>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

5 euro na wyścigi

endriu 361

endriu

Forum VIP
dobra skonczcie sie juz chwalic i niech ktory napisze najwazniejsza rzecz, co z WYPLATAMI
a co ma być, grasz obrót x5 czyli na 25e i po tym wypłacasz na np. mb bez skanu, kumpel wypłacił 190zł i wypłata niecałe 24h ... nie wiem czy bonus jest wypłacalny, ale promo jest bardzo dobre !
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
a co ma być, grasz obrót x5 czyli na 25e i po tym wypłacasz na np. mb bez skanu, kumpel wypłacił 190zł i wypłata niecałe 24h ... nie wiem czy bonus jest wypłacalny, ale promo jest bardzo dobre !
potwierdzam super promo ???? :spokodfhgfh:
 
cypis78 15

cypis78

Użytkownik
5 na koncie i co teraz zagrac najlepiej ??
grac na win czy straight forecast czy tricast ??
macie cos na najblizsza gonitwe ??
 
M 0

maksiu78

Użytkownik
5 na koncie i co teraz zagrac najlepiej ??
grac na win czy straight forecast czy tricast ??
macie cos na najblizsza gonitwe ??

Poczekaj do 18:00
Wtedy stawka za gre wynosi 2 $ zamiast 5 euro

Win-wygra Twoj kon
Place-dobiegnie w pierwszej dwojkce
Show-dobiegnie w pierwszej trojkce

Grałem tak wczoraj wieczorem :)

Aha
Grałem tylko w gonitwach w USA
 
goolbet84 0

goolbet84

Użytkownik
Panowie mam takie pytanko bo obróciłem 5 razy ten bonus i mam ugrane 20E to czy mogę zlecić wypłatę całej kwoty czy muszę zostawić 5E na koncie? bo nie wiem czy ten bonus można wypłacać
Jak to jest z tym proszę o odpowiedź
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Poczekaj do 18:00
Wtedy stawka za gre wynosi 2 $ zamiast 5 euro

Win-wygra Twoj kon
Place-dobiegnie w pierwszej dwojkce
Show-dobiegnie w pierwszej trojkce

Grałem tak wczoraj wieczorem :)

Aha
Grałem tylko w gonitwach w USA
to show to jest 100% pewne co piszesz ... bo np. na moim przegranym kuponie pisze tak ... show: 10-13-19 czyli niby że te 3 konie były na podium, ale w tym biegu nie biegło nawet 10 koni więc to nie są ich numery, więc nie jestem pewien na 100% czy show = podium :kwasny4565:
 
M 0

maksiu78

Użytkownik
to show to jest 100% pewne co piszesz ... bo np. na moim przegranym kuponie pisze tak ... show: 10-13-19 czyli niby że te 3 konie były na podium, ale w tym biegu nie biegło nawet 10 koni więc to nie są ich numery, więc nie jestem pewien na 100% czy show = podium :kwasny4565:

Tak-jestem pewien.

Te liczby 10-13-19 oznaczają kurs wygranej,tzn. na kuponie Show kogoś kon ukonczył na 1 miejscu to kurs 10 (czyli na nasze 1,0),jesli na 2,to 13 (1,3),na 3 19 (1,9)

Ps
Moge sie mylic co do zamiany &quot;ich&quot; kursow,na nasze.
Reszty jestem pewien.

Ps 2

Kiedyś byłem koniem,to wiem ;-)
 
G 0

gangster

Użytkownik
Promo czy jest dobre to powiem wam jutro ???? bo mam ugrane 102euro i zleciłem wypłate 80euro a reszte sobie zostawiełm może coś uda sie jeszcze wygrać ???? Wypłate zleciłem na MB więc poczekam do jutra i zobacze co z tym bedzie ???? Ja gram na &quot;ślepo&quot; jak podoba mi sie imie konia to na niego obstawiam ???? i juz pare razy udalo sie tak wygrać ????
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Promo czy jest dobre to powiem wam jutro ???? bo mam ugrane 102euro i zleciłem wypłate 80euro a reszte sobie zostawiełm może coś uda sie jeszcze wygrać ???? Wypłate zleciłem na MB więc poczekam do jutra i zobacze co z tym bedzie ???? Ja gram na &quot;ślepo&quot; jak podoba mi sie imie konia to na niego obstawiam ???? i juz pare razy udalo sie tak wygrać ????
A odjelo ci te 80 euro od Balance? Czy dalej kwota jest i mozesz nia grac?
 
M 12

m@estro

Użytkownik
Ja jak kliknąłem REGISTER to email już był w skrzynce ???? A kasa to tak właśnie do 5 min....


No i jest 18, stawki zmieniły się na USD... Może ktoś z wspaniałych typerów, którzy zlecili wypłaty pomoże ugrać tym którzy się dalej trudzą z koniami? ????
 
Do góry Bottom