>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

5 euro bonus! Nowy bukmacher!

pisak 1

pisak

Użytkownik
wogole caly ten bukmacher jest bez sensu. nie rozumiem tego czemu nie mozna stawiac tylko musisz sie z kims zalozyc o typ :wowsdf: . jak dla mnie zenada ;/ . najlepiej nie ludzic sie z jakimis promocjami tylko wplacic hajs na zaufanego buka i wtedy pograc. pozdrawiam :jezora:
 
lorson 0

lorson

Użytkownik
Spisaliscie go na straty?!? Wczoraj otrzymalem pieniadze na konto... Troszke to potrwalo ale tylko ze wzgledu na potwierdzenie tozsamosci przez osoby z którymi gralem Nie kazdy to uczynil wiec odliczyli mi od wyplaty kase od osób których tozsamosc nie zostala zweryfikowana i polowe z tego czyli moja czesc zakladu mam spowrotem na koncie Pozdrawiam
 
szmejek 0

szmejek

Użytkownik
hehehe... tez dostałem potwierdzenie wypłaty... i tez mi zwrocili czesc poprzedniej ????

moze nie wszystko stracone ????
 
C 174

cezi77

Użytkownik
wogole caly ten bukmacher jest bez sensu. nie rozumiem tego czemu nie mozna stawiac tylko musisz sie z kims zalozyc o typ :wowsdf: . jak dla mnie zenada ;/ . najlepiej nie ludzic sie z jakimis promocjami tylko wplacic hajs na zaufanego buka i wtedy pograc. pozdrawiam :jezora:

Nie no zakladac sie nie musisz z ludzmi bo mozna puscic normalne zaklady ale tylko single ???? ale jesli ktos ma glowe do dobrych typow to i na stryyke zarobi :jezora:
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
u mni to samo czesc kasy moge wyplacic ???? ciekawe co z reszta czy mozna nia jakos grac i pozniej wyplacic czy trzeba czekac na wyslanie dowodu przez pozostalych z ktorymi sie gralo - napisalem o to do nich maila i czekam co powiedza :p
jesli trzeba czekac to w moim wypadku reszta kasy przepadla ale jest duza szansa ze czesc wyplace ????
jak dostane kase na konto dam znac ????
 
M 0

marcin79

Użytkownik
Ja tam jeszcze chwile z nimi pogram. Pracuje tez twardo nad rozgryzieniem zasad dotyczacych gry przeciwko bukowi. U mnie kasa tez wplynela na konto wiec jest dobrze.
 
P 0

peter2903

Użytkownik
Witam i pozdrawiam szczególnie tych,którym się udało wypłaci
ć .Powiedzcie mi czy musieliście wysyłać dowód , czy prosili przed wypłatą o skany dowodów graczy z którymi sie zakładaliście.?Jak to wyglądało(wypłata) . Pytam się o szczegóły , gdyż mam ponad 90 euro do wypłaty i nie wiem czy się do tego dotykać.Doradźcie?
 
szmejek 0

szmejek

Użytkownik
skan dowodu musisz wysłać po tym jak stryyke cie o to poprosi...
a osobno beda musieli wysyłac skany ludzie z ktorymi grałes, ale do nich stryyke wysle maile we własnym zakresie.
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
jesli Ci z ktorymi grales nie wysla skanu to kasy nie zobacysz
a skan mozesz wyslac nawet jesli nic do Ciebie nie napisali
pozneij po wyplacie na stronie bedziesz musial wyslac pay out request czyli dane dotyczace banku konta i wyskosci wyplaty na maila
 
P 0

peter2903

Użytkownik
Kawa na ławe- nie ukrywam że w gre wchodziły konta na Jana
Chwalipięte z Pułtuska. Czy przy tej lewiźnie moge sobie tylko popatrzeć na stan konta?Bo wypłacić nie będzie szans?W sumie moge sie poawanturować przez mejle z tym całym skyyype że co mnie obchodzi że Chwalipięta nie chce wysłać im dowodu.Czy ci co otrzymali kase są pewni że ich przeciwnicy musieli wysyłać skany dowodów?PRosze o odp i pozdrawiam. :spokodfhgfh:
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
nie ma wiekszych szans na wyplate czegokolwiek bez skanow ludzi z ktorymi grales, tez sie awanturowalem i dopiero po jakims czasie moglem wyplacic czesc po wyslaniu przez 3 osoby skanu ( wiem na 100% ze wyslali)
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
nie :p pytalem sie supportu
na przyklad jesli grasz z kim i wygrasz 10 e pozniej dojdziesz do 100 grajac na singlach to i tak musisz miec skan tej osoby z ktora grales bo nie wyplacisz oni grosza
 
Do góry Bottom