>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

5 euro na wyścigi

siwulek 0

siwulek

Użytkownik
170 euro zlecona wypłata poczekamy

Grałem na te konie co nie miały najwiekszych szans na wygraną a takie ze średnia forma ????

Powodzenia
 
malesiak 8

malesiak

Użytkownik
Śmiesznie... ile zarobie tyle trace;p Sugerujecie się chociaż trochę tymi cyferkami czy nie? Same nazwy to rozumiem, ale czy coś jeszcze? :&gt;
pozdrawiam
 
M 12

m@estro

Użytkownik
Z nazwami to oni żartowali :jezora: Można sobie czasem puścić na konika co się np nazywa &quot;Running Gold&quot; czy cuś, ale to tylko na farta....

Tu są takie same zasady jak w całej bukmacherce. Masz kursy, np 30 to nasze 3.0, 18 =&gt; 1.8 itd. Masz też statystyki kunia (zazwyczaj są) no i patrzysz co on potrafi... Ale ogólnie to opiera się to w 45% na farcie ????

Ja sobie wczoraj opracowałem system, jak grałem wieczorem na wyścigach USA, i jest fajnie :spokodfhgfh:
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
To napisz maila do nich, wcześniej przejrzyj posty, wypłacali ludzie.
Napisalem............. przejrzalem.......................wiem ze wyplacali---

Ja sie pytam czy dzis komus wyplacili, po weekendzie....

Dobra, wlasnie kasa na MONEYBOOKERS PRZYSZLA ????
Full opcja , wielki plus dla KONIKOW ????
 
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
Napisalem............. przejrzalem.......................wiem ze wyplacali---


Ja sie pytam czy dzis komus wyplacili, po weekendzie....



Dobra, wlasnie kasa na MONEYBOOKERS PRZYSZLA ????

Full opcja , wielki plus dla KONIKOW ????
to ladnie, ja założyłem własnie konto i czekam na kaske ;)
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
ja postawiłem coś za 5 euro i wygrałem 5 euro nie wiem o co w tym chodzi ....

P.S.
mógłby ktoś podać jakiś zakład aby wygrać więcej niż 5 euro xD
jeśli chodzi o mnie to miałeś ładny zakład, bo np. jak zagrasz show czyli 1 lub 2 lub 3 miejsce i trafisz powiedzmy stawkę 10e to wygrasz z 5e a ty wygrałeś i tak sporo, proste typowanie kuni raczej nie jest :-D
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Nie, już koniec.
ooo to lipa co dla niektórych jak masz rację, bo promo jest dobre ...

polecam grać gonitwy gdzie biegnie np. 6 koni i grać show, wtedy jak wybierzemy dobrego konia to jest duża szansa że siądzie ...

jeden ⛔ to jest to że nie można grać gonitw z dużym wyprzedzeniem :kwasny4565:

ale ogólnie stronka chodzi płynnie, support sprawy i promo dobre ✅
 
G 0

gangster

Użytkownik
Potwierdzam promo super ???? wczoraj zleciłem wypłate 80euro i dziś na MB kasa już jest ???? 317,31zł ???? i jeszcze 9euro zostalo na obstawianie ???? heh wszytsko grałem na farta! zadne statystyki itp.
 
Do góry Bottom