>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. i 6. kolejka - Kwalifikacji do Mistrzostw Europy - Niemcy 2024 (7.09 - 14.09.2023)

Status
Zamknięty.
jozzy22 572,3K

jozzy22

Użytkownik
Andora - Białoruś

Typ: 2. Kurs: 1.95

STS

Może mnie ktoś oświecić o co chodzi z tymi kursami na Białoruś?! Ok wiadomo , że ludzie Łukaszenki wybitni nie są ale rywal to nadal Andora czyli mały kraj w górach który według mnie cały czas jest przynajmniej półkę niżej niż rywale.
No chyba , że Białoruś zagra juniorami to ok. No cóż ja probuje

e: jeszcze bardziej żałośni niż sądziłem
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +318
B 48,8K

benzik94

Użytkownik
Andora - Białoruś
Typ : over 2,5 bramki
Kurs : 3.20
Bukmacher: superbet

Nie będę ściemniał, że oglądałem jakikolwiek mecz Andory czy Białorusi na przestrzeni ostatnich miesięcy, ale tak przeanalizowałem na szybko wyniki Andory i kurde, oni zrobili dość wyrazny progres. Nieznaczne porażki ze Szwajcaria czy Izraelem, remis z Kosowem. W każdym z tych meczów zdobyty gol. Białorusini też mocno overowi, w tym roku w każdym meczu z ich udziałem padły minimum 3 bramki. Andorczycy grają 5 obrońców co na pewno trochę utrudnia powodzenie tego typu, ale może z Białorusią zagrają trochę odważniej? Kosowo i Białoruś to obok Andory najsłabsi rywale w tej grupie, w takich meczach w dodatku u siebie muszą próbować urwać punkty. Białoruś też zapewne coś strzeli, bo są lepszą reprezentacją. Jak na moje oko, ciekawy kurs, overy w meczach reprezentacyjnych są dość randomowe (casus Słowenii z Irl. Północna, myślę że mało kto tam przewidywał, że padnie aż 6 goli), więc po takim kursie warto pograć.
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Ile w końcu było kartek? Różne serwisy różnie podają. Nawet na stronie UEFA w przebiegu meczu jest 5 kartek, a w statystykach 4
Napisałem do Uefa, wszyscy opierają się na statystykach z ich strony. Też widzę na wykresie, że 3 Albańczyków złapało kartki, a w statystykach, że mają dwa napomnienia.
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Kazachstan - Irlandia Płn

1x @1.53 Unibet
1 @3.15 Unibet


Absolutnie jestem zaskoczony kursami na to spotkanie i lekkie faworyzowanie przyjezdnych. Po pierwsze, Kazachstan z 9 pkt, Irlandia Płn z 3 oczkami na koncie po 5 kolejkach. Przyjezdni to już nie ten sam zespół co kiedyś, który słynął z bardzo dobrej defensywy i skutecznych kontrataków, które przynosiły gole, patrz ostatni mecz ze Słowenią, w którym stracili 4 gole. Kolejny argument to zgrupowanie drużyny z wysp, najpierw mecz z Ljublanie , i po 3 dniach zaplanowany mecz w Astanie - więc dwa ciężki, długie i męczące wyjazdy, gdzie drużyna ma mało czasu na trening. Za to Kazachstan miał zaplanowane dwa spotkania na własnym obiekcie , przegrali z rewelacyjną Finlandią 0:1 i teraz czas na Irlandię Płn. Gramy na sztucznej murawie w Astanie, połowa podstawowego składu to zawodnicy lokalnej drużyny FC Astana uzupełniona paroma zawodnikami grającymi w Rosji i Turcji, więc zawodnicy nie tracą wiele czasu na podróż do Kazachstanu i są w pełni wypoczęci, w przeciwieństwie do Irlandczyków. Gospodarze niespodziewanie wygrali w Belfaście i liczę na podobny wynik w Astanie - wg mnie to oni są tutaj faworytami i nie zdziwi mnie ich zwycięstwo, mają nawet realne szanse powalczyć o Euro, jednak porażka z Finami nieco oddaliła ich od czuba tabeli, ale mimo tego liczę na ich dobry występ na własnym obiekcie. 1X do dubla, oraz czystą 1 gram singlowo
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +585
P 43,1K

person100

Użytkownik
Albania - Polska
Typ: Polska @2.25 Betfan
Analiza: Niesamowite męczenie buły z Wyspami Owczymi, które przynosi trochę ośmieszające 3 punkty po 2:0, ale co by sobie nie powiedzieć, te Wyspy Owcze nie zrobiły absolutnie żadnego zagrożenia pod naszą bramką. Teraz na rozkładzie jest Albania, która grała z Czechami mecz wyjazdowy i wyglądała w nim tragicznie absolutnie żadnego pomysłu na grę, masa szczęścia i urwany punkt. Na swoim boisku wyjdą na pewno inaczej niż z Czechami w Pradze, co według mnie da nam możliwość do zagrania kilku ciekawych kontr i trochę wymęczonego zwycięstwa z Tirany.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Albania - Polska
Typ: Polska @2.25 Betfan
Analiza: Niesamowite męczenie buły z Wyspami Owczymi, które przynosi trochę ośmieszające 3 punkty po 2:0, ale co by sobie nie powiedzieć, te Wyspy Owcze nie zrobiły absolutnie żadnego zagrożenia pod naszą bramką. Teraz na rozkładzie jest Albania, która grała z Czechami mecz wyjazdowy i wyglądała w nim tragicznie absolutnie żadnego pomysłu na grę, masa szczęścia i urwany punkt. Na swoim boisku wyjdą na pewno inaczej niż z Czechami w Pradze, co według mnie da nam możliwość do zagrania kilku ciekawych kontr i trochę wymęczonego zwycięstwa z Tirany.
Lepiej wyglądać tragicznie z Czechami niż tragicznie z Wyspami owczymi, Albania jest zespołem lepszym od Mołdawii a co było w Mołdawii każdy widział, ta nasza kadra nie ma przysłowiowego DNA, nie ma sposobu pomysłu na grę, lepiej już wyglądała za Michniewicza niż za wirtuoza z Portugalii Santosa, tonący brzytwy się chwyta, a Santos powołując np. Krychowiaka który gra w slow motion i nic tej kadrze nie daje jest tylko tego najlepszym przykładem !
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Andora - Białoruś

Typ: 2. Kurs: 1.95

STS

Może mnie ktoś oświecić o co chodzi z tymi kursami na Białoruś?! Ok wiadomo , że ludzie Łukaszenki wybitni nie są ale rywal to nadal Andora czyli mały kraj w górach który według mnie cały czas jest przynajmniej półkę niżej niż rywale.
No chyba , że Białoruś zagra juniorami to ok. No cóż ja probuje
Podpinam się pod typ. Rozumiem, Andora zrobiła progres, ale kiedyś nawet jak na Białoruś kursy oscylowałyby w granicach 1,3. Czysto piłkarsko Białoruś. Jedynie co przemawia za Andorą to motywacja i tzw "drugie dno" (czyli ustawkę białoruskich oligarchów xD).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +352
versa 397,5K

versa

Typer
Kazachstan - Irlandia Północna
Kazachstan ( spotkanie bez remisu)
Fuksiarz @2.08

Kazachstan po przegranej z Finlandią u siebie spadł z fotela vicelidera grupy ale nadal uważam, że mogą zagrozić, bowiem tracą bardzo mało punktów do top2 miejsc, a przed sobą mają przeciwnika, którego już w tych eliminacjach pokonali na nieswoim stadionie 1:0 więc czemu by tego nie powtórzyć w meczu u siebie?
Irlandia też po przegranej, ba, serii przegranych przystępuje do tego spotkania, co prawda potrafili strzelić na wyjeździe ze Słowenią 2 bramki ale wpuścili aż 4, w grupie zajmują przedostatnie miejsce z dorobkiem punktowym w wysokości 3 oczek i dla mnie - zerowymi szansami na awans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +955
stanley-63 802,5K

stanley-63

Typer
Andora : Białoruś
* suma kartek drużyny ( czerwona=2 ) Andora powyżej 2.5 kartki
* 1.65 ETOTO

mnie również zainteresowało to spotkanie ale jak to u mnie szukam typów dyscyplinarnych , patrząc realnie to obie drużyny nie są w gronie kandydatów do awansu Andora po 4 kolejkach zamyka tabelę z zaledwie 1 punktem po remisie z Kosowem co można uznać za niespodziankę a Białorusini mają tylko 3 pkt i do np drugiej Rumunii tracą aż 5 oczek tak więc mecz który musi się odbyć i wszystko , Andora co prawda nie łapie sporo karteczek bo do tej pory na ich koncie 4 kartki ale aż 3 z nich w ostatnim meczu na Izraelu i mam nadzieję że to jest dobry początek łapania kartek po stronie Andory , sędzią jest Albańczyk Eldorjan Hamiti który co prawda nie jest rozrzutny w wyciaganiu karteczek ale ma też mecze w których tych kartek potrafi pokazać np w drugiej rundzie kwalifikacji do LK w meczu Sepsi : CSKA Sofia potrafił wyciągnąć 11 w tym czerwień i dwa karne . liczę że piłkarze Andory będą bardzo agresywni w swojej grze bo patrzac na ilość popełnianych fauli to jest ich sporo np z Izraelem 16 albo z Kosowem 18 , dziś przy takiej albo podobnej liczbie fauli jest spora szansa na przynajmniej 3 karteczki , kurs nie powala ale cóż tak dziś zagram .
 
chamberlain 455,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Kosowo - Szwajcaria
Szwajcaria @ 1.75
Szwajcaria over 1.5 bramek @ 1.90
Superbet

Szwajcaria jak na razie bardzo dobrze radzi sobie w kwalifikacjach do Euro, przewodzą w tabeli z 10 punktami na koncie na co przełożyły się trzy zwycięstwa i remis, przy okazji trafiają sporą ilość bramek, jednak nie mogą stracić czujności. Tuż za nimi ze stratą tylko 2 punktów czai się Rumunia, zaś 3 punkty mniej ma Izrael. Mimo bardzo dobrej sytuacji muszą dalej cisnąć i dzisiaj nadarza się do tego dobra sytuacja, bo przeciwnikiem Kosowo, Kosowo, które do tej pory nie zaznało smaku zwycięstwa, trzy razy remisując i raz przegrywając, ich wyniki nie rzucają na kolana, Andora potrafiła zremisować na ich terenie, a ostatnio przegrali wyjazd z Białorusią, z którą do tej pory wszystkie drużyny gładko wygrywały. Szwajcaria jest w tym meczu faworytem i za bardzo nie rozumiem tak wysokich kursów na nich, Kosowo potrafi być niewygodnym przeciwnikiem, ale w tych eliminacjach tego nie pokazuje.

Andora - Białoruś
Over 3.5 bramek @ 7.50 Lvbet

W tym meczu dużo może się zadziać, niby Białoruś faworytem, ale do tej pory nie prezentowali się zbyt dobrze, ostatnio przełamali się z Kosowem, a teraz trafia im się najsłabszy przeciwnik w grupie. Białoruś do tej pory tylko jednej drużynie nie trafiła bramki, czyli Szwajcarii, poza tym trafiali Rumunii i Izraelowi po bramek, oraz Kosowu dwie bramki, podobna sytuacja w Andorze, oni nie trafili bramki tylko Rumunii, a poza tym trafiali Kosowu, Szwajcarii i Izraelowi. Kurs na 4 bramki w takim meczu jest nadwyraz przesadzony.
 
Ostatnia edycja:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Kazachstan - Irlandia Pólnocna
Bukmacher: Fuksiarz
Typ: Kazachstan wygra dowolną połowe
Kurs: 2.10


Po raz kolejny decyduje się na typ pod Kazachstan, tym razem ich zadanie jest łatwiejsze, bo rywalem nie są będące dobrze dysponowani Finowie, a ekipa, która w zasadzie wygrała tylko z San Marino i nikt nie rozpatruje jej jako potencjalnego kandydata do awansu, a już niedługo wykluczy to też sama matematyka. Kazachstan w kwalifikacjach miał swoje przebłyski i do takich warto zaliczyć przede wszystkim wygranie z Duńczykami przed własną publicznością, ale też np. pokonanie jutrzejszych rywali na ich stadionie. Porażka z Finami mogła być bolesna dla gospodarzy, bo wcale nie byli zespołem dużo słabszym i również mieli swoje sytuacje, ale w dalszym ciągu nic jeszcze nie jest przesądzone, a priorytetem jest wygrana w jutrzejszym meczu. Irlandia Północna nie zachwyca i o ile ostatni mecz w ich wykonaniu był nie najgorszy pod względem ofensywy czy kreowanych sytuacji, tak w defensywie pozwalali na bardzo wiele swoim rywalom ze Słowenii i ostatecznie przegrali 2 - 4. Paradoksalnie nawet ich jedyna wygrana z San Marino, to tylko skromne 2 - 0 i mogło być różnie, gdyby nie prawidłowo nieuznany gol przez spalonego dla San Marino na 2 - 1 przy 67 minucie meczu. Nastawiam się tutaj na większą inicjatywę po stronie gospodarzy, którzy u siebie z reguły zawsze czują się pewniej od swoich rywali. Dla Kazachów ewentualna druga porażka mogłaby być w zasadzie skresleniem szans na awans, bo wątpliwe jest to, by Duńczycy po raz kolejny się potknęli z tym rywalem - w dodatku u siebie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +955
H 91K

hasbaart

Typer
Ukraina - Anglia
Mecz we Wrocławiu. Anglia po 4 meczach z kompletem punktów pierwszym miejscem w grupie, stosunek bramek 15-1. Ukraina na ten moment z 6 pkt po 3 meczach wyprzedza Włochy, które tylko z 3 pkt ale przy 2 rozegranych meczach.
Anglia może sobie w grupie rozdawać karty bo raczej nie zagrożone 1 miejsce w grupie, a to właśnie Ukraińcy z Włochami będą rozstrzygać miedzy sobą sprawę awansu. W pierwszym meczu Ukraina przegrała 2:0 na Wembley (w faulach 9-12 i tylko jedna kartka). Wydaje mi się, że to będzie bardziej zacięty mecz niż można patrzeć na pierwszy rzut oka. Gdzie indziej odebrać punkty Anglikom niż na Kabanos Arena we Wrocławiu? Ukraińcy jak i włosi będą potrzebować 'angielskich' punktów do tego drugiego miejsca więc tutaj dzisiaj nie powinni odstawiać nogi.
W ostatnich meczach 1 i 0żk, w meczach eliminacji z 2012 potrafili mieć takie mecze eliminacyjne
2012 Anglia - Ukraina 1:1 (9żk + CZERWONA Anglia + KARNY Anglia
Ale fakt generalnie raczej underowo...

Mecz sędziuje Bułgar - Georgi Kabakov i to jest bardzo dobra wiadomość. Kolejny mecz tego Pana, który ostatnio gram. Wcześniej
Olimpia Ljubljana - Quarabag 0:2 - 5żk + CZERWONA
W tym roku w Licze Bułgarskiej sędziował 5 meczy:
6żk + 3 KARNE
10żk + CZERWONA
4żk + CZERWONA + KARNY
3żk
6żk + KARNY
W poprzednich sezonach podobnie. Gość lubi sięgać po żółte. W międzypaństwowych również. Z uwagi na to, że w ostatnich meczach między drużynami padało mało kartek to można złapać fajne linie. Zakładając, że to może być ostrzejszy mecz niż można się spodziewać myśle, że można spróbować:

Ukraina - Anglia
Over 3,5żk - 1,60
Over 4,5żk - 2,20
Ukraina over 2,5żk - 2,10
Czerwona Kartka - 4,60

Macedonia - Włochy

Sędziuje Niemiec - Zwayer. W Bundeslidze underowo ale nadrabia w pucharach. W meczach międzypaństwowych też potrafi użyć kartek.
Wydaje mi się, że Macedonia zrobi wszystko żeby nie powtórzyć meczu z Anglikami i będzie trochę więcej niż 8 fauli. Z drugiej strony mistrzowie prowokacji i nieoczywistych fauli. Tu może być ciekawie bo Włochy potrzebują punktów, żeby złapać 2 miejsce w grupie.
W ostatnich meczach
2022 Włochy - Macedonia 0:1 - 1 żk (Turpin)
2017 Włochy - Macedonia 1:1 - 3żk
2016 Macedonia - Włochy 2:3 - 5żk (4-1)

Macedonia - Włochy
Over 3,5żk - 1,65
Over 4,5żk - 2,30
Macedonia over 2,5żk - 2,30
Czerwona Kartka - 4,60
Karny - 3,20

Rumunia - Izrael
Kolejny mecz 2 i 3 drużyny w obecnej sytuacji.
W grupie I po 4 meczach
Szwajcaria 10pkt
Rumunia 8pkt
Izrael 7pkt
Białoruś, Kosowo i Andora tu się o awans nie będą biły. Ale dzisiejszy mecz. W przypadku straty punktów w Kosowie jest na wyprzedzenie lub zrównanie się ze Szwajcaria. Mecz o wszystko dla obu drużyn więc może być gorąco
Rumunia w tych eliminacjach
W Szwajcarii 2:2 - 6żk(3-3)
W Kosowie 0:0 - 3żk
Z Białorusią 2:1 - 6żk (3-3)
W Andorze 0:2 - 6żk (3-3) + czerwona Andora
Izrael
Z Andora 2:1 - 5żk (2-3)
W Białorusi 1:2 - 5żk (3-2) + KARNY Izrael
W Szwajcarii 3:0 - 3żk (1-2)
Z Kosowem 1:1 - 6żk (4:2)

Sędziuje Słowieniec- Vincic w słoweńskiej Lidze underowo. W pucharach pokazuje kartki bez szaleństw ale są. W międzynarodowych podobnie.

Rumunia - Izrael
Over 4,5żk - 1,70
Over 5,5żk - 2,30
Rumunia over 2,5żk - 2,05
Izrael over 2,5żk - 1,95
Czerwona Kartka - 3,60

Kosowo - Szwajcaria
Przeczucie
Rzut karny - 3,20
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Armenia - Chorwacja, gol Armenii @2.00, Fuksiarz

Niedawno rozpisywałem gola Ormian z Turcją i nie spodziewałem się, że nie tylko wejdzie sam typ z ładnym wtedy kursem blisko 2.00, ale też Ormianie byli momentami lepsi i konkretniejsi od faworyzowanych Turków, którzy wywalczyli remis w końcowej fazie meczu - w dodatku Turcja grała przed własną publicznością, gdzie zazwyczaj bywa kocioł na trybunach. Tym razem rywal dla Ormian wydaje się być konkretniejszy i lepiej zorganizowany, ale wcale nie niemożliwy do wypunktowania. Chorwaci na tym turnieju zagrali jak dotąd tylko 3 spotkania - na początku mały falstart, bo tylko remis 1 - 1 z Walią, ale kolejne dwa mecze to zwycięstwa z Turcją i Łotwą. Jutrzejszy mecz to zatem swego rodzaju walka nie tylko o miejsce nr. 2, ale i potencjalnie 1. miejsce w grupie w przypadku udanego finiszu w wykonaniu jednej czy drugiej ekipy. Armenia od początku kwalifikacji pokazuje dobry poziom i w zasadzie ma na swoim koncie tylko 1 porażkę w 1. kolejce z Turcją (1 - 2), potem dopisała na swoim koncie dwa zwycięstwa, kolejno z Walią i Łotwą, no i może czuć spory niedosyt po ostatnim meczu z Turcją, który był jak najbardziej do wygrania, jednak punkt z takim rywalem to swego rodzaju sukces. Chorwaci to typowa ekipa turniejowa, która póki co nie jest jeszcze na swoim optymalnym poziomie i nie zmieni tego łatwa wygrana z Łotwą, która nie miała żadnych argumentów w ostatnim meczu. Patrząc na przedmeczowe kursy - aż grzech przejść obojętnie ponownie obok gola skazywanych na pożarcie Ormian.
 
Ostatnia edycja:
O 322,5K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje EURO
Godzina: 20:45
Spotkanie: Albania - Polska
Typ: Polska powyżej 3.5 kartek
Kurs: 4.10
Bukmacher: fuksiarz
Post w dziale:https://forum.bukmacherskie.com/thr...emcy-2024-7-09-14-09-2023.169224/post-7212710
Analiza:

Jedyne sensowne rozwiązanie na to spotkanie to overy kartek . Nie wierzę w to, że ich tu zabraknie . Ten mecz może zadecydować czy Polska jedzie na euro, czy Albania.
Spójrzmy tylko na 3 ostatnie bezpośrednie starcia obu tych drużyn : 32 faule i 5 kartek, 41 fauli i 6 kartek, 35 fauli i 7 kartek.
Jak widać już sama historia spotkań pokazuje, że w tych meczach bywa bardzo ostro.
Jeżeli u nas znowu w pierwszym składzie zagra Krychowiak to już mamy pewna kartkę, a może nawet i 3 jak złapie 2 żółtka a po nich w konsekwencji czerwień .
Sędzia Hiszpan, średniej może i nie ma jakiejś wybitnej w kartkowaniu, ale pamiętam jak przed rokiem sędziował mecz Turcji z Armenia gdzie pokazał 9 kartek. Myślę, że w tym meczu będzie miał za co karać.
Podsumowujac . Stawka spotkania jest bardzo duża, mecze bezpośrednie były ostre, teraz tym bardziej kości będą trzeszczeć. Dodając do tego możliwy występ Krychowiaka ja wchodzę w kartki. Grajcie też jego kartkę bo dla mnie to jest prawie że formalność jak wyjdzie w pierwszym składzie . Gość nie nadaje się nawet na Wyspy Owcze i myślę, że może nam popsuć wynik wyłapaniem czerwa
 
Otrzymane punkty reputacji: +1193
O 322,5K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje EURO
Godzina: 20:45
Spotkanie: Portugalia- Luksemburg
Typ: powyżej 5.5 bramek
Kurs: 4.60
Bukmacher: superbet
Post w dziale:https://forum.bukmacherskie.com/thr...emcy-2024-7-09-14-09-2023.169224/post-7212719
Analiza:

Portugalia można powiedzieć że swoje już zrobiła bo wygrała że Słowacja, zostaje tylko 3 punkty z cienkim Luksemburgiem .
Portugalia jest 1 w grupie, z 15 bramkami strzelonymi i kompletem punktów. Idą przez te eliminacje jak burza. Do tego nie stracili żadnej bramki jeszcze.
Uważam że wyjdą tutaj z prostym celem czyli 2-3 bramki do przerwy i ustawienie sobie od początku wyniku meczu. Tu jest tyle jakości w ofensywie, że oni ten over mogą pokryć sami. Z resztą już to zrobili w marcu z Luksemburgiem i to grając na wyjeździe. Dlaczego tym razem miałoby to się nie powtórzyć? Dla mnie jest na to duża szansa. Luksemburg nie może grać na zachowanie czystego konta bo po pierwsze i tak go nie zachowa, a po drugie ma tyle samo punktów co Słowacja i liczy się w walce o awans do ME. Z tym, że Słowacją gra z Liechtenstein w tej kolejce i można jej od razu dopisać 3 punkty.
Luksemburg nie będzie tu zabezpieczał tyłów a też powalczy o strzelenie bramki bo jednak 7 bramek w tych eliminacjach zdobyli.
Portugalia jak już będzie miała ze 3 bramki przewagi to też nie trudno będzie o rozluźnienie i stratę jednej bramki.
Jak dla mnie ten mecz będzie otwarty i wejde w to.
 
Otrzymane punkty reputacji: +957
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Albania - Polska

Krychowiak kartka @3.10 Betfan


To jest chyba najwyższy kurs jaki znalazłem. Krychowiak wrócił po przerwie do kadry i ośmieszył się w meczu z Wyspami Owczymi , gdzie pokazał parę nietuzinkowych zagrań i oczywiście wyłapał kartkę. Nie ma co ukrywać, to bardzo ważny mecz dla obu ekip, który może zaważyć o awansie do ME. Albania to zdecydowanie lepszy zespół od Wysp Owczych, już patrząc na skład, gdzie grający w Legii i będący w formie Muci zasiada na ławce rezerwowej, pokazuje, że czeka nas ciężka przeprawa. Nasze spotkania z Albanią obfitują w dużą ilość fauli i kartek. Jeśli Krycha zagra w 1 składzie, a takie są doniesienia z mediów, to tylko kwestia czasu, kiedy wyłapie kartkę od arbitra.

Osobiście pograłem jeszcze win gospodarzy, bo niestety nasza kadra wygląda ostatnio fatalnie. Zawodnicy, którzy grają regularnie w swoich klubach, asystują czy strzelają bramki, czyli Sebastian Szymański i Cash zasiadają na ławce rezerwowych , a w ich miejsce grają piłkarze, którzy łapią mało minut, już pokazuje, że Santos nie potrafi poukładać tego zespołu. Do tego dochodzi drewniana obrona, bo już sam fakt, że Wyspy Owcze potrafiły oddać celny strzał na naszą bramkę, pokazuje w jakiej formie obecnie się znajdujemy. Jeśli zagramy na takim samym poziomie jak w czwartek, to boję się ,że może to być ostatni mecz Santosa jako trenera naszej kadry.

Bez analizy:
Albania @3.30
Bednarek kartka @5.00 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3899
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Albania - Polska
powyżej 26.5 fauli @ 1.75
powyżej 27.5 fauli @ 2.00
powyżej 4.5 kartek @ 1.70
powyżej 5.5 kartek @ 2.40

Fuksiarz

Spotkanie, które może mieć wpływ na awans z drugiego miejsca, bo celuje, że to Czechy awansują z pierwszej pozycji. Polska gra słabo i bez pomysłu na grę. Gdyby nie rzut karny z Wyspami Owczymi to byśmy ten mecz zremisowali albo wyrwali w końcówce skromne zwycięstwo 1:0.
Albania czuje, że ma dzisiaj szanse żeby nas pokonać i zdobyć ważne punkty. Ja proponuje na ten mecz liczbę fauli i kartek. W ostatnich bezpośrednich starciach przewinień padło sporo: 32,41,35. Dzisiaj wyczuwam sporo ostrej gry w środku pola, a kolejna afera związana z niezapłacona kolacja przez Lewandowskiego czy też wypowiedź prezesa Kuleszy odnośnie picia wódki nam wcale nie pomaga w tych kwalifikacjach. Ogólnie jest syf i burdel jakiego jeszcze nie było w PZPN i polskiej reprezentacji...
Kartki?, a czemu nie. Hiszpański sędzia Jose Maria Sánchez Martínez ma średnią żółtych kartek 5.69, a w ostatnim spotkaniu ligowym pokazał 7 kartoników. Myślę, że jest to idealny sędzia właśnie pod względem wyciągania kartek, a piłkarze obu reprezentacji dadzą mu powody aby tych kartek było jak najwiecej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2381
I 24,8K

iti

Użytkownik
Tak, klasycznie kartka dla polskiego Jezusa wydaje się idealnym wyborem :) Gorący teren, Grześ ma bliżej niż dalej do końca, coraz częściej nie dojeżdża.
 
versa 397,5K

versa

Typer
Hiszpania - Cypr
Powyżej 6 bramki
Fuksiarz @6.20

Wszystko tak naprawdę będzie zależeć od tego jak bardzo Hiszpania chce upokorzyć kolejnego przeciwnika na swojej drodze.
W poprzednim meczu Hiszpania rozgromiła na wyjeździe Gruzję 7:1 stwarzając sobie aż 32 sytuację bramkowe i oddając 13 celnych strzałów w światło bramki.
Ten mecz był w teorii o tyle "trudniejszy", że był rozgrywany na wyjeździe i w bezpośrednim spotkaniu Gruzji z Cyprem to gruzini okazali się lepszą drużyną wygrywając tamto spotkanie + ugrali punkt w potyczce z Norwegią.
Cypr regularnie traci 2-3 brameczki ze średnimi drużynami, już sam fakt, że Kosowo u siebie nie tak dawno było im w stanie nastukac 5 brameczek o czymś świadczy.
W samych tych eliminacjach Cypr ma bilans bramkowy 2:11 po 4 spotkaniach mierząc się dwukrotnie ze Szkocją, Norwegią i Gruzją. Zajmują oni zasłużoną ostatnią lokatę w grupie.
Nie sądzę, że Cypr zdobędzie jakiegokolwiek honorowego gola w tym spotkaniu, już bardziej widzę to, że Morata wraz z resztą zespołu naładuje wór bramek pokrywając mój typ.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom