>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

5 euro na wyścigi

R 0

rafal86-86

Użytkownik
kasa jest dodawana odrazu po rejestracji czy po jakimś czasie?
rejestrujesz się -&gt; dostajesz mail weryfikacyjny -&gt; weryfikujesz konto wg instrukcji w mailu -&gt; logujesz się -&gt; i po paru minutach powinno być 5 Euro na koncie
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Tak z ciekawosci Panowie, jak wy to typujecie?
Opczajacie jakies statystyki itd. , czy raczej po kursach, a moze nazwy wam sie podobaja koni i w ten sposob typujecie... ???? ))

Ja przed momentem postawilem 2 euro na konia &quot;Going for Gold&quot; i z 2 euro 21.80....
Moze to jest sposob, po nazwach ????
 
R 0

rafal86-86

Użytkownik
moze ci xo wygrali dali by jakieś wskazówki jak w to grać?
w sumie postawiłem 4 kupony: w trzech kierowałem się formą konia (horse form) i 2 przegrałem, a 1 wygrałem, a jeden przypadkowo postawiłem, bo nazwa konia mi się spodobała - &quot;Place Your Bet&quot; i oczywiście kupon wygrany - ponad 80e przy stawce ok 6e
wskazówek jako takich nie podaję, bo jak widać powyżej może być różnie
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Znowu poszedlem po nazwach...
Result: 6 He&#39;s Done It All - 5 Strung Out - 1 Dancing With Fire -
Postawilem na WINa:

He&#39;s Done It All
i
Dancing With Fire
55 euro w 10 minut
wiecej szczescia niz rozumu...
Jak tu typowac normalnie?
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
Ja polecam grac nie na Win tylko na place albo Show co oznacza pierwsza dwójka lub pierwsza trójka.
Jakie są wymagania co do obrotu?
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
a ja mam pytanko inne.
Wygralem lacznie 50, zrobilem obrot , zostalo mi ponad 25 euro...zlecilem wyplate na moneybookers, a kasa ciagle wisi w balance..tez tak mieliscie??
 
M 12

m@estro

Użytkownik
Result: 7-2-8

Niah :-? Gdzie jest ta opcja o której ktoś pisał, że można dać na konia który będzie na podium? Jak się nazywa?
 
pieter89 0

pieter89

Użytkownik
chlopaki czasem trzeba sie sugerowac nawet tymi kursami choc to nie zawsze pomaga
ja sie raz za sugerowalem nazwa i wygralem 60 e
 
szymongigant 1

szymongigant

Użytkownik
minimalna stawka
Hej na koncie mam 4.50 E a minimalna stawka jest 5E dla mnie jest to głupota tak wysoka minimalna no chyba że się mylę ale jak chciałem dać kupon za 4.50 to nie przyjeło!!
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
Hej na koncie mam 4.50 E a minimalna stawka jest 5E dla mnie jest to głupota tak wysoka minimalna no chyba że się mylę ale jak chciałem dać kupon za 4.50 to nie przyjeło!!
też tak miałem do południa teraz jak stawiam to minimalna stawka 2 $ czyli ok 1,46 euro. Spróbuj teraz coś postawić
 
pieter89 0

pieter89

Użytkownik
nusisz zrobic obrot najpierw a pozniej bedziesz mogl stawiac za minimum 2 e ja juz mam zrobiony obrot dawnooooo:jezora::jezora::jezora::jezora: i gram za te 2:-D
 
Do góry Bottom