>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

5. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 25.11.2014 - wtorek

Status
Zamknięty.
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
VS.


APOEL Nikozja - FC Barcelona, over 3.5 kartek, Bet365 1.90

8 kartek ✅✅✅

Zdecydowałem się w dzisiejszym dniu na taki typ ponieważ wydaje mi się bardzo obiecujący. Sytuacja w grupie F ligi mistrzów wygląda tak: w chwili obecnej na pierwszym miejscu znajduje się PSG z dorobkiem 10 punktów tj. 3 wygrane, 1 remis, bilans bramek 6:3. Na drugim miejscu plasuje się Barcelona z 9 oczkami tj. 3 wygrane, 0 remisów oraz 1 porażka. Na trzecim miejscu jest Ajax z dwoma punktami tj. o wygranych, 2 remisy jak i dwie porażki. Grupę zamyka APOEL z zaledwie jednym punktem tj. 0 wygranych, 1 remis i 3 porażki.

Sytuacja w grupie wygląda bardzo ciekawie ponieważ PSG z Barceloną walczą o pierwsze miejsce w grupie,a Ajax z APOELem o ligę europejską. Na wstępie warto podkreślić,że mecze będą rozgrywane o tej samej godzinie także zaangażowanie powinno być na 100%. Pewne już jest,że PSG jak i Barcelona wyjdą z grupy, nie wiadomo tylko kto z jakiego miejsca. Nie nierozstrzygnięte jest natomiast kto z grupy F będzie grał w lidze europejskiej. Możemy się spodziewać gryzienia murawy przez Ajax jak i APOEL. Tylko wiadomo,że jedni jak i drudzy mają potężnych przeciwników przed sobą.

Piłkarze z Cypru stracili zaledwie 4 bramki także jest to bardzo przyzwoity wynik jeśli patrząc na rywali grupowych. Problem większy mają ze strzemieniem bramki ponieważ jedna to stanowczo za mało. Nie od dzisiaj wiemy,że grać przeciwko APOELowi na wyjeździe to bardzo trudne zadanie i to nawet dla najlepszych. Co ciekawsze Barcelona w pierwszym meczu u siebie z wyspiarzami wygrała zaledwie 1:0,a większość spodziewała się pogromu. Sprawą oczywistą jest, że pod każdym względem Barcelona bije na głowę drużynę przeciwną i nie ma co się więcej nad tym rozpisywać. Jeśli chodzi o bezpośrednie spotkania to Katalończycy nigdy nie wygrali na wyjeździe z APOELem.

Oczywiście sprawdziłem składy jednych jak i drugich lecz w tej analizie nie jest to potrzebne. Uważam po prostu, że obydwu ekipom tutaj będzie zależało na punktach i w wielu momentach będziemy mogli oglądać napomnienia. Linia czterech kartek tutaj moim zdaniem jest bardzo nisko zawieszona i powinna być pokryta. Niepokojącym faktem może być,że APOEL na 4 mecze uzbierał tylko 4 żółte kartki tj. 2X,a Barcelona tylko 5. Lecz powtórzę się raz jeszcze...tutaj będzie podwójna motywacja i nerwy będą według mnie pękać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
APOEL Nikozja - FC Barcelona, over 3.5 kartek, Bet365 1.90
Typ dosyć ryzykowny, bo jeśli Barca strzeli szybko 1-2 bramki, to zacznie się kontrola gry i wyniku i raczej gospodarze będąc bez szans na jakiś niezły wynik, nie będą już tak zdeterminowani, aby walczyć agresywnie o każdą piłkę. Tym bardziej może o tym świadczyć fakt, że w meczach na styku złapali tak mało kartek. Sędziuje Włoch Rocchi, który w ostatnich 6 meczach pokazał 5 czerwonych kartek, ale paradoksalnie nie daje wcale dużo żółtek. Można by pomyśleć, że Alves się dziś wykartkuje, więc już jedna do typu, ale w perspektywie meczu o 1 miejsce z PSG szczerze w to wątpię. Jak już grac kartki, to lepiej poszukać najwyższego kursu na Ramosa, który na 100 % jutro się wyczyści, z resztą jak co roku.
 
J 613

jarek23v

Użytkownik
CSKA Moskwa - AS Roma - As Roma lub remis ✅
Kurs: 1.40



Moim zdaniem Roma dziś tego meczu na pewno nie przegra. Zwycięzca tego spotkania znacznie przybliży się do awansu do kolejnej rundy. CSKA już ostatnio sprawiło niespodziankę pokonując słabiutki Man City i to powinno im wystarczyć. Mecz zostanie rozegrany przy pustych trybunach co jest na korzyść gości. Nie przewiduję jednak łatwego zwycięstwa i dlatego zabezpieczam się remisem. Roma meczem z Bayernem wyczerpała limit kompromitacji mam nadzieję.​

Schalke - Chelsea - Chelsea ✅
Kurs: 1.80​


Dla mnie zwycięzca jest tutaj tylko jeden. Goście tego spotkania są w znakomitej formie. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się remisem co tym bardziej utwierdza mnie w dzisiejszym typie. Mało tego Chelsea również ostatni mecz w LM zremisowała z Mariborem i na kolejny remis pozwolić sobie już nie może. Więc motywacja i chęć rewanżu będzie na odpowiednim poziomie. Myślę, że Mourinho postąpi troszkę rozsądniej aniżeli w pierwszym meczu i wystawi optymalny skład gdzie w pierwszym spotkaniu chyba się przeliczył i kilku zawodników posadził na ławce. Co prawda później jeszcze próbował się ratować ale było już za późno.

Osobiście gram to w kuponie:

Roma lub remis + Chelsea ✅✅✅
Ako: 2,52
Bet365

Poczekam również na składy i w głowie mam jeszcze jeden kupon:

Bayern + Chelsea AH(-1) ⛔
Ako: 4,81


Tutaj wszystko zależy od składu w zasadzie Bayernu. Jeśli wyjdzie w optymalnym ustawieniu warto na nich zagrać. Ale z tym poczekam do chwil przed meczem.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Spotkanie: APOEL Nikozja - FC Barcelona
Godzina: 20:45
Typ: Leo Messi over 1.5 gola w meczu @3.10 ✅
Leo Messi strzeli gola @1.65 ✅

Bukmacher: Betsson
Analiza:

Leo Messi przed wielkim dokonaniem tego wieczora. W klasyfikacji strzelców Ligi Mistrzów może pobić legendę Realu Madryt - Raula. Oboje mają na koncie po 71 goli, a tuż za plecami z dorobkiem 70 goli jest Cristiano Ronaldo, który to jutro będzie chciał na pewno strzelić.
Dlatego uważam, że dla Argentyńczyka to świetna motywacja na strzelenie gola albo i paru goli w tym meczu, na pewno będzie chciał uciec Portugalczykowi w klasyfikacji i zatrzymać swoje top1 na dłużej.
Messi w ostatnim meczu ligowym strzelił 3 bramki na Camp Nou zespołowi Grzesia Krychowiaka - Sevilli (5:1).
Po tym właśnie meczu w BBVA także pobił rekord, jednak najlepszego strzelca w lidze hiszpańskiej. Do 22 listopada 2014r. należał on do Telmo Zarry, który w 277 meczach strzelił 251 goli, natomiast Messi ma już tych goli na swoim koncie 253 w 289 meczach.
Jak widać, Messi w ciągu tygodnia może pobić dwa rekordy, a o jednym na pewno marzy każdy napastnik - właśnie rekord w LM.
Dzisiaj stawiam na Messiego. Jeden gol to na pewno formalność, a te dwa czy więcej to kwestia czasu.
Ja osobiście gram over 1.5 gola dla niego.

///edit:
Gładko i przyjemnie weszły oba typy już w 60 minucie meczu. :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Ktoś widziałem,że podał zakład na kartki w meczu Barcelony... ja bym poszedł trochę inaczej.
Barcelona powyżej 10.5 punktów karnych
3.10
Unibet

Czemu tak? Alves 2 kartki na koncie, awans zapewniony. Więc Dani powinnien się wyczyścić a może i Sergio złapie jakąś ;) moim zdaniem jak ruszać kartki w meczu Barcelony to myślę,że warto w tym aspekcie. Rocchi sędzią to już w ogóle można się w to pchać.
Srna+Ramos żółta kartka TAK
2.53
Betsson

Ci Panowie powinni się wyczyścić na Darijo jest kurs 1.76 a na Sergio 1.44 ;) wiem,że kurs nie porywa ale sorry oni muszą bo chyba lepiej wejść w fazę grupową wyczyszczony ;)
Zabaleta kartka TAK
2.85
Unibet

Poluje na niego od dłuższego czasu, dziś poziom frustracji Obywateli może się odbić na graczach Bayernu. Awans mają tylko matematyczny ale na pewno nie złożą broni. A aby go zachować dziś muszą wygrać i liczyć na wpadkę Romy
 
furek 75

furek

Użytkownik
Liga Mistrzów godz: 18:00 i 20:45
BATE Borysów - FC Porto @ 1,57
APOEL Nikozja - FC Barcelona @ 1,25
AKO: 1,96 bet35



Dziś zdecydowałem się na dubel z LM.
Smoki z Porto zmierzą się na Białorusi z miejscowym BATE Borysów. Zdecydowanym faworytem tego meczu wg mnie są piłkarze z Porto. A kurs 1,57 zaproponowany przez bukmachera jest bardzo atrakcyjny. Teoretycznie gospodarze nie są w stanie niczym zagrozić ekipie z Portugalii. Można powiedzieć, że przecież walczą o trzecie pozycję w grupie i ewentualne wiosenne występy w LE, ale powiedzmy sobie szczerze zwycięstwo nad Athletic Bilbao, które można rozpatrywać w rozmiarach mega sensacji, było dość szczęśliwe, a i okoliczności również sprzyjały Białorusinom, ponieważ w tamtym okresie Baskowie byli w naprawdę fatalnej dyspozycji. Potwierdzać może to fakt, że trzy pozostałe występy Bate w obecnej edycji LM należy uznać za, delikatnie mówiąc, nieprzekonujące: 0:6 w pierwszej kolejce z FC Porto własnie oraz fatalny dwumecz z Szachtarem Donieck - najpierw u siebie bolesne 0:7 i w rewanżu 0:5 na Ukrainie. Wydaję się więc że Porto nie powinno mieć problemów z zainkasowaniem komplety punktów, niezbędnych do utrzymania przodownictwa w grupie.
Podobnie rzecz ma się z FC Barceloną, która zmierzy się z mistrzem Cypru APOEL&#39;em i w tym pojedynku również inna opcja niż 3 pkt Katalończyków wydają się abstrakcją. Tym bardziej, że trzeba utrzymać jednopunktową stratę do PSG (o ile wygra z Ajaxem) bo w ostatniej kolejce dojdzie do meczu na szczycie decydującego o pierwszym miejscu w tabeli.​
 
vandisel1 114

vandisel1

Użytkownik
Spotkanie: APOEL Nikozja - FC Barcelona
Godzina: 20:45
Typ: FC Barcelona wygra i nie straci gola (edit.tylko jeden celny strzał gospodarzy)
Kurs: 2.10
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Ja na dzisiejszy wieczór z Ligą Mistrzów wybrałem takie o to spotkanie. Katalończycy udają się dziś do Cypru, żeby zmierzyć się z tamtejszym APOELEM. Nie wyobrażam sobie dziś innego wyniku niż wygrana Barcy, z tego względu, że złapała ona chyba ostatnio znowu wiatr w żagle. Koncertowa gra z Sevilla i pewne zwycięstwo, znakomita współpraca w ataku i błysk Messiego to coś co przemawia za nimi w dzisiejszym spotkaniu. Wydaje mi się, że przewaga posiadania piłki może być dziś miażdżąca na niekorzyść cypryjskiego zespołu i okazji do strzelenia bramek będą mieć jak na lekarstwo. Myślę, że może się to dziś skończyć 0:2 lub 0:3. Przewiduje, że APOEL, któremu strzelanie bramek nawet krajowym rywalom nie przychodzi ostatnio łatwo nie zdobędzie jej także z klasową europejską drużyną.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
BATE - PORTO
Obie drużyny grają o coś. BATE w ostatnim meczu zagra w Bilbao i jeśli dziś nie zdobędzie punktów albo zdobędzie tylko jeden to przy porażce/remisie/wygranej Bilbao kwestia gry w Lidze Europy rozstrzygnie się w ostatniej kolejce.
Tak więc na pewno dużo bardziej powinni spiąć się gospodarze, niż goście.
Co do gospodarzy to mają już pewny awans jednak nie wiadomo, z którego miejsca. Jeśli dziś nie wygrają to niezależnie od wyniku Shaktara sprawa pierwszego miejsca rozstrzygnie się w ostatniej kolejce, gdzie Porto gra u siebie.
Chciałem jeszcze zauważyć, ze Porto stoi obecnie lepiej w LM niż w rodzimej lidze, gdzie jest dopiero trzecie. Dzisiejsza wygrana prawdopodobnie i tak nie dam im gwarancji pierwszego miejsca (pewnie Shaktar wygra) więc czy aż tak będą się spinać? Jeśli zremisują, a Shaktar wygra to będą mieli tyle samo punktów i u siebie będą potrzebowali co najmniej remisu 0-0 albo 1-1. Przy wygranej (i wygranej Shaktara) też będą potrzebowali co najmniej remisu u siebie. Wniosek: PORTO ( przypadku wygranej Shaktara) czy wygra czy zremisuje z BATE będzie musiało walczyć o pierwsze miejsce w ostatniej kolejce.

Shaktar - Bilbao
Z powyższej analizy można wywnioskować wiele. Pierwsza sprawa, że jeśli Porto wygra swój rozgrywany wcześniej mecz, to Shaktar musi wygrać ten, by mieć szanse na walkę o pierwsze miejsce w ostatniej kolejce, gdzie tylko wygrana dawałaby im tą pozycję.
Bilbao dalej z szansami na Ligę Europy. Ostatnio nastąpił pewien progres. W lidze zaczęli sobie radzić i wybrnęli na środek tabeli więc sytuacja jest zgoła inna niż była 2 miesiące temu, kiedy Bilbao grzęzło na dnie tabeli.
Obecnie goście mogą sobie pozwolić na powalczenie na Ukrainie, bo odskoczyli z dołu i ugruntowali pozycję w lidze.
Chciałem jeszcze zauważyć, że w pierwszym meczu padł tylko remis 0-0.
Wniosek: jeśli Porto wygra z BATE to będzie loteria, czy Shaktar będzie się za wszelką cenę spinał. Bilbao natomiast odnotowuje progres i jeśli nie odpuszczą całkowicie tego meczu to Shaktar może mieć problemy.

CSKA - ROMA
Jeden z najciekawszych meczy tej kolejki. Dla mnie kompletny NO BET ale podam parę informacji:
1. Dla CSKA jest to praktycznie mecz o życie. Ostatnia kolejka to mecz w Monachium więc dzisiaj jest wóz albo przewóz. Jeśli dziś nic nie ugrają to mogą pożegnać się ze wszelakimi rozgrywkami. Remis to absolutne minimum, które jednak będzie zależne od innych. Tylko wygrana da im szansę na awans i pewność gry w LE.
2. Roma gra mecz o mniejsze życie jednak na pewno porażka bardzo skomplikuje im życie. Ostatni mecz u siebie z City i na pewno szanse wyrównane...
Wniosek: mecz na noże. CKSA o wszystko albo nic. Chyba, że City przegra i dziś i z Romą, ale na pewno liczyć na to nie ma co.
CITY - BAYERN
Ciężki mecz. Dla mnie nie trafiają argumenty typu &quot;Bayern dostaje mega kasę więc musi grać zawsze na maxa&quot; itp. Każdy wie jak wygląda futbol, czasem każdy odpuszcza mimo zapowiedzi itd.
Pewne jest jedno: dla City to być albo nie być. Remis czy porażka w zasadzie eliminują ich z dalszej rozgrywki więc muszą pocisnąć.
Jak dla mnie City nie jest skazane na porażkę. Grają może i tak sobie ale potencjał jest i kto wie... Bayern ma serię pięciu zwycięstw, może akurat trafi się słabszy mecz? Remisowali już na wyjazdach z Gladbach (kurs 1.4) czy HSV (dość sensacyjnie, kurs 1.33) albo Schalke (kurs 1.45). Dlaczego więc nie mieliby dziś spuścić z tonu? Każda seria kiedyś się kończy, a gorszy wynik potrafi często zmobilizować.
PSG - AJAX
Seria 7 zwycięstw po stronie PSG. Czy Paryżanie wytrzymają tempo? Ostatnio podobną serię mieli na początku roku i przełamali ją... meczem w LM (z Chelsea, tydzień wcześniej pokonali Chelsea u siebie).
PSG ma pewny awans i ciężko mi uwierzyć, że zakończą fazę grupową na pierwszym miejscu. Ostatni mecz w Barcelonie, która na pewno odegra się za pierwszy mecz. Wygrana z Ajaxem niewiele im pewnie da, a z 4 dni mecz Niceą. Wg mnie po tych kursach nie warto grać gospodarzy.
Ajax natomiast ma o co walczyć, bo chociaż ta Liga Europy by się przydała. Remis w tym meczu dawałby jedno (w przypadku porażki APOEL&#39;u z Barceloną): u siebie w ostatnim meczu jakikolwiek remis gwarantowałby im 3. miejsce. Myślę, że Ajax stać na remis, szczególnie, że PSG może do tego meczu podejść z myślą o sobotnim spotkaniu w Ligue 1.
APOEL - BARCELONA
1.25 na Barcę? Nie widzę żadnego sensu. Jedyne co mi wpadło w oko to zakład: Barca wygra do zera (ok. 1.90) albo APOEL nie strzeli (ok. 1.70).
APOEL póki co strzelił 1 bramkę. Barca wiadomo jak gra: 70% utrzymania więc pewnie APOEL nie będzie miał nawet zbytnio okazji do oddania strzału. Prawdopodobnie mecz o 3 miejsce w grupie i tak rozegra się w ostatniej kolejce w Amsterdamie więc jakoś tutaj APOEL&#39;u nie widzę.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Szachtar - Athletic warto pograć w stronę gości.
Rumuński trener górników ma problem ze środkiem obrony, a tu jeszcze Jarek Rakicki zakomunikował, że nie będzie reprezentował kadry banderstanu
http://forum.bukmacherskie.com/f304/konflikt-na-ukrainie-110620.html
Może i nie był by to problem, gdyby mecz rozgrywany był gdzie należy, czyli w Doniecku. Ale tam ukry walą z armat i rakiet do ludności cywilnej, a stadiom jest zniszczony. Mecz rozegrany zostanie na terenie banderlandu, a dokładniej we Lwowie. Miałem bilet i miałem jechać, ale stach się bać. Jeśli ktoś nie wie dlaczego, niech poczyta dlaczego Jarek ma już dość.
Szachtar będzie miał pod górę we Lwowie, a Jarek przej...e.
Poza tym Athletic to dobra dr€zyna i nie musi przegrać. Zresztą walczy o 3 miejsce z BATE. A Szachtar raczej i tak awansuje, więc nie musi wygrywać.

Szachtar - Athletic X2 lub 2(+0.5)
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
CSKA Moskwa - AS Roma

Typ: AS Roma @2.5 (Bet365)

szkoda tej bramki w ostatniej minucie, wszystko przez kumpla - wykrakał debil xd
Jak każdy kibic piłkarski, czekałem na dzień dzisiejszy z utęsknieniem, ponieważ wraca najlepsza liga świata - Liga Mistrzów. Na tapetę mojej analizy trafia oczywiście moja ulubiona drużyna, a konkretnie jej starcie z obecnym mistrzem Rosji. Jest to mecz, który może znacznie przybliżyć ekipę Giallorossich do awansu. Warunek jest jeden: zwycięstwo! Sytuacja w grupie prezentuje się następująco: na pierwszej pozycji z kompletem punktów Bayern, druga pozycja to właśnie Roma z czterema oczkami, z taką samą liczbą na pozycji trzeciej plasuje się CSKA, ostatnie zaś miejsce niespodziewanie zajmuje Manchester City. Widzimy więc, że w momencie porażki bądź remisu City, w walce o awans będą się liczyły już tylko dwie drużyny, dodatkowo warto powiedzieć, że jeżeli Roma wygra bądź zremisuje to wciąż ma większe procentowo szanse na awans, ponieważ ostatni mecz rozegra u siebie z Manchesterem City. Tak gdybać mógłbym jeszcze długo, ale do czego zmierzam: Rudi Garcia postawi dziś na wygraną i pewne trzy punkty, ponieważ taki rezultat otworzy przed ekipą z Rzymu kolejną fazę rozgrywek.
Oba zespoły mierzyły się trzykrotnie. W sezonie 1991/1992, w dwumeczu 1/16 finału Pucharu Zdobywców Pucharów, Giallorossi wygrali w Moskwie 2:1, zaś u siebie polegli 0:1. Takie rezultaty oczywiście premiowały ekipę z Wiecznego Miasta. Po dwudziestu latach oba zespoły spotkały się ponownie i w Rzymie ekipa pod przywództwem Garcii zdołała rozstrzygnąć spotkanie już w pierwszej połowie, schodząc na przerwę z wynikiem 4:0, ostatecznie 5:1. Bramki wtedy zdobywali Gervinho (dwie), Iturbe, Maicon oraz samobójcze trafienie. Wszyscy wymienieni, prócz Maicona, zagrają w dzisiejszym spotkaniu. Poza Brazylijczykiem w kadrze Żółto-Czerwonych zabraknie Balzarettiego, Castana, Curciego, Yanga-Mbwia oraz Torosidisa. Mistrzowie Rosji zagrają zaś w pełnym zestawieniu. Największą więc zagwozdką Garcii będzie obstawienie pozycji prawego obrońcy, ale myślę, że zna tej pozycji zagra jeden z dwójki walecznych zawodników: Nainggolan lub Florenzi.
Jak wygląda forma obu ekip? CSKA legitymuje się z serią trzech ligowych porażek z rzędu, co znacznie oddala ich szansę na nawiązanie walki z Zenitem o mistrzostwo. Dodatkowo Rosjanie nie wygrali w europejskich pucharach od 2 października 2013 roku (3-2 z Victorią Pilzno). U siebie CSKA dwa razy wygrało, raz zremisowało i cztery razy poległo w starciach z zespołami z Serie A. Roma ostatnio wraca na odpowiednie tory, o czym świadczy zwycięstwo 2:1 z Atalantą oraz wynik 3:0 z Torino. Z historycznych faktów warto przywołać, że ostatni mecz rozgrywany przez Giallorossich w Rosji zakończył się zwycięstwem nad Lokomotivem 1:0, gola zwycięskiego zdobył Cafu. Poza tym w pucharach Roma ma bilans 3-0-0 jeżeli chodzi o pojedynki z drużynami z Rosji. A seria, którą warto przełamać to brak wyjazdowego zwycięstwa, seria trwa od 3 listopada 2010 roku (3:2 z Basel). Ze statystyk warto również przywołać tworzone sytuacje podbramkowe w tej edycji LM. Roma tworzy tych sytuacji mniej od CSKA (12,5) ale za to zdobywa średnio 1,8 gola na spotkanie natomiast Rosjanie 1,3. Zespół Sułeckiego w ostatnich 11 meczach w europejskich rozgrywkach stracił łącznie aż 28 goli. Roma zaś w ostatnich 12 spotkaniach Ligi Mistrzów również 28 goli. Ostatni raz konto Lupi zachowali czyste konto 11 marca 2009 roku.
Forma CSKA:
22.11.2014, 14 kolejka Ligi Rosyjskiej: Krasnodar – CSKA 2-1 (Eremenko)
09.11.2014, 13 kolejka Ligi Rosyjskiej: Dynamo – CSKA 1-0

05.11.2014, 4 kolejka CL: M.City – CSKA 1-2 (Doumbia x2)
01.11.2014, 12 kolejka Ligi Rosyjskiej: CSKA - Zenit 0-1
29.10.2014, Puchar Rosji: CSKA – Torpedo 2-0 (Bazelyuk, Dzagoev)


Forma Romy:
22.11.2014, 12 kolejka Serie A: Atalanta – ROMA 1-2 (Ljajic, Nainggolan)
09.11.2014, 11 kolejka Serie A: ROMA – Torino 3-0 (Torosidis, Keita, Ljajic)

05.11.2014, 4 kolejka CL: Bayern – ROMA 2-0
01.11.2014, 10 kolejka Serie A: Napoli – ROMA 2-0

29.10.2014, 9 kolejka Serie A: ROMA – Cesena 2-0 (Destro, De Rossi)

starałem się nie używać dużo efektów, ale chciałem podkreślić sytuację z ostatnich tygodni, obu zespołów!

Zatem dochodzimy do konkluzji, moim zdaniem Roma wygra to spotkanie ale po zaciętym meczu. Wbrew statystykom uważam, że dokładny wynik tego spotkania będzie wynosić 0:1, aczkolwiek jeżeli tak się nie stanie to również prawdopodobnym rezultatem będzie wynik 1:2. Trudno oczekiwać od tak ważnego meczu aby był przewidywalny, ale nie widzę innej opcji niż wygrana Giallorossich. Typ zaś X2 gorąco polecam do wszelakich dubli ???? . Pozdrawiam!
 
T 6

tybeczek

Użytkownik
Lionel Messi strzeli bramkę @ 1.66
W grze Messiego wreszcie zaczyna coś iskrzyć. W spotkaniu z Sevillą otarł się niemal o perfekcję, zdobywając hat-tricka. Tym samym pobił historyczny rekord Telmo Zarry. A to jeszcze nie koniec, bowiem Messiemu pozostał do zdobycia zaszczyt najlepszego strzelca w historii Ligi Mistrzów. Czy APOEL nie jest wystarczająco wygodnym rywalem, by to uczynić? ;) Z całą pewnością Messi ma to gdzieś z tyłu głowy i nie będzie się zastanawiał, znajdując się w dobrej sytuacji. Niewątpliwie odda minimum 4 strzały w tym spotkaniu, a biorąc pod uwagę jego skuteczność w ostatnim meczu, jest duża szansa, że chociaż jeden z nich trafi do bramki.
 
E 40

edson17

Użytkownik
Nie wiem jak wy ale ja mysle ze mozna za drobne pograc Bate kurs 6.50. Już mówię dlaczego, zimno gdzie FC Porto może miec z tym problemy, chyba pamietacie ostatni mecz Białoruś-Meksyk gdzie wszyscy stawiali 2 i rózne handi,skonczylo się 3-2 dla Bialorusi. Bate będzie chcialo się pozegnac z kibicami i w przypadku wygranej i porażce Athletic będą juz w LE.
Sorry za taką skladnie ale pisze z telefonu.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
edson może czysto na Bate bym nie grał ale 1X to czemu nie. Chociaż patrząc na ich grę LM to trochę ryzykowne. Jakbym miał stawiać coś z udziałem gospodarzy to może, że obie strzelą gola?
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Słowa włodarzy jak i samych zawodników Bayernu świadczą same o sobie, Bayern leci dziś po 3 pkt na Etihad.
Czy słyszałeś, żeby ktoś z Bayernu, MU, Realu czy Barcy mówił, że jedzie odpierdzielić mecz? Bo ja nie. Wiadome, że mówią, że lecą po 3 punkty bo co mają powiedzieć? Lecimy wpierdzielić? Olewamy ten mecz? Zauważ, że wszyscy grają o 3 punkty tylko dziwnym trafem tylko jedna drużyna może je zdobyć. Nikt nie daje punktów za słowa.
Sugerować się więc tym nie ma co.
Mourinho i jego Chelsea chcą przypieczętować awans jak najszybciej, doskonale wiemy, ze BPL wrzuca potocznie nazywany 5-ty bieg w okresie świątecznym.
&#39;chcą&#39; - heh, ileż to razy się to słyszało ;) &#39;chcą&#39;, &#39;muszą&#39;, &#39;jak nie teraz to kiedy?&#39; itd.
Prawda jest taka, że chcieć a móc to dwie różne sprawy. Schalke zaczęło coś grać i jest bardzo prawdopodobne, że jakieś punkty zdobędą. Na pewno będzie komplet na trybunach. W pierwszym meczu Chelsea też &#39;chciała&#39; i jakoś zakończyło się 1-1. W Mariborze też Chelsea &#39;chciała&#39; i zakończyło się 1-1. Argumentacja &#39;chce&#39; jest typowo z dupy.
 
golazo 0

golazo

Użytkownik
Trener PSG, Laurent Blanc, ogłosił kadrę na wtorkowy mecz 5. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów z Ajaxem Amsterdam. W składzie mistrzów Francji brakuje podstawowych defensorów – Thiago Silvy oraz Thiago Motty. z Holendrami nie zagra też Marco Verratti i Yohan Cabaye.
Zatem uważam że Psg które ma już zagwarantowaną faze pucharową LM przejdzie obok tego meczu obojętnie, dlatego gram na Ajax z podpórką. Drużyna z Amsterdamu cały czas bije się z Apoelem o fazę pucharową Ligi Europejskiej i jak na razie jest na najlepszej drodze aby to osiągnąć, wszak aktualnie zajmuje 3 premiowane miejsce awansem do LE i aby się utrzymać na nim na pewno przybliży ich ku temu nawet remis. Kurs na x2 zacny 3.09
 
P 2,8K

pioteer

Użytkownik
PSG, które walczy z Barceloną o pierwsze miejsce i zwycięstwo dziś da im komfort zremisowania na Camp Nou, ma odpuścić mecz? To jakieś żarty czy prowokacja?
Reported player injuries
InjuredGroin - Bahebeck (Paris)
InjuredCalf - Cabaye (Paris)
InjuredCalf - Douchez (Paris)
InjuredGroin - Thiago Motta (Paris)
InjuredThigh - Thiago Silva (Paris)
InjuredGroin - Verratti (Paris)
InjuredHamstring - Fischer (Ajax)
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Cska - Roma X2 1.42 Fortuna
Rozpisaliscie sie to po co mam ja. Wedlug Mnie Roma nie przegra i zabierze zludne nadzieje CSKA na osiagniecie 2 miejsca. Mysle ze to Roma z Bayernem powinny przejsc dalej. Mimo ze graja w Rosji mysle ze jesli Roma zagra dobrze w obronie to o wynik chocby remisowy jestem spokojny.
Szachtar - Bilbao 1 1.67
Gospodarzom brakuje 1 pkt do awansu. Lecz Bilbao gra fatalnie. Mecze na Ukrainie mimo tego ze nie graja na swoim stadionie zawsze sa inne niz w Hiszpanii. Mysle ze Gospodarze przypieczetuja awans wygrana a o to nie bedzie trudno poniewaz Bilbao nie gra znakomicie.
Sporting - Maribor handicap 0:1 X2 1.97
Tak naprawde to ostatnia szansa Mariboru na dalsza gre w LM. Fakt Sporting gra dobrze u Siebie ale Maribor w sumie tez nie gra zle. Mysle ze mimo ze graja w Portugali i to z Sportingem to mysle ze Maribor powalczy chociazby o remis bo ostatni mecz graja z Schalke.

Kiepskie analizy ale jak ktos sie doczyta chociaz troche informacji to zrozumie o co mi chodzilo.
 
golazo 0

golazo

Użytkownik
PSG, które walczy z Barceloną o pierwsze miejsce i zwycięstwo dziś da im komfort zremisowania na Camp Nou, ma odpuścić mecz? To jakieś żarty czy prowokacja?
Pytanie tylko czy oni chcą wygrać tą grupe? sam widzisz..
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Pytanie tylko czy oni chcą wygrać tą grupe? sam widzisz..
A czemu mieliby nie chcieć? Za zwycięstwo samego meczu jest większa kasa niż za remis/porażkę. Dodatkowo, i to co najważniejsze, drużyna, która awansuje z pierwszego miejsca w grupie trafia na TEORETYCZNIE słabszego rywala. Piszę teoretycznie ponieważ wszystko zależy od tego jakie drużyny awansują i z których miejsc. Niemniej jednak w piłce nożnej nie ma kalkulacji tak jak w przypadku np. siatkówki, bo tu nikt nie wie na kogo trafi, niezależnie czy wyjdzie z pierwszego czy drugiego miejsca. A jak wiemy PSG wygrało z Barceloną na Parc de Princes więc jeśli dziś wygrają z Ajaxem to w ostatnim meczu z Barceloną na Camp Nou wystarczy im remis aby zająć pierwsze miejsce. Bo jak wiemy o zwycięstwo na CN będzie ciężko.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Każdy chcę wygrać grupę bo teoretycznie wtedy trafiasz na słabszego przeciwnika w dalszej fazie rozgrywek.. Ja bym się raczej nie pchał w ten mecz tym bardziej, że Cavani czy Ibra mogą ten mecz rozstrzygnąć w pojedynkę albo we dwóch.
PSG - Ajax, moim zdaniem obie strzelą jest realne przy tych brakach kadrowych PSG, ale nie stawiałbym tu na Ajax, tym bardziej na Parc des Princes..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom