>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

5 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 22.11.2011 - wtorek

Status
Zamknięty.
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Nie wiem czy granie hurra handi -2 itp. na Real to takie dobre rozwiązanie. Kursy wciąż pozostają marne (-2 i 1.60) a Królewscy mają już awans w kieszeni i ten mecz nie jest dla nich zbyt ważny. Oczywiście mogą sobie zrobić rozstrzeliwanie gości, ale równie dobrze nie muszą. Któryś z kolegów wyżej wspomniał o oszczędzaniu zdrowia na ligę i najprawdopodobniej ma rację. Dynamo będzie starało się grać agresywnie w defensywie to raz, a dwa należy pamiętać o frustracji jaka będzie towarzyszyć piłkarzom gdy będą wysoko przegrywać.
Real ten mecz wygra ale czy będą walczyć o jak najwyższy wynik to się okaże na boisku. Tymczasem również przyłączam się do grupy osób, które stawiają na brak gola ze strony drużyny przyjezdnej. Kurs wprawdzie również nie powala, ale za to wydaje się bardziej pewny.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Przeglądając dalej zakłady na kartki, zauważyłem kolejny ciekawy zakład. A mianowicie, Napoli - City, powyżej 5.5 kartek, może i próg jest wysoki, ale w pełni osiągalny... Obie ekipy walczą praktycznie o awans, z drugiego miejsca. Takie same szanse ma Napoli jak i City. Sędzią spotkania będzie Damir Skomina, gość na co dzień sędziuje 1 ligę słowacką i muszę przyznać, że raczej w kartkach to on lubi przebierać... w tej edycji Ligi Mistrzów sędziował już 3 spotkania, pokazując łącznie 18 kartek... dobry wynik.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
A ja właśnie byłbym przeciwny graniu na to, że Dynamo nie strzeli. Pierwszy gol strzelony dla Dinama by był i to jeszcze Realowi.
Spójrz na wyniki Realu, czy oni trzymają wynik przez 90 minut na 1:0 czy 2:0 ? Nie. Grają w opór i pakują bramek ile wlezie. 4:0 z Lyonem, 7:1 z Ossusaną itd. Ronaldo w świetnej formie, tak jak jego kolega po fachu G.Hig.
A jak jest wysoki wynik, zawodnicy chcą śrubować rekordy, to obrona trochę przysypia i tak oto możemy zobaczyć takie wyniki jak:
7:1 z Ossasuną, 8:1 z Almerią, 6:2 z Rayo Vallecano.
Raczej im wyższy wynik tym bardziej prawdopodobny jest fakt, że goście strzelą.
Do tego tak jak pisałem wcześniej, w Dinamie na bramce będzie stał rezerwowy bramkarz.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Masz całkowitą rację. Wszystko i tak będzie głównie zależało od tego co nakreśli piłkarzom Jose. Sam właśnie próbowałem wykombinować co może trener przed takim meczem oczekiwać. Zbliżające się ważne mecze (zdrowie piłkarzy) mogą go skłonić do tego by zalecić swojej drużynie przy bezpiecznym prowadzeniu bardziej zachowawczą grę. Poza tym Mou chyba coś wspominał o tym, że w fazie grupowej nie chciałby stracić bramki. Na razie to się udaje, ale żeby tak zostało do końca to defensorzy nie mogą sobie pozwolić na dekoncentrację nawet przy wysokim prowadzeniu.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Ja ostatecznie pograłem tripla.
Wyścig do 3 bramek - Bayern @ 2.10
Powyżej 45 punktów (kartki) w meczu Real - Dinamo @ 3.75
Powyżej 45 punktów (kartki) w meczu Napoli - City @ 1.50

Nowa wiadomość, która jest dla AKA SHAKAL dobrą prognozą, w bramce Realu dziś nie zagra Casillas, będzie na ławce. Bramkarzem zostanie dziś Adan.
 
maestro90 28

maestro90

Użytkownik
SSC Napoli - Manchester City
Tu będzie walka na całego. Nikt nie odpuści nogi. Wszyscy widzą o co grają. Osobiście gram typami:
- 1 czerwona kartka @4.00 Bwin 5/10
- Więcej niż 4,5 żółtych kartek @1.60 Bwin 7/10

Real Madryt - Dinamo Zagrzeb

Chęć pokazania się zmiennikom w Realu oraz zawodnikom Dinama. Sędzią jest Alan Kelly, bardzo sprzyjający pod względem typu.


Patrząc zarówno na staty kartkowe obu ekip i sędziego wart grania jak dla mnie jest typ:
- Powyżej 3,5 żółtych kartek @2,10 8/10 Bwin

Sorry, że tak krótko ale mam mało czasu. Pozdro i powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Panowie ktos mnie moze oswiecic dlaczego kurs na CSKA poszybowal tak w gore?Rano bylo 2.20 teraz juz 2.50 w bet365. Wiem ze Doumbia nie zagra ale to bylo wiadomo juz duzo wczesniej.Jakies podpowiedzi?Tak samo typ na ilosc kartek over 4,5 juz 2.10!
Z tego co wyczytalem na stronie CSKA to Lille mieli wczoraj opozniony lot, nie odbyla sie z tego powodu konferencja prasowa i trening zaplanowany na godzine meczu.Ale to przemawia raczej na korzysc CSKA.Czemu kursy temu zaprzeczaja?
 
seba1b 109

seba1b

Użytkownik

Dziś Real na 99% zagra głęboką rezerwą. W bramce ma poraz 1 w tym sezonie nie zagrać Iker, a zastąpić ma go Antonio Adan. Obrona dziś moze nie gwarantować wyniku na zero z tyłu. Brak Marcelo oraz Alvaro jest niewątpliwie dużym osłabieniem. Obrona może wyglądać następująco: (od prawej) Lass/Altintop Ramos Varane Coenrtao. Pomoc to jeszcze większa zagadka JM. Pojawiają sie informacje że najprawdopodobniej da odpocząć Ronaldo i Alonso. Do tego dochodzą kontuzjowani Di Maria, Kaka. Obrona może wyglądać następująco: (od prawej) Lass/Altintop, Ozil, Sahin. W ataku brak wcześniej wspomnianego Ronaldo będzie prezentował sie następująco: (od prawej) Callejon, na szpicy Higuain i na lewej Benzema.
Moje typy na ten mecz:
unibet:Total Booking Points-Home Team 10,5 2,45⛔
pinnacle: Real win 1,12✅
unibet: Higuain strzeli 1,57✅
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Prędzej zagrałbym typ na wysoki over bramkowy w meczu Realu niż kartki. Kilka osób pisało, że Real gra brutalnie, fauluje itp. W zasadzie tak, ale dzieje się tak głównie w meczach o dużą stawkę. Takimi spotkaniami jest mecz z Barcą, czy chociażby ostatni mecz z Valencią, gdzie w pewnym momencie gdy wynik się wahał kosili się równo z trawą.
Jednak czy w meczach gdzie Real gra na luzie, gdy prowadzi i meczu na pewno nie przegra też tak grają? Też jadą z przeciwnikiem równo po kościach? Ja oglądałem wiele spotkań Realu i gdy nie ma ciśnienia to mecz jest mega spokojny, wręcz nudnawy.
Czy dziś na stadionie będzie walka na śmierć i życie? Nie. W zasadzie Real gra po to by tylko odbębnić ten mecz, a Dynamo po to by piłkarze do końca życia mieli fajne wspomnienia. Prędzej to goście będą grać ostro i to oni złapią głupie kartki. Jednak uważam, że będzie to mecz spokojny, dosyć czysty. Obie ekipy mają już jasną sytuację w tabeli. Typ na over 2.5 kartek gospodarzy wydaje się dla mnie już bardzo ryzykowny, ale to tylko moje zdanie.
Dla szukających zakładów z wysokim kursem polecam:
Ramos strzeli gola głową @ 9.00 1/10 Unibet
Ramos jak strzela to głównie ze stałego fragmentu gry głową. Strzelać potrafi, co nie raz udowodnił, nie trzeba daleko szukać- mecz z Valencią. Dla emocji wolę postawić za grosz taki typ niż stresować się liczbą kartek.
 
seba1b 109

seba1b

Użytkownik
Prędzej zagrałbym typ na wysoki over bramkowy w meczu Realu niż kartki. Kilka osób pisało, że Real gra brutalnie, fauluje itp. W zasadzie tak, ale dzieje się tak głównie w meczach o dużą stawkę. Takimi spotkaniami jest mecz z Barcą, czy chociażby ostatni mecz z Valencią, gdzie w pewnym momencie gdy wynik się wahał kosili się równo z trawą.
Jednak czy w meczach gdzie Real gra na luzie, gdy prowadzi i meczu na pewno nie przegra też tak grają? Też jadą z przeciwnikiem równo po kościach? Ja oglądałem wiele spotkań Realu i gdy nie ma ciśnienia to mecz jest mega spokojny, wręcz nudnawy.
Czy dziś na stadionie będzie walka na śmierć i życie? Nie. W zasadzie Real gra po to by tylko odbębnić ten mecz, a Dynamo po to by piłkarze do końca życia mieli fajne wspomnienia. Prędzej to goście będą grać ostro i to oni złapią głupie kartki. Jednak uważam, że będzie to mecz spokojny, dosyć czysty. Obie ekipy mają już jasną sytuację w tabeli. Typ na over 2.5 kartek gospodarzy wydaje się dla mnie już bardzo ryzykowny, ale to tylko moje zdanie.
Dla szukających zakładów z wysokim kursem polecam:
Ramos strzeli gola głową @ 9.00 1/10 Unibet
Ramos jak strzela to głównie ze stałego fragmentu gry głową. Strzelać potrafi, co nie raz udowodnił, nie trzeba daleko szukać- mecz z Valencią. Dla emocji wolę postawić za grosz taki typ niż stresować się liczbą kartek.
Jeśli mnie pamięć nie myli to ponad 90% trafień Ramosa to gole ze stałych fragmentów po strzale głową. Ma do perfekcji opanowany ten aspekt gry. Ja licze na kartki Realu bo zagra sporo rezerwy która będzie sie chciała pokazać trenerowi. Na pewno nie grał bym żadnych handicapów na Real bo mecz rzeczywiście może być grany na luzie a skład może bedzie sie oszczędzał na derby Madrytu.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
No i mamy pierwszą niespodziankę dziś, Lille wygrywa, szkoda,że nie trzymałem się swojej wersji, grunt,że nisko zagrałem ale i tak jestem trochę zawiedziony,że uległem presji większości ;) siadam do analiz i zaraz coś zapodam ;)
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Real-Dinamo
Typ: Marcelo dostanie kartke
Kurs: 4,00
Tobet
Typ wydaje sie kompletna loteria na pierwszy rzut oka ale po wglebieniu sie w niego widze w nim ogromne value. Real awans do playoff ma zapewniony, 2 mecze o nic tak naprawde i to z o wiele slabszymi druzynami. Kazdy zna Mourinho i jego cwaniactwo a wiec znalazlem idealny typ pod to. Marcelo ma na koncie 2 zolte kartki a po 3 sie pauzuje 1 mecz w LM. Do konca grupowych pozostaly 2 mecze a wiec idealna sytuacja zeby dzisiaj zakartkowal i wyczyscil sie przed rozgrywkami na wiosne !! Pamietam wiele mecze gdzie zawodnicy specjalnie lapali kartki kopiac pilki po gwizdku badz specjalnie lapiac za koszulke rywala. Marcelo jest wiernym poddanym Mourinho i gra do tego ostro dlatego o kartke nie trudno. Liczylem na kurs w granicach 3,20 a tutaj dostalem az 4,00 ! Jedyny problem jest w tym czy Marcelo wyjdzie w 1 skladzie bo musi to uczynic aby typ byl zaliczony.. Miejmy nadzieje ze Jose mysli madrze jak ja i kaze swojemu graczowi tak uczynic. Zdecydowanie typ dnia dla mnie. Polecam dla samego sprawdzenia
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
bo86bo, może coś o meczu MC-Napoli?
Nie będę tu obiektywny, zaznaczę,że marzy mi się porażka City... ewentualnie ich remis i remis Bayernu, mówię,że to nie obiektywne bo jestem fanem United i liczę aż w końcu coś zazgrzyta w ekipie Obywateli, jednego jestem pewny, kartek bym nie ruszał bo to za wysoki próg jest a ciekawie wygląda opcja,że Napoli strzeli, skoro udało im się strzelić dwie Bayernowi na wyjeździe to pewnie nie oddadzą tanio skóry, walczą o wszystko lub o nic, tu nie ma kalkulacji... bardzo ciekawy mecz i liczę na Napoli, które nie bardzo się zmęczyło z Lazio a City mimo wygranej z NU nie miało tak łatwo... bardziej mi do Napoli jak do City, ale zaznaczam to moje pobożne życzenie.
Poczekam jednak jeszcze na składy popatrzę na formy, table i potem podam co jak widzę ;)
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Manchester United - Benfica Lizbona
2@ 6.35

Na Old Trafford przyjeżdza niepokonana w tym sezonie Benfica. Goście są w owiele lepszej sytuacji kadrowej niż gracze z Anglii. Po ich stronie zabraknie chyba tylko Savioli. W United na 100% nie zagrają: Rooney, Owen, Welbeck, Cleverly. Uważam, że kurs na gości to zdecydowane value. Grający bardzo słabo Manchester męczy punkty w lidze. Ale czy taka gra wystarczy w pojedynku z będącą w świetnej formie Benficą, gdy stawką jest 1 miejsce w grupiue/awans? Daje szanse 50/50 ale przy takich kursach aż żal nie pograć gości.


Napoli - Manchester City
2 handi -1.5 @ 4.15
Dzeko strzeli @ 2.65

Obrona Napoli w lidze zazwyczaj ma do powstrzymywania dużo gorszych napastników, stąd w serieA mają świetne statystyki (tylko 7 straconych goli). Bayern już pokazał, że trochę sytuacji można z nimi stworzyć. Ponadto ostatnio słabo grają Hamsik i Cavani. Jeśli chodzi o obronę to wiadomo, że bramkarz - De Sanctis to bardzo dobry fachowiec.
Ostatnie mecze: Udinese w Neapolu za to dużo do powiedzenia nie miało, Napoli w pełni kontrolowało mecz i to oni głównie rozgrywali akcje. Z Cagliari słabo wyglądały obie formacje. Napoli zarówno nie mogło wykorzystać swoich szans, jak i dopuszczało przeciwników do swojej bramki (skończyło się 0-0 bo Cagliari było równie nieskuteczne co Napoli ).
Nie wydaje mi się, żeby Napoli, które złapało lekko zadyszkę bo dobrym początku sezonu, było w stanie się przeciwstawić coraz lepiej grającemu i skutecznemu City. Po liderze ligi angielskiej widać, że ta drużyna zmieniła się i coraz bardziej tworzy zgrany zespół, który może sporo namieszać.

Na sucho widzę jeszcze wygraną Interu. Odradzam granie Bayernu, bo bez Bastiana ta drużyna traci bardzo dużo, a Villarreal zaczęło wreszcie grać lepiej. Kursy nieadekwatne do ryzyka.
luźne typy:
Inter @ 3.0
Ruben strzeli @ 7.0

bardzo ciekawe, zdecydowana 1!

Polecam kartki w meczu Realu! Perełka na dziś, under 2.5 też wygląda fajnie!

Skład mówi sam za siebie, bez Ronaldo i Ikera, Lass na prawej obronie!
No nie wiem czy taka pewna, faworytami na pewno są, ale kurs na Benfice ładny. Daje im duże szanse w tym meczu. Co do kartek Realu to popieram, under też ciekawy. A co do Lassa to już grał na prawej obronie i zagrał świetnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Na Old Trafford przyjeżdza niepokonana w tym sezonie Benfica. Goście są w owiele lepszej sytuacji kadrowej niż gracze z Anglii. Po ich stronie zabraknie chyba tylko Savioli. W United na 100% nie zagrają: Rooney, Owen, Welbeck, Cleverly. Uważam, że kurs na gości to zdecydowane value. Grający bardzo słabo Manchester męczy punkty w lidze. Ale czy taka gra wystarczy w pojedynku z będącą w świetnej formie Benficą, gdy stawką jest 1 miejsce w grupiue/awans? Daje szanse 50/50 ale przy takich kursach aż żal nie pograć gości.
Zdecydowanie United dziś w końcu ciekawy skład z chłopakami rządnymi gry!
De Gea - Fabio, Jones, Ferdinand, Evra - Nani, Valencia, Carrick, Fletcher, Young, Berbatow.
Ja to widzę w bardzo kolorowych barwach, zwłaszcza trójkę Nani-Berbatow-Young! ???? dodając do tego Valencie, najlepsze w ostatni weekend w Anglii Carricka, 96% celnych podań i wiele cennych akcji w destrukcji, przebojowego Fabio na prawej, młodego Jonesa w końcu na środku ... bardzo ciekawe, zdecydowana 1!
Polecam kartki w meczu Realu! Perełka na dziś, under 2.5 też wygląda fajnie!
Skład mówi sam za siebie, bez Ronaldo i Ikera, Lass na prawej obronie!


 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Nie będę nic pisał na temat meczu, nie podam też żadnego konkretnego typu bo nie gram nic dzisiaj.
Takim składem wyjdzie dzisiaj Real:
Adan, Coentrao, Ramos, Varane, Lass, Alonso, Sahin, Callejon, Ozil, Benzema, Higuain
Jest oczywiście kilka roszad w składzie jednak i tak wygląda to mocno i ofensywnie. Z przodu mimo że nie ma CR jest siła ognia jakiej nie powstydziły by się najlepsze drużyny europy. W dobrej formie Benzema i Higuain nie powinni mieć problemów ze zdobywaniem dzisiaj bramek.
W środku pola po raz pierwszy tak na prawdę zobaczymy Alonso i Sahina, nie licząc 20 min z Osasuną. Spodziewać się można że obaj będą rządzili dzisiaj środkiem pola, i słali dokładne podania do przodu.
Obrona jest mocno zmieniona jednak i tak są to zawodnicy którzy nie pierwszy raz grają na takich pozycjach. Lass nie raz grał na prawej obronie a młody Varane pokazał w kilku spotkaniach jaki ma potencjał.
Jedynie bramkarz to spora niewiadoma, jakiś kiks może się przytrafić jednak miejmy nadzieję że nic takiego nie będzie miało miejsca.

Reasumując, nie spodziewałem się tak ofensywnego ustawienia. Zwłaszcza ciekawy jestem duetu Alonso Sahin. Spodziewam się dużej ilości bramek, niewykluczone że i Dinamo coś strzeli (ale oby nie) ???? .
Wynik: 5:0 :] Szybko to idzie w Madrycie. 3:0 w 10min... chyba za niski wynik wpisałem ???? ????
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Też uważasz, jak robson, że nawet gola nie strzelą?
Mam nadzieję, to nie jest klub na Europę, w Anglii im idzie bo póki co wygrywają, zobaczymy jak im będzie szło jak zaczną przegrywać... osobiście zagrałem dziś za drobne dubla Inter+Napoli ????
Obietywnie to wygląda to tak, w Manchesterze Napoli miało zostać zmiecione,ugrali remis, w Monachium mieli być spacerkiem dla Bayernu skończyło się 3-2, każdy mecz w lidze przed LM odpuszczają a mimo to ugrali bezbramkowy remis z Lazio,które jest najlepsze na wyjazdach w Serie A... City dziś z Dżeko i Balotellim, Balo łatwo nie będzie bo to Neapol a tam może dostać kilka gwizdów, Dżeko siadł na dupę, liczę na niespodziankę ze strony Napoli.
 
lukanio87 23

lukanio87

Użytkownik
Takim składem wyjdzie dzisiaj Real:

Adan, Coentrao, Ramos, Varane, Lass, Alonso, Sahin, Callejon, Ozil, Benzema, Higuain
Sam zagrałem zakład, że Dinamo nie zdobędzie bramki i patrząc na zestawienie linii obrony chyba można być dosyć pewnym tego typu. Dinamo ma problemy ze zdobywaniem bramek, a obrona z Ramosem, Lassem, Coentrao i młodziutkim Francuzem Varane wygląda dość solidnie.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Na jeden ze stron MUFC jeden z użytkowników podał info:
Cytat:
&quot;
Mieszkańcy południa kraju anteny w stronę Czech i oglądamy mecz cyfrowo na czeskiej czwórce ;)&quot;
Więc jak ktoś nie ma platformy N to niech spróbuje w ten sposób!
Oczywiście mowa o meczu MUFC-Benfica!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom