>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

5 funtow

Status
Zamknięty.
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
odpisali wogóle komuś z supportu na maila ?? wysłałem do nich 2 maile z 3/4 dni temu i dalej nic . A zleciłem wypłatę 50 euro i stoi w miejscu dalej.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
czekam już tydzień na wypłatę i nic ... 18 lutego zleciłem wypłatę poprzez Neteller , ale do dzisiaj ani słychu ani dychu. Rozmawiałem z chatem , to powiedzieli jedynie , że muszę czekać do 21 dni na przelew na Neteller , więc jeszcze chwilę muszę poczekać. Ktoś z was wogóle zlecił wypłatę z tego bingo ? Ja po raz pierwszy zleciłem z jakiegokolwiek bingo i nie wiem , czy mam się nastawić , że może wypłacą , czy odpuścić...
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
czekam już tydzień na wypłatę i nic ... 18 lutego zleciłem wypłatę poprzez Neteller , ale do dzisiaj ani słychu ani dychu. Rozmawiałem z chatem , to powiedzieli jedynie , że muszę czekać do 21 dni na przelew na Neteller , więc jeszcze chwilę muszę poczekać. Ktoś z was wogóle zlecił wypłatę z tego bingo ? Ja po raz pierwszy zleciłem z jakiegokolwiek bingo i nie wiem , czy mam się nastawić , że może wypłacą , czy odpuścić...
skoro Ci na czacie powiedzieli ze do 21 dni to czekaj, mowies ze czekasz tydzien to jest 7 wie jeszcze masz cale 2 tygonie! wiec mysle ze kasa dojdzie tylko jeszcze musisz poczekac:spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom