>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

5 EURO w www.winunited.com

L 0

lukijaj1916

Użytkownik
Dziekujemy za zarejestrowanie sie w WINunited.com!
Otrzymalismy Twoja prosbe dotyczaca naszej promocji : &#39;Bonus 5 Euro&#39;
Przesylamy Ci specjalny kupon z numerem, dzieki ktoremu bedziesz mogl zdeponowac 5 Euro na Twoim koncie w WINunited.com

Rejestrowałem się w niedziele a dziś coś takiego mi przyszło
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Renton o ktorej otrzymales maila ze nie dadza 5 euro, bo mi przyslali kod 10.15 czyli o tej godz. jeszcze dawali kody na 5 Euro
 
F 0

frantic20

Użytkownik
eh ja wysylalalem 2 meile w niedziele w odstepie 8 godz wczoraj znowu jeden i dzis i dalej kasy mi niedali nawet nie odpisali hamy ....;/ da sie cos zrobic jeszczer zeby dostac tego bonusa :&gt;
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
no wlasnie ja wczoraj wieczorem sie zarejestrowalem i wyslalem maila zeby mi bona dali a do teraz ani nie dopisali kasy ani nic nie napisali wiec moze juz promocja sie skonczyla ://
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
a jak jest z obrotem i wyplata??

czytaj wyzej-pisałem juz o tym jak obracac itp. ech ludziska nie chce wam sie nic przeczytac

Pretorians z tego co wiem to 2 Euro prowizji biorą od wypłaty nizej 30 E- a wypłate musisz zalecic po 7 dniach od dodania bonusa czyli niestety..musisz jeszcze kilka dni poczekac
 
pretorians 0

pretorians

Użytkownik
a jak jest z obrotem i wyplata??

czytaj wyzej-pisałem juz o tym jak obracac itp. ech ludziska nie chce wam sie nic przeczytac

Pretorians z tego co wiem to 2 Euro prowizji biorą od wypłaty- a wypłate musisz zalecic po 7 dniach od dodania bonusa czyli niestety..musisz jeszcze kilka dni poczekac
2 euro chyba biorą jeśli wypłacasz poniżej 30 euro
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Ja dzis dostalem o 10 rano ???? I pieniadze juz sa na koncie ????

Dzis o 10.30 kasa na PROMOCJE im sie wyczerpała, ktorą przeznaczyli na ten cel, kto do tej pory otrzymał email z kodem ten ma kasę, bo teraz to tylko mozna otrzymac bonus 20 Euro jak się wplaci 20 Euro czyli 100% bonus obrot 3 razy
 
michauek 233

michauek

Forum VIP
Ja dzis dostalem o 10 rano ???? I pieniadze juz sa na koncie ????

Dzis o 10.30 kasa na PROMOCJE im sie wyczerpała, ktorą przeznaczyli na ten cel, kto do tej pory otrzymał email z kodem ten ma kasę, bo teraz to tylko mozna otrzymac bonus 20 Euro jak się wplaci 20 Euro czyli 100% bonus obrot 3 razy
Ja dostałem maila z kodem o godz. 11.11
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Jest jasnowidzem. Przecież ktoś już pisał, że dostał maila od winunited, że już po promocji i nie maja kasy na darmowe 5 ojro.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
a to jest już pewne że promocja sie skończyła?? Z kąd mozesz wiedziec ze juz po promocji?? ????

Wiem to bo pytałem w emailu i ta Polka Kasia Jednaki co u nich na supporcie pracuje tak mi odpisała ze przed południem dzis skonczyli rozdawac kody, chyba ze będa mieli coś nowego to będa dawac na chwile obecna daja 20 E za wplate 20n euro czyli 100 % bonus
 
P 0

pele_1983

Użytkownik
ja dostałem emila z takimi warunkami:

Prosimy, miej na uwadze, ze abysmy mogli wyplacic Ci Twoje wygrane, musza zostac spelnione nastepujace warunki:





1. Wyplata jest mozliwa tylko po uplywie 7 dni roboczych od pierwszego depozytu.



2. Bonus musi byc &#39;obrocony&#39; przynajmniej trzy razy
3. Zebysmy mogli dokonac wyplaty, wymagana jest czytelna kopia paszportu [ewentualnie obydwustronna kopia dowodu osobistego].

Mozesz je zeskanowac i przeslac
 
S 0

szwedu

Użytkownik
ja dostałem emila z takimi warunkami:

Prosimy, miej na uwadze, ze abysmy mogli wyplacic Ci Twoje wygrane, musza zostac spelnione nastepujace warunki:





1. Wyplata jest mozliwa tylko po uplywie 7 dni roboczych od pierwszego depozytu.



2. Bonus musi byc &#39;obrocony&#39; przynajmniej trzy razy
3. Zebysmy mogli dokonac wyplaty, wymagana jest czytelna kopia paszportu [ewentualnie obydwustronna kopia dowodu osobistego].

Mozesz je zeskanowac i przeslac
No promo takie jak w starbecie ???? tam takie same warunki wypłaty
 
Do góry Bottom