>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

5. kolejka fazy grupowej Ligi Europy [3.12.2020] - Czwartek

Status
Zamknięty.
H 6,3K

HarryHole

Użytkownik
Trochę pogaduchy wyszły, ale już jesteśmy po 5 kolejce. Ja absolutnie nie mam pretensji do Lecha (i Piasta) w pucharach. Wiadomo, możliwy lockdown, brak kibiców, mniejsze wpływy, nie kalkulujac awansu do LE uszyli drużynę na miarę Ekstraklasy (mówię o ilości klasowych zawodników). I tak mają szczęście bo na koronę czy z powodu poważnej kontuzji nikt nie wypadł. Na pewno zrobili krok do przodu. Z kolei w Legii w końcu pojawił się trener z prawdziwego zdarzenia, ale tam trzeba przewietrzyć szatnię.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam,
Dzis jedno z niewielu starc o wyjscie z grupy, duzo grup juz jest wyjasnione.

Wolfsberger-Feyenoord


Typ 2 + Over 4.5 karty @ Fortuna = 3.38

Rotterdam ma 5 pkt jest na 3 miejscu i musi wygrać aby wyjsc z grupy. Austriakom wystarczy remis bo maja 7 pkt.
Proszę pamietać ,że goscie nie przegrali na wyjezdzie od równo roku, gdzie polegli w Porto w LE 3-2.

Sedziuje Marciniak srednia 3.77 zoltek na mecz, czerwo 0.11 na mecz, karne 0,55 na mecz.
Mecz o awans , Karty na pewno pojdą w ruch. Linia zaczyna sie wysoko ale powinno wejsc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
Jakas moda na tym forum panuje, ze jak mecz o awans to kartki napewno pojda w ruch
Wczoraj tez mial byc wysyp kartek i gowno z tego bylo
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Jakas moda na tym forum panuje, ze jak mecz o awans to kartki napewno pojda w ruch
Wczoraj tez mial byc wysyp kartek i gowno z tego bylo
Wczoraj bylo wczoraj, dzis jest dziś, stary , grają Austriacy i Holendrzy ,ktorzy lubia kartki. JA wczoraj zadnych kartek nie podawałem. Nie chcesz nie musisz grać. Graj undery.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom