>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 22.11.2011 - wtorek

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik




Kursy: Expekt​

Już w najbliższy tydzień czeka nas przedostatnia kolejka fazy grupowej. Ewidentny okres, gdzie drużyny wyłączają wszelkie kalkulacje i w każdym meczu spodziewamy się podwójnego zaangażowania, determinacji i trzeszczenia kości do ostatnich minut. Z reguły trzeba w pierwszym poście napisać co nieco o spotkaniach, lecz teraz zajęłoby to mi dużo czasu, powód? W każdej grupie, każde spotkanie jest na wagę wszystkiego. Wystarczy przypatrzeć się dobrze drużynom z m.in. drugiej stawki, czyt. CSKA, Lille czy Trabzonspor a wszystko nam się wyjaśni.

Jak rutyna nakazuje, zapraszamy do wspólnych pogawędek, przedstawiania swoich poglądów, pisania wszelkich ciekawostek i analiz na temat najbliższych meczów ;)
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Moim zdaniem 90% pewności to dubel:
MU+AFC ako fajne bo w granicach 2.5-2.7, a prawdopodobieństwo trafienia bardzo wysokie, United musi wygrać aby mieć 1 miejsce w grupie, AFC powinien też w meczu z Borussią zapewnić sobie awans, bo w razie wygranej BVB i Marsylii to strasznie sobie skomplikują sprawę.... a United musi zacząć grać normalnie a nie na zero z tyłu
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Przed ostatnia kolejka Fazy Grupowej Ligi Mistrzów. Według mnie najlepszym typem na wtorkowe spotkania jest BTS w potyczce Lyonu z Ajaxem, obie ekipy walczą nadal o 2 miejsce w grupie, Lyon traci 3 punkty do drugiego Ajaxu, mecz zapewne będzie otwarty, strzelam na jakiś remis 1:1, lub skromną wygraną Ajaxu Amsterdam.

Pozatym można w ciemno grać jakiś over 3.5 w meczu Realu, po kursie ~ 1.90, Real jest w niesamowitej formie, raczej Dinamo Zagrzeb nie powalczy jak równy z równym... 4:0 to minimum.

Lille w tej edycji Ligi Mistrzów, radzi sobie bardzo słabo. Spotkanie o wszystko, na ciężkim terenie w Moskwie, niestety, ale tam CSKA gra o niebo lepiej, nie spodziewam się zwycięstwa ekipy z Lille, pewne zwycięstwo CSKA, kurs 2.20.

I to w sumie tyle, za grosze można spróbować uderzyć w wyścig do 2 bramek City...
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
CSKA Moskwa - Lille
Tu nie ma się raczej nad czy zastanawiać, bo w Rosji każdemu się trudno gra. Lille nie pokazuje niczego szczególnego w LM, a CSKA na własnym terenie jest bardzo groźne. Kurs też bardzo ciekawy dla zespołu z Moskwy. Dla mnie pewniak.
Napoli - Manchester City
City faworytem? Niekoniecznie. Napoli to dobra ekipa, która już pokazała, że potrafi grać z najlepszymi. Over 2.5 w tym meczu powinien być właściwy, Manchester jak i Włosi będą chcieli to wygrać, więc najprawdopodobniej posypie się wiele bramek.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
CSKA Moskwa - Lille Tu nie ma się raczej nad czy zastanawiać, bo w Rosji każdemu się trudno gra. Lille nie pokazuje niczego szczególnego w LM, a CSKA na własnym terenie jest bardzo groźne. Kurs też bardzo ciekawy dla zespołu z Moskwy. Dla mnie pewniak.
Ale CSKA zagra bez swojego czołowego snajpera, bo jak dobrze kojarze Doumbia dostał ostatnio czerwoną kartkę.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Napoli-Manchester City



Typ:2
Kurs:2.00


Po krótkiej przerwie do gry znowu wraca liga mistrzów gdzie już coraz to bliżej decydujące rozstrzygnięcia w fazie grupowej. Postanowiłem wybrać mecz pomiędzy Napoli a Manchesterem City, który zapowiada się bardzo ciekawie. To spotkanie będzie miało najprawdopodobniej decydujący wpływ na to kto awansuje dalej, jak na razie goście są na drugiej pozycji z 7 oczkami na koncie zaś Napoli jest tuż za nimi z 5 punktami. Z tym, że Manchester ma w swoim składzie prawdziwe gwiazdy, dzięki, którym znakomicie spisuje się w lidze angielskiej, w lidze mistrzów zdarzyła im się jedna wpadka z Bayernem ale teraz grają już znacznie lepiej i myślę, że podejdą do tego spotkania bardzo zmotywowani i wygrają bo potencjał piłkarski mają o wiele większy od swojego dzisiejszego rywala
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
astafor 74

astafor

Użytkownik
Moim zdaniem 90% pewności to dubel:
MU+AFC ako fajne bo w granicach 2.5-2.7, a prawdopodobieństwo trafienia bardzo wysokie, United musi wygrać aby mieć 1 miejsce w grupie, AFC powinien też w meczu z Borussią zapewnić sobie awans, bo w razie wygranej BVB i Marsylii to strasznie sobie skomplikują sprawę.... a United musi zacząć grać normalnie a nie na zero z tyłu
O ile z United moge sie zgodzic, ze raczej bankowo powinni wygrac i wyjsc z 1wszego miejsca to w przypadku Arsenalu nie jestem tego pewien. Borussia po sobotniej wygranej na terenie Bayernu poprawila sobie znacznie morale. Dopoki maja szanse na awans mysle, ze postawia wszystkie swoje sily na te spotkanie. Arsenal jest w gazie, w lidze kosi rywali rowno. Kiedys jednak ta seria musi sie zakonczyc i mysle, ze moze to nastapic wlasnie w ten wtorek.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Mecz dopiero jutro, ale scenariusz tego spotkania napisała w sobotę Borussia Dortmund. Przegrana z Borussią doprowadziła praktycznie do tego, że przez jakiś czas Bayern będzie wygrywał z każdym, dajcie im dziś Barcelone ????. Prawda jest tak, że jutrzejszy mecz to będzie rzeź - zwłaszcza dlatego że grają na Allianz-Arenie. Borussia ich ośmieszyła, co z tego że Bawarczycy grali dobrze, jak przegrali z ubiegłoroczny mistrzem, na dodatek to już któryś raz z kolei kiedy BVB wygrywa (trzeci). Bayern to zawistna drużyna, Robben też jest zawistny (a zagrał słabo) wiec najprawdopodobniej jakieś 5-6 spotkań Bayern wygra pod rząd i niema to znaczenie, że zaraz grają z MC - bo oni mają tego pecha, że Bayern wygrywając z nimi będzie chciał coś udowodnić... Typów na ten mecz mam dużo, z uwagi że grają na AA można się spodziewać naprawdę wielu goli Bayernu i na pewno ataku od pierwszych sekund, bo zawodnicy gospodarzy mają coś do udowodnienia.

Bayern Monachium-Villarreal (0-2) Typ:1 Kurs:2,25
Pierwsza połowa Typ:1 Kurs:1,53
Suma Strzelonych Bramek - Pierwsza Połowa 1.5 Typ: Ponad Kurs:2,1
Gospodarze zdobędą gole w obu połowach Typ:Tak Kurs:1,65

By Unibet
 
P 37

piotreklyon

Użytkownik
CSKA vs Lille
Typ 1(remis nie ma zakładu)
Bukmacher - Betgun
Kurs 1,56
Patrząc na formę Lille można by postawić czystą jedynkę, ale mam w pamięci pierwszy mecz tych ekip gdzie Francuzi byli drużyną lepszą i tylko brak koncentracji w końcówce pozbawił ich 3 punktów. Mimo wszystko jak dla mnie faworytem jest CSKA które na własnym stadionie pokonywało już nie takich rywali. Lille w tym sezonie gra zdecydowanie poniżej oczekiwań. Mimo ciekawych transferów przed sezonem to już nie jest ta drużyna która w zeszłym sezonie zdecydowanie kroczyła po mistrzostwo. Strata takich graczy ja Gervinho, Cabaye czy Rami jest niestety widoczna w grze tej drużyny. O ile szanse na awans zespołu Lille są raczej iluzoryczne, to zwycięstwo CSKA może znacznie przybliżyć ich do awansu a przypadku zwycięstwa Interu w Trabzonie Rosjanie awans mieli by już &quot;w kieszeni&quot;. Stawiam na nieznaczne zwycięstwo CSKA 1-0 lub 2-1.
Prawdopodobne składy:
CSKA: Gabulov - V.Berezutski, Ignasevich, Nababkin, A.Berezutski, Aldonin, Mamaev, Honda, Cauna, Dzagoev, Vagner Love
Lille: Landreau - Debuchy, Rozenhal, Chejdou, Bonnart, Balmont, Mavuba, Gueye, Hazard, Sow, Payet
Ostatnie mecze CSKA:
CSKA Rubin 1-2
Lokomotiv CSKA 1-1
Trabzonspor CSKA 0-0
CSKA Nalchik 4-0
Anzi CSKA 3-5
Ostatnie mecze Lille:
Toulouse Lille 0-0
Lille Evian 1-1
Inter Lille 2-1
Velenciennes Lille 0-0
Lille Sedan 3-1
 
river 148

river

Użytkownik
Przed ostatnia kolejka Fazy Grupowej Ligi Mistrzów. Według mnie najlepszym typem na wtorkowe spotkania jest BTS w potyczce Lyonu z Ajaxem, obie ekipy walczą nadal o 2 miejsce w grupie, Lyon traci 3 punkty do drugiego Ajaxu, mecz zapewne będzie otwarty, strzelam na jakiś remis 1:1, lub skromną wygraną Ajaxu Amsterdam.
Przy calej mojej sympatii do Ajaxu, to w tym meczu niestety widze czysta 1.
Ajax jest ostatnio w nienajlepszej dyspozycji. W 8 ostatnich meczach ligowych zaledwie jedno zwyciestwo i juz 10pkt straty do lidera z Alkmaar (w dodatku AZ ma mecz zalegly). Ajax w tym sezonie nie rozpieszcza swoich fanow a zdarzaja mu sie przytrafic wstydliwe porazki jak 4:6 z Utrechtem... Ponadto Ajax w tym sezonie nie pokonal zadnej dobrej druzyny, w LM porazka z Realem i remis z Lyonem, w lidze remisy z Feyenoordem, AZ, Twente i PSV oraz porazka w meczu o Superpuchar z Twente.
Na dodatek Ajax juz od pewnego czasu po kontuzji Sigthorssona gra praktycznie bez klasycznej &quot;9&quot;. Stara sie to robic Bulykin ale z roznym skutkiem. Na dodatek Rosjanin zlapal kontuzje i nie zagra jutro, podobnie jak podstawowy lewoskrzydlowy Derk Boerrigter oraz ofensywny pomocnik Siem de Jong.
Wezmy tez pod uwage, ze Ajax swoja pozycje w tabeli LM zawdziecza przede wszystkim dwom zwyciestwom z Dinamem Zagrzeb, ktore wyraznie w tej grupie odstaje. Ajax do awansu potrzebuje bramkowego remisu w Lyonie lub po prostu zwyciestwa. Jednak ofensywa na ten mecz jest mocno oslabiona i przypuszczam, ze ten mecz bedzie toczyl sie zdecydowanie pod dyktando Francuzow.
Kadra Ajaxu:
Kenneth Vermeer, Jasper Cillessen, Gregory van der Wiel, Toby Alderweireld, Jan Vertonghen, Vurnon Anita, Eyong Enoh, Miralem Sulejmani, Christian Eriksen, Lorenzo Ebecilio, Theo Janssen, Daley Blind, Nicolás Lodeiro, Thulani Serero, Jody Lukoki, Dico Koppers, Lesley de Sa, Ruben Ligeon, Davy Klaassen
Zawodnicy podkresleni to zawodnicy powolani z Jong Ajax i druzyny mlodziezowej A1. W ataku poza Sulejmanim nie ma praktycznie kto straszyc. Lukoki to kolejny mlodzian a Ebecilio nie gra tak dobrze jak w zeszlym sezonie. Defensywa tez nie d o konca w podstawowym skladzie, bo zabraknie rewelecyjnego w ostatnich miesiacach Boilesena (tu pewnie zastapi go Anita).

Jesli w Lyonie nie ma szpitalu (a nie slyszalem by byl), to ja tu widze typ: 1 tym bardziej, ze Lyon to druzyna tez bardziej doswiadczona i ograna.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Ale CSKA zagra bez swojego czołowego snajpera, bo jak dobrze kojarze Doumbia dostał ostatnio czerwoną kartkę.
Może i tak, ale do składu wracają Honda i Love, który ostatnio nie zagrał w ligowym spotkaniu ze względu na kartki. Lille gra słabo w LM, a nie sądzę, aby w Rosji udało im się wygrać. Poza tym Rosjanie będą chcieli wygrać ten mecz i wywalczyć awans do następnej rundy, bo Trabzonspor depcze im po piętach. Dla Lille mecz z CSKA to jedyna szansa, aby grać w europejskich pucharach, lecz przecież każdy wie jak się gra drużynom z LM w Rosji.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Tak, ostatnio Doumbia robi niesamowite show, ale nie można zapominać o codziennych wyjadaczach. Zastąpi go trio Love oraz Dzagoev, którzy za plecami będą mieli Hondę, a i swoje zrobi Cauna jeśli wystąpi.
Kolejna grupa gdzie bukmacherzy się pomylili i to ostro. Po losowaniu kursy na awans Lille, a CSKA to niebo a ziemia. To samo w grupie Dortmundu, byli oni murowanym faworytem po ekipie Arsenalu a tu zonk. Jak widać bukmacherzy też omylni.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Mecz dopiero jutro, ale scenariusz tego spotkania napisała w sobotę Borussia Dortmund. Przegrana z Borussią doprowadziła praktycznie do tego, że przez jakiś czas Bayern będzie wygrywał z każdym, dajcie im dziś Barcelone . Prawda jest tak, że jutrzejszy mecz to będzie rzeź - zwłaszcza dlatego że grają na Allianz-Arenie. Borussia ich ośmieszyła, co z tego że Bawarczycy grali dobrze, jak przegrali z ubiegłoroczny mistrzem, na dodatek to już któryś raz z kolei kiedy BVB wygrywa (trzeci). Bayern to zawistna drużyna, Robben też jest zawistny (a zagrał słabo) wiec najprawdopodobniej jakieś 5-6 spotkań Bayern wygra pod rząd i niema to znaczenie, że zaraz grają z MC - bo oni mają tego pecha, że Bayern wygrywając z nimi będzie chciał coś udowodnić... Typów na ten mecz mam dużo, z uwagi że grają na AA można się spodziewać naprawdę wielu goli Bayernu i na pewno ataku od pierwszych sekund, bo zawodnicy gospodarzy mają coś do udowodnienia.
Jedno pytanie, czy Villarreal to chłopcy do bicia? Borussia potrafiła wygrać trzeci raz z rzędu na AA więc nie wiem czemu Villarreal miałby z nimi dostać lanie o jakim piszesz.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
dawid1892 zgadzam się z Tobą. Villareal kiedyś się musi obudzić. Może i nie będą w stanie wygrać jutro, ale myślę, że bramkę strzelą (1,95) ✅ ✅ a kurs lepszy niż te 1,17 na Bayern.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Freebet na Ligę Mistrzów w Tobet do 10 Euro, więc myślę, że warto skorzystać : http://forum.bukmacherskie.com/f...ml#post2531080
Dodam jeszcze,że na Betsafe też jest bonus 20zł free bez względu czy wygrasz czy przegrasz ale musisz zagrać minimum dwa mecze w ramach LM, uwaga oferta tylko dla tych co dostali maile!
Dzięki chłopaki za cenne rady co do meczu CSKA, chyba sam się skuszę po tym kursie, tym bardziej,ze CSKA aby awansować musi wygrać bo potem czeka ich wyjazd na mecz z Interem.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: CSKA Moskwa - Lille
Typ: CSKA
Kurs: 2.25
Bukmacher: Unibet
Analiza: Już jutro o godzinie 18 CSKA Moskwa podejmie na własnym stadionie Lille. Dla drużyny z Moskwy to bardzo ważne spotkanie bowiem zwycięstwo nad Francuzami zbliży ich do awansu do kolejnej rundy. CSKA jest o niebo lepszej sytuacji niż Lille. Ekipa Slutskiy&#39;ego jest na drugiej lokacie w grupie B, zaś podopieczni Garcii zajmują ostatnie miejsce. Dla zawodników Lille mecz z CSKA jest jedyną deską ratunku, jeżeli chodzi o ich grę w europejskich pucharach. Francuzi w ostatnich spotkaniach nie prezentują się zadowalająco. Warto podkreślić, że ich ostatnia wygrana nastąpiła 15 października w meczu Auxerre, a w Ligue 1 zajmują 3 miejsce. Bilans CSKA wygląda nieco lepiej od Lille, zwłaszcza w rozgrywkach Ligi Mistrzów. W ostatnim spotkaniu może i Rosjanie ulegli Rubinowi Kazań 1-2, ale należy przypomnieć, że na wtorkowy meczu powinni być dostępni Honda oraz Love. Wielkim osłabieniem dla Slutskiy&#39;ego jest na pewno fakt, że nie wystąpi w meczu z Lille jego najlepszy snajper - Seydou Doumbia, a także Akinfeev, Nacid oraz Gonzalez. W zespole Lille nie wiadomo czy wystąpia w tym meczu Basa oraz Pedretti. Jednakże to ekipa z Moskwy jest faworytem w tym meczu, a na dodatek sztuczna murawa oraz nieprzyjemna temperatura dla wielu drużyn, to wielki atut dla CSKA. Patrząc także na wagę tego meczu, Rosjanie nie zlekceważą Lille i postarają się zdobyć trzy punkty.
 
P 0

parolski

Użytkownik
Real Madryt - Dinamo Zagrzeb
Grupa D:
1. Real Madryt 12 pkt. bramki 10-0
..
4. Dinamo Zagrzeb 0 pkt. bramki 0-9
Co tu dużo pisać... Real jest w formie strzela dużo bramek i odprawia każdego przeciwnika z kwitkiem. Do tego w tej edycji LM jeszcze nie stracił ani jednego punktu, co więcej nie stracił też bramki! Żadnej drużynie w historii taka sztuka się jeszcze nie udała, a więc Murinho będzie chciał zapewne ustanowić nowy rekord i odpowiednio zmotywuje swoich grajków.
Moje typy na ten mecz:
Dinamo nie strzeli gola 1,50 (kurs wysoki jak na tak pewny zakład)
over 3.5 - 1,70
over 1.5 pierwsza połowa - 1,75

O. Lyon - Ajax Amsterdam
2. Ajax Amsterdam 7 pkt. bramki 6-3
3. O. Lyon 4 pkt. bramki 2-6
Lyon musi wygrać ten mecz bo inaczej straci szanse na awans. Do tego zagra na własnym stadionie. W lidze może i nie grają najlepiej, ale to samo można powiedzieć o Ajaxie. Ajax swoją pozycję w tej grupie zawdzięcza głównie dwóm wygranym z Dinamem Zagrzeb, które zapewne nie zdobędzie nawet punktu. Dużo będzie również zależeć od ostatniej kolejki i meczu Ajax - Real. Jedno wiadomo Lyon musi tu wywalczyć 3 punkty i to najlepiej z jak największą ilością bramek, które w ostatecznym rozrachunku mogą mieć znaczenie. W pierwszym meczu w Amsterdamie padł bezbramkowy remis.
Mój typ:
Lyon 1 - 1,80
dla odważnych polecam Lyon (0-1) kurs 3,2
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Moim zdaniem nie ma co ruszać Realu, wątpię aby na dzikich zawodników Dynamo wypuścili gwiazdy bo niby po co? Pierwsze miejsce nie zagrożone a o kontuzje z tymi typami nie ciężko a w weekend czeka na Real mecz derbowy ;) bliżej mi do under 3.5 w tym meczu jak do overa ;)
 
kuba7 19

kuba7

Użytkownik
Moim zdaniem nie ma co ruszać Realu, wątpię aby na dzikich zawodników Dynamo wypuścili gwiazdy bo niby po co? Pierwsze miejsce nie zagrożone a o kontuzje z tymi typami nie ciężko a w weekend czeka na Real mecz derbowy ;) bliżej mi do under 3.5 w tym meczu jak do overa ;)
Pełna lista powołanych:
Bramkarze: Casillas, Adán i Mejías;
Obrońcy: Sergio Ramos, Varane, Pepe, Albiol i Coentrão;
Pomocnicy: Özil, Şahin, Xabi Alonso, Altıntop, Callejón, Lass, Granero i Khedira;
Napastnicy: Cristiano Ronaldo, Higuaín i Benzema.

Chociaż jakim składem by nie wyszedł Real itak tutaj over powinien paść.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom