkę @2,29, na Fortunie na przykład @1,50.
Na pewno z takim rywalem jak San Marino, będzie decydował się częściej korzystać ze swojego dryblingu, więc szansa na bramkę jest spora. Dotychczas strzelił tylko z Węgrami, więc kiedy jak nie z San Marino?
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Mecz: San Marino - Polska
Typ: Poniżej 5,5 gola
Kurs: 1,67
Buk: Fortuna

Polacy mają za sobą jedno z bardziej nietypowych spotkań, jakie przyszło nam oglądać, i w którym zaprezentowali 100% skuteczności.

Trzeba przyznać, że szczęście było w czwartkowy wieczór po naszej stronie, i mimo nie najlepszej gry rozgromiliśmy solidnego rywala. Wynik meczu w żaden sposób jednak nie odzwierciedla jego przebiegu.

Mogło się udać z Albanią, natomiast na pewno z taką grą nie uda się z Anglią, i myślę, że to już przy spotkaniu środowym mentalnie są trener wraz ze swoimi zawodnikami. Jutrzejszy mecz to gorszej jakości sparing, na który trzeba wyjść, wygrać jak najmniejszym nakładem sił i szczęśliwie i bez kontuzji zakończyć. Nikt nie będzie zwracał uwagi na to, czy wygraliśmy 10:0 czy 3:0.

Myślę, że z podobnego założenia wychodzi też trener i dlatego zobaczymy w wyjściowej jedenastce kilku zmienników. Nie sądzę też, że Robert rozegra w tym meczu więcej niż 45 minut. Nie sądzę również, że będziemy za wszelką cenę dążyć do jak największej wygranej, bo pokonanie europejskiego outsidera różnicą kilkunastu bramek nie podniesie morale zespołu. I nie sądzę na koniec, że będziemy ryzykować wykartkowanie się czy kontuzje kogoś z docelowej jedenastki Sousy.

Zapowiada się lekki, łatwy i przyjemny spacerek z możliwością wyjścia do pubu, wychylenia kilku drinków lub piwek (jak kto woli) bez większego skupiania się na tym, co się dzieje, i ze świadomością, że i tak trzy punkty powędrują do nas.

W takim wypadku, jak również biorąc pod uwagę historię naszych spotkań z tym rywalem (od 1993 roku 8 potyczek i w sześciu z nich nie padło więcej niż 5 bramek) i czekający nas środowy egzamin, kurs na poniżej 5,5 gola wydaje się być ciekawym rozwiązaniem.
Chciałbym nadmienić że przy takiej samej liczbie punktów o końcowej kolejności w grupie wpierw decyduje stosunek bramek, później liczba goli strzelonych, a mecze bezpośrednie w dalszej kolejności. Warto więc strzelać jak najwięcej goli z takimi rywalami.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Czy mogę prosić o zestawienie osłabień na dzisiejsze zawody Albanczykow z powodu żółtych kartek , które otrzymali w meczu z Polską? Dziekuje, korci mnie czyste 2 lub DNB na Hungary.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom