>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

5 euro no deposit b2b network

Status
Zamknięty.
L 147

lukkub

Użytkownik
co wy pierdolicie zadnego linku nie podal albo slepy jestem, wpisalem po prostku ten adres dailypoker.com i wyslalem na priv swojego username, i na mejla mi odpisali z saportu ze konto jest aktywne. czekam na kasiore
wyrazaj sie koles jak sie z linku nie zarejestrowales to mozesz czekac na kase oj mozesz :p
trzeba bylo poczekac na linka od need_help a nie sie napalac tak teraz pewnie pojda multikonta przez takich jak ty zal
 
babilon 0

babilon

Użytkownik
ale pierdolisz zebys czasem nie dostal, angielski sie klania poucz sie to forum raczej dla doroslych a nei dla dzieci z przedszkola ktorzy nei umieja przeczytac pierwszego posta
no mozesz tez byc slepy
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Ja jeszcze nie dostalem maila aktywujacego ale w przeciwienstwie to uzytkownika Gabre Sele... nie dałbym sie pociac za te 5e a ty wyrazasz sie jakbys oddał za nie wszystko. Naprawde opanuj sie koles bo mi cie żal
O, ja tez nie czekalem na tego linka od need_help. Trudno nie czytalem dokladnie pierwszego posta
 
babilon 0

babilon

Użytkownik
oj naprawde wszytkich interesuje ile ty masz na koncie moze pisz jak zarobisz z 2 euro bo jest naprawde ciekawe
 
L 147

lukkub

Użytkownik
oj naprawde wszytkich interesuje ile ty masz na koncie moze pisz jak zarobisz z 2 euro bo jest naprawde ciekawe
dokladnie , nie zasmiecajcie tego tematu pierodolami, need_help nie bedzie mial zbyt duzej przejrzystosci a i nowi ludzi zanim sie polapia o co chodzi bede czytac wszystkie te posty :p
 
N 0

need_help

Użytkownik
xonlypaux transfered

maaaarcin transfered
it just take time guys all that have done what i have told will receive bonus
some of you will receive 5 or 6 and some maybe 10 euro
is coz is different codes ????
so just relax and com down ????
 
N 0

need_help

Użytkownik
Why i don&#39;t have a bonus ? my username: ogrody1
register at 12
did you have validate your bonus code with confirmation email ?
and as i said it need time stop asking why ?
all will get bonus that have done what i have say
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom