>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

5 kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej - 27.11.2014 - czwartek

Status
Zamknięty.
bazak 603

bazak

Użytkownik
Jest gdzies jeszcze zakład na kartke Ilsankera? Na Unibecie już go nie ma

Embojam cos Ci sie kursy pomylily na strzelca, jak znajdziesz max 2 na rynku to chwala Ci za to

Te 3.25 nie bylo i nie bedzie
Był i jest, chociażby w ziemniaczanym Totolotku, gdzie wynosi 3.30 :smile:
Na Betano jest kurs 3,25 na to Kramarić strzeli ???? ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Niestety Unibet wycofał już ten zakład.Chyba się połapali niestety...Ciekawy jestem czy anulowali Ci to zdarzenie....
Dzisiaj można to było jeszcze pograć na betssonie (nie wiem od której, ale przed 14 jak się obudziłem to było). Niestety już nie ma.
Nie anulowali i raczej nie anulują.
Dla wielbicieli takich zakładów, to Trabzonspor gra dzisiaj z żałosnym Metalistem i prawdopodobnie zapewni sobie awans. Nie wiem, czy będą chcieli się wykartkować na ostatni mecz, bo w ostatnim meczu grają z Legią do której mają 5 punktów straty i teoretycznie mogą powalczyć o 1. miejsce... No ale szanse małe.
W każdym razie na betssonie jest zakład:
Trabzonspor - Metalist Kharkiv : Żółta kartka - Kevin Constant- TAK @4,45 ZWROT (z powodu kontuzji kostki w ogóle nie został wystawiony)
Gracz musi zacząć mecz aby zakład był ważny.
Ja w to leciutko sobie wszedłem.
Potwierdzenie, że nie anulowali w Uni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
H 92

hagi

Użytkownik
Tak jest, widze toto ponad 3 na tego gola takze sorki
Szkoda tylko, ze zaden internetowy nie ma sensownego kursu, b365 1,9 betsyfy 1,65 bodajze - lipa
 
bazak 603

bazak

Użytkownik
Tak jest, widze toto ponad 3 na tego gola takze sorki
Szkoda tylko, ze zaden internetowy nie ma sensownego kursu, b365 1,9 betsyfy 1,65 bodajze - lipa
Do gory napisałem Ci, że w Betano masz 3.25 na bramke Kramaricia.
 
kanon 18

kanon

Użytkownik
A co myślice żeby zagrac na kartke dla Killian&#39;a Overmeire?
Tez ma 2 zólte kartki a kurs jest 3.5 na Ónibet
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
A co myślice żeby zagrac na kartke dla Killian&#39;a Overmeire?
Tez ma 2 zólte kartki a kurs jest 3.5 na Ónibet
Według UEFY nie ma ani jednej kartki. Dodatkowo gra w Lokeren, więc jeśli chodzi o awans, to raczej go nie powącha.
Więc czy dostanie czy nie, to raczej loteria.
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
W uczcie podałem ten kupon i myślę, że jest bardzo prawdopodobny. Na czym opieram swoje przekonania? Zacznijmy od Napoli, które jeżeli chce zająć pierwszą pozycję musi dziś wygrać. Statystycznie dominowali oni we wszystkich spotkaniach, a twarda obrona na jaką stawia Benitez funkcjonowała bez zarzutu. Jedynie jedno spotkanie przegrane i to raczej przez pecha i może dzień gorszej skuteczności, bowiem przeciwnicy oddali zaledwie 3 strzały z czego padły 2 bramki. Dalej PAOK, który jest liderem w greckiej ekstraklasie, wygrał ostatnie spotkanie 6:1 i musi dziś zgarnąć 3 punkty by liczyć się w walce o awans. Kopenhaga gra z drużyną, która jest słaba i tylko przez fakt zlekceważenia ich przez Włochów (co zdarza się często tzw. &quot;makaroniarzom&quot;) wygrała swoje spotkanie. Ostatnie dwie propozycje to zakład na Obie drużyny strzelą. Dla mnie sytuacja jest prosta, wszystkie z tych drużyn po prostu wiedzą co zrobić z piłką pod bramką przeciwnika, nie wiem jakim wynikiem zakończą się te mecze ale myślę, że tzw. BTS jest tutaj bardzo pewny. Miejmy nadzieję, że ako wyjdzie na +!
1# Sparta Praga - Napoli # @2.35 ⛔
2# Din. Minsk - PAOK # @1.91 ✅
3# HJK - FC Copenhagen # @2.10 ⛔
4# Feyenoord - Sevilla # Both Team Sccore # @1.75 ⛔
5# Villarreal - Moenchengladbach # Both Team Sccore # @1.65 ✅
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Kopenhaga to też jest słabizna tak żeby wszystko było jasne ;)
odnośnie zaraz zaczynającego się spotkania Dynamo - Panathinaikos można spróbować coś lekko np. do przerwy na gospodarzy (-0,25), oczywiście oba zespoły nie grają o nic, ale gospodarze mają dziś w podstawowym choćby takich piłkarzy jak Valbuena czy Kuranyi, ogólnie jest trochę rezerwowych ale skład wygląda przyzwoicie.
Natomiast Panathinaikos od początku w tej lidze europejskiej nic nie gra i już nie będzie grał, dziś skład mocno rezerwowy, zwłaszcza pomoc i atak, nie spodziewam się po nich wiele.
uważam, że do gry są też wszelakie undery rogów, standardowo azjan under 10 po 1.90 a nawet under 9 po już naprawdę niezłym kursie 2.62 bo tam raczej będzie &quot;chodzone&quot; nikt nie będzie chciał sił tracić, jak już Dynamo ma coś strzelić to raczej do przerwy to zrobi, ogólnie bramek wielu raczej też się nie spodziewam, ale pobieram rożne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Kluczem do tego będzie czwartkowy mecz w Helsinkach, gdzie powinni obecną formą i dyspozycją górować na przeciwnikiem z każdą kolejną minutą meczu.
Kopenhaga wygra 2,08
Qnibet
Kopenhaga to też jest słabizna tak żeby wszystko było jasne ;)
.
Kopenhaga tylko jedna wygrana w listopadzie, a biorąc pod uwagę postawę Duńczyków w ostatnich sezonach w LE w grze po za domem to nie napawa to optymizmem w kontekście zdobycia kompletu punktów, tylko jedna wygrana w ośmiu meczach. Przy tych okolicznościach kurs wcale nie rozpieszcza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
J 613

jarek23v

Użytkownik
W uczcie podałem ten kupon i myślę, że jest bardzo prawdopodobny. Na czym opieram swoje przekonania? Zacznijmy od Napoli, które jeżeli chce zająć pierwszą pozycję musi dziś wygrać.
Yurra - Napoli ma lepszy bilans meczowy ze Sparta wiec wystarczy im dzis remis. Bo wygrana ze Slovanem w ostatniej kolejce uwazam za formalnosc.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Zastanawia mnie z jakim nastawieniem i z jakimi założeniami wyjdą na dzisiejszy mecz gracze St Etienne. Zarówno w LE jak i rodzimych rozgrywkach mają w ostatnim czasie problem z wygrywaniem spotkań. W LE ich bilans to 4 mecze i 4 remisy. W pamięci mam potyczkę z Esbejrg kiedy to odpadli przegrywając u siebie 0-1 . Wówczas kursy prezentowały się następująco:
@1.27 vs @9.93
W tym sezonie Zieloni męczyli się z Karabükspor i weszli dopiero po serii rzutów karnych
Nie wiem na ile poważnie traktują rozgrywki LE, ale patrząc na wyniki to albo wybitnie nie trafiają z formą albo traktują to jako zło konieczne.

W kontekście impasu jaki dopadł St Etienne, kurs na ich zwycięstwo komiczny, zaryzykuję niespodziankę
W weekend ważny mecz z Lyonem
Qarabg @11 bet365 ⛔ niespodzianka była, ale tylko w postaci remisu.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Sparta Praga - Napoli
Dziś o 19 dojdzie do bardzo ciekawego spotkania, w którym zmierzy się lider grupy I - Sparta Praga, z wice liderem - Napoli. Obie drużyny mają w tej chwili po 9 punktów jednak dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu to ekipa z Czech jest na pierwszym miejscu. W pierwszym spotkaniu tych drużyn, na inaugurację fazy grupowe LE Napoli pokonało 3:1 Spartę mimo, że od 14 minuty po golu Husbauera musieli gonić wynik.
Sparta tradycyjnie bardzo mocna na swoim stadionie. Od początku sezonu rozegrali oni przed własną publicznością 13 spotkań z czego 12 wygrali, a przegrali tylko 1. Bilans bramkowy w tym okresie to 38:6 (!!!). Oczywiście liga czeska jest zdecydowanie słabsza niż włoska i tak na dobrą sprawę walka o tytuł rozgrywa się pomiędzy Spartą, a Plznem. Jednak aby taki bilans utrzymać przez ponad 4 miesiące grając na trzech frontach (Superpuchar, liga i LM/LE) trzeba włożyć w to naprawdę sporo pracy. W grupie do tej pory jedna jedyna porażka właśnie z Napoli w pierwszej kolejce. Pozostałe mecze to pewne wygrane z Young Boys (3:1) oraz ze Slovanem Bratysława (3:0 i 4:0). Z tego co wiem w drużynie gospodarzy nie zagra podstawowy bramkarz Bicik. Mam jednak nadzieję, że jego zmiennik stanie na wysokości zadania choć prawdę mówiąc spodziewam się bramek z obu stron. Dla Sparty całą robotę w ofensywnie robi Dockal, Krejci i Lafata, który zdobył w tej edycji LE już 5 goli i przewodzi klasyfikacji najlepszych strzelców wspólnie z Kane&#39;m i Rusescu.
Z kolei Napoli to dla mnie prawdziwa zagadka. Potrafią wygrać u siebie z Romą 2:0 po bardzo dobrym meczu, następnie wygrywają na wyjeździe z Fiorentiną 1:0 aby w ubiegły weekend zremisować u siebie 3:3 z Cagliari, które ucieka przed strefą spadkową. Generalnie podopieczni Beniteza wyglądają na drużynę mocniejszą jednak wiemy, że to jest piłka nożna i tu wszystko się może zdarzyć. Ktoś wcześniej wklejał skład w jakim ma wyjść dzisiaj Napoli. Brak tak przede wszystkim Higuaina, który w LE ustępuje miejsca Zapacie. Nie zagrają tez Mertens i Insigne.
Moim zdaniem będzie bardzo wyrównany. Większe posiadanie zapewne będzie miało Napoli jednak czy to się przełoży na sytuacje bramkowe i co najważniejsze na goli? Nie jest to wcale takie pewne patrząc na błędy obrony jakie zdarza się popełniać defensorom. Niemniej wydaje mi się, że Sparta chcąc wziąć rewanż za porażkę w pierwszej kolejce wyjdzie nabuzowana w 200% i to oni zgarną dziś komplet punktów.
Sparta Praga @ 2,90 ⛔
Sparta Praga 1X @ 1,55 ✅
Over 2,5 @ 1,88 ⛔
BTS @ 1,68
⛔
Unibet
Mamy już podane składy -&gt; http://www.livesports.pl/mecz/QXUZ0xDa/#sklady;1
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mimo wszystko Kopenhaga to klasa wyżej, niż HJK. Reprezentanci Danii, do tego gracze z przeszłością w Premier League - Kacaniklić, de Ridder, Cornelius. Nie chcę mi się zresztą dalej wymieniać. Na każdej pozycji dużo lepszy gracz. Ostatnie lata nie są na pewno złotymi w ich historii, ale na drużynę z Helsinek biorąc pod uwagę okoliczności i podarowanie drugiego życia w grupie przez Torino, powinno wystarczyć. Przychylam się do twierdzenia, że po kursach ponad @2,00 warto grać na gości. Niektórzy szukali jakiś śmieciowych kursów na zwycięstwo Torino do zera w ostatniej kolejce, a teraz czyste zwycięstwo Kopenhagi ma być ryzykowne? Kopenhaga i Torino to podobny poziom. Tak jak wszyscy przeginali z &quot;amatorką&quot; HJK i nie dawali im najmniejszych szans w poprzednich kolejkach, tak teraz widzę przegięcie w drugą stronę i przecenianie Finów.
▶ Kopenhaga @2,20 bet365
Do tego warto przyjrzeć się drugiemu meczowi w tej grupie, mianowicie Torino - Club Brugge. Goście imponują formą i są zdecydowanie najlepszą drużyną w tej grupie. Torino ostatnio spuściło z tonu, potwierdzili to porażką z Sassuolo po przerwie reprezentacyjnej. Do tego w lidze czekają derby Turynu. Moim zdaniem warto zagrać jeszcze:
▶ Club Brugge DNB @2,30 WilliamHill
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Niestety Unibet wycofał już ten zakład.Chyba się połapali niestety...Ciekawy jestem czy anulowali Ci to zdarzenie....
W tym meczu mozna tylko Hinterregera postawić w unibecie , dziwne ...
Chodź ja postawiłem Edmara ( Metalist ) i Diallo z Guingamp , ciekawy jestem czy wejdzie bo obaj mają po 3 zółtka na koncie a kurs na te zdarzenia to 3.20 i 3.00 .
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
W tym meczu mozna tylko Hinterregera postawić w unibecie , dziwne ...
Chodź ja postawiłem Edmara ( Metalist ) i Diallo z Guingamp , ciekawy jestem czy wejdzie bo obaj mają po 3 zółtka na koncie a kurs na te zdarzenia to 3.20 i 3.00 .
Edmar już odpadł z LE ze swoim Metalistem, więc loteria...
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Dynamo Kijów - Rio Ave
W pierwszej kolejności wklejam link do składów na to spotkanie -&gt; http://www.livesports.pl/mecz/Ywh1Hcct/#sklady;1
Lider grupy J podejmie dziś na stadionie w Kijowie ostatnią drużynę grupy, Rio Ave. Podopieczni Rebrova skompletowali do tej pory 9 punktów dzięki trzem zwycięstwom. Jedno spotkanie, przeciwko Aalborg przegrali dość sromotnie bo 3:0. Jednak taka wpadka mogła im się przydarzyć ponieważ nie ma co się oszukiwać, na tle pozostałych rywali Dynamo jest tu najmocniejszą ekipą i ich awans był praktycznie pewny. Gospodarze bardzo dobrze spisują się na własnym stadionie czego efektem jest brak choćby jednej porażki. Przytrafiły im się jedynie dwa bezbramkowe remisy, z Olimpik Donetsk oraz w ostatniej kolejce z Karpaty.
O drużynie Rio Ave nie jestem w stanie zbyt wiele napisać gdyż nie widziałem ich w meczu w tym sezonie. O ile w lidze idzie im nawet nieźle gdzie zajmują 7 miejsce, o tyle w LE zderzyli się z brutalnością czego efektem jest raptem 1 punkt po czterech kolejkach.
Myślę, że ofensywny kwartet z Kijowa, w skład którego wchodzą Yarmolenko, Belhanda, Lens i Kravets będą potrafili zakręcić defensywą rywali i rozstrzygną, a przynajmniej wbiją jakiegoś gola już w pierwszej połowie, a pozostały mecz będą kontrolowali.
Dynamo Kijów (-1) @ 1,69 ✅
Do przerwy/wynik końcowy 1/1 @ 1,58 ⛔
Over 2,5 @ 1,55
⛔
Unibet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom