>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. i 6. kolejka - Kwalifikacji do Mistrzostw Europy - Niemcy 2024 (7.09 - 14.09.2023)

Status
Zamknięty.
G 16,1K

Gramy Nie Pękamy

Użytkownik
Po tym co biegaczo-kopacze pokazali z Czechami, Albanią, Mołdawią, Wyspami Owczymi, to naprawdę mnie dziwi, że ktoś po raz kolejny stawią na tę zbieraninę.

2 wymęczone zwycięstwa u siebie, 2 tragiczne mecze na wyjazdach(wyłączając 1 połowę w Mołdawii, którą zagrali dobrze).
Z Albanią graliśmy też w kwalifikacjach do MŚ 2 lata temu. Wtedy gra naszych orłów w porównaniu z tym co prezentują obecnie wyglądała o niebo lepiej, a mimo to w Tiranie było bardzo ciężko. Wygraliśmy 1-0 po golu Świderskiego. Był to nasz jedyny celny strzał na bramkę w tym spotkaniu.
Ktoś tam wyżej napisał, że nie pokazali nic w Czechach. Może i tak, ale pokazali coś w meczu w Warszawie i wygrali na Wyspach Owczych 3-1.

Prawda jest taka, że jak jutro kopacze wyciągną remis to będzie dobrze.
Chyba każdy zdaje sobie sprawę z tego, że nagle ich gra się nie poprawi. No chyba, że uważacie, że poniesie ich wymęczona wygrana z WO.
Co do trenera to nawet jakby Klopp z Guardiolą połączyli siły to nic nie zdziałają. Szczerze to już mnie wkurza ciągle to przerzucanie winy na trenerów.

Co do typów to oczywiście lecą bety na kartki i faule. Sędzia Sanchez lubi sięgać do kieszonki. Koledzy wyżej już podali takie typy, więc nie ma sensu powielać.

Oprócz tego leci kasa na zwycięstwo gospodarzy.

Albania @ 3.45 STS

Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało...

Żniwa piękne na tym meczu. Kartki, faule no i win Albańców.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3897
IgaŚwiątek 28,7K

IgaŚwiątek

Użytkownik
Krychowiak złapie kartkę, a Polska over 15,5 fauli - @5,00 - Superbet

Analiza co do kartki Krychy już była, nie będę powielał. Polska jest jedną z najwięcej faulujących drużyn w eliminacjach. Dodatkowo gramy na 1 napastnika, więc raczej będziemy starali się grać zachowawczo, szukać okazji z kontry, więc liczę tu na sporo fauli z naszej strony. Grania na zwycięstwo Polski nie rozumiem, ale w bukmacherce czasem najmniej spodziewane typy wchodzą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3847
Tenis by Dawid 868,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Piłka nożna, kwalifikacje EURO
Albania vs. Polska


Zaznaczę na wstępie, że nie będzie to do końca merytoryczna analiza, ale zwyczajnie nie chce mi się wierzyć w naszą reprezentację, która gra bardzo słabą piłkę za trenera Santosa. Do tego atmosfera cały czas jest fatalna i ponoć porobiły się grupki wśród piłkarzy, którzy wspierają lub nie wspierają naszego kapitana Lewandowskiego po słynnym wywiadzie w Meczykach. Już pomijając złą atmosferę, dziwne decyzje i podejście trenera to sama gra się bardzo nie klei, a nawet Zieliński, który potrafił coś samodzielnie wykreować w ostatnim meczu rozkładał ręce. Wymęczyli zwycięstwo z Wyspami Owczymi w składzie, których grają amatorzy, którzy mają zwyczajną pracę. Mimo to męki były straszne i Albania to niewątpliwie półka jak nie dwie wyżej. Do tego zagrają u siebie i są po bardzo dobrym starciu z Czechami. Na papierze wygląda to dla nich bardzo dobrze, a do tego gorący teren, na którym nasi już się męczyli, lecz grali wiele lepszy futbol. Strata punktów naszych piłkarzy wydaje się tu naturalna, choć jak mówią albańscy dziennikarze, ich piłkarze często na wyjazdach grają lepiej niż u siebie, bo potrafią się zestresować. Liczę, że mecz będzie obfitujący w bezkompromisową grę i dużą liczbę fauli. Gospodarze na pewno uszanują remis, ale na pewno znajdą swoje okazje, a ich trener dość fajnie ich poukładał. Na pewno będą żądni rewanżu za ostatni dwumecz. Alternatywnie można pójść w kartki i gospodarzy z podpórką.

👉 Albania strzeli gola @1,51 (forBET) ✅
👉 Sędzia główny skorzysta z VAR - TAK @2,85 (forBET) ❌ (u niektórych buków +)
👉 powyżej 4,5 żk @1,72 (forBET) ✅

Warto skorzystać też z dzisiejszego MaxiZysk na piłkę nożną! #forBET
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4005
H 10K

Hortomagico1910

Użytkownik
ALBANIA- Polska - Albania @3,40-BETFAN ✅

Ciężki mecz dla naszej reprezentacji. Mimo tego, że sercem większość z nasz jest za naszymi, to jednak realia pokazują zupełnie co innego. Po bardzo słabym występie Polski na Narodowym przyszedł czas na Walkę o punkty na bardzo trudnym albańskim terenie. Warto tutaj podkreślić przede wszystkim, że Albania będzie mieć ze sobą bardzo wymagającą widownię i do tego skupioną na rozpraszaniu naszej reprezentacji. Dlatego też moim typem jest jej zwycięstwo biorąc pod uwagę: Miejsce gry, skład Albanii który w większości gra w Serie A i przede wszystkim słabą grę naszych przeciwko Wyspom Owczym, którzy notabene przy odrobinie szczęścia mogli ten mecz zremisować albo nawet i wygrać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5833
typerskoki 415,1K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Włochy - Ukraina 1 @ 1,47
Króciutko. Włochy są o krok od kolejnej wpadki w Eliminacjach. Tutaj jest ta przewaga, że wychodzę 2 drużyny bezpośrenio i jeszcze opcja baraży z Ligi Narodów, więc sytuacja nie jest tak beznadziejna jak w el MŚ. Jednak znowu mają wpadki z Macedonią i nie przekonują grą a są przecież obrońcą tytułu. Myślę, że jak nie wygrają tego meczu to może się zrobić gorąco, więc jeśli chcą uspokoić sytuacje powinni to spokojnie wygrać.
Obstawiam wynik 3-1
 
krzysiek74 98,6K

krzysiek74

Użytkownik
Włochy - Ukraina
Typ: 1
Kurs: 1.52
Lvbet


Dziś bardzo ważne spotkanie dla Squadra Azzurra, gdyż brak wygranej może mocno skomplikować sprawę awansu na EURO ekipy trenera Spallettiego.
Po remisie w Macedonii Północnej Włosi kolejnej straty punktów już nie mogą zaliczyć.
W tej grupie raczej nie jest możliwie odebranie pierwszego miejsca Anglikom, więc pozostaje walka o awans z drugiej pozycji, którą obecnie zajmują ich najbliżsi rywale, czyli Ukraińcy.
Brak udziału w Mundialu w Katarze był strasznym ciosem dla fanów calcio i kolejne niepowodzenie, jakim byłoby niezakwalifikowanie się do EURO w Niemczech to dla tak utytułowanego narodu, jakim są czterokrotni Mistrzowie Świata, byłoby prawdziwą klęską ...
Nowy selekcjoner Spalletti nie ma już czasu na eksperymenty i musi zrobić wszystko by pokonać dobrze ułożoną ekipę Siergieja Rebrova.
Mecz odbędzie się na legendarnym San Siro w Mediolanie i jestem przekonany, iż to gospodarze odniosą zwycięstwo w tym arcyważnym meczu eliminacyjnym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +958
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Armenia - Chorwacja

KARTKI: SUMA PUNKTÓW (ŻK - 1P, CZK - 2P) - Powyżej 4.00 @1.88 LVBET
ŻÓŁTE KARTKI: SUMA - Powyżej 4.00 @2.50 LVBET


Wczoraj sędziowie rzucali kartkami na lewo i prawo , praktycznie w każdym spotkaniu mieliśmy dużo napomnień i liczę, że w pierwszym dzisiejszym spotkaniu będzie podobnie. Mam bonus na tym buku do obrócenia, nigdy nie przepadałem za nimi, ale akurat kursy na dzisiejszy pojedynek są bardzo atrakcyjne i chyba najwyższe. Bardzo ważny mecz w tabeli, Armenia z 7 pkt, Chorwacja z 7 pkt, ale jeden mecz rozegrany mniej. Goście oczywiście faworytami, ale ja nie przewiduje spacerku , ponieważ Armenia ostatnio prezentuje się na prawdę dobrze. Mało zabrakło, a wracaliby z 3 pkt z Turcji, gdzie gospodarze doprowadzili do remisu w końcówce spotkania. Gram na kartki , bo statystycznie Armenia łapię ich dużo, i myślę, że na ciężkim terenie w Erevaniu również Chorwacja coś dorzuci do statystyk. Trochę martwię się arbitrem, bo Turpin nie jest zbyt overowy, ale w meczach pucharowych czy eliminacyjnych pokazuje ich więcej niż w lidze - zresztą nie jest to wysoka linia, w przypadku 4 napomnień mamy tutaj zwrot.
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Chorwacja 1,40
Armenia trochę zaczęła pogrywać. Z Walią dobry mecz. Postawili się też Turcji. Ale Chorwacja to zupełnie inny kaliber. Ostatnie 5-0 z Łotwą u siebie tylko to całkowicie zaznacza. Nie ma co się zastanawiać tylko brać ten kurs, bo to promocja jakich mało. Handicapu nie biorę, bo może im się nie chcieć. Zdarzają im się przestoje, ale wygrana chyba raczej w kieszeni. Co by tu dodać jeszcze? Zero absencji z obu stron. Niech wygra lepszy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1302
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Portugalia - Luksemburg
Typ: Portugalia (hdcap -3,5 gola)
@2.80 Fuksiarz

Portugalczycy jak burza idą przez eliminacje, i najlepszym tego dowodem jest fakt, że jako jedyni - obok Francji - nie stracili jeszcze gola. Przed trzema miesiącami spotkali się z dzisiejszym rywalem w Luksemburgu i pewnie pokonali go 0:6, oddając w sumie 10 strzałów plus trzy zablokowane. Wydaje się, że u siebie powinni pokonać rywala jeszcze wyżej, jednak skorzystam z typu na handicap bramkowy. Uważam, że Portugalia wygra dzisiaj minimum czterema bramkami. Luksemburg trzy ostatnie mecze zagrał bardzo dobrze i zasłużenie plasuje się na 3. miejscu w tabeli. Jednak mieli po prostu za rywali trzy najsłabsze ekipy w grupie. Dziś już z pewnością tak łatwo nie będzie i notowania bukmacherów jasno wskazują, że szykuje się tutaj pogrom. I ja również tak uważam. Skoro potrafili wbić rywalowi 6 bramek na wyjeździe, to nie widzę powodu, by nie zaliczyli raptem czterech trafień więcej niż rywal na swoim własnym stadionie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1304
loki123 249K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO - kwalifikacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: Armenia - Chorwacja
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.71
Bukmacher: Betfan
Dziś wczesnym popołudniem dojdzie do pojedynku pomiędzy reprezentacjami Armenii i Chorwacji w ramach 6 kolejki eliminacji ME grupy D. Mecz zapowiada się intersująco, ponieważ patrząc na zdobycze bramkowe w tych eliminacjach, powinno wpaść w nim sporo goli. Armenia w tabeli zajmuje 3 miejsce z dorobkiem 7 punktów mając na koncie 2 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażkę a ich bilans bramkowy to 8-6. Reprezentacja Armenii na 10 ostatnich meczy strzeliła bramkę w 8 spotkaniach. Chorwacja w tabeli tej grupy zajmuje 2 miejsce z dorobkiem 7 punktów mając na koncie 2 zwycięstwa, 1 remis a ich bilans bramkowy to 8-1. Przyjezdni na 10 ostatnich meczy strzelali bramkę w 7 spotkaniach, więc spodziewam się dziś kilku bramek, dlatego proponuje zagrać overa, nawet z tego powodu, że w Chorwacji padł remis 1-1. Należy dodać, że obie reprezentacje walczą o awans mając tyle samo punktów, więc remis nic nikomu nie daje.
 
stanley-63 782,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO - kwalifikacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: Armenia - Chorwacja
Typ: suma kartek ( czerwona=2 ) powyżej 5.5
Kurs : 2.40

Bukmacher : ETOTO

Armenia zaskakuje i liczę że dziś mocno stawią czoła CHorwatom , obie mają po 7 pkt z tym że Chorwaci mają jeden mecz mnie rozegrany ale tak czy inaczej liczę że będzie się sporo działo a i fauli nie zabraknie bo sama stawka dla obu dosyć wysoka , w pierwszym meczu na Chorwacji sęsacyjny wynik bo 1:1 , pod względem fauli to w sumie 27 to dosyć sporo , kartek ? no cóż tylko 2 , sędzią był Bośniak Bilbija ale dziś mamy Francuza C Turpin , w tym sezonie jeden mecz w kwal do LM i 5 karteczek czyli zaczął dobrze a patrząc jak sędziuje w EL do ME to napawa dużą nadzieją bo w 8 meczach 31 zółtek 2 czerwienie i karny i mam nadzieję że dziś troszeczkę tych kartek powyciąga .
 
R 43,2K

reevers96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO - kwalifikacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: Armenia - Chorwacja
Typ: suma kartek ( czerwona=2 ) powyżej 5.5
Kurs : 2.40

Bukmacher : ETOTO

Armenia zaskakuje i liczę że dziś mocno stawią czoła CHorwatom , obie mają po 7 pkt z tym że Chorwaci mają jeden mecz mnie rozegrany ale tak czy inaczej liczę że będzie się sporo działo a i fauli nie zabraknie bo sama stawka dla obu dosyć wysoka , w pierwszym meczu na Chorwacji sęsacyjny wynik bo 1:1 , pod względem fauli to w sumie 27 to dosyć sporo , kartek ? no cóż tylko 2 , sędzią był Bośniak Bilbija ale dziś mamy Francuza C Turpin , w tym sezonie jeden mecz w kwal do LM i 5 karteczek czyli zaczął dobrze a patrząc jak sędziuje w EL do ME to napawa dużą nadzieją bo w 8 meczach 31 zółtek 2 czerwienie i karny i mam nadzieję że dziś troszeczkę tych kartek powyciąga .
Piszesz o jakimś meczu towarzyskim sprzed ponad 2 lat.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Słowacja - Lichtenstein

Lichtenstein w tej grupie jest dostarczycielem punktów, w 5 spotkaniach stracili 16 bramek - strzelili tylko 1 w ostatnim meczu z Bośnia niespodziewanie przegrywając zaledwie 1:2. W pierwszym meczu obu drużyn padł wynik 1:0 dla Słowacji - co prawda wynik niski, w tym meczu sama Słowacja nabiła aż 14 rożnych, Lichtenstein dołożył 3.
Słowacja w tej grupie bije się o awans z Luksemburgiem - obie drużyny mają po 10 punktów.
Słowacja nie strzela dużo bramek w tych eliminacjach co widać po wynikach 1:0 z Lichtenstein, 0:0 z Luksemburg, 2:1 z Islandią, czy 0:1 z Portugalią jednak dziś stawiam, że te 2 bramki co najmniej strzelą w obu połowach. Mają po 45 minut na strzelenie co najmniej 1 bramki - oczywiście przy założeniu, że goście nie strzelą im gola co jest duże prawdopodobieństwo.

Słowacja wygra obie połowy + powyżej 10,5 rzutów rożnych 2,35 Fortuna
 
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Islandia - Bośnia i Hercegowina
typ:2
@2.65 STS


Islandia ostatnimi czasy to już nie ten zespół, który wielu z was jeszcze pamięta. Od osiągnięcia ćwierćfinału na euro 2016 minęło już kilka lat. I nieprędko nadarzy się podobna okazja, a na pewno nie z taką grą.
Próżno szukać zawodników, którzy mogą "postraszyć" w ataku. Obrona dziurawa. Praktycznie brak reprezentantów będących w czołowych europejskich klubach.

W Bośni wygląda to zgoła inaczej. Pomimo tego, że Bośniacy nie brylują formą to wśród nich są mocno doświadczeni zawodnicy. Którzy uważam, że przeważą nad dzisiejszym wynikiem meczu. Bośnia ma szansę na awans. Uprawniony od wielu lat. Jest to prawdopodobnie ostatnie światełko dla graczy pokroju Dzeko czy Pjanica. Grający niegdyś w wielkich klubach i to pełniąc główne role. Poza nimi są inne również znane nazwiska reprezentujące czołowe marki europejskie.

Ostatnie spotkanie w Bośni skończyło się zdecydowaną wygraną gospodarzy. Myślę, że stać ich na powtórkę. I zainkasują dziś kolejne 3 punkty.
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Malta - Macedonia Północna
Bukmacher: Fuksiarz
Typ: wygrana Macedonii
Kurs: 1.70


Macedonia Północna sensacyjnie urwała punkty Włochom, chociaż nieskromnie przyznam, że czułem tam jakiś dziwny rezultat, szczególnie po ostatnich bezpośrednich pojedynkach tych drużyn. Tym razem rywalem gości jest najsłabsza w grupie Malta, którą określiłem jako dostawcę punktów dla reszty. Nie jest co prawda to tak niski poziom jak np. San Marino i trzeba brać poprawkę, że nawet taka Malta lubi od czasu do czasu sprawić psikusa i np. zremisować u siebie z wyżej notowanym rywalem, ale głęboko wierzę w to, że nie będzie tą ekipą Macedonia Północna, która cały czas aspiruje do bezpośredniego awansu z grupy. Malta w bieżących eliminacjach miała kilka niezłych spotkań - oczywiście niezłych rozumiem jako uniknięcie wysokiej porażki i ewentualne postraszenie rywali. Z Ukrainą skończyło się tylko 1 - 0 dla Ukraińców po karnym, wcześniej dwie porażki kolejno z Włochami i Anglią - tutaj nie pachniało sensacją. Jeszcze 1. kolejka, gdzie Malta przegrała skromnie 2 - 1 z Macedonią, ale i tutaj trudno mówić o szansie na sensację, bo Macedonia długo prowadziła 2 - 0 i kontrolowała ten mecz. Myślę, że zmotywowani Macedończycy powinni wygrać w jutrzejszym meczu. Oczywiście niekoniecznie musi być to gładkie 3 - 0 już po 1. połowie, ale nawet jak ma to być skromne 1 - 0, to ostatecznie to właśnie goście będą triumfować jutro.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +958
ziroxxx 783,3K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Łotwa - Walia, Łotwa handicap +1,5 @ 1.50 Fuksiarz 96 minuta na 0:2 :(
Analiza:
Walia słabo rozpoczeła eliminacje do EURO 2024. Zaledwie 1 wygrana u siebie z Łotwą (1:0) oraz remis z Chorwacją. Na papierze Walia powinna wygrać, ale uważam, że wyjazd do Łotwy może być bardzo trudny. Łotwa ostatni raz przegrała u siebie przewagą 2 bramek 04.09.2021 z Norwegią. U siebie porażki z Holandią 0:1 czy Turcją 1:2 i 2:3. Czyli po wynikach widać, że zespoły mają problem aby pewnie wygrywać spotkania w Łotwie. Ostatni raz Walia wygrała na wyjeździe przewagą 2 bramek to dopiero rok 2019 i wygrana z Azerbejdżanem 0:2. Jak dla mnie Walia, zaliczyła spory spadek jakości. To już nie jest ta sama ekipa za czasów Bale. Mimo, że Łotwa nie zdobyła jeszcze punktów to liczę, że dziś będzie przełamanie i zaliczą minimum 1 pkt. Handicap +1,5 na Łotwę daje nam możliwość wygranej Wali ale jedynie przewagą jednej bramki. Do dubla myślę, że atrakcyjny kurs.
 
Ostatnia edycja:
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Łotwa - Walia
Łotwa powyżej 1,5 gola @5.65 Fuksiarz


Dziś trochę poszarżuję z kursem, bo dawno nie próbowałem szukać aż takich mało prawdopodobnych typów. Choć moim zdaniem nie jest aż tak źle z szansami na jego powodzenie. Bet bardziej przeciwko Walii, zgodzę się z kolegą wyżej, który również gra w kierunku Łotwy. Walia jest w dużym dołku i obok Polski jest największym rozczarowaniem eliminacji. Z drużyny awansującej na mundial nie zostało praktycznie nic. Dziś ciąży na nich ogromna presja, a wyspiarze nie lubią meczów we wschodniej Europie. We wcześniejszych latach przeżywali męki w Estonii, czy Bułgarii. Ostatecznie te mecze minimalnie wygrywali, ale w jakiej wtedy ten zespół był dyspozycji, a w jakiej jest teraz. Obecnie cztery punkty w czterech meczach. Porażki z Turcją i wstydliwa klęska u siebie z Armenią aż 2-4. Te cztery punkty to i tak maksimum, co Walijczycy mogli wyciągnąć, bo w pierwszym meczu z Łotwą nie zasłużyli na wygraną, a remis z Chorwacją był bardzo fartowny.
O Łotwie ciężko pisać dobre słowa, choć patrząc na to logicznie grali tylko jeden mecz u siebie póki co i po świetnym meczu minimalnie przegrali z Turcją 2-3, mimo że nie byli drużyną gorszą. Myślę więc, że jest dziś szansa, aby urwać punkty byłem ćwierćfinalistom Mistrzostw Europy, a ja stawiam tu na przynajmniej dwa gole Łotwy, bo oglądałem ich mecz z Turcją i naprawdę ofensywnie wyglądali ciekawie. Nie mają nic do stracenia, więc nie powinni czekać i czaić się na kontry. Liczę tu na otwarty mecz i może jakiś wyski bramkowy remis.
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Włochy - Ukraina 1 @ 1,47
Króciutko. Włochy są o krok od kolejnej wpadki w Eliminacjach. Tutaj jest ta przewaga, że wychodzę 2 drużyny bezpośrenio i jeszcze opcja baraży z Ligi Narodów, więc sytuacja nie jest tak beznadziejna jak w el MŚ. Jednak znowu mają wpadki z Macedonią i nie przekonują grą a są przecież obrońcą tytułu. Myślę, że jak nie wygrają tego meczu to może się zrobić gorąco, więc jeśli chcą uspokoić sytuacje powinni to spokojnie wygrać.
Obstawiam wynik 3-1
NIE JESTEM jakimś wielkim typerem ani komentatorem ale podajesz typ na włochy po kursie 1.47 z mizerna gra a przewidujesz wynik 3:1 to raczej wolał bym zagrać over 2.5 po kursie 2.05 niż wygrana włochów po takim kursie tym bardziej kiedy przewiduje wynik 3:1
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/Kwalifikacje EURO
Godzina: 20:45
Spotkanie: Słowacja vs Liechtenstein
Typ: Lukas Haraslin strzeli przynajmniej 2 gole
Kurs: 5.50🔴
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:


Powiem szczerze, że czekałem na składy, aby spróbować z singlem na dzisiejszy wieczór i Słowacja podejmie Liechtenstein w Bratysławie. Ja zwróciłem wagę na ostatnią formę Lukasa Haraslina. Jest to pomocnik, którego znamy z występów w Lechii Gdańsk. Wyróżniał się w naszej Ekstraklasie i powędrował do Sassuolo. Niestety były to dla niego zbyt wysokie progi i zameldował się w Sparcie Praga. Tutaj sezon 2023/2024 rozpoczął świetnie. W lidze na 5 rozegranych meczów zaliczył 5 goli, również w eliminacjach do Ligi Europy popisał się 1 trafieniem. Wiemy, kto jest faworytem i Słowacja nie jest raczej znana ze zdobywania wielu bramek, ale wyczuwam, że worek z trafieniami dzisiaj pęknie. Liechtenstein to outsider swojej grupy, który traci średnio po 3 gole na mecz w tych kwalifikacjach. Liczę na piłkarza, który w mojej opinii jest w najlepszej dyspozycji u Słowaków w ofensywie i to on będzie robił różnicę na boisku.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom