>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

5. kolejka fazy grupowej Ligi Europy [3.12.2020] - Czwartek

Status
Zamknięty.
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Arsenal ma już pewny awans i to z pierwszego miejsca na dwie kolejki przed końcem fazy grupowej nawet jak przegra 5 i 6 mecz. Jak pewnie większość z nas tu wie Arteta na LE posyła najczęściej zawodników, którzy nie grali w meczu ligowym i zapewne nie zagrają w kolejnym. Na razie to wychodzi dobrze, Kanonierzy wygrywają mecz za meczem, ale trzeba wziąć pod uwagę, że jest to słaba grupa i taka marka jak Arsenal dosłownie musi takie spotkania wygrywać.. Jednak patrząc na to kto gra w meczach LE i w bramce stanie pewnie Runarsson, to Rapid ma dzisiaj szanse na strzelnie bramki na Emirates Stadium. Kanonierzy nie mają żelaznej defensywy, w Wiedniu stracili bramkę, dlaczego miałoby się tak nie stać i dzisiaj? W tym meczu nie zobaczymy na pewno Luiza, Kolasiniaca, Sokratisa - zapewne w obronie staną Holding oraz Mustafi, a Niemiec potrafi mecz za meczem popełniać babole..

Rangersi pod wodzą Gerarda wrócili na szczyt - 8 straconych bramek w 15 meczach robi pozytywne wrażenie, a do tego
49 bramek strzelonych (liczby Premiership + LE). Zawodnicy się bawią i dzisiaj zagrają o możliwość awansu do dalszej fazy LE z pierwszego miejsca. Podejrzewam, że Benfica także wygra swój mecz, dlatego Szkoci także muszą to zrobić przeciwko Liege, które nawet w lidze belgijskiej nie błyszczy. Pierwszy mecz w Belgii zakończył się pewną wygraną Rangersów 2:0, gdzie w całym meczu Liege zdołało oddać tylko 2 strzały na bramkę i to niecelne. W Szkocji gra się ciężko, a Ibrox Stadium to prawdziwa forteca, na której gospodarze przegrali ostatni raz w marcu tego roku. Nie widzę dzisiaj innego wyniku jak kolejne pewne zwycięstwo Glasgow.

Leicester pewne awansu, zapewne dzisiaj zobaczymy zawodników, którzy pełnią rolę rezerwowych, jednak to jak dla mnie nie odbiera im siły w porównaniu do zespołu z Ukrainy, ale jeżeli chcą wyjść z grupy z 1 miejsca muszą dzisiaj pokonać Zorie, co nie powinno stanowić jakiegoś wielkiego problemu. W pierwszym meczu Lisy wygrały u siebie 3:0, dzisiaj na pewno będzie odrobinę trudniej, niemniej jednak powinniśmy zobaczyć dopisane 3 pkt na koniec meczu dla drużyny z Anglii. Zoria ma już tylko matematyczne szanse na wyjście z grupy, ale realnie to żadnych, bo nie jestem w stanie uwierzyć, żeby Braga przegrała z AEK, a później oddała także zwycięstwo ukraińskiej drużynie. Jest to dobry mecz dla Lisów na przełamanie i podbudowanie mentalne po przegranej z Liverpoolem, później remisie z Bragą oraz przegranej u siebie z Fullham.

Osobiście nie wiem gdzie się podziała siła drużyny CSKA Moskwa jeszcze za czasów kiedy grał w niej Doumbia.. Gość napędzał tę drużynę i potrafił samemu zwyciężać mecze. Aktualnie zespół z Rosji bez wygranej w LE, co na pewno dziwi nie tylko mnie. Dzisiaj na papierze raczej prosty przeciwnik, do tego własny obiekt. W Rosji gra się ciężko każdemu tym bardziej w zimie - duża wilgotność powietrza i niskie odczuwalne temperatury nie ułatwiają biegania. Jeżeli dzisiaj piłkarze CSKA wygrają to w ostatniej kolejce fazy grupowej powalczą o wyjście z grupy przeciwko Dinamo Zagrzeb, z który u siebie zremisowali. Wolfsberger to conajmniej 5-6 siła ligi Austriackiej, nie dajmy się zwieźć 3 miejsce w lidze w poprzednim sezonie. Jak dla mnie dzisiaj zawodnicy z Moskwy biorą ten mecz i walczą o wyjście z grupy do fazy pucharowej.

Rapid strzeli bramkę w przedziale 1-72 min. @1.77 Fortuna
Glasgow Rangers handicap -1.5 @2.09 Fortuna
Leicester @1.72 Fortuna
CSKA Moskwa @1.66 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +31
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Feyenoord - Dynamo Zagrzeb
Typ: Poniżej 1.5 gola
Kurs: 3.90
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Typując to spotkanie kieruję się przeczuciem, które podpowiada mi, że w tym meczu nie będzie za wiele bramek. Oczywiście mogę się mylić, i może być zgoła na odwrót, tym niemniej przesłanki ku temu że padnie najwyżej jeden gol są następujące: Primo - obydwa zespoły spotkały się przed miesiącem w Zagrzebiu, i mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Nie był to jeszcze absolutnie czas kiedy sytuacja w tabeli była jasna, bowiem była to pierwsza kolejka fazy grupowej. Secundo - obydwa zespoły nie są jeszcze pewne awansu, ale Dynamo jest zdecydowanie najbliższe. Wystarczy że dzisiaj wygra i na ma zapewniony awans, albo jeśli dziś przegra, to wystarczy że za tydzień co najwyżej zremisuje u siebie ze słabiutką CSKA Moskwa. Chorwaci są zdecydowanie w najkorzystniejszej sytuacji i w dobrym położeniu też ustawi ich ewentualny dzisiejszy remis. Feyenoord zaś jest o punkt nad Wolfsbergiem i o ile zwycięstwo bardzo mocno przybliży ich do awansu (lub go zapewni jeśli Wolfsberg dziś nie wygra), o tyle obydwa zespoły powinny mieć korzyść w zachowawczej grze. Jeśli nie padnie szybko gol, to myślę, że mecz będzie nieobfitujący w bramki. Terco - aż trzy mecze spośród czterech w tej grupie z udziałem Dynamo zakończyły się maksymalnie jedną bramką. W przypadku Feyenoordu była to połowa. Typ loteryjny ale wbrew pozorom niepozbawiony szans trafienia.
 
kotek16 45

kotek16

Użytkownik
Co myślicie o remisie w spotkaniu: Roma-YBB? Remis daje pewny awans obu ekipom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Arsenal ma już pewny awans i to z pierwszego miejsca na dwie kolejki przed końcem fazy grupowej nawet jak przegra 5 i 6 mecz. Jak pewnie większość z nas tu wie Arteta na LE posyła najczęściej zawodników, którzy nie grali w meczu ligowym i zapewne nie zagrają w kolejnym. Na razie to wychodzi dobrze, Kanonierzy wygrywają mecz za meczem, ale trzeba wziąć pod uwagę, że jest to słaba grupa i taka marka jak Arsenal dosłownie musi takie spotkania wygrywać.. Jednak patrząc na to kto gra w meczach LE i w bramce stanie pewnie Runarsson, to Rapid ma dzisiaj szanse na strzelnie bramki na Emirates Stadium. Kanonierzy nie mają żelaznej defensywy, w Wiedniu stracili bramkę, dlaczego miałoby się tak nie stać i dzisiaj? W tym meczu nie zobaczymy na pewno Luiza, Kolasiniaca, Sokratisa - zapewne w obronie staną Holding oraz Mustafi, a Niemiec potrafi mecz za meczem popełniać babole..
Podpinam się pod to co napisałeś. Arsenal traci gola w każdym meczu praktycznie bo ta obrona to póki co monolitem nie jest. Plus to o czym wspomniałeś, na LE wychodzą młodzicy, których Arsenal ma naprawdę solidnych. Jedna z lepszych młodzieży w Anglii, nie wiem czy obok Chelsea nie najlepsza. Ale nie o tym. Bramki potrafią zdobywać gorzej z obroną. Jeśli wyjdzie Runarsson, to tez wieksze prawdopodobieństwo że Rapid coś tam ukłuje. U siebie dali radę więc i tym razem powinni powalczyć zwłaszcza, że mają jeszcze szanse na awans z grupy.

BTS @1.52 forbet
Opcjonalnie Arsenal + BTS @2.50 / Arsenal handicap -1.5 RR @1.49 forbet

W Szkocji raczej krótka piłka. Rangersi wygrywają i utrzymują fotel lidera. Mecz z typu które trzeba wygrać a Stevie ma w swoich szeregach takich zawodników jak Defoe, Morelos, Arfield, którzy z pewnością są w stanie zapewnić awans na Ibrox oraz przybliżyć do awansu z pierwszego miejsca. Liege nie pokazało póki co zbyt wiele w tej edycji poza ostatnią wygraną z Lechem i to w nieprzekonujący sposób. Na wyjazdach dostali w Poznaniu 3-1 i w Lizbonie 3-0. Dziś będzie podobnie a wydaje mi sie, że Rangersów spokojnie stać na 2 bramki, co widac po wynikach zespołu z Belgii.

Rangers + over 1.5 @1.55

Bez zbytniej analizy bo nie ma co zbytnio pisać. We Francji będzie dziś walka o awans pomiędzy Lille a Spartą. Czesi w dwumeczu rozgromili Celtic aż 8:2 więc słabi nie są, ale już na własnym obiekcie dotkliwie przegrali z Lille 1:4 + po ich stronie aż 6 kontuzji. Francuzi grają na własnym obiekcie, na którym w LE jeszcze nie wygrali i przypuszczam, że dziś się to zmieni bo wygrywając ze Spartą przypieczętują awans od kolejnej rundy.

Lille @1.40

AKO @3.388 forbet
(dziś promocja - 3x 1.30 i LE gramy bez podatku :) )
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +194
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Co myślicie o remisie w spotkaniu: Roma-YBB? Remis daje pewny awans obu ekipom.
Jak Ty to wyliczyłeś, że remis daje pewny awans obu drużynom? Roma już awansowała, ale w przypadku remisu Young Boys mają 8pkt, Cluj wygrywa z CSKA i ma 7pkt i za tydzień mecz Young Boys - Cluj i w przypadku przegranej Szwajcarów, to Rumuni wchodzą dalej :cool:

grupa a.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +129
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam,

Jakub Stolarczyk, 19-letni bramkarz, został włączony do kadry pierwszej drużyny Leicester City.

Utalentowany golkiper z Polski na co dzień występuje w drużynie rezerw. Trener Brendan Rodgers postanowił go jednak zabrać na wyjazdowy mecz z Zorią Ługańsk w Lidze Europy.

Stolarczyk zasiądzie na ławce rezerwowych Lisów, bo spotkanie od 1. minuty zacznie Kasper Schmeichel.

Leicester ma po 4 kolejkach 10 punktów i jest już pewny awansu. Wyprzedza na 2 mecze przed końcem fazy grupowej Bragę o 3 oczka oraz AEK Ateny i Zorię Ługańsk o 7 punktów.

Moim skromnym zdaniem Leicester to kilka poziomów wyżej , ostatnio skreslalem Ukraińców z Aek ale głupota i gorące Greckie głowy spowodowały czerwo i posypało się ich morale, skończyli 0-3 , tym samym Zorya złapała wiatr w zagle i klepneli w tyłek "Nicki" Minaj w lidze tez trójką na wyjezdzie. W lidze niby nie sa wysoko ale tabela jest plaska i wystarczy cos wygrac i mocno sie przesuną.Zeszly sezon zakonczyli na 3 miejscu , w ostatnim meczu nie poszlo i odpadli z LM.

Lisy grają w Niedziele wyjazd do Yorkshire i jada pyknąć slabiutkie Sheffield ,bp jest szansa wskoczyć wyzej i tu 3pkt to obowiazek.
Czy dzis beda tracic zdrowie w sniegu i -4 stopniach w Zaporożu, bo Zorya przez konflikt nie zagra na swoim stadionie... Watpie. Maja pewny awans, to bogaty klub, na sile tego siana za wygrana nie potrzebuja, dla Ukraincow to prestiż i mocno sie mobilizuja na to spotkanie. Jest to mecz z Superwyebki w Fortunie wiec cos jest na rzeczy...

1X @ 2.33 w Uni

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +142
H 6,3K

HarryHole

Użytkownik
Benfica-Lech btts Nie F fortuna 2.13

Może to mało popularny typ, ale w meczu wyjazdowym z Rangers oraz z Liege (do czerwonej kartki), Lech nie podszedł nawet pod bramkę. Nie było pół sytuacji. Ponadto uważam, że wychodzi zmęczenie w grze Lechitów (np obniżka formy Modera). Kolejna sprawa: Lech walczył ciężko z Lechią w Gdańsku o wygraną. Do tego podróż do domu i wylot na mecz. Może się mylę, ale dzisiaj może być 2-0, 3-0. Dla mnie kurs warty zagrania.

PS Rangers-Liege btts Nie F fortuna 1.90
 
Otrzymane punkty reputacji: +74
Zoz 65

Zoz

Użytkownik
Obie drużyny są aktualnie w dobrej formie, patrząc na wyniki w zmaganiach w swoich ligach jak i w lidze europy.
Alkmaar u siebie prezentuje się bardzo dobrze, od dłuższego czasu nie zaliczając porażki,
do tego na swoim terenie wydają się być nie do pokonania patrząc na ciąg rozegranych w ostatnim czasie meczy.
Napoli równie dobrze radzi sobie w meczach wyjazdowych, gdzie w samej lidze europy na dwa spotkania z obu wychodziło zwycięsko.
Zapowiada się więc ciekawy i wyrównany pojedynek, liczę jednak, że więcej szczęścia będzie po stronie gospodarzy i ich dobra passa na własnym boisku nie zostanie przerwana. Wygrana Alkmaaru dała by temu zespołowi świetną sytuację w grupie przed ostatnią kolejką, przegrana zaś może pogrzebać szanse na awans, dlatego liczę na porządną motywację piłkarzy holenderskiego klubu.

Alkmaar - Napoli 1X kurs 2.08 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
CSKA Moscow Win + Under 4.5 Bramki = 1.82/1.83/1.85 - STS,Bwin,Unibet (0:1)
CSKA Moscow - Wolfsberger AC G 18:55 I 03.12

Kolo strzalem zycia brameczke strzelil ale bramkarzyk troche zawinil , prawie 2 m od lini bramkowej stal, jezli blizej by stal moze by to obronil ale taki fuks ze pod poprzeczke weszlo :) i sedzia rowniez mogl odgwizdac karnego w 18m dla CSKA , szalu nie bylo .

W tym meczu nie widze jakiejs nawalnicy grajacych na CSKA, podejrzewam ze wiekszosc grajacy sparzyla sie na Ruskich i nie zamierzaja wracac do "koryta", dlatego te kursy jeszcze wczoraj wynosily gdzie niegdzie 1.70 ale odnotowaly spadek nie wielki ale nie duzy, ja tez jestem tego zdania ze limit pecha moze sie tutaj wyczerpac po stronie CSKA.

Cska padla ofiara pecha w swoich meczach usiebie, mieli spora przewage z Dynamo oraz Feynordem oddali prawie 50 strzalow, nawet majac przewage po czerwonej kartce Holendrow , to Ruskie dalej pechowo nie potrafili w turlac pilki do bramki mimo sporej szansy i przewagi w posiadaniu 73 %(Mam na mysli 2 polowe), sadze ze, za dlugo to trwa. Przeciwnik z polki do pokonania nie oddajacy sporo strzalow i z posiadaniem na wyjezdzie przy poziomie 35%, owszem to moze byc wypaczone posiadanie, poniewaz w jedym z meczy Austriacy wskoczyli na szybkie prowadzenie co moglo spowodowac ze pilnowali tylko wyniku grajac z kontry a w innym meczu dostali czerwona kartke co moglo spowodowac ze zostali zepchnieci do obrony.

Tak czy siak CSKA jest w walce o awans , gra usiebie, wiekszy potencjal, lepsza druzyna , gra z druzyna ktora jest do pokonania
i powinni to wykorzystac. Bramki na podbicie kursu, sadze ze nie padnie tam nie wiadomo ile goli, moze sie rowniez zakonczyc jakims wyzebranym wynikiem 1-0 w kierunku CSKA. Myslalem rowniez aby dodac zamiast bramek kto bedzie mial wiecej roznych biorac pod uwage dominacje CSKA, Austriacy malo zdobywaja roznych na wyjezdzie, poniewaz byli zdominowani lub dodac do samego meczu plus powyzej 4,5 rogi CSKA, to kurs rowniez wychodzi cos kolo 1.82 ( Lub dodac CSKA + Benifica - chodz nie wiem w jakis skladach tam wyjda podejrzewam ze Portugalczycy beda sie oszczedzac i Lech rowniez , mimo to nawet jak rezerwa pujdzie to lech i tak przegra, tak mysle, mysle tak poniewaz Portugalczycy maja glebokie rezeryw i jzeli pujda rezerwy to jest duza tam rywalizacja i beda chcieli sie pokazac, maja duza ilosc zgloszonych pilkarzy do rozgrywek a Lech powinnien myslec o lidze i odrabiac straty tam i tyle)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
chosen70 135K

chosen70

Użytkownik
AC Milan over 1.5 żółtych kartek @2.11 Fortuna

Walczący o awans z grupy Milan podejmie u siebie Celtic. Gospodarze powinni dziś powalczyć o pełną pulę, gdyż Sparta Praga zajmująca trzecią lokatę w grupie traci do nich zaledwie punkt. W pierwszym meczu tych dwóch drużyn ekipa z Włoch uzbierała trzy żółte kartoniki, a linia dwóch żółtych kartoników pokryta została również w zeszłotygodniowym meczu przeciwko Lille. Głównym argumentem przemawiającym za tym typem jest arbiter spotkania Ricardo De Burgos Bengoetxea. W ostatnich meczach sędziowanych przez niego zawodnicy otrzymali kolejno: 7, 8, 4, 5, 6, 7, 8, 6, 3, 6, 8 i 6 żółtych kartoników.

Alternatywa: Milan over 12.5 fauli @1.83
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: AZ Alkmaar - Napoli
Typ: Alkmaar strzeli gola w obu połowach
Kurs: 5,10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Liczę tutaj na dobre spotkanie i sporo bramek. Alkmaar w tym sezonie gra przyzwoicie, ostatnio bardzo rzadko przegrywają. Od dłuższego czasu ich jedyną porażką jest wyjazdowa przegrana z Realem Sociedad, a tak to wygrywają większość swoich spotkań, niektóre wysoko jak z Rijeką 4:1 , z Waalwijk 3:0, z Heerenveen 3:0. W tych meczach Alkmaar strzeliło gola w obu połowach. Alkmaar niespodziewanie wygrało mecz wyjazdowy z Napoli 1:0. Takie zwycięstwo z pewnością dodało im pewności siebie oraz wiary we własne możliwości i uważam, że u siebie też mogą sprawić niespodziankę.
 
Ostatnia edycja:
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
CSKA Moscow Win + Under 4.5 Bramki = 1.82/1.83/1.85 - STS,Bwin,Unibet (0:1)
CSKA Moscow - Wolfsberger AC G 18:55 I 03.12

Kolo strzalem zycia brameczke strzelil ale bramkarzyk troche zawinil , prawie 2 m od lini bramkowej stal, jezli blizej by stal moze by to obronil ale taki fuks ze pod poprzeczke weszlo :) i sedzia rowniez mogl odgwizdac karnego w 18m dla CSKA , szalu nie bylo .

W tym meczu nie widze jakiejs nawalnicy grajacych na CSKA, podejrzewam ze wiekszosc grajacy sparzyla sie na Ruskich i nie zamierzaja wracac do "koryta", dlatego te kursy jeszcze wczoraj wynosily gdzie niegdzie 1.70 ale odnotowaly spadek nie wielki ale nie duzy, ja tez jestem tego zdania ze limit pecha moze sie tutaj wyczerpac po stronie CSKA.

Cska padla ofiara pecha w swoich meczach usiebie, mieli spora przewage z Dynamo oraz Feynordem oddali prawie 50 strzalow, nawet majac przewage po czerwonej kartce Holendrow , to Ruskie dalej pechowo nie potrafili w turlac pilki do bramki mimo sporej szansy i przewagi w posiadaniu 73 %(Mam na mysli 2 polowe), sadze ze, za dlugo to trwa. Przeciwnik z polki do pokonania nie oddajacy sporo strzalow i z posiadaniem na wyjezdzie przy poziomie 35%, owszem to moze byc wypaczone posiadanie, poniewaz w jedym z meczy Austriacy wskoczyli na szybkie prowadzenie co moglo spowodowac ze pilnowali tylko wyniku grajac z kontry a w innym meczu dostali czerwona kartke co moglo spowodowac ze zostali zepchnieci do obrony.

Tak czy siak CSKA jest w walce o awans , gra usiebie, wiekszy potencjal, lepsza druzyna , gra z druzyna ktora jest do pokonania
i powinni to wykorzystac. Bramki na podbicie kursu, sadze ze nie padnie tam nie wiadomo ile goli, moze sie rowniez zakonczyc jakims wyzebranym wynikiem 1-0 w kierunku CSKA. Myslalem rowniez aby dodac zamiast bramek kto bedzie mial wiecej roznych biorac pod uwage dominacje CSKA, Austriacy malo zdobywaja roznych na wyjezdzie, poniewaz byli zdominowani lub dodac do samego meczu plus powyzej 4,5 rogi CSKA, to kurs rowniez wychodzi cos kolo 1.82 ( Lub dodac CSKA + Benifica - chodz nie wiem w jakis skladach tam wyjda podejrzewam ze Portugalczycy beda sie oszczedzac i Lech rowniez , mimo to nawet jak rezerwa pujdzie to lech i tak przegra, tak mysle, mysle tak poniewaz Portugalczycy maja glebokie rezeryw i jzeli pujda rezerwy to jest duza tam rywalizacja i beda chcieli sie pokazac, maja duza ilosc zgloszonych pilkarzy do rozgrywek a Lech powinnien myslec o lidze i odrabiac straty tam i tyle)
Bardzo ładnie analiza na pół strony po kursie 1,82 w plecy a moja w przeciwnym kierunku w 5 słowach jakiemuś modowi się nie spodobała i usunięta po kursie 5,50 brawo forumek :D
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Nie napisales zadnej Analizy, a trzy slowa to nie analiza - to byl strzal nie majacy zadnych argumentow baaa tam nie bylo nic oprocz podanych typow - Rada: Jest taki dzial Kupony ze Statystykami - tam mozesz podawac swoje typy bez analiz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
G 0

gubernator_nh

Gość
Bardzo ładnie analiza na pół strony po kursie 1,82 w plecy a moja w przeciwnym kierunku w 5 słowach jakiemuś modowi się nie spodobała i usunięta po kursie 5,50 brawo forumek :D
właśnie miałem skomentować tego kogoś, kto rzucał się do Twojej analizy, ale patrze i usunięta. Dla mnie więcej nie trzeba było pisać. Akurat myślałem podobnie, duże kursy w LE wchodzą i wcale nie trzeba pisać poematu. Krótkie argumenty wystarczą. Żeby nie było, Ci co piszą długie analizy to nie krytykuję.
CSKA, Zoria , nie pamiętam co tam pisałeś, ja podałem w moim temacie i to grałem , ale DNB. Qarabaq i Lask, CSKA i Zoria i Sparte X2 która by siadła gdyby nie czerwo.
 
mateusz-kocur 1,2K

mateusz-kocur

Użytkownik
Benfica-Lech btts Nie F fortuna 2.13

Może to mało popularny typ, ale w meczu wyjazdowym z Rangers oraz z Liege (do czerwonej kartki), Lech nie podszedł nawet pod bramkę. Nie było pół sytuacji. Ponadto uważam, że wychodzi zmęczenie w grze Lechitów (np obniżka formy Modera). Kolejna sprawa: Lech walczył ciężko z Lechią w Gdańsku o wygraną. Do tego podróż do domu i wylot na mecz. Może się mylę, ale dzisiaj może być 2-0, 3-0. Dla mnie kurs warty zagrania.

PS Rangers-Liege btts Nie F fortuna 1.90
Polskie drużyny na kilka lat powinni zostać zdyskwalifikowani z Ligi Europejskiej i Mistrzów może nauczą się w końcu grać :)
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Do Lecha pretensji mieć nie można. W pięknym stylu awansowali do Ligi Europy, a w fazie grupowej też nie jest źle- wygrali u siebie ze Standardem Liege, na wyjeździe prawie zremisowali. Benfica i Rangers są po prostu o jakieś dwie klasy lepsze, więc tutaj ciężko o jakieś punkty.
Jak na możliwości naszych klubów to w tegorocznych pucharach Lech odwalił kawał dobrej roboty.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Rangers są po prostu o jakieś dwie klasy lepsze, więc tutaj ciężko o jakieś punkty.
Ani rok temu gdy Legia z nimi grała dwumecz ani tym bardziej Lech w tym sezonie kompletnie nie było widać takiej różnicy w jakości. 2 klasy mogą być tylko w przygotowaniu fizycznym, w piłkę nic ciekawszego nie grają. Legia już kilka temu pokazała ile warty jest Celtic. Benfica swoim stylem w tym sezonie nie prezentuje nic dobrego więc znowu te dwa remisy Rangersów nie brałbym aż zanadto pod uwagę. Naturalnie gram w fazie pucharowej przeciwko obu drużynom jak się trafi w miarę korzystny rywal.
 
mateusz-kocur 1,2K

mateusz-kocur

Użytkownik
Narazie w fazie pucharowej Ligi Europy zagrają takie kluby jak : AS Roma, Arsenal, Slavia Praga, Bayer Leverkusen, Rangers, Benfica, Granada, PSV, Leicester City, Sporting Braga, Lille, AC Milan, Villarreal, Royal Antwerp, Tottenham, Dinamo Zagrzeb, Hoffenheim, Crvena zvezda więc jest ciekawie jak narazie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom