>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

5 euro no deposit b2b network

Status
Zamknięty.
L 147

lukkub

Użytkownik
bez tych instrukcji nie wiem co mam robić...
wez nie rob tu smietnika , bylbym kimś waznym na tym forum to bym Ci dal bana , rzuciles sie na promocje , need_help jest teraz niedostepny na forum - zielona lampka sie nie pali przy jego nicku - ale ze jestes nowy to sie popraw daje CI szanse jeszcze;)
 
L 147

lukkub

Użytkownik
boje sie ze mi napisze wieczorem ziomus ze mi nie da kasy bo nie mam aktywnego konto a przeciez czekam juz godzine na mejla...a kasa mi jest potrzebna niezbednie...
gdzie masz konto pocztowe to Ci odpowiem sam , promocja na pewno sie skonczy , ostatnio need_help mial kase dla 20 ludzi wiec tak sie nie napalajcie, juz tlum ludzi tu swoje nicki umiescil
 
G 0

gebre_selasje

Użytkownik
gdzie masz konto pocztowe to Ci odpowiem sam , promocja na pewno sie skonczy , ostatnio need_help mial kase dla 20 ludzi wiec tak sie nie napalajcie, juz tlum ludzi tu swoje nicki umiescil
interia.pl zawsze przychodzilo szybciutko a tu dupa blada, ale konto nie wydaje sie nie aktywne, nawet wyslalem im mejla zeby mi przyslai jak tylko szybko moga,
 
L 147

lukkub

Użytkownik
interia.pl zawsze przychodzilo szybciutko a tu dupa blada, ale konto nie wydaje sie nie aktywne, nawet wyslalem im mejla zeby mi przyslai jak tylko szybko moga,
lol interia :p , kiedys za dawnych czasow mialem na wp i mi sporo rzeczy nie przychodzilo :p interia ten sam poziom albo mniejszy wiec sie nie dziw , polecam gmail
 
N 0

need_help

Użytkownik
be sure that you have confirm bonus code with email that you must receive

right now we can see in the system only

5 with gooly

6 with patnbr3

5 under shiraz

6 under pokmar85

none one with tim and justincase

and here we have list with around 50 usernames so please wait maybe is from system maybe some of you have not do what i have said

PLEASE MAKE SURE YOU HAVE CONFIRM BONUS CODE IN EMAIL THAT YOU WILL RECEIVE AFTER REGISTRATION IT TAKES AROUND 30 MINS MAX TO COME
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
a co trzeba zrobic. Wystarczy sie zarejestrować z tego linka co podal need_help czy cos jeszcze aktywacje potwierdzac czy cos... hm
niewiem, trzeba zarejstrowac się przez tą stronę co podaje na prv, i stamtąd przychodzi mail....
 
L 147

lukkub

Użytkownik
a co trzeba zrobic. Wystarczy sie zarejestrować z tego linka co podal need_help czy cos jeszcze aktywacje potwierdzac czy cos... hm
trzeba aktywowac jeszcze poprzez link ktory przyjdzie w mailu po rejestracji,
nie wiem ogolnie wszystko napisane kawa na lawe , a nie chce sie wam czytac calego tematu ze zrozumieniem co chwile jakies problemy i glupie posty
 
G 0

gebre_selasje

Użytkownik
co wy pierdolicie zadnego linku nie podal albo slepy jestem, wpisalem po prostku ten adres dailypoker.com i wyslalem na priv swojego username, i na mejla mi odpisali z saportu ze konto jest aktywne. czekam na kasiore
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
co wy pierdolicie zadnego linku nie podal albo slepy jestem, wpisalem po prostku ten adres dailypoker.com i wyslalem na priv swojego username, i na mejla mi odpisali z saportu ze konto jest aktywne. czekam na kasiore
troszke delikatniej ???? nie dosc ze za darmo to jeszcz sie burzysz...
PS. zaraz pewnie Nikifor wkroczy ^^ i bedzie pogrom xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom