>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5 euro bonus! Nowy bukmacher!

W 2

wislak

Forum VIP
w wiekszosci rozumiem ale prosze o szczegolowe potweirdzenie o co tu loto ;)

Thank you for sending your ID.

Unfortunatelly it is only the foreside and we can not read anything.
Please send us both sides of your ID and make sure that we can read the data
for verifying your account.

For confirming a pay out we also need a formal request with the amount and
your international bank data.



With kind regards
Your Stryyke-Team
 
M 0

mmm88

Użytkownik
wysłałeś tylko przednią stronę swojego ID wyślij obie i upewnij się że mogą z nich zweryfikować konto. Dla potwierdzenia wypłaty potrzebują formalnej prośby z sumą i danymi banku
 
D 2

dav6id

Użytkownik
A ja dzisiaj dostałem maila, że nadal czekają na mailowe potwierdzenie ode mnie, że chcę wypłacić taką i taką kwotę na takie i takie konto bankowe. Tłumaczą się tym, że jest to pierwsza wypłata i chcą sprawdzić czy to nie jest oszustwo. Wysłałem im maila i czekam dalej :spokodfhgfh:
 
M 0

mmm88

Użytkownik
jak taką prosbe napisac?
Ja napisałem wg tego ich &quot;pisemka do przefaksowania&quot;
Application for payment

Dear Stryyke team,

please credit € XXX to my bank account (nazwa banku, numer sort banku).

IBAN:
BIC (Swift):

Thank you very much!
 
J 8

jerzyk63

Użytkownik
Panowie, czy nie zastanawia was fakt, że nikt jeszcze nie pochwalił się na forum, że w ogóle otrzymał ze stryyke jakąkolwiek wypłatę. Coraz bardziej podejrzewam, że ten buk tę promocję bonusową 5 euro wykorzystał do przetestowania swojego systemu.
 
szmejek 0

szmejek

Użytkownik
ja tez zleciłem wypłatę 10 dni temu...

najpierw chcieli skan mojego dowodu, potem skan dowodu tych co ze mną grali (były to tylko dwie, ciągle te same osoby-potwierdzenie ich tozsamosci)

no i od dwóch dni nic... ale czekam cierpliwie ????
 
peper.pl 0

peper.pl

Użytkownik
ja tez zleciłem wypłatę 10 dni temu...

najpierw chcieli skan mojego dowodu, potem skan dowodu tych co ze mną grali (były to tylko dwie, ciągle te same osoby-potwierdzenie ich tozsamosci)

no i od dwóch dni nic... ale czekam cierpliwie ????
i jak potwierdziles ich tozsamosci? wyslales skany ich dowodow??
bez sensu to... :/
a jak grasz z zupelnie nieznanymi osobami to ciekawe jak to zrobic...
trace szanse na wyciagniecie od nich kasy (czekam na wyplate &lt;12e&gt;)
 
J 8

jerzyk63

Użytkownik
Ja też spisałem na straty moją ewentualną wygraną. Bo jak ja potwierdzę tożśamość jakiegoś Turka i Bułgara, z którymi grałem ?
Co za p.....y bukmacher ten stryyke. Najpierw narobi ludziom nadziei darmowym 5 euro, a później olewają graczy
 
szmejek 0

szmejek

Użytkownik
tzn... rozmawiałem z ludzmi ktorzy ze mną grali (było ich aż dwóch) i powiedzieli mi ze to stryyke.de do nich posłał maila z prosbą o skan...
mi sie wydaje własnie ze taka procedura ma miejsce tylko gdy cały utarg rozegramy powiedzmy z jedną, dwoma osobami... ale moge się mylić...

tak czy inaczej... kasy na koncie jak nie było, tak nie ma :/
 
peper.pl 0

peper.pl

Użytkownik
tzn... rozmawiałem z ludzmi ktorzy ze mną grali (było ich aż dwóch) i powiedzieli mi ze to stryyke.de do nich posłał maila z prosbą o skan...
mi sie wydaje własnie ze taka procedura ma miejsce tylko gdy cały utarg rozegramy powiedzmy z jedną, dwoma osobami... ale moge się mylić...

tak czy inaczej... kasy na koncie jak nie było, tak nie ma :/

Ja gralem lacznie z 4 osobami, poki co nic mi nie mowia, ze dostali jakies maile od stryyke... Ale nawet gdyby to kto bedzie sie fatygowal i skan im wysylal (zeby ktos mogl kaske wyplacic)?!
Nie ma sie co ludzic... ????
 
Do góry Bottom