>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

5 funtow

Status
Zamknięty.
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
sorry za pomyłkę , już pogadałem z Livechatem i wszystko wiem. Można wypłacać nawet na konto bankowe bez depozytu , lecz różnica jest taka , że bez depozytu wypłata będzie szła do 21 dni , natomiast jeśli się zrobi depozyt , to do 5 dni. Taka drobna różnica.
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
sorry za pomyłkę , już pogadałem z Livechatem i wszystko wiem. Można wypłacać nawet na konto bankowe bez depozytu , lecz różnica jest taka , że bez depozytu wypłata będzie szła do 21 dni , natomiast jeśli się zrobi depozyt , to do 5 dni. Taka drobna różnica.
no to gratuluje! poczekasz se 3 tygonie i 20 funcikow Ci wpadnie dobry kurs na funta teraz jest takze pewnie cos kolo 100zl zgraniesz ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
no to gratuluje! poczekasz se 3 tygonie i 20 funcikow Ci wpadnie dobry kurs na funta teraz jest takze pewnie cos kolo 100zl zgraniesz ????
no szczęście mam ???? teraz jeszcze liczę tylko na to , że funt jeszcze pójdzie w górę , ponad 6 zł , to już będę bardzo zadowolony ????
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
no szczęście mam ???? teraz jeszcze liczę tylko na to , że funt jeszcze pójdzie w górę , ponad 6 zł , to już będę bardzo zadowolony ????
nie licz na 6 tylko lepiej zeby nie spadl ponizej 5! bo teraz to róznie sie dzieje z tymi walutami!
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
nie licz na 6 tylko lepiej zeby nie spadl ponizej 5! bo teraz to róznie sie dzieje z tymi walutami!
skoro już się podniosło na 5,51 zł , to wiesz do 6 mogę sobie liczyć ???? muszę to jak najszybciej wypłacić , aby kurs był dobry ????
 
M 0

marcinxxx

Użytkownik
kurde.......możecie nie spamować.....nie nabijajcie sobie 400 postów na miesiąc bo to nie jest fajne ;(
edit:najlepiej sobie w tym temacie o N-K pogadajcie!!
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
kurde.......możecie nie spamować.....nie nabijajcie sobie 400 postów na miesiąc bo to nie jest fajne ;(
edit:najlepiej sobie w tym temacie o N-K pogadajcie!!
straszny spam powiadasz ? czyli już nie można o niczym nawet na temat pogadać ? bo z tego co widzę, to gadamy , a raczej piszemy ile stoi funt , bo mamy pewne rozbieżności , a jak drogi kolego chciałbyś wiedzieć , to wypłata w tym bingo jest w funtach ... trochę sam spamowałem w innych wątkach , wiem , sory nie zaprzeczę, ale najpierw trzeba czytać pewne rzeczy , żeby się wypowiadać później. Może nic więcej nie napiszę ...
akurat to , co Ty napisałeś to jest SPAM, bo Nikifor zająłby się tym, co piszemy :/
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
po pierwsze nie spamuje tylko odpisuje rzepkowi1, a po drugie po to jest forum! a nawet jesli to spam to admin mi da ostrzezenie a nie ty! sam masz prawie 500 postow wiec co sie czepiasz?
 
M 0

marcinxxx

Użytkownik
w kazdym temacie takie &quot;głupie&quot; pytania sobie zadajecie.sprawdzcie w google jak nie znacie kursu funta.ja koncze spamowac bo i tak to nic nie da ;(
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
w kazdym temacie takie &quot;głupie&quot; pytania sobie zadajecie.sprawdzcie w google jak nie znacie kursu funta.ja koncze spamowac bo i tak to nic nie da ;(
rozpłacz sie najlepiej! załozyłem temat wiec moge se w nim pisac, oczywiscie na temat promocji! a to ile stoi funt chyba sie tyczy tego! takze stary sam nie rób spama
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Ja się nie mogę zarejestrować, bo cały czas pokazuje mi, że wybrany nick jest zajety... Probowalem wszystkiego, nawet typu: dik832 i to samo za kazdym razem:-?
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
Ja się nie mogę zarejestrować, bo cały czas pokazuje mi, że wybrany nick jest zajety... Probowalem wszystkiego, nawet typu: dik832 i to samo za kazdym razem:-?
hmm moze za krótki nik masz? moze zrób tak:dik832dik832 !
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
na bank bo nawet na glownej jest dalej banner do klikniecia z 5f za free , zarejestruj sie i czekaj , ja kilka minut czekalem
 
P 12

polak13

Użytkownik
napisałem im tak
I writte on part that I will be incorporated obtaining (getting) 5 pounds to napisali że mam się skontaktować z supportem ;) mój angielski za słaby jest hehe sorry że jeden pod drógim jakos tak wyszło wybaczcie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom