>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

5 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 22.11.2011 - wtorek

Status
Zamknięty.
ice29 251

ice29

Użytkownik
Mam nadzieję, to nie jest klub na Europę, w Anglii im idzie bo póki co wygrywają, zobaczymy jak im będzie szło jak zaczną przegrywać... osobiście zagrałem dziś za drobne dubla Inter+Napoli ????

Obietywnie to wygląda to tak, w Manchesterze Napoli miało zostać zmiecione,ugrali remis, w Monachium mieli być spacerkiem dla Bayernu skończyło się 3-2, każdy mecz w lidze przed LM odpuszczają a mimo to ugrali bezbramkowy remis z Lazio,które jest najlepsze na wyjazdach w Serie A... City dziś z Dżeko i Balotellim, Balo łatwo nie będzie bo to Neapol a tam może dostać kilka gwizdów, Dżeko siadł na dupę, liczę na niespodziankę ze strony Napoli.
To że większość tak pisała to nie znaczy, że tak miało być. Napoli wtedy było w kapitalnej formie, szczególnie błyszczał Cavani. Sam wtedy grałem X2, ale teraz jestem przekonany o wysokiej wygranej City. Mecz meczowi nie równy, teraz Napoli nie gra już tak skutecznie jak na początku sezonu. Z punktu widzenia kibica byłoby Napoli fajnie, jeśli urwaliby jakieś punkty, ale z punktu widzenia typera nie daje im większych szans.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dzis zawiodlo United ale jest lider ;) pięknie City, szkoda,ze Inter nie wygral ale na live się udalo, mega szok brak kartek w meczu Realu... jestem zadowolony chociaż troche w plecy ale na live lekko do przodu i suma sumarow, porazka City cieszy bardziej jak wygrana pieniedzy, chyba pora skonczyc z dublami ;)
United jak wygrywalo ostatnio dzieki defensywie tak dzis przez nia stracili punkty.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
2 kartki były w meczu Realu... Chociaż według mnie, Real od około 25 minuty powinien grać w 10... Eewidentny faul Lass&#39;a, gdy zawodnik Zagrzebia wychodził na sam na sam... Albo przynajmniej żółta...
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Bardziej mnie wkurzylo dzis United u Cardiff jak Real bo za Real mam zwrot od Tobet, szukalem pewniaka dalem to a tu wlasnie moglem zaryzykowac z Napoli, coz jedziemy dalej. Trzeba dobrze rozkminić jutro i w losowki jak kartki sie nie bawie
 
death89 84

death89

Użytkownik
porazka City cieszy bardziej jak wygrana pieniedzy
otóż to, święte słowa;)

United gra - od czasu derbów - nieco bojaźliwie, zbyt defensywnie.. chociaż przy takim stylu gry nie powinni tracić tak głupio drugiej bramki (jak ta obrona się rozbiegła we wszystkie strony świata?!).. przy 0:1 fajny kurs był na lajvie na zwycięstwo United było (niestety nietrafone)..
pozytywny wynik Realu Madryt (chyba nie ma osoby, której over by nie wszedł :grin ???? , fajnie że Ajax nie poległ, oby jutr było &#39;w miatrę podobnie&#39; ;)
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Dzis zawiodlo United ale jest lider ;) pięknie City, szkoda,ze Inter nie wygral ale na live się udalo, mega szok brak kartek w meczu Realu... jestem zadowolony chociaż troche w plecy ale na live lekko do przodu i suma sumarow, porazka City cieszy bardziej jak wygrana pieniedzy, chyba pora skonczyc z dublami ;)

United jak wygrywalo ostatnio dzieki defensywie tak dzis przez nia stracili punkty.
taka mała korekta: to Benfica jest liderem grupy ;)
 
river 148

river

Użytkownik
taka mała korekta: to Benfica jest liderem grupy ;)
Prawda to i rysuje sie ciekawy scenariusz. Za dwa tygodnie Benfica gra u siebie z Otelulem i zakladajac zwyciestwo Portugalczykow to MU skonczy grupe na drugim miejscu (jesli nie przegra w Bazylei).
W takim wypadku juz w 1/8 MU moze zagrac z Realem czy Barcelona (jesli ta wygra swoja grupe). W dodatku dochodza tu jeszcze Bayern, Inter i zwyciezca grupy G (prawdopodobnie Zenit lub APOEL).
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Raczej im wyższy wynik tym bardziej prawdopodobny jest fakt, że goście strzelą.
Tak jak pisałem. Było już 6:0, z bramki na bramki tempo spadało, aż tu nagle cyk cyk i Real dał sobie wbić 2 bramki.
Ale to według mnie nic dziwnego, im większy wynik moim zdaniem, tym bardziej obrona przysypia, a przeciwka dopada frustracja, że muszą strzelić chociaż tą jedną honorową bramkę.
A co do Napoli - City. Świetny mecz.
Ostatnia kolejka będzie arcyciekawa.
City gra u siebie z Bayernem który już o nic nie gra. Warto postawić na City. Z drugiej strony Napoli nie może zgubić punktów z Villarrealem.
Więc następna kolejka to City + Napoli.
Do tego Manchester United narobił sobie niezłego bigosu. W następnej kolejce mecz o awans z Baselem i do tego na wyjeździe. Tu można pokusić się o niespodziankę.
Ajax dziś sobie zapewnił taki awans na 95%.
Kolega bo86bo to psychofan Manchesteru United.
Jak City ich pojechało 1:6 to pisze jakieś dyrdymały, co to będzie jak City zacznie przegrywać, bo mistrza poznaje się po porażkach itp. Ehh...
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Nie wiem czemu ale kolega bo86bo strasznie pewny jest tego co mówi.
Co do meczu w LM ma postawa piłkarza który miał 96% celnych podań ?
Przecież liga rodzima a LM to dwie osobne bajki. Odnoszę wrażenie jakby kolega sugerował, że w lidze w weekend było świetnie, to 3 dni potem na europejskich boiskach też będzie podobnie.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Podsumowanie:​

Za nami przedostatnia kolejka fazy grupowej LM. Nie można powiedzieć, że brakowało i będzie brakować emocji oraz meczów na styku. Stawiane na przegranej pozycji Lille nie dało szans gospodarzom z Moskwy, przez co teraz sytuacja w ich grupie wygląda rażąco ciekawie. Lyon, poprzez remis stracił praktycznie szanse na awans a zyskał pewność gry w LE. Remis Lizbończyków na Old Trafford, do tego wygrana Bazylei z mistrzem Rumunii dała klarowną sytuacje w owej grupie. Czemu klarowną? A to nic skomplikowanego, każda z trzech drużyn musi wygrać i o ile rezultat meczu w Lizbonie może być znany, to na St Jakob-Park w Bazylei wszystko jest otwarte. Będzie sensacja, czy jednak staruszek Ferguson i jego ludzie nie skompromitują Man United? No i na końcu czas wspomnieć o fenomenie, Cavanim, który uciszył cały niebieski Manchester. Napoli ma wszystko w swoich rękach. Główne pytanie jest przejrzyste, pojadą do Hiszpanii stremowani, czy zdecydowani, błyskawiczni i grający piękny futbol tak jak dzisiaj? Odpowiedzi poznamy w ostatniej kolejce.
Teraz czas na środę, zapraszam - Środowa LM
Wyniki:
CSKA Moskwa 0-2 Lille SC, strzelcy i garść statystyk.
Trabzonspor 1-1 Inter Mediolan, strzelcy i garść statystyk.
SSC Napoli 2-1 Manchester City, strzelcy i garść statystyk.
Bayern Monachium 3-1 Villarreal CF, strzelcy i garść statystyk.
Manchester United 2-2 Benfica SL, strzelcy i garść statystyk.
Otelul Galati 2-3 FC Basel, strzelcy i garść statystyk.
Olympique Lyon 0-0 Ajax Amsterdam, strzelcy i garść statystyk.
Real Madryt 6-2 Dynamo Zagrzeb, strzelcy i garść statystyk.
Najlepsza prezentacja tabel po zakończeniu spotkań: Tabele UEFA PL
Z powrotem, z wtorkową LM widzimy się za kilkanaście dni, Cześć ;)
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Audi a mecz ogladales? Ten dzisiejszy United, United zremisowalo przez samoboja i blad de Gea przy wybiciu pilki, jestem pewnym United i bede...fakt lidera nie maja ale w &#39;99 tez awansowali dalej z drugiego miejsca
AKA
No i co,że City pokonalo MU 1-6. To bylo 6 spotkan temu, ,liczac wszystkie rozgrywki, od tamtej pory United nie przegralo ... City bedzie moglo sobie na otarcie lez puscic ten mecz... juz nie pamietasz ze United mimo fatalnej pierwszej polowy w meczu o Tarcze wygralo to trofeum i zapewne do ostatniej minuty ostatniej kolejki beda walczyc o mistrza i najwyzsze cele a City coz czas pokaze... mi ogolnie glownie zalezy na panowaniu na wyspach a LM chcialbym by wygral Real i to samo tyczy sie La Liga a to,ze jestem fanem United to nie grzech, wole United jak ekipe z playstation.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Może i nie przegrało, ale od tamtej porażki, gra coraz gorzej... coraz bardziej się męczy z zespołami... Widać, że to nie ten sam Manchester United... uszło powietrze i tyle... Takie moje zdanie.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Pewnie że to nie to co kiedyś, wystarczy popatrzeć na piłkarzy... a o ich grze to lepiej nie wspominać, w lidze ledwo ledwo wymęczają po 1-0, grając słabiej od swoich rywali, w LM jedna z najsłabszych grup, a meczą niemiłosiernie z jakimiś beznadziejnymi ekipami, brak szerokiego składu, Ogólnie drużyna która w chwili obecnej o sukcesie LM może jedynie pomażyć, jeśli się nic nie zmieni to w PL też ich nie widzę, to nie ta drużyna co kilka lat temu
 
death89 84

death89

Użytkownik
czy dobrze się orientuje, że Lyon, aby awansować musi strzelić Dynamu Zagrzeb 8 goli, albo Ajax przy porażce z Realem stracić 8, nie strzelając żadnej? bilans spotkań bezpośrednich to 0:0, więc różnica zdobytych/straconych bramek się liczy?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Może i nie przegrało, ale od tamtej porażki, gra coraz gorzej... coraz bardziej się męczy z zespołami... Widać, że to nie ten sam Manchester United... uszło powietrze i tyle... Takie moje zdanie.
Pełna zgoda;)... niestety. Obecnie gra MU nie wygląda zbyt rewelacyjnie. Wpadli w lekki dołek formy, ale i tak wygrywają mecz za meczem w lidze. Owszem wymęczone to wygrane, ale grunt że przewaga City nei wzrasta, ba wkońcu zacznie maleć bo nie da się grać tak przez cały sezon, a rysy na tej świetlanej drużynie z Itihad Stadium też już się pojawiają bo to normalne, że zadyszka przyjdzie wkońcu. Każdy zespół to czeka z czołówki każdej ligi.
Żeby było lepiej to zachwycacie się tu City, a oni mogą nie wyjść z grupy, oby Bayern ich pokonał w ostatniej serii to ciekawe co wtedy będziecie pisać. Ja tam, żeby nie być gołosłownym pisałem o tym przed rozpoczęciem rozgrywek -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f44/kto-wygra-lige-mistrzow-w-sezonie-2011-2012-a-63854-4.html#post2420013
MU także może nie wyjść z grupy w razie porażki z Bazyleą, ale to zawdzięczają sami sobie. Wczorajsze dwie bramki dla Benfici to totalna masakra w wykonaniu defensywy. Dawno takich goli nie traciło United powiem szczerze.. pierwsze co mi przychodzi do głowy to czasu Bartheza, Browna i Silvestre&#39;a w formacji defensywnej. Wtedy to często się zdarzało, że takie cuda się działy w obronie.
Pewnie że to nie to co kiedyś, wystarczy popatrzeć na piłkarzy... a o ich grze to lepiej nie wspominać, w lidze ledwo ledwo wymęczają po 1-0, grając słabiej od swoich rywali, w LM jedna z najsłabszych grup, a meczą niemiłosiernie z jakimiś beznadziejnymi ekipami, brak szerokiego składu
Co masz do piłkarzy? Którzy Ci niby nie pasują bo takie czcze gadanie to tylko wkurza jak się to czyta. Jak się nie zna na czymś to lepiej nie przemilczeć, a nie gadać głupoty i potem zostać obrzuconym błotem.
Piszesz, ze ledwo ledwo wymęczają 1-0, to zobacz początkowe mecze tego sezonu z kim i w jakim stosunku wygrywali.
Brak szerokiego składu? Że co prosze ? ???? To tylko potwierdza to co trochę wyżej napisałem, że jak się na czymś nie znasz to lepiej nie pisz.
MU akurat ma bardzo szeroki skład i nigdy nie wiadomo na kogo Ferguson postawi w danym meczu. Także zapoznaj się z kadrą Diabłów, a wtedy dopiero pisz.
Ogólnie drużyna która w chwili obecnej o sukcesie LM może jedynie pomażyć, jeśli się nic nie zmieni to w PL też ich nie widzę, to nie ta drużyna co kilka lat temu
Jak coś piszesz i Ci podkreśla na czerwono tzn, że robisz błąd i fajnei by było gdybyś to poprawił pisząc zgodnie z językiem polskim...
A co do tego, że ich nie widzisz to już pisałem. Rzuć okiem w tabelę.
po 12 kolejkach bilans 9-2-1 i Ty śmiesz mówić, że ich nie widzisz .. :-|
Nie chce mi się więcej pisać nawet.

czy dobrze się orientuje, że Lyon, aby awansować musi strzelić Dynamu Zagrzeb 8 goli, albo Ajax przy porażce z Realem stracić 8, nie strzelając żadnej? bilans spotkań bezpośrednich to 0:0, więc różnica zdobytych/straconych bramek się liczy?
Właśnie też z ciekawości patrzyłem na tabelę tej grupy i wychodzi na to, że jest tak jak piszesz. Lyon musi liczyć na porażkę Ajaxu i strzelać sporo bramek.
 
river 148

river

Użytkownik
czy dobrze się orientuje, że Lyon, aby awansować musi strzelić Dynamu Zagrzeb 8 goli, albo Ajax przy porażce z Realem stracić 8, nie strzelając żadnej? bilans spotkań bezpośrednich to 0:0, więc różnica zdobytych/straconych bramek się liczy?
Nie zupelnie. Ajax przegrywa z Realem np. 0-3 i ma bilans 6-6. Lyon wygrywa w Zagrzebiu 4-0 i tez ma bilans 6-6 przy rownej liczbie punktow i remisie w bezposrednich meczach z Ajaxem. Wtedy chyba decyduje ranking UEFA ale nie jestem pewny. Tak czy siak Lyon by awansowac musi odrobic w ostatniej kolejce w stosunku do Ajaxu roznice siedmiu bramek
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom