>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

5. i 6. kolejka - Kwalifikacji do Mistrzostw Europy - Niemcy 2024 (7.09 - 14.09.2023)

Status
Zamknięty.
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Serbia - Węgry
Typ: Węgry
@5.00 Fuksiarz

Węgrzy są liderem grupy G i prawdę mówiąc nie przekonują mnie kursy 1.72 na Serbów. Uważam, że są zbyt niskie, i że wcale piłkarze z Serbii nie są aż tak dużym faworytem tego starcia, na jaki kreują ich bukmacherzy. Warto wspomnieć, że Węgrzy jako jedyni w swojej grupie, i jako jedyni obok Portugalii i Francji w całych eliminacjach, nie stracili bramki. Serbowie również mają siedem punktów w grupie, ale zaledwie zremisowali ze słabiutką Bułgarią. Z tą samą Bułgarią Węgrzy wygrali aż 3:0. Madziarzy w dodatku przegrali tylko jedno spotkanie odkąd w ubiegłym roku zadziwili świat wygrywając w Lidze Narodów na wyjeździe z Anglią 0:4. Kolektyw zespołu wciąż współgra i dziś będzie miał świetną okazję do sprawdzenia, czy dalej działa to tak, jak powinno. Myślę, że odniosą bardzo cenne wyjazdowe zwycięstwo i mocno przybliżą się do upragnionego awansu.

kupon Fuksiarz
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3308
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Bośnia i Hercegowina - Liechtenstein
Typ: Bośnia i Hercegowina nie strzeli w 1. połowie
@5.50 Fuksiarz

Nikt nie ma wątpliwości, że Liechtenstein w grupie J skazany jest na pożarcie. Pełni rolę dostarczyciela punktów i nie inaczej było w każdym z czterech meczów z ich udziałem, w których w sumie stracili 14 bramek, nie strzelając ani jednej. Uważam jednak, że nie dojdzie tutaj do pogromu po stronie gospodarzy. Bośnia nie strzeliła bramki w żadnym z trzech ostatnich spotkań, a dużą porażką można nazwać ich przegraną 0:2 z Luksemburgiem... na własnym stadionie. To dowodzi, że coś niedobrego dzieje się w zespole, a Luksemburgowi z kolei życzę jak najwyższego miejsca! Tymczasem dzisiejszym przeciwnikiem jest Liechtenstein. W czerwcu przegrali zaledwie jednym golem ze Słowacją i zaledwie dwiema bramkami z Luksemburgiem. Słowacy zdobyli pierwszą bramkę w 45. minucie, a Luksemburg dopiero w 59-tej. Jak by tego wszystkiego było mało, to nawet Portugalia u siebie w pierwszej połowie strzeliła im tylko jedną bramkę. Pójdę za powtórzeniem dobrej gry obronnej Liechtensteinu i tym, że mecz otworzy się dopiero w drugiej odsłonie. Stąd mój typ na brak gola gospodarzy w pierwszej połowie gry.

kupon Fuksiarz
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Ukraina - Anglia
1. połowa: Anglia (handicap 1:0)
@5.75 Fuksiarz

Anglia jest absolutnym hegemonem w grupie C i wygrała wszystkie 4 spotkania, strzelając aż 15 bramek. I w kazdym z tych spotkań osiągali minimum dwubramkowe prowadzenie już po 1. połowie. Czy taka sama sytuacja nastąpi na obcym terenie przeciwko Ukrainie? Ukraina rzecz jasna nie będzie gospodarzem - mecz odbędzie się we Wrocławiu. Zatem ściany nie pomogą im w uzyskaniu dobrego wyniku. Ukraina dobrze rozpoczęła grę w eliminacjach - wygrała z Macedonią i Maltą, ale w obydwu przypadkach bardzo skromnie - zaledwie jedną bramką. Dziś nie daje się im większych szans w starciu z rozpędzoną Anglią. Anglia w marcu przeciwko Ukrainie prowadziła już 2:0 po 40 minutach. Sądzę, że i dziś mają spore szanse na pokrycie handicapu już w pierwszej odsłonie gry.

kupon Fuksiarz
 
Ostatnia edycja:
versa 397,5K

versa

Typer
Kazachstan - Finlandia
Kazachstan + over 1.5
Fuksiarz @5.00

Spotkanie aktualnego lidera z wiceliderem grupy H, po 4 kolejkach pod nimi w tabeli są takie drużyny jak Dania czy Słowenia, więc jest naprawdę ciekawie na półmetku w tej grupie.
Jak wiadomo Kazachstan słynie ze swojej sztucznej murawki, gdzie naprawdę są mocni i nie raz to pokazali, chociażby w ostatniej kolejce wygrywając z mocną Danią, ba, Kazachstan przegrywał 2:0 do przerwy niczym Mołdawia z Polską i co? Kazachstan wygrał 3:2 niczym Mołdawia z Polską, gdzie wspomnę tylko... Kurs na samo zwycięstwo kazachow w tym meczu na starcie oscylowało w granicach ~15 i to musiał być mocny boost motywacji i morali w tymże zespole.
Faktu siły Kazachów na własnym boisku nie da się ukryć i uważam, że kurs na nich jest zbyt wysoki w tym spotkaniu.
W ostatnich 5 meczach u siebie wychodzili zwycięsko 4krotnie strzelając w 4 meczach +2 brameczki i raz jedna brameczka wpadla.
Myślę, że kursy w ich kierunku są warte uwagi.
 
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje EURO
Godzina: 16:00
Spotkanie: Kazachstan - Finlandia
Typ: Superbets: Finlandia powyżej 11.5 fauli i powyżej 2.5 kartek
Kurs: 5.25
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:https://forum.bukmacherskie.com/thr...emcy-2024-7-09-14-09-2023.169224/post-7211930
Analiza:

Dla mnie osobiście ten kurs jest pomyłka bukmachera i do meczu albo go skorygują albo spadnie w okolice 4.00 .
Widzę bardzo duże szanse na to, że to wejdzie.
Po pierwsze jest to bardzo ważne spotkanie dla obu drużyn . Obie po 4 meczach są mają po 9 pkt i są odpowiednio na 1 i 2 miejscu w tabeli dającym awans na euro. Co więcej są przed groźna Dania. Ten kto wygra to spotkanie znacznie przybliży się do awansu do Euro . W takim spotkaniu naprawdę powinno być ostro a kości powinny trzeszczeć. Cytując klasyka nikt tu nogi nie odstawi.
Po drugie w Kazachstanie każdej drużynie gra się ciężko . Pisał już kolega wyżej, że Kazachstan słynie ze swojej sztucznej murawy, gra u siebie będzie dla nich na pewno bardzo dużym atutem i myślę, że Finom ciężko będzie wyjść na prowadzenie ( spodziewam się nawet że to Kazachstan może pierwszy strzelić ) . Im dalej w mecz tym flustracja Finów może rosnąć co może powodować faule i kartki .
Po trzecie osoba sędziego. No ten sędzia idealnie leży mi pod kartki . Jest nim Rumun Radu Peterscu i w tym sezonie jeszcze nie zdążył poszaleć z kartkami, ale wystarczy spojrzeć na sezon poprzedni aby zobaczyć o co mi chodzi . Pokazał 175 kartek w 35 meczach co daje średnia 5 kartek na mecz.

Moim zdaniem osoba sędziego, stawka spotkania, oraz atut własnego boiska Kazachów i ciężka gra na tym terenie to wszystko sprawia że obejrzymy dużo fauli o dużo kartek Finlandii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Polska - Wyspy Owcze
powyżej 2.5 gola @ 1.53
powyżej 3.5 gola @ 2.32
Polska Handicap 0:2 @ 2.18
Polska Handicap 0:3 @ 3.80

Betfan

Czas na kolejne spotkanie w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy. Tym razem rywalem Polski będzie reprezentacja Wysp Owczych. Ekipa, która w grupie ma dwa punkty i do póki nie stracą gola to potrafią się naprzykrzyć rywalom. Nie wyobrażam sobie żebyśmy mieli w tym spotkaniu stracić punkty czy też gola. Do kadry powracają Krychowiak oraz Grosicki, ale niewiem czy są to dobre decyzje bo tak naprawdę myślałem, że będziemy szli do przodu, a nie będziemy się cofać, ale zobaczymy..
Nasza sytuacja w grupie po ostatniej porażce zrobiła się mocno skomplikowana, a więc presja i strzelanie goli leży po naszej stronie bowiem nasz bilans bramkowy jest bardzo kiepski. Nasi napastnicy nie są w najwyższej formie i pokazuje to ich sytuacja w klubach. To spotkanie może, a nawet musi być przełomowe jeśli chodzi o styl czy też grad goli, a więc stad moje propozycje powyżej na to spotkanie.
Polska musi wygrać to spotkanie wysoko, bowiem za kilka dni czeka ich trudny mecz w Albanii. Czas udowodnić wszystkim, że trener Santos ma tutaj pomysł na nasza reprezentację, a poprzednie spotkania i strata punktów to tylko przypadek.
Czas odstawić afery na bok i pokazać, że jesteśmy drużyną, która walczy, gra fajny futbol i stwarzając sytuacje zmienia je na gole.
 
Otrzymane punkty reputacji: +953
spiro 25,1K

spiro

Użytkownik
Polska - Wyspy Owcze 20:45, 07.09.2023 (2:0)
Spotkanie z kategorii ile goli wbije Polska przeciwnikowi. Sporo kwasów ostatnio wokół kadry, min. blamaż z Estonią, wywiad Lewego itp. Ale trzeba szukać pozytywów, a takimi są doskonała forma Szymańskiego w Fenerbahce, Dobry początek sezonu Zielińskiego w Napoli, Slisz i dowołany później Wszołek z Legii również mają za sobą udane mecze w klubie. Benedyczak fajnie rozpoczął sezon w Parmie i zasługuje na debiut. Nie wiem w jakim celu powołani zostali Krychowiak i Grosicki, no ale chyba Santos wie co robi, a przynajmniej taką mam nadzieję. Zagram delikatnie na pewne zwycięstwo Polski.

Polska -2,5 hc @2.24 forbet
 
Ostatnia edycja:
P 43,1K

person100

Użytkownik
Polska - Wyspy Owcze
Typ: Polska -2.5
Kurs: 2.18 Betfan
Analiza: Fatalna druga połowa z Mołdawia zrobiła swoje, nastroje kibicowskie są fatalne, ale myślę, że jednak stara gwardia jak to już od x lat bywa to dźwignie i po prostu wygrają ten mecz i uspokoją nastroje w narodzie, gramy nie z amatorami, ale ze słabym przeciwnikiem na magicznym narodowym, który już nieraz nawet przy słabej dyspozycji wygrywał nam mecze dzięki 12 zawodnikowi - kibicom. Forma u kadrowiczów jest całkiem optymalną, nie ma wielu kontuzji, myślę, że skończy się 3:0.
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Czechy - Albania

Powyżej 4.5 kartek @3.00 Totalbet


Moim zdaniem trochę przesadzili z kursami. Oczywiście w dotychczasowych spotkania obie ekipy praktycznie nie kartkowały , a na pewno nie pokrywały zaproponowanej linii, ale musi się to w końcu zmienić. Obie drużyny z dużymi szansami na awans do ME, po sensacyjnej wpadce naszej drużyny. Wygrana którejś z Reprezentacji da pewny spokój i pewne 1 miejsce w tabeli. Ja liczę na wyrównane spotkanie z dużą ilością fauli, a co za tym idzie kartkami. Sędzia, Anthony Taylor ze średnią z tego sezonu 5 ŻK na mecz, licząc występy ligowe i europejskie, arbiter, który często podejmuje kontrowersyjne decyzje, ale też potrafi napomnieć za pyskówki. Oby i tym razem worek z kartkami się otworzył, bo kurs bardzo atrakcyjny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Kazachstan - Finlandia
Bukmacher: Fuksiarz
Typ: gol Kazachstanu // Kazachstan strzeli w obu połowach
Kurs: 1.55 // 5.35


Bieżące kwalifikacje EURO powolutku wyłaniają nowe ciekawe ekipy, które być może wywalczą awans na najbliższą imprezę międzynarodową i może nawet i tam zaskoczą. Kazachstan wraz z Finlandią ma na swoim koncie bardzo ładny bilans 3 zwycięstw, 0 remisów i tylko jedna porażka, co plasuje ich na kolejno drugim i pierwszym miejscu o czym decyduje bilans bramek lepszy w przypadku ekipy ze Skandynawii. Kazachowie w swoim pierwszym meczu zaliczyli falstart, bo przegrali u siebie ze Słowenią (1 - 2) i gdy wydawało się, że mogą to być kolejne kwalifiakcje w których niczego wielkiego nie osiągną, to oni nieoczekiwanie wygrali z Duńczykami, a nastepnie dopisali "darmowe" 3 punkty po zwycięstwie z San Marino i kolejny komplet punktów z solidną ekipą Irlandii Północnej. Oczywiście konkurencja w grupie nie śpi i niewykluczone, że potkniecie Finow czy Kazachów zostanie wykorzystane przez Słoweńców lub Duńczyków, którzy mają na swoich kontach po 7 punktów, a w przypadku Danii wydaje się to w zasadzie pewne, bo mierzy się u siebie z San Marino. Kazachowi u siebie lubią sprawiać niespodzianki i o ile wygrana z Danią to była swego rodzaju sensacja, tak wygrana z Finami nie powinna nikogo zaskoczyć - szczególnie po tym co pokazują gospodarze w swoich ostatnich meczach. Kurs na gola gospodarzy może nie jest specjalnie wygórowany, ale zwazywszy na spore szanse wydaje się być ciekawą opcją do zagrania np. w jakimś dubelku.
 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Czechy - Albania
Typ: Albania over 1.5 żółtych kartek
Kurs: 1.90
Dwie kartki rozdane totalnie za darmo dla Albanii. Dziekuje panie Taylor :)
Bukmacher: Betfan

Analiza:
Jesli ktos tu ma kartkowac to bedzie to raczej Albania. Kursy przesadzone na ogolne linie jak i najbardziej wlasnie cos w kierunku Albanii. Mega wazny mecz dla obu druzyn. Czechy, Albania i wlasnie Polska - to wlasnie miedzy tymi druzynami rozstrzygnie sie kto awansuje dalej a reszta nie ma na to wiekszych szans i te trzy druzyny o tym dobrze wiedza. Sedzia Anthony Taylor nie bedzie sie z nikim szczypac w swoim stylu i to co trzeba karteczka ukara.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1889
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/Kwalifikacje EURO
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Wyspy Owcze
Typ: BTTS
Kurs: 3.20🔴
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:


Sporo niedobrego działo się od porażki naszej reprezentacji w Kiszynowie. Przypomnijmy, że Biało-Czerwoni mierzyli się z Mołdawią 20 czerwca, a więc niespełna 3 miesiące temu i kolokwialnie mówiąc, smród dalej się ciągnie. Wydawało się, że zwycięstwa z Albanią oraz z Niemcami uspokoją nieco dyskusje na temat Orłów, ale tak się nie stało. Fernando Santos próbuje zdiagnozować problem i był zdziwiony, że jego podopieczni nie ujrzeli nawet 1 żółtej kartki w ostatnim przegranym spotkaniu. Na obecne zgrupowanie powołał Kamila Grosickiego oraz Grzegorza Krychowiaka, którzy mają nadać charakteru tej drużynie. Szkoda, że wśród młodych piłkarzy nie mamy na ten moment liderów i duet ten jest przecież bliżej zawieszenia butów na kołku, niż regularnej gry w Biało-Czerwonej koszulce przez następne lata. Ciekawy jestem postawy naszej reprezentacji. Czy sportowa złość pojawi się na Stadionie Narodowym w ten czwartek?

Wyspy Owcze to nacja, która stale się rozwija pod kątem piłki nożnej. Kraj ten liczy tyle osób, ile wynosi pojemność Stadionu Narodowego, a więc koło 52 tys. osób. Selekcjoner Hakan Ericson jest podekscytowany możliwością występowania na takiej arenie i jest zdania, że to tylko napędza jego podopiecznych do dalszej pracy. Należy wspomnieć, że wieloletni dominator tamtejszej Premier League Klaksvik po raz pierwszy w historii awansował do fazy grupowej europejskich pucharów i warto przyjrzeć się temu zespołowi w Lidze Konferencji. 4 zawodników zostało powołanych z tego klubu, ale najbardziej szokuje brak zaproszenia dla Arni Frederiksberga, który w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów popisał się 6 trafieniami. Niestety obowiązki zawodowe i bycie dyrektorem jednej z firm jest czasochłonne i zawodnik ten odmówił selekcjonerowi. Jest jednak rodzynek z polskiej 2. Ligi, a więc Andrias Edmundsson i defensor ten w barwach Chojniczanki Chojnice rozegrał do tej pory 2 mecze. Outsider postara się w swoim stylu zaprezentować ofensywnie. Czy to przyniesie niespodziewany triumf?

Naturalnie Polacy są faworytami, szczególnie na Stadionie Narodowym, ale to nie musi być wcale łatwa przeprawa dla Biało-Czerwonych. Tak jak wspomniałem wyżej, Wyspy Owcze ciągle się rozwijają i przynajmniej w początkowych minutach powinni sprawić problemy naszym rodakom. Mało kto spodziewa się jednak straty punktów z takim przeciwnikiem i liczymy, że Orły pewnie pokonają outsidera. Do AKO warto pobrać sobie gole, a na singla zaproponuję BTTS. Jest sporo negatywnej aury wokół naszej reprezentacji i należy to jak najszybciej wymazać pozytywnymi wynikami. Liczę tutaj na naszą ofensywę, ale Biało-Czerwoni mają często problemy z zachowaniem czystego konta w starciach ze słabszymi nacjami. Tak było m.in. z Mołdawią. Mam nadzieję na 3 punkty dla faworytów, ale też na odważną postawę Farerów.
 
Ostatnia edycja:
G 16,1K

Gramy Nie Pękamy

Użytkownik
Widzę spory optymizm przy typach na Polskę. Ja aż takim optymistą nie jestem i wcale bym się nie zdziwił jakby piłkarzyki odwalili kolejną lipę dziś. Jest konflikt piłkarzyków ze związkiem gdzie główną winę ponosi za taki stan rzeczy prezes Cezary Dyzma, który na to stanowisko nadaje się tak jak ja do baletu. Lewy też w wywiadzie swoje dołożył, więc reszta kopaczy może być po prostu obrażona na niego.

Powołanie Krychowiaka, żeby atmosferę w szatni podratować to już w ogóle jest pełen odlot. Brakuje kogoś z charakterem w tej ekipie, żeby wziął towarzystwo za mordy. Taki Kuba Błaszczykowski by się przydał, ale niestety zakończył już karierę.


Co do typów to ja gram tak:

podwójna szansa 0-0 @ 3.05 @ fortuna

Wyspy gol @ 2.95
Wyspy powyżej 1.5 gola @ 14
 
Otrzymane punkty reputacji: +583
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Polska - Wyspy Owcze

Kędziora wyjdzie w pierwszym składzie @4,20 betfan ✅

Gram, że Tomek Kędziora wyjdzie w pierwszym składzie Polaków na mecz z Wyspami Owczymi. Większość portali awizuje go w pierwszym składzie, w trójce obrońców obok Bednarka i Kiwiora. Typ jest tym bardziej prawdopodobny, że Santos na ten mecz odrzucił dwóch piłkarzy i w szerokim składzie 25 piłkarzy nie znaleźli Benedyczak i Dawidowicz, który był rywalem do składu Kędziory.

Kto jest najbliżej uzupełnienia bloku obronnego wraz z graczami Southampton i Arsenalu? Treningi sugerują, że na miejsce w wyjściowym składzie może liczyć Tomasz Kędziora. Nie byłaby to żadna rewolucja, bo gracz PAOK-u Saloniki dostawał zaufanie Santosa przy okazji poprzedniego zgrupowania, w trakcie meczów z Niemcami i Mołdawia.

Kędziora gra regularnie w klubie, choć przede wszystkim w roli prawego obrońcy. To on ma jednak największe szanse na skonfrontowanie się z Farerami. W odwodzie pozostają Mateusz Wieteska oraz Paweł Dawidowicz, którzy wciąż muszą pracować na uznanie Santosa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3294
T 56,4K

Tommmy

Użytkownik
Holandia Grecja
Holandia @1,46

Grecja po 3 meczach z 6pkt na drugim miejscu za Francja. Holandia 2 mecze i 3pkt porażka z Francją w sumie tak samo jak Grecja. Tutaj rozgrywa się walka o 2 miejsce w grupie Holendrzy grają u siebie muszą wygrać. Grecy dawno niewidziani na salonach. Gakpo złapał formę w Liverpoolu i będzie największym zagrożeniem strzeleckim. W środku dr Jong, i ofensywny pomocnik Atlanty Koopmeiners. Obrona do przede wszystkim van Dijk i de Ligt na skrzydle Dumfries. Nie widzę żeby z takim składam Holendrzy mieli jakiś problem dodatków jak pisałem jest to bardzo ważny mecz w kontekście chyba już tylko 2 miejsca w grupie. Można nawet spróbować Holandia wygra do zera, Grecy nigdy nie byli graczami którzy grali bardzo ofensywnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +953
ziroxxx 783,3K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Polska - Wyspy Owcze,
Polska over 9,5 fauli @ 1.61 Betclic
Polska over 10,5 fauli @ 2.02 Betclic


Analiza:
Polska jest najczęściej faulującą ekipą w całych eliminacjach. Nie ma znaczenia z kim grają. Czy ktoś lepszy, czy słabszy. Polska popełnia mnóstwo fauli. Często nawet głupich fauli. Lewandowski w wywiadzie wspominał, że brakowało charakteru, przerwania akcji, dostania żółtej kartki itd. Uważam, że Polacy będą nabuzowani na ten mecz i pokażą siłę, żeby zmazać ten blamaż z ostatniego spotkania. Myślę, że linie jak najbardziej to pokrycia przez Polaków. Szczególnie, że u siebie z Albanią nabili aż 21 fauli.

Czechy - Albania,
Albania over 10,5 fauli @ 1.80 Betclic
Albania over 11,5 fauli @ 2.28 Betclic


Analiza:
Albania w tych eliminacjach w trzech meczach faulowała następująco: 11,10,8. Pamiętam, że w poprzednich eliminacjach znacznie więcej zdobywała kartek i jeszcze więcej faulowała. Pierwsze trzy mecze poniżej średniej, więc dziś licze, że na wyjeździe z Czechami wyjdą agresywnie nastawieni i będą chcieli urwać punkty. Szczególnie, że porażka Polaków z Mołdawią zwiększyła Albańczykom szanse na awans.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +80
l0k0 751

l0k0

Użytkownik
A ja dziś idę w stronę Polski. Wydaje mi się, że co miało się wylać to się wylało. Wszyscy już wiedzą co i jak. Toksyczni zostali nagle kontuzjowani i nie dojechali. Dojechali za to ludzie od atmosfery i rygoru (akurat nie pochwalam ale widać było trzeba). A skoro szatnia chciała i dostała to powinny humory dopisywać.

Do tego ostatnie blamaże chyba już powinny sprawić, że grajki się w końcu ogarną.
Do katharsis mamy idealnego przeciwnika. Szkoda o nim pisać. Wg mnie jak gramy u siebie po takim meczu jak w Kiszyniowie to jest nie tyle szansa na zachowanie twarzy ale o zachowanie szans na Euro.

Jak mawiał klasy: 'Jak nie teraz to kiedy? Jak nie z Wyspami Owczymi to z kim?'

Polska -2.5 @ 2.00 fortuna
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Polska - Wyspy Owcze

Kędziora wyjdzie w pierwszym składzie @4,20 betfan

Gram, że Tomek Kędziora wyjdzie w pierwszym składzie Polaków na mecz z Wyspami Owczymi. Większość portali awizuje go w pierwszym składzie, w trójce obrońców obok Bednarka i Kiwiora. Typ jest tym bardziej prawdopodobny, że Santos na ten mecz odrzucił dwóch piłkarzy i w szerokim składzie 25 piłkarzy nie znaleźli Benedyczak i Dawidowicz, który był rywalem do składu Kędziory.

Kto jest najbliżej uzupełnienia bloku obronnego wraz z graczami Southampton i Arsenalu? Treningi sugerują, że na miejsce w wyjściowym składzie może liczyć Tomasz Kędziora. Nie byłaby to żadna rewolucja, bo gracz PAOK-u Saloniki dostawał zaufanie Santosa przy okazji poprzedniego zgrupowania, w trakcie meczów z Niemcami i Mołdawia.

Kędziora gra regularnie w klubie, choć przede wszystkim w roli prawego obrońcy. To on ma jednak największe szanse na skonfrontowanie się z Farerami. W odwodzie pozostają Mateusz Wieteska oraz Paweł Dawidowicz, którzy wciąż muszą pracować na uznanie Santosa.
Kolego gdzie szukać tego zakładu??
 
typerskoki 415,1K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Polska - Wyspy Owcze (handicap -2,5) 1 @ 2,12
Polska - Wyspy Owcze over 3,5 gola@ 2,20
Polska - Wyspy Owcze over 4,5 gola@ 3,80


W zasadzie agrumentacje przytoczyłem w powyższym temacie. Uważam, że wywiad Roberta może dać kopa i wstrząsnąć tą reprezentacją. Może i atmosfery i PRu Robert nie poprawił, ale tu już jest tak źle że nie było nic do stracenia. Albo chłopaki się ogarną i będą gryźć trawę na 110% albo to pokolenie już nic w kadrze nie ugra. Liczę, że dziś i z Albanią będzie to widać i spodziewam się ofensywnego, pełnego zaangażowania meczu. W związku z tym spodziewam się goli. Jako, że obronę mamy jaką mamy to i coś stracić możemy, więc raczej w kierunku Overa niż Handi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom