>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

5 EURO w www.winunited.com

D 13

drizzd91

Użytkownik
Ktoś tu dobrze zna angielski ????

Bo mam taki problem dostałem maila z kodem, podczas realizacji kodu wyskoczył mi jakiś po******:przeklina: :przeklina: błąd i nie mam 5 euro na koncie. A jak ponownie chciałem wpisać kod to pisze że kupon wykorzystano.

Chce napisać w tej sprawie do supportu ale mój angielski jest żałosny, pomóżcie !!!
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Ktoś tu dobrze zna angielski ????

Bo mam taki problem dostałem maila z kodem, podczas realizacji kodu wyskoczył mi jakiś po******:przeklina: :przeklina: błąd i nie mam 5 euro na koncie. A jak ponownie chciałem wpisać kod to pisze że kupon wykorzystano.

Chce napisać w tej sprawie do supportu ale mój angielski jest żałosny, pomóżcie !!!
zalezy kiedy otrzymałes ten kod bo oni bodajże w srode po kilka kodów ludziom wysłali na emaile ale były to złe kody (zuzyte) Twoj tez taki mógł byc czasami
 
M 0

mooney18

Użytkownik
Mam takie pytanie co do wypłaty ... chodzi o te 7 dni od realizacji bonu na koncie .. wklepywałem go 18.01 to mogę już wypłacić jutro czyli 25.01 ?? ?? ?? Czy to muszą być dni robocze ??
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Mam takie pytanie co do wypłaty ... chodzi o te 7 dni od realizacji bonu na koncie .. wklepywałem go 18.01 to mogę już wypłacić jutro czyli 25.01 ?? ?? ?? Czy to muszą być dni robocze ??

Raczej poczekaj do 26.01 będzie pewniejsze
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
U nich z tymi ubezpieczonymi zakladami jest cos nie tak; dziś Nadal przegrał z Gonzalezem 0-3 -stawialem na Nadala-ale zakład był ubezpieczony ,że jak Gonzo wygra 3-0 to stawke ponad 5 euro zwracają, a miałem 7 e- a na koncie rozliczyli jako LOST, złożyłem reklamacje emailem zobaczymy co odpiszą - miał ktos podobny przypadek?
 
pretorians 0

pretorians

Użytkownik
Chcę wypłacic kasę i wyskakuje mi taki błąd:
The following error occured: The indicated IBAN is invalid. Please enter your correct bank details

No a wszystko wpisuje dokładnie, w iban wpisuje 26 cyfrowy numer mojego konta, no nie wiem o co chodzi :sad:

Szwedu jak ty iban napisałeś??
I gdzie tam można wpisac kwotę do wypłaty?
 
S 0

szwedu

Użytkownik
Chcę wypłacic kasę i wyskakuje mi taki błąd:
The following error occured: The indicated IBAN is invalid. Please enter your correct bank details

No a wszystko wpisuje dokładnie, w iban wpisuje 26 cyfrowy numer mojego konta, no nie wiem o co chodzi :sad:

Szwedu jak ty iban napisałeś??
I gdzie tam można wpisac kwotę do wypłaty?
Mnie też wyskakiwał taki komunikat ale jak próbowałem co chwile to udało się ????

a kwote wpisujesz jak iban już wpiszesz to wtedy masz taką linijke na wpisanie kwoty.

EDIT:
Sorki że nie napisałem jak ale już masz niżej napisane ????
 
pretorians 0

pretorians

Użytkownik
Wystarczyło dopisac PL dzieki krako :mrgreen: SZwedu te dokumenty wyslales im na emaila?, bo oni napisali żeby wysłac im na jakimś tam adres faxem
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Chcę wypłacic kasę i wyskakuje mi taki błąd:
The following error occured: The indicated IBAN is invalid. Please enter your correct bank details

No a wszystko wpisuje dokładnie, w iban wpisuje 26 cyfrowy numer mojego konta, no nie wiem o co chodzi :sad:

Szwedu jak ty iban napisałeś??
I gdzie tam można wpisac kwotę do wypłaty?

przed numerem 26 cyfrowym jeszcze PL wpisz
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
S 0

szwedu

Użytkownik
Takiego maila dostałem przed chwilką :

Dziekujemy Ci za Twojego E-maila.
Twoja prosba zostala przekazana juz do naszego dzialu ksiegowosci.Twoja wyplata powinna znalesc sie na Twoim koncie najpozniej jutro, 25.01.2007.
Według mnie to szybcjej niż starbet ???? jeśli już kasa będzie na koncie w banku to dam znać ????
 
Do góry Bottom