>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

5. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 26.11.2014 - środa

Status
Zamknięty.
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
a czy strzelanie goli przez Ronaldo w tym meczu jest równoznaczne z wygraną Realu?może się skończyć 2-2 i obie strony będą zadowolone.ja nie twierdze że Real przyjedzie się położyć ale na pewno nie będą mieli taktyki pod rywala, zagrają co potrafią pod Ronaldo ciekawe tylko jak zareagują jak ten dostanie gęste krycie.
Jak jemu nawet da podwójne krycie to i tak się uwolni. Jest w wielkiej formie. A jak jemu się nie uda to jest niezawodny Benzema, który regularnie strzela, a jak Ci mało to po drugiej stronie boiska będzie biegał Bale, a za Benzemą jeszcze Rodriguez pewnie. Isco, Modric, Khedira? Hmm.. Nawet gdyby chcieli to nie wystarczy im zawodników na tylu do pokrycia.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Real to nie jest klub który moze sobie jak Bayern pozwalać na stratę punktów a w konsekwencji pieniędzy w LM.
Real nie musi mieć taktyki pod takiego rywala bo kultura gry przewyższa go o lata świetlne także nawet jeśli bedą sobie pykac piłeczkę i grać to co grają zawsze wysadza ten cały Basel w kosmos.
Daj bóg zeby kazdy zespół nie miał takiego pomysłu jak Real.
Gęste krycie pod Ronaldo? Ty rozumiesz ze sa piłkarze którzy gęsto kryci i tak robią swoje? Wyłączyć to mógłby go Mourinho obrona Chelsea albo Guardiola Bayernem a i to wydaje sie smieszne.
A Ty piszesz ze Basel go wyłączy no ludzie co to za pierdoly??!!
I co twoim zdaniem kultura gry i konkurs bramkowy między Messim a Ronaldo przemawia za graniem po 1.40 na Real z Basel który gra jeszcze o dużą stawkę, czy może 1mln euro za win?Nie jeden ambitny ogórek urywał pkt tym ekipom w lidze gdzie cały czas trwa rywalizacja, nie mówąc o LM gdzie zawsze gdzieś odpadają po drodze.Ja wiem że Real i Barca to dla wielu z tego forum władcy wszechświata i okolic ale nie o tym piszemy.
 
J 613

jarek23v

Użytkownik
Atletico Madryt - Olympiakos Pireus - Olympiakos over 3.5 RR
Kurs: 2,25
⛔ (nędza i rozpacz w drugiej połowie)
Bet365


Na początek trochę negatywów. W spotkaniach u siebie z Atletico oraz Juventusem linia ta na Olympiakos nie zostala pokryta. Ale dlaczego ? Olympiakos u siebie te mecze wygral, szybkie bramki ustawily spotkanie i Olympiakos wystarczylo, ze kontrolowal przebieg meczu.

Teraz pozytywy. Dzisiejsze spotkanie nie bedzie takie samo. Atletico drugi raz tego samego bledu nie popelni i nie da sobie strzelic szybko dwoch goli. To Olympiakos bedzie musial atakowac. W spotkaniach na wyjezdzie z Juve i Malmo, ktore zreszta przegrali linia ta zostala spokojnie pokryta.

I ciekawostka z edycji LM rok wczesniej. Mecz z Man UTD. W Grecji Olympiakos wygral i mial tylko 1 RR, natomiast na wyjezdzie przegral i mial 7 RR.
Wiec widac, ze na wyjazdach gdzie w zasadzie przegrywa zmuszony jest do atakowania. Odrabiania strat i RR nabijaja sie same ???? ja osobicie po takim kursie ryzykuje. Linia nie jest zbyt wygorowana.

Ps. przepraszam, za brak polskich znakow ale pisze z telefonu.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
I co twoim zdaniem kultura gry i konkurs bramkowy między Messim a Ronaldo przemawia za graniem po 1.40 na Real z Basel który gra jeszcze o dużą stawkę, czy może 1mln euro za win?Nie jeden ambitny ogórek urywał pkt tym ekipom w lidze gdzie cały czas trwa rywalizacja, nie mówąc o LM gdzie zawsze gdzieś odpadają po drodze.Ja wiem że Real i Barca to dla wielu z tego forum władcy wszechświata i okolic ale nie o tym piszemy.
To Ty piszesz jakby Real miał wyjść bez ambicji... Chłopie CR7 będzie srał na ten rekord, oczywiście pokusi się o 1-2 bramki jak się uda rewelacja, jak nie to trudno... liczą się tytuły i on wie, że tylko te dadzą mu 4 złotą piłkę ( 3 pod rząd bo za ten rok dostanie ). Uważasz ten Basel za jakąś potęgę, inny za drużynę w wielkiej formie, poza tym wiesz póki co Real nie ma jeszcze pewnego 1 miejsca i masz kolejny argument. Ich praca to granie w piłkę, za to im płacą i taki choćby CR7 zmobilizuje kolegów do wyjścia na 100%. A Basel gra o dużą stawkę? o tą stawkę to oni będą grać za 2 tyg. w bezpośrednim meczu z Liverpoolem. Pożyjemy zobaczymy, ale dla mnie dzisiaj Real bardziej wygrywa niż Atletico.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
cristeros 17

cristeros

Użytkownik
Bayer Leverkusen - AS Monaco​

Typ: 1 ⛔
Niestety typ nietrafiony. Kolejny raz okazuje się, że samym posiadaniem piłki i prowadzeniem gry nie wygrywa się meczu.
Kurs: 1,7
Bukmacher: bet365

Dzisiaj naprzeciwko siebie staną 2 wydawałoby się wyrównane zespoły patrząc na składy obu drużyn, jednak w moim odczuciu zdecydowanym faworytem jest ekipa z Leverkusen. Powodów dla których gram w stronę Niemców jest kilka:

Po 1, Bayer pokazuje w ciągu sezonu bardzo równą i stabilną formę. W znacznie silniejszej Bundeslidze radzą sobie w miarę dobrze (bilans 5-5-2). Przegrali jedynie z Wolfsburgiem i Hamburgiem (oba mecze na wyjazdach).

Po 2, Aptekarze świetnie radzą sobie na swoim boisku. Co prawda w lidze niemieckiej ich bilans to 3-3-0, ale w Lidze Mistrzów dwukrotnie, pewnie i zasłużenie, ograli Benficę (3:1) i Zenit (2:0).

Po 3, Monaco nie jest w najlepszej formie. Świadczą o tym przede wszystkim kiepskie wyniki w Ligue 1, gdzie Monaco zajmuje zaledwie 8 pozycję.

Ponadto, drużyna z Księstwa ma problemy ze zdobywaniem bramek zwłaszcza w Lidze Mistrzów, gdzie strzelili zaledwie 1 w 4 spotkaniach. Co prawda stracili też tylko 1, ale Aptekarze potrafią strzelać i myślę, że udowodnią to dzisiejszego wieczora.

Dodam jeszcze tylko, że w pierwszym meczu tych drużyn padł wynik 1:0 dla Monaco. Bayer z pewnością będzie chciał się zrewanżować, tym bardziej że tym zwycięstwem Aptekarze zapewniliby sobie 1 miejsce w grupie.
 
lialh4 25

lialh4

Użytkownik
Real to nie jest klub który moze sobie jak Bayern pozwalać na stratę punktów a w konsekwencji pieniędzy w LM.
Real nie musi mieć taktyki pod takiego rywala bo kultura gry przewyższa go o lata świetlne także nawet jeśli bedą sobie pykac piłeczkę i grać to co grają zawsze wysadza ten cały Basel w kosmos.
Daj bóg zeby kazdy zespół nie miał takiego pomysłu jak Real.
Gęste krycie pod Ronaldo? Ty rozumiesz ze sa piłkarze którzy gęsto kryci i tak robią swoje? Wyłączyć to mógłby go Mourinho obrona Chelsea albo Guardiola Bayernem a i to wydaje sie smieszne.
A Ty piszesz ze Basel go wyłączy no ludzie co to za pierdoly??!!
Basel rok temu w LE zniszczył Valencie 3:0, która co prawda jest dużo słabsza od Realu, ale Basel, podobnie jak Olympiakos, to drużyna własnego boiska (wygrana 4:0 z Razgradem i 1:0 z Liverpoolem) i moim zdaniem remis jest tutaj całkiem prawdopodobny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
To i ja cos dodam...
Arsenal vs Borussia / Borussia over 4,5 celnego strzalu na bramke @ 1,8 [ U nibet] ✅ 3:5
Arsenal vs Borussia / Borussia wiecej celnych strzalow na bramke @ 2,4 [U nibet]
✅ 5
Ja wiem, ze Borussia nic nie musi, ze ma duze problemy ze skladem, wiele kontuzji, problemy w lidze ale patrzac na wystepy zawodnikow z Dortmundu w kazdym meczu uwazam, ze ta linia jest spokojnie do pokrycia.
Na 8 wyjazdowych spotkan ligowych badz w LM, Borussia pokryla linie 4,5 celnego strzalu w 7 meczach. Dokladnie wygladalo to tak: 9, 4, 10, 10, 10, 6, 8, 11. Jedynie w meczu z Bayernem strzelali 4 razy w swiatlo bramki.
W Arsenalu najgorsza formacja to obrona, ktora dopuszcza do wielu okazji podbramkowych i mysle, ze Borussia kilkanascia okazji sobie stworzy. Dodatkowo uwazam, ze Arsenal i Borussia to zespoly ktore nie graja w srodku pola, lecz zaraz po przejeciu pilki atakuja, wiec okazji do szybkiej gry, wielu atakow i strzalow (celnych i niecelnych) bedzie w tym meczu sporo. To nie bedzie mecz walki w srodku pola i przetrzymywania pilki, to bedzie mecz na tak zwana &quot;wymiane ciosow&quot;. Ani Arsenal nie ma noza na gardle, ani Borussia nie musi wygrac, wiec presji nie bedzie i mysle, ze oba zespoly zagraja fajny mecz.
Dodatkowo mysle, ze w tym meczu warto grac kornery na LIVE bo tak jak powiedzialem pilka bedzie pod jednym i drugim polem karnym dosyc czesto i kornery powinny wpadac. Ostatnio Arsenal nabija spora ilosc kornerow a linia over 5,5 @ 2 ✅ [6] wyglada calkiem (przy ostatnich wynikach Arsenalu z nabijaniem kornerow 11,8, 18, 10, 4, 15, 0, 9 - w 8 spotkaniach w tym sezonie w LM i PL w 6 pokryli ta linie spokojnie. Tylko w meczu z Galata ugrali 4 oraz nie mieli kornera w zremisownym spotkaniu z Man City) fajnie dokladnie tak samo fajnie wyglada linia Borussi over 4,5 @ 2 ⛔ [3] (Borussia pokryla ta linie rowniez w 7 na 8 spotkan wyjazdowych w tym sezonie - tylko z Bayernem ugrali 2 kornery).
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
To Ty piszesz jakby Real miał wyjść bez ambicji... Chłopie CR7 będzie srał na ten rekord, oczywiście pokusi się o 1-2 bramki jak się uda rewelacja, jak nie to trudno... liczą się tytuły i on wie, że tylko te dadzą mu 4 złotą piłkę ( 3 pod rząd bo za ten rok dostanie ). Uważasz ten Basel za jakąś potęgę, inny za drużynę w wielkiej formie, poza tym wiesz póki co Real nie ma jeszcze pewnego 1 miejsca i masz kolejny argument. Ich praca to granie w piłkę, za to im płacą i taki choćby CR7 zmobilizuje kolegów do wyjścia na 100%. A Basel gra o dużą stawkę? o tą stawkę to oni będą grać za 2 tyg. w bezpośrednim meczu z Liverpoolem. Pożyjemy zobaczymy, ale dla mnie dzisiaj Real bardziej wygrywa niż Atletico.
Skoro nie ma musisz zakładać że Basel może wygrać 4-0 i wtedy można zacząć dyskusję czy są zagrożeni, przed niezwykle ciężkim pojedynkiem z Ludogorec gdzie ciężko będzie nawet o punkt hehe.
Ja tu tylko pisze że 1.4 to żadne Value na Real, bramkę Ronaldo może dziś strzelić i chyba bardziej warto to zagrać niż sam win Realu, ku temu jak widać argumenty są, co do wygranej już nie ma żadnego...tak kultura gry i takie tam.Dyskusja się toczy jakby było z 2.0 na Real.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Skoro nie ma musisz zakładać że Basel może wygrać 4-0 i wtedy można zacząć dyskusję czy są zagrożeni, przed niezwykle ciężkim pojedynkiem z Ludogorec gdzie ciężko będzie nawet o punkt hehe.
Ja tu tylko pisze że 1.4 to żadne Value na Real, bramkę Ronaldo może dziś strzelić i chyba bardziej warto to zagrać niż sam win Realu, ku temu jak widać argumenty są, co do wygranej już nie ma żadnego...tak kultura gry i takie tam.Dyskusja się toczy jakby było z 2.0 na Real.
No oczywiście, że nie ma żadnego value, ale koleś jakiś wcześniej pisząc, że spodziewał się wyższego kursu na Real i dlatego warto nie grać to sam nie wiem jakiego się spodziewał... Wciąż Real to kilka klas wyżej niż Basel i wciąż Real nawet II garniturem ( nie wiem przy takiej kadrze jaki to byłby ) oczywiście byłby zdecydowanym faworytem. Pewnie, że za grubą kasę Królewskich nie ma co grać ( jak coś w jakiejś taśmie ), ale jeszcze większą głupotą w tym meczu byłoby zagranie np. 1X.
Największym pewniakiem jest 1.20 na Ramosa, że kartkę dostanie w betsson ( u innych buków nie patrzyłem czy w ogóle taki zakład jest )
Po pierwsze, napisałem, że kursy są nie do zaakceptowania, a nie że są źle wystawione. Po drugie napisałem, że Basel jest w formie i nie zamierzałem i nie porównałem tego do formy Realu. Po trzecie piszesz, że z jednej strony może być spokojnie wtopa, a z drugiej pogrom, więc skoro stawiasz sprawę fifty/fifty, to @1.4 to atrakcyjny kurs? Basel to nie byle ogóry, a w dobie dzisiejszych niespodzianek granie na wyjeździe po takim kursie to dla mnie słaby biznes.
Dlatego to nie jest jakiś mecz do grania za większą kasę, ale jeżeli już coś stawiać to ten 1.40 taki tragiczny do taśmy nie jest. Pozdrawiam
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Leverkusen - Monaco
1

Bayer jest mocny i fajnie gra w piłkę. Nie oceniam Monaco, bo delikatnie pisząc liga francuska kompletnie mnie nie interesuje. Skupiam się na sile Bayeru i pierwszym meczu tych drużyn, które Monaco wygrało cudem, albo lepiej jak napiszę, że Bayer przegrał sam ze sobą. Niemcy zmarnowali we Francji, zwłaszcza w pierwszej połowie, kilka doskonałych sytuacji. Dzisiaj się to nie powinno powtórzyć.
Bayer zagra praktycznie najmocniejszym składem, zdrowa jest ta bardzo silna trójka ofensywna - Bellarabi, Son i Calhanoglu + do tego lis Kiessling. Najważniejszy dla mnie jest jednak powrót Castro, czyli bardzo ważnego punktu &quot;Aptekarzy&quot;. Stawiam dzisiaj na Bayer, który chce grać dalej w LM. Zwycięstwo zapewni im nie tylko awans, ale też pierwsze miejsce w grupie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lialh4 25

lialh4

Użytkownik
Niestety nie wiem jak się stawia Tarota, więc postanowiłem sprawdzić biorytm najlepszych strzelców obu drużyn.



Jak widać Cristiano ✅ w dobrej fizycznej dyspozycji, a Gashi w totalnym dołku ⛔ zarówno emocjonalnym jak i fizycznym.

Myślę, że Ronaldo powinien strzelić minimum jedną bramkę przy takiej formie. Biorytmy nie mogą się mylić!!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
spion-kop 41

spion-kop

Użytkownik
LUDOGORETS - LIVERPOOL
Środa 20:45
Typ: 1X
Bukmacher:
Kurs: 1,86
Z bólem serca, ale obiektywnie typuję ten wynik. Liverpool jest w głębokim kryzysie. W Premier League gra katastrofalnie, przegrał cztery kolejne mecze i co najgorsze dla fanów The Reds, żadna z tych porażek nie była dziełem przypadku. Liverpool gra słabiutko w każdej formacji. Już w ubiegłym sezonie marnie prezentowała się defensywa The Reds, ale wówczas nieważne ile bramek straciliby, to potrafili nadrabiać te braki znakomitym atakiem Luis Suarez –Daniel Sturridge, którzy byli wspomagani przez Sterlinga, Coutinho. Teraz zabrakło dwóch wybitnych snajperów – Suarez gra dla Barcy, Sturridge jest wiecznie kontuzjowany (nie gra od sierpnia) i cała koncepcja gry Liverpoolu siadła. Niestety Brendan Rodgers nie potrafi znaleźć sposobu, alternatywy na poprawę gry. Oglądam wszystkie mecz The Reds i nie widzę dla tej ekipy żadnych pozytywnych przesłanek. Od meczu z Tottenhamem w sierpniu (ostatni mecz z udziałem Sturridge’a) nie rozegrali żadnego dobrego spotkania (może poza fragmentami z Evertonem i Chelsea). Poza tym morale w zespole sięga dna. Bułgarzy już w pierwszym meczu na Anfield powinni byli wywieźć remis, pechowo tracąc gola po karnym w doliczonym czasie gry. „U siebie” (grają w Sofii 400 km od Razgrad) są bardzo niebezpieczni – pokonali FC Basel, prowadzili wyrównany bój z Realem Madryt, dlatego też są w stanie zabrać punkty Liverpoolowi. Powtarzam, z bólem serca, ale obiektywnie stawiam 1X (i obym się mylił).

ARSENAL – BORUSSIA DORTMUND
Środa 20:45
Typ: GOL PO 75 MINUCIE
Bukmacher: B Win
Kurs: 1,83
Borussia Dortmund ma już pewny awans, Arsenal prawie pewny. Kanonierom wystarczy do awansu remis na Emirates Stadium. Obie drużyny przeżywają trudne chwile w swoich ligach i sądzę, że powalczą tutaj o zwycięstwo, aby też podnieść morale w drużynie. Arsenal jeżeli zwycięży to zachowa jeszcze minimalne szanse na zakończenie rozgrywek grupowych na pierwszym miejscu, co jest szalenie istotne w kontekście losowania par fazy play-off. W meczach tych klubów pada sporo goli w końcówkach spotkań. W ośmiu kolejnych meczach Kanonierów padały bramki w ostatnim kwadransie meczów! W dwumeczu z Anderlechtem trzy gola padły po 89 minucie. Podobnie jest z Dortmundem, z pięciu ostatnich meczów z udziałem tej drużyny cztery razy padał gol w ostatnim kwadransie meczów, także taka sytuacja miała miejsce w trzech ostatnich meczach Borussii w Champions League. Te statystyki wyraźnie wskazują, że i tym razem możemy oczekiwać emocji do samego końca spotkania.
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Dzisiaj kolejny dzień z LM. Znowu idę w stronę czegoś, w czym się specjalizuję, czyli statystyki meczowe. A mianowicie:

Leverkusen- Monaco
Monaco under 4,5 celnych 1.65
✅
Cała grupa jest bardzo wyrównana i każdy wynik jest możliwy w tych ostatnich dwóch meczach. Ja tu widzę prowadzenie gry przez Leverkusen, ponieważ Monaco na bank się nie otworzy, żeby za wszelką cenę wygrać, myślę nawet że remis na trudnym terenie wzięliby w ciemno. W większości meczów w tej grupie jest ogólnie mało celnych strzałów, co świadczy o wyrównanym poziomie tej grupy(albo słabym).
Do dubelka dokładam
Zenit- Benfica
Zenit więcej % posiadania 1.3
⛔mafia statystyków, 56-44 do przerwy ;)
Zenit ma po swojej stronie warunki, które panują o tej porze roku na tej szerokości geograficznej. Po drugie ma lepszy zespół. Po trzecie muszą walczyć o wygraną, jak chcą awansować.
A druga propozycja, awaryjna:

Leverkusen- Monaco
Monaco więcej celnych 2 5.25
⛔
Ludogorets- Liverpool
Liverpool under 53,5 % posiadania 2.0
✅
Ludogorets mimo zwycięstwa z Basel wyrobił 62% (!!). Basel u siebie z Liverpoolem 55%, co pokazuje tendencję w tej grupie: Drużyna grająca u siebie ma spory handicap zarówno jeżeli chodzi o wynik, jak i posiadanie piłki, prowadzenie gry. Same zwycięstwa u siebie w całej grupie(oprócz Realu, który wygrał w Bułgarii i na Anfield) mówią samo za siebie. To zdarzenie można grać śmiało w singlu.\
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Nie no to wytłumacz mi jaki oczekiwałbyś kurs na Królewskich ? Pewnie z 2.10 by Cie zadowolił, tylko chyba raz, że buki wiedzą jaki ma być przypuszczalny skład, dwa to co to za porównanie formy Basel z formą Realu? Nie róbmy sobie jaj. Nie twierdzę, że Real wygra to z palcem w dupie bo i spokojnie wtopa może być, ale właśnie 1.40 jak i 2.10 z handicapem to kursy do grania, bo krótko mówiąc tutaj szybka jedna bramka może rozwiązać cały worek i ponownie skończy się 0:4 czy 1:4. A Basel &quot;bez względu na wszystko&quot; i tak w ostatnim meczu będzie walczyć o awans.
Po pierwsze, napisałem, że kursy są nie do zaakceptowania, a nie że są źle wystawione. Po drugie napisałem, że Basel jest w formie i nie zamierzałem i nie porównałem tego do formy Realu. Po trzecie piszesz, że z jednej strony może być spokojnie wtopa, a z drugiej pogrom, więc skoro stawiasz sprawę fifty/fifty, to @1.4 to atrakcyjny kurs? Basel to nie byle ogóry, a w dobie dzisiejszych niespodzianek granie na wyjeździe po takim kursie to dla mnie słaby biznes.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Spotkanie: Basel - Real Madrid
Godzina: 20:45
Typ: Ronaldo over 1.5 gola w meczu
Kurs: 2.95
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Wczoraj ładnie wszedł ten sam typ na Messiego po kursie 3.10, dlatego dzisiaj decyduje się na ten sam typ tylko na Ronaldo.

Ronaldo w wielkiej formie. Strzela w każdym meczu Realu jak na zawołanie.

Od wczorajszego wieczora na pewno podrażniony tym co zrobił jego główny rywal w biciu rekordów - Messi. Ronaldo na pewno nie będzie chciał odpuścić i będzie chciał strzelić dzisiaj jak najwięcej bramek będzie w stanie, a koledzy z drużyny na pewno jak co mecz będą głównie jego wypatrywać w polu karnym.

Ronaldo w klasyfikacji strzelonych goli obecnie ma ich 70, co daje 4 straty do liderującego Messiego. Myślę, że dzisiaj zmniejszy tą stratę chociaż do dwóch goli, a typ wejdzie gładko.​
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
sprawdziło się, zarówno Alves jak i trio z Shaktara się wyczyściło :cool:
na jutro Atletico pod lupę, gdzie zagrożona jest dwójka z podstawy: Godin oraz Gabi

Zatem trzeba będzie zapolować na over kartek gospodarzy, o ile ktoś zdecyduje się wystawić linię 1.5 ;) oraz na konkretnych graczy, choć z tym może być jeszcze trudniej ;)
Totomix wystawił ofertę i zaproponował linię: 1.5. Zatem liczę, że Godin i Gabi będą tymi, którzy tą linię pokryją
Atletico powyżej 1.5 żółtej kartki @1.65
w przypadku drugiego klubu z Madrytu, Realu, kandydatem do czyszczenia jest Ramos, a o niego można być spokojnym,zna te klimaty i na dodatek króluje w liczbie otrzymanych kartek w swojej drużynie. W przypadku Królewskich, Totomix wystawił także linię 1.5 @1.6, a drugiego klarownego faworyta do wyłapania nie ma, dlatego jeszcze się waham
 
perek99 23,1K

perek99

Użytkownik
Juventus powyżej 2,5 spalonego w meczu !
Kurs: 1,72
Bukmacher: Unibet
Koniec z graniem przynajmniej na dłuższy czas. To jakaś załamka i mega pech, do przerwy 2 spalone a po przerwie nic mimo, że piłkarze juve tańczyli na linii spalonego....
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Jak się bawić to po wyj... kursach
Arsenal - BVB over 14 RR
8.50 !!!!! ????
Bet365

Kto ogląda Arsenal w PL ten wie że to jest maszynka do nabijania cornerów, jeszcze swoim czasem City potrafiło też sporo nabić. Ale najważniejsze to że szpital w Arsenalu i szpital w BVB działa na korzyść cornerów, poprzez braki w środku pola drużyny skupią się na grze skrzydłami, ze strony kanonierów Sanchez który sam potrafi nabić z 5 cornerów jak ma lepszy dzień, z drugiej strony może Oxlade Chaberlain. Ze strony BVB nie spodziewam się sporo cornerów, szczególnie że pewnie przyjadą się bronić bo remis to dla nich świetny rezultat ale może pare dorzucą, Aubameyang, Kagawa czy Mikhitaryan lubią czasem zejść do boku i się rozpędzić więc posuchy też być nie powinno. Podsumowując widzę value i . ;)
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Malmo-Juventus
Typ: Malmo +1,5
Kurs: 2.10
Bet365

No naprawdę świetny kurs. Wątpię aby &quot;niesamowicie mocne&quot; Juve pokusiło sie o zwycięstwo na &quot;gorącym&quot; terenie Malmo, a co dopiero powyżej jednego gola. Jak dla mnie duże value i super typ na dzisiaj. Włosi wcale nie tacy mocni jak ich malują, szczególnie na wyjazdach. Podejrzewam, że pogoda też może nie należeć do ulubionych dla graczy Starej Damy. Ogólnie obstawiam, że wynik będzie niewysoki i bliski remisowi. Malmo +1,5 po kursie 2.10 to dobry typ.

Bayer Leverkusen- AS Monaco
Typ: Bayer
Kurs: 1.75
Bet365

Monaco mimo całej tej szaleńczo wydawanej kasy jest słabe. Nawet słabsze niż rok temu. O ich wynikach na wyjazdach to nawet mi się mówić nie chce. leverkusen to solidny zespół i u siebie powinien przypieczętować awans wygraną nad mizernymi graczami rosyjskiej ryby.
Na koniec absolutny pewniak:
Basel-Real Madryt
Typ: 2
Kurs: 1.36

Nie wierzę by Ronaldo i spółka odpuścili ten mecz. Kryśka na pewno będzie chciał strzelić jak najwięcej bramek aby przebić jak najszybciej Messiego. Ogólnie bet na grube hajsy.
 
grabor8 8

grabor8

Użytkownik
Panowie, widział ktoś u jakiegoś buka zakład na kartkę dla Ramosa? Szukam i ciężko, a chłop się pewnie będzie chciał wyczyścić przed fazą pucharową. Tak samo jak Diego Godin. byłbym wdzięczny za pomoc ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom