>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

5 euro bonus! Nowy bukmacher!

pisak 1

pisak

Użytkownik
wogole caly ten bukmacher jest bez sensu. nie rozumiem tego czemu nie mozna stawiac tylko musisz sie z kims zalozyc o typ :wowsdf: . jak dla mnie zenada ;/ . najlepiej nie ludzic sie z jakimis promocjami tylko wplacic hajs na zaufanego buka i wtedy pograc. pozdrawiam :jezora:
 
lorson 0

lorson

Użytkownik
Spisaliscie go na straty?!? Wczoraj otrzymalem pieniadze na konto... Troszke to potrwalo ale tylko ze wzgledu na potwierdzenie tozsamosci przez osoby z którymi gralem Nie kazdy to uczynil wiec odliczyli mi od wyplaty kase od osób których tozsamosc nie zostala zweryfikowana i polowe z tego czyli moja czesc zakladu mam spowrotem na koncie Pozdrawiam
 
szmejek 0

szmejek

Użytkownik
hehehe... tez dostałem potwierdzenie wypłaty... i tez mi zwrocili czesc poprzedniej ????

moze nie wszystko stracone ????
 
C 174

cezi77

Użytkownik
wogole caly ten bukmacher jest bez sensu. nie rozumiem tego czemu nie mozna stawiac tylko musisz sie z kims zalozyc o typ :wowsdf: . jak dla mnie zenada ;/ . najlepiej nie ludzic sie z jakimis promocjami tylko wplacic hajs na zaufanego buka i wtedy pograc. pozdrawiam :jezora:

Nie no zakladac sie nie musisz z ludzmi bo mozna puscic normalne zaklady ale tylko single ???? ale jesli ktos ma glowe do dobrych typow to i na stryyke zarobi :jezora:
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
u mni to samo czesc kasy moge wyplacic ???? ciekawe co z reszta czy mozna nia jakos grac i pozniej wyplacic czy trzeba czekac na wyslanie dowodu przez pozostalych z ktorymi sie gralo - napisalem o to do nich maila i czekam co powiedza :p
jesli trzeba czekac to w moim wypadku reszta kasy przepadla ale jest duza szansa ze czesc wyplace ????
jak dostane kase na konto dam znac ????
 
M 0

marcin79

Użytkownik
Ja tam jeszcze chwile z nimi pogram. Pracuje tez twardo nad rozgryzieniem zasad dotyczacych gry przeciwko bukowi. U mnie kasa tez wplynela na konto wiec jest dobrze.
 
P 0

peter2903

Użytkownik
Witam i pozdrawiam szczególnie tych,którym się udało wypłaci
ć .Powiedzcie mi czy musieliście wysyłać dowód , czy prosili przed wypłatą o skany dowodów graczy z którymi sie zakładaliście.?Jak to wyglądało(wypłata) . Pytam się o szczegóły , gdyż mam ponad 90 euro do wypłaty i nie wiem czy się do tego dotykać.Doradźcie?
 
szmejek 0

szmejek

Użytkownik
skan dowodu musisz wysłać po tym jak stryyke cie o to poprosi...
a osobno beda musieli wysyłac skany ludzie z ktorymi grałes, ale do nich stryyke wysle maile we własnym zakresie.
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
jesli Ci z ktorymi grales nie wysla skanu to kasy nie zobacysz
a skan mozesz wyslac nawet jesli nic do Ciebie nie napisali
pozneij po wyplacie na stronie bedziesz musial wyslac pay out request czyli dane dotyczace banku konta i wyskosci wyplaty na maila
 
P 0

peter2903

Użytkownik
Kawa na ławe- nie ukrywam że w gre wchodziły konta na Jana
Chwalipięte z Pułtuska. Czy przy tej lewiźnie moge sobie tylko popatrzeć na stan konta?Bo wypłacić nie będzie szans?W sumie moge sie poawanturować przez mejle z tym całym skyyype że co mnie obchodzi że Chwalipięta nie chce wysłać im dowodu.Czy ci co otrzymali kase są pewni że ich przeciwnicy musieli wysyłać skany dowodów?PRosze o odp i pozdrawiam. :spokodfhgfh:
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
nie ma wiekszych szans na wyplate czegokolwiek bez skanow ludzi z ktorymi grales, tez sie awanturowalem i dopiero po jakims czasie moglem wyplacic czesc po wyslaniu przez 3 osoby skanu ( wiem na 100% ze wyslali)
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
nie :p pytalem sie supportu
na przyklad jesli grasz z kim i wygrasz 10 e pozniej dojdziesz do 100 grajac na singlach to i tak musisz miec skan tej osoby z ktora grales bo nie wyplacisz oni grosza
 
Do góry Bottom