>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5 kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej - 27.11.2014 - czwartek

Status
Zamknięty.
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Sparta Praga - Napoli
Dziś o 19 dojdzie do bardzo ciekawego spotkania, w którym zmierzy się lider grupy I - Sparta Praga, z wice liderem - Napoli. Obie drużyny mają w tej chwili po 9 punktów jednak dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu to ekipa z Czech jest na pierwszym miejscu. W pierwszym spotkaniu tych drużyn, na inaugurację fazy grupowe LE Napoli pokonało 3:1 Spartę mimo, że od 14 minuty po golu Husbauera musieli gonić wynik.
Sparta tradycyjnie bardzo mocna na swoim stadionie. Od początku sezonu rozegrali oni przed własną publicznością 13 spotkań z czego 12 wygrali, a przegrali tylko 1. Bilans bramkowy w tym okresie to 38:6 (!!!). Oczywiście liga czeska jest zdecydowanie słabsza niż włoska i tak na dobrą sprawę walka o tytuł rozgrywa się pomiędzy Spartą, a Plznem. Jednak aby taki bilans utrzymać przez ponad 4 miesiące grając na trzech frontach (Superpuchar, liga i LM/LE) trzeba włożyć w to naprawdę sporo pracy. W grupie do tej pory jedna jedyna porażka właśnie z Napoli w pierwszej kolejce. Pozostałe mecze to pewne wygrane z Young Boys (3:1) oraz ze Slovanem Bratysława (3:0 i 4:0). Z tego co wiem w drużynie gospodarzy nie zagra podstawowy bramkarz Bicik. Mam jednak nadzieję, że jego zmiennik stanie na wysokości zadania choć prawdę mówiąc spodziewam się bramek z obu stron. Dla Sparty całą robotę w ofensywnie robi Dockal, Krejci i Lafata, który zdobył w tej edycji LE już 5 goli i przewodzi klasyfikacji najlepszych strzelców wspólnie z Kane&#39;m i Rusescu.
Z kolei Napoli to dla mnie prawdziwa zagadka. Potrafią wygrać u siebie z Romą 2:0 po bardzo dobrym meczu, następnie wygrywają na wyjeździe z Fiorentiną 1:0 aby w ubiegły weekend zremisować u siebie 3:3 z Cagliari, które ucieka przed strefą spadkową. Generalnie podopieczni Beniteza wyglądają na drużynę mocniejszą jednak wiemy, że to jest piłka nożna i tu wszystko się może zdarzyć. Ktoś wcześniej wklejał skład w jakim ma wyjść dzisiaj Napoli. Brak tak przede wszystkim Higuaina, który w LE ustępuje miejsca Zapacie. Nie zagrają tez Mertens i Insigne.
Moim zdaniem będzie bardzo wyrównany. Większe posiadanie zapewne będzie miało Napoli jednak czy to się przełoży na sytuacje bramkowe i co najważniejsze na goli? Nie jest to wcale takie pewne patrząc na błędy obrony jakie zdarza się popełniać defensorom. Niemniej wydaje mi się, że Sparta chcąc wziąć rewanż za porażkę w pierwszej kolejce wyjdzie nabuzowana w 200% i to oni zgarną dziś komplet punktów.
Sparta Praga @ 2,90
Sparta Praga 1X @ 1,55
Over 2,5 @ 1,88
BTS @ 1,68

Unibet
Mamy już podane składy -&gt; http://www.livesports.pl/mecz/QXUZ0xDa/#sklady;1
fajna analiza, ale sporo niedomówień...
zacznijmy od tego, że Napoli bardzo poważnie traktuje w tej chwili ligę europejską, co zresztą jest normalne, przeważnie mocne zespoły jakieś mecze odpuszczają a na inne się spinają i tak mamy teraz, nawet jeszcze w poprzedniej kolejce u siebie z Young Boys aż takim składem nie grali a teraz naprawdę bardzo silny skład.
następna sprawa Cagliari, już naprawdę irytujące się staje, że tyle osób ocenia zespoły nie znając tego jak dana drużyna gra. A wszystkie drużyny z drugiej połowy tabeli Serie A to nie są leszcze, które w piłkę nie potrafią grać. Cagliari cały czas próbuję grać swoim stylem, swoim ofensywnym stylem, przynosi to różne rezultaty, ale jest to rywal groźny dla każdego, nie pamiętam ich wszystkich wyników, ale nie jednemu niby mocniejszemu zespołowi potrafili się postawić.
Kolejna sprawa, tak faktycznie Sparta u siebie świetne wyniki, z tego powodu też jestem za overem rożnych w tym meczu, over 2,5 raczej też wejdzie, ale dla mnie faworytem spotkania jest Napoli, pomimo tych zwycięstw u siebie ze słabszymi zespołami, z tymi silnymi to już jest inna bajka, pokazał to choćby ten mecz z Pilznem, kiedy to pomimo gry u siebie nie byli w stanie nic zdziałać, jak dobrze pamiętam nawet celnego strzału nie oddali
over 9,5 rzutów rożnych 1.90 bet365
Napoli 2.40 betgun
over 2,5 1.95 pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kanon 18

kanon

Użytkownik
ja się zastanawiam nad takim kuponem :
Wolfsburg - Everton over 2.5 - ostatnio 4-1 dla Evertonu, w ligach Everton ma 8 meczy z wynikiem +2,5 tak samo jak Wolfsburg.
i dwa BTS :
Sparta - Napoli - ostatnio 3-1 dla Napoli a po za tym w grupie jest ciekawa sytuacja bo i Sparta i Napoli maja po 9 punktów i która dzisiaj drużyna wygra ma zapwniony awans dalej a ktora przegra bedzie musiala jeszcze sie postarac w ostatniej kolejce, wiec walka o dosc spora stawke
Feyenoord - Sevilla - Tutaj tez ciekawa sytuacja , ostatnio 2 : 0 dla Sevilli ale sytuacja w grupie pokazuje ze jeszcze nie wiadomo kto może awansować. Jeśli wygra Sevilla to ma awans w kieszeni natomiast jeśli Feyenoord , to będzie mial juz lepsza sytuacje przed ostatnia kolejka a jak przegra to moze byc nie zaciekawię ????
laczny kurs to 4.65 na bet365
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
fajna analiza, ale sporo niedomówień...
zacznijmy od tego, że Napoli bardzo poważnie traktuje w tej chwili ligę europejską, co zresztą jest normalne, przeważnie mocne zespoły jakieś mecze odpuszczają a na inne się spinają i tak mamy teraz, nawet jeszcze w poprzedniej kolejce u siebie z Young Boys aż takim składem nie grali a teraz naprawdę bardzo silny skład.
następna sprawa Cagliari, już naprawdę irytujące się staje, że tyle osób ocenia zespoły nie znając tego jak dana drużyna gra. A wszystkie drużyny z drugiej połowy tabeli Serie A to nie są leszcze, które w piłkę nie potrafią grać. Cagliari cały czas próbuję grać swoim stylem, swoim ofensywnym stylem, przynosi to różne rezultaty, ale jest to rywal groźny dla każdego, nie pamiętam ich wszystkich wyników, ale nie jednemu niby mocniejszemu zespołowi potrafili się postawić.
Kolejna sprawa, tak faktycznie Sparta u siebie świetne wyniki, z tego powodu też jestem za overem rożnych w tym meczu, over 2,5 raczej też wejdzie, ale dla mnie faworytem spotkania jest Napoli, pomimo tych zwycięstw u siebie ze słabszymi zespołami, z tymi silnymi to już jest inna bajka, pokazał to choćby ten mecz z Pilznem, kiedy to pomimo gry u siebie nie byli w stanie nic zdziałać, jak dobrze pamiętam nawet celnego strzału nie oddali
over 9,5 rzutów rożnych 1.90 bet365
Napoli 2.40 betgun
over 2,5 1.95 pinnacle
Prawdę mówiąc do tej pory nie zauważyłem tego aby bardzo poważnie traktowali LE. Patrząc na skład jaki wcześniej był desygnowany śmiem wątpić. Oczywiście, że to była świetna okazja to gry zmienników jednak jeśli faktycznie tak poważnie traktuje te rozgrywki to czy dawałby odpoczywać swojemu najlepszemu napastnikowi prawie w każdym spotkaniu? Bo przecież Higuain zagrał w pierwszym składzie w LE tylko w pierwszym spotkaniu ze Spartą.
Zgadzam się jednak, że dzisiaj Benitez wystawił bardzo mocną jedenastkę i mecz będzie dość ciężki.
Mówisz o Cagliari. Ja się bardzo cieszę, że są wierni &quot;swojemu stylowi&quot; tylko co z tego? Potrafią napsuć krwi rywalom z topu ale mimo wszystko zajmują odległe 16 miejsce z zaledwie dwoma punktami zwycięstwami, pięcioma remisami i pięcioma porażkami. Czy to jest drużyna, która faktycznie ma grać jak równy z równym z ekipą, która ma się bić o 2-3 miejsce? Ja rozumiem, że każdy mecz jest inny jednak moim zdaniem trochę ich przeceniasz.
Co do potyczki z Plznem to nie grali z nimi u siebie, a na wyjeździe. Faktycznie przegrali 2:0 nie oddając żadnego celnego strzału dlatego zaznaczyłem w analizie, że Sparta gra świetnie na własnym boisku na tym opieram również swój typ.
Masz inne zdanie, które w pełni szanuję, a kto będzie miał rację okaże się ok. 21.
Powodzenia!
 
oozedrool 24

oozedrool

Użytkownik
pokazał to choćby ten mecz z Pilznem, kiedy to pomimo gry u siebie nie byli w stanie nic zdziałać, jak dobrze pamiętam nawet celnego strzału nie oddali
Chodzi Tobie o ostatni mecz ? Wtedy Sparta grała na wyjeździe a to dużo jednak zmienia. :razz:
BTS lub over pewnie wejdzie w tym meczu , ale to już zostało obszernie opisane.
Sam rekreacyjnie zagram , że David Lafata strzeli bramkę.Kto inny ma to zrobić w Sparcie jeśli nie on ? Z braku czasu nie będę wklejał jego statystyk bo to może sobie każdy znaleźć.Gościu imponuje wyczuciem w polu karnym , liczę , że będzie miał przynajmniej dwie sytuacje w dzisiejszym meczu i jedną wykorzysta. :]
David Lafata strzeli , kurs : 3,25 Bet365
A stawka to oczywiście 1/10 .
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
tak, przepraszam odnośnie Sparty, faktycznie do był wyjazd.
oczywiście nie zmienia to moich typów, Napoli w takim składzie faworytem, a najważniejsze over 9,5 rożnych.
dla Ciebie przeceniam Cagliari, a ja Ci mówię, że mają styl, wielkich potrafią ogrywać jak choćby Inter 4:1 na wyjeździe
ja pisząc, że Napoli traktuje teraz bardzo poważnie mam na myśli skład jakim wychodzą, to, że widząc sytuację w grupie chcą zająć pierwsze miejsce, a Ty dałeś typy na Spartę i analizę nie znając ich składu wyjściowego, to duży błąd w takich rozgrywkach jak liga europejska, gdzie bywa sporo odpuszczania i większość grać można dopiero po oficjalnych składach, ale mecz się zaczął zobaczymy jak to wyjdzie na boisku...
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
tak, przepraszam odnośnie Sparty, faktycznie do był wyjazd.
oczywiście nie zmienia to moich typów, Napoli w takim składzie faworytem, a najważniejsze over 9,5 rożnych.
dla Ciebie przeceniam Cagliari, a ja Ci mówię, że mają styl, wielkich potrafią ogrywać jak choćby Inter 4:1 na wyjeździe
ja pisząc, że Napoli traktuje teraz bardzo poważnie mam na myśli skład jakim wychodzą, to, że widząc sytuację w grupie chcą zająć pierwsze miejsce, a Ty dałeś typy na Spartę i analizę nie znając ich składu wyjściowego, to duży błąd w takich rozgrywkach jak liga europejska, gdzie bywa sporo odpuszczania i większość grać można dopiero po oficjalnych składach, ale mecz się zaczął zobaczymy jak to wyjdzie na boisku...
Ty masz swoją opinię, a ja swoją. Na tym polega wolność słowa.
Zwróć uwagę, że zaraz po tym jak pojawiły się składy od razu wkleiłem link do livesports. Poza tym przeglądając poprzednie mecze Sparty i skład w jakim występują widziałem, że tutaj nie ma żadnego odpuszczania, nie ma taryfy ulgowej. Spodziewałem się, że większość podstawowych zawodników wyjdzie dziś na boisko w pierwszym składzie i tak też się stało. Tak więc proszę nie zarzucaj mi, że dałem typ na Spartę nie znając ich składu ponieważ akurat pod tym kątem dobrze się przygotowałem.
PS. To nasz over wejdzie jak w masło, nie? ????
 
michall19881 47

michall19881

Użytkownik
Spotkanie: Celtic - Salzburg
Typ: poniżej 2,5⛔
Kurs: 2.40 (Sportingbet)
Nie lubię grać underów ale tym razem zaryzykuje. Goście mogą ten mecz grać troszeczkę na remis. Podział punktów moim zdaniem spokojnie ich zadowoli gdyż ostatni mecz w fazie grupowej grają na własnym stadionie z rumuńskim zespołem i tam będą prędzej szukać wygranej. Celtic w tym meczu w mojej opinii będzie tą stroną atakującą ponieważ to oni będą się starali zająć pozycję lidera, jednak wątpię aby im się udało strzelić aż trzy gole. Salzburg grając na wyjeździe może aż tak bardzo się nie forsować. Kurs jak dla mnie bardzo kuszący.
 
Grac45 48,5K

Grac45

Forum VIP
Widzę, że temat z Kopenhagą został ruszony trochę. Zacznę od tego, że ja już napisałem co nieco o tym meczu jako pierwsza analiza tej kolejki LE, miałem złapane 2,08 i zacierałem ręce na spadki kursów Duńczyków, początkowo spadło do 1,95 aż tu nagle dzisiaj ładne zdziwko kurs urósł do 2,15 - 2,20 a czym to było spowodowane do tej pory nie wiem. Poważnych kontuzji nie ma, o sztucznej murawie wiedzą wszyscy a jedyne co się wydarzyło na niekorzyść Kopenhagi to jakieś problemy z samolotem i opóźnionym lądowaniem w środę co i tak pozwoliło na zapoznanie się z murawą i przeprowadzeniem lekkiego rozruchu. Do tego dwóch najlepszych ofensywnych u HJK z jakimiś problemami zdrowotnymi, Porokara problemy z żołądkiem a Sevage też coś, ale nie wiem co konkretnie. Nie wiem ile jest w Danii sztucznych muraw, ale jak mało to fajnie się złożyło bo przed przerwą reprezentacyjną akurat grali na wyjeździe na Nordsjaelland, gdzie jest sztuczna nawierzchnia.
Składy już są, Kopenhaga w najmocniejszym zestawieniu, na ławce joker w postaci Jorgensena. HJK bez wsponianych Sevage&#39;a i Porokary najbardziej ogarniętych ofensywnych graczy, szykuje się mecz do jednej bramki.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Torino vs. Club Brugge x2, 1.60 WillHill 2/10 ✅ 0:0
Krótko, ponieważ zaraz zaczyna się ten pojedynek. Torino jak widać jest w dość słabej dyspozycji. Od czterech spotkań nie potrafią wygrać, a i również zdobyli zaledwie jedną bramkę. Nie potrafili nawet ugrać punktów w Helsinkach, gdzie HJK miało być zdecydowanym outsiderem w grupie. Problemem zespołu Kamila Glika jest brak skuteczności, a to może wykorzystać Brugia. Goście są w zupełnie przeciwnej dyspozycji co ich dzisiejszy rywal. Nie przegrali meczu od 24.08.2014. Seria jest nadto imponująca i nie sądzę by została przerwana. W genialnej dyspozycji są Castillo czy Refaelov, którzy dzisiaj będą w kadrze meczowej. Ostatnie trzy mecz gości to minimum 4 bramki na mecz. Pierwsze spotkanie obu ekip zakończyło się wynikiem 0:0. Włoski teren jest zawsze trudny, ale sądzę, że Club Brugge może dzisiaj urwać punkty i zbliżyć się do awansu do kolejnego etapu.
 
lipton_ 192

lipton_

Użytkownik
Wie ktoś może co się dzieje z meczem PSV ?
Spotkanie jest totalnie zakończone, czy po prostu przerwa z jakiegoś powodu?

@down
Sam tak samo czekam :p
 
mysciu 12

mysciu

Użytkownik
Właśnie mecz Tottenhamu też na chwilę przerwali, bo jakieś zamieszki na trybunach były. Co do PSV sam chciałbym wiedzieć co się dzieje, bo ostatni mecz w taśmie ????
PS. I wie ktoś co w takiej sytuacji w fortunie się dzieje na ako, zakładając, że reszta weszła ?
 
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/484431/le-mecz-estoril-praia-psv-eindhoven-przerwany-wideo
Oto powód przerwania meczu ????
Mysciu:
2. Zakłady pozostają ważne i nie są zwracane, jeśli:
b) mecz zostaje na krótki czas przerwany (np. mecz piłkarski przerwany na kilka godzin lub w wyjątkowych sytuacjach przełożony na następny dzień z powodu deszczu). W takim przypadku Spółka może wznowić przyjmowanie zakładów - z reguły z nowym kursem, uwzględniających aktualny stan. W przypadku nowo zawartych zakładów czasem decydującym jest czas wznowienia meczu;
 
W 0

wielblad

Użytkownik
Czy ktoś z was posiada może link do statystyk pierwszej połowy spotkania Estoril-PSV (posiadanie piłki, celne strzały, itp.) bo nigdzie nie mogę znaleźć a ostatnie zdarzenie na kuponie to Win PSV i zastanawiam się czy ma szansę wejść :p Pozdrawiam
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Czy ktoś z was posiada może link do statystyk pierwszej połowy spotkania Estoril-PSV (posiadanie piłki, celne strzały, itp.) bo nigdzie nie mogę znaleźć a ostatnie zdarzenie na kuponie to Win PSV i zastanawiam się czy ma szansę wejść :p Pozdrawiam
Estoril do przerwy 3:2 prowadzi
 
S 265

stingnwo

Użytkownik
Śledziłem mecz na bet365 i ze statystyk tam podawanych wynikało że Estoril miało miażdżącą przewagę. PSV oddało tylko dwa strzały po których padły bramki, żadnego innego a Estroil miało coś typu 9 celnych 4 niecelne.
 
mysciu 12

mysciu

Użytkownik
Nie powiedziałbym, że nie ma szans. To jest piłka nożna. Już nie raz były sytuację, że do przerwy gra drużyna nr.1, a w drugiej drużyna nr.2 gra 100% lepiej a przeciwnicy na odwrót. Nie mówiąc już o dniu przerwy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom