>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

5 funtow

Status
Zamknięty.
czolo_oleksego 54

czolo_oleksego

Użytkownik
Z tego co sie dowiedziałem::

Kazda wygrana z Bonusa przechodzi do Cashier...

Potem trzeba uzbeirac 20 euro i mozna wyplacic..


Ja mialem 7 euro ale wtopiłem na slocie. ????
Skad ta wiadomosc ze nie trzeba skladac depozytu ? wystarczy ze uzbierac 20 Funtow i moge wyplacic na MB ?
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
na live chacie dowiedziałem się,że po rejestracji trzeba być zalogowanym przez 30min i wtedy automatycznie bonus zostanie dopisany. Co do wypłaty to nie potrzeba robić depozytu można od razu wypłacac po uzbieraniu minimum.
Tu masz odp.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
nawet nie trzeba czekać 30 min , tylko wchodzisz i od razu powinno wyskoczyć okienko , czy chcesz otrzymać ten bonus. Przynajmniej ja tak miałem.
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
no ja tak samo gadalem na czacie ,babka powiedzial cos o 30 minutach ale wchodze na bingo i wyswietlilo mi sie ze czy chce bonus dalem tak i odrazu byla kaska
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Dobra ugrałem te 20 funciaków. Mozliwe sposoby wypłaty bez depo to m.in Click2Pay i Neteller. Jako, że nie mam tam konta to muszę wpłacić minimalna kwote przez Mb i wtedy normalnie wypłacam. Info prosto z live;]
 
kalemba_9 5

kalemba_9

Użytkownik
Ja po zalogowaniu mam cos takiego:
Hello, (moj nick)!
You are now logged in.
I co tak ma byc??Bo nie moge nigdzie wejsc.
 
ziomek9mc 5

ziomek9mc

Użytkownik
Ja po zalogowaniu mam cos takiego:

Hello, (moj nick)!
You are now logged in.

I co tak ma byc??Bo nie moge nigdzie wejsc.
Poradził bym zebys sie wylogował i zalogował jeszcze raz... ja tak miał i to pomogło ???? )
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
coś chyba się nie do końca dowiedzieliście z tymi wypłatami ... mam 20 euro i jakoś nie mogę wypłacić , bo wszystkie opcje są zablokowane i pisze , że aby odblokować , np. opcję Moneybookers to muszę wpłacić najpierw kasę poprzez moneybookers.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom